Dubaj

Letová spojení do Dubaje

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.

 

Cestovní kancelář Modrý Maurícius Vám zajistí letenku do Dubaje na pravidelných letech společností EMIRATES (nonstop z Prahy i Vídně), SMARTWINGS (nonstop z Prahy, 3–5× týdně od září do konce března), AUSTRIAN (nonstop z Vídně), TURKISH AIRLINES (s přestupem v Istanbulu) a QATAR AIRWAYS (s přestupem v Dohá). Letenku do Dubaje je možné zabukovat i na další letecké společnosti, ale s přestupem. Rádi Vám zrealizujeme rezervaci letenek podle Vašeho přání. Uvidíte přesné časy letu a dobu na přestup i cenu včetně poplatků.

Společnost Emirates od 1.7.2010 zavedla přímou linku Praha – Dubaj. Využijte pohodlnější spojení na Vašich dálkových cestách. Lety mezi Prahou a Dubají jsou operované Airbusem A330–200 v konfiguraci economy a business třída (v určitých částech roku i first třída). Lety mezi Vídní a Dubají jsou operovavé Boing 777–300ER v konfiguraci tří tříd.

emirates-novy-web-001.jpg 
 

 

Službu Chauffer-drive poskytuje Emirates svým cestujícím v první a business třídě. Cestující si v rámci služby může vybrat v rámci Prahy a jejího okolí adresu, kde si přeje být vyzvednut a dopraven zdarma na letiště. Pro business i první třídu může být adresa do 40 km od letiště Praha a služba je zajišťována vozy Škoda Superb. Službu je možné vyžádat pro odlety i přílety.

Cestovní kancelář Modrý Maurícius ve spolupráci s letištěm Vídeň nabízí svým klientům podstatně zvýhodněnou možnost parkování na letišti Vídeň Schwechat. Zvýhodněné parkování je zajištěno v krytých garážích (Parkhaus 4) nebo na volném parkovišti Parkplatz C. Můžeme Vám zaslat návod i na zajištění zvýhodněného parkování na letišti v Praze.

Jak si objednat letenku naleznete níže.

 

Postup při zajišťování letenek do Dubaje

1) Oznamte nám datum Vaši cesty a letenku Vám zajistíme my.

Ceny letenek se odvíjejí od obsazenosti letů (dle termínů svátků, prázdnin, sezóny atd.) a počtu dnů zbývajících do odletu. Chcete-li cestovat co nejlevněji, doporučujeme rezervovat letenku s velkým předstihem několika měsíců. Express odlety jsou možné.

V případě zájmu o koupi letenky libovolné letecké společnosti můžete využít tlačítko níže pro vstup do formuláře nebo nás můžete kontaktovat.

  • na emailu rezervace@letenky-na-klic.cz
  • nebo na pevných linkách (+420) 224 234 964–5 pro Prahu, (+420) 543 524 442 pro Brno
  • nebo na mobilních telefonech (+420) 724 730 001 nebo (+420) 724 730 004.

Mám zájem o rezervaci letenky

2) Letenku si můžete sami zarezervovat přes specializovaný server.

Cestovní kancelář Modrý Maurícius spolupracuje se serverem Královna.cz, největším prodejcem letenek v České republice. Využijte pro rezervaci Vašeho letu specializovaný server a my Vám zajistíme pouze program v destinaci. Letenku si můžete rezervovat zde.

3) Letenku si můžete sami zakoupit u Vašeho prodejce nebo třeba vyřídit za bonusové body.

Při poptávce po zájezdu nám sdělte pouze přílet (den, hodina, letecká společnost, číslo letu) a odlet (den, hodina, letecká společnost, číslo letu) a vybraný hotel/pokoj emailem na travel@dubaj.cz. My Vám zajistíme ubytování a případný další program v Emirátech.

 emirates-novy-web-005.jpgemirates-novy-web-006.jpg
 

 

Marhaba servis - asistence na letišti

Cestujete-li do Spojených arabských emirátů poprvé nebo jen nechcete zkrácet čas při zdlouhavých vstupních formalitách, doporučujeme Vám využít služeb salónků Marhaba.

Hned po výstupu z letadla najdete své jméno na obrazovkách případně se potkáte přímo se zaměstnancem před stánkem viditelně označeným „Marhaba“, což v překladu znamená „vítejte“. Pracovník Vás provede všemi úředními formalitami. Klienti Marhaba mají přednost a jsou odbaveni na speciálních Marhaba přepážkách. Časová úspora je proto značná. Po té Vám pomůže s vyzvednutím zavazadel a předá Vás řidiči, který Vás zaveze do hotelu (transfer již není součástí služeb Marhaba, rádi Vám jej však také sjednáme).

Vybírat můžete z různých úrovní služeb. Základní bronze / bronzový balíček stojí od 1000,– Kč/os. Služba je k dispozici na příletu i odletu. Je nutné ji rezervovat předem. Cena pro rodinu je od 2500,– Kč za max. 4 osoby včetně dětí.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.