Svatba v hotelu Sandies Bathala

Maledivy , datum dovolené: 16. 11. 2021 - 27. 11. 2021, hodnocení ze dne 10. 12. 2021

Dobrý den, paní Kudelová,

dovolená proběhla skvěle, vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů.

Chtěli bychom Vám moc poděkovat  za trpělivost a vyřízení všech věcí, které jsme potřebovali a taky panu Hynku Slámovi za super práci delegáta v Male.
Ostrov jsme si vybrali malý a bylo to moc fajn, byl útulný, všude klid a pohoda. Ubytování jsme dostali výborné  a mohu beach bungalov č. 146 jen doporučit, mimo jiné nádherný výhled na moře a západ slunce...Ubytování nádherné, je tam vše, co je potřeba, bylo vždy super uklizeno, výměna ručníků 2x denně.
Co se týká personálu, tak všichni byli naprosto v pohodě, ochotní a vstřícní.
Svatba byla nad naše očekávání, byl to nezapomenutelný zážitek, s oddávajícím jsme se domluvili předem na postupu a na textu slibu a potom jsme si to užili...je to fajn si to téměř po dvou letech zopakovat a zvlášť na takovém pěkném místě. Personál hotelu zajistil krásnou výzdobu na pláži, dort, vše co jsme si přáli navíc nám ochotně splnil a vyšel vstříc.
V restauraci jsme se domlouvali s hlavním kuchařem na bezlepkové jídlo pro syna, dělal mu bezl.pizzu, těstoviny a vždy pro něho měli připravený bezl.chleba. Jinak z jídla i pití bylo vždy z čeho si vybrat, výběr byl velký a jídlo velmi chutné, navíc bylo možno ochutnat i místní speciality.
Doprava přes Dubaj s Emirates tam i zpět byla pohodová, zážitek z letů hydroplánem skvělý.  Na cestě zpět jsme využili služeb hotelu na letišti v Dubaji a můžeme jen doporučit.
Takže ještě jednou moc děkujeme, díky vám a DELUXEA jsme si mohli užít krásnou, až pohádkovou dovolenou :-)

Věříme, že služeb cestovní kanceláře Deluxea využijeme i v budoucnu a po zkušenostech s Vámi Vás můžeme všem jen doporučit!

Zobrazit více

Svatební cesta v hotelu Cocoon na Maledivách, listopad 2021

Maledivy , datum dovolené: 21. 11. 2021 - 30. 11. 2021, hodnocení ze dne 07. 12. 2021

Dobrý den, pane Světlíku,

jsme přesvědčení, že honeymoon v Cocoonu byla výborná volba. Už jen samotný let s Qatarem a hydroplánem byl skvělá zkušenost. Na Maledivech ta příroda, bílý písek všude, zeleň, zvířata a ten krásný podmořský svět! Co se týká lidí, všichni byli pozorní a milí. Jídlo velmi dobré, líbil se nám nápad s večeřemi, kdy každý večer byl v nějakém stylu (např. sushi večer, jídla místní kuchyně, indická jídla apod.). Jeli jsme se podívat na delfíny a šnorchlovali se želvami - úžasný zážitek! 

Co se týká přístupu kanceláře Deluxea. S Vámi byla výborná spolupráce a komunikace, reagoval jste obratem. Moc děkujeme, že jste nám zařídil dovolenou snů :)
V případě další dovolené se s Vaším dovolením na Vás velmi rádi obrátíme.
Děkujeme.
Zobrazit více

Sun Island, duben 2021

Maledivy , datum dovolené: 17. 04. 2021 - 27. 04. 2021, hodnocení ze dne 10. 05. 2021

Dobrý den, paní Nožičková,

Ano, za vše moc děkujeme, dovolená na Maledivách nezklamala!!!!!
Vše šlo dle plánu, jen při příletu nás nikdo nečekal, stále jsme obcházeli kolečka a hledali jsme slečnu/paní, jak bylo uvedeno,
ale pak se nás ujali místní, tak bylo vše v pořádku. Pan delegát se omluvil, že něco řešil, ale pomohl nám při odbavení, tak jsme ho mohli poznat a jinak bylo vše v pořádku. I na telefonu byl a to vždy ochotný. 
Destinace úžasná, vše je tam jako v pohádce, počasí jako na objednávku, moře nezkonkurenční, jsme rádi, že jsme nakonec do toho šli a to i díky Vám. 
Také za parkování v Praze děkujeme, vše bylo zajištěno. 
 
Za vše ještě jednou moc děkuji paní Nožičková, z Malediv jsme nadšení a doporučujeme dál. 
Hodnocení ještě pošlu na Vámi uvedené stránky. 
 
Moc děkuji a ať se Vám ve všem daří!!
Zobrazit více

Dovolená na Kudafushi 2021

Maledivy , datum dovolené: 28. 02. 2021 - 12. 03. 2021, hodnocení ze dne 29. 03. 2021

Dobrý den,

Dovolená byla úžasná. Se vším jsme byli nadmíru spokojeni. Ubytování, jídlo i servis všech zaměstnanců bylo bez chybičky. Všechno bylo skvělé a my si to užili na maximum.

Děkujeme za zařízení naší nejlepší dovolené. 

S pozdravem,

 

H.N.

Zobrazit více

Pobyt na Sun Island podruhé

Maledivy , datum dovolené: 03. 03. 2021 - 15. 03. 2021, hodnocení ze dne 19. 03. 2021

Dobrý den, paní Kudelová,

 
než odpovím, ráda bych Vám poblahopřála, protože vzhledem k tomu, že mi píšete Vy a ne Váš kolega (který Vás vzorně astupoval), předpokládám, že už jste spokojená doma z porodnice... :)
 
Pokud jde o pobyt samotný, všechno bylo naprosto fantastické a dovolenou jsme si užili snad ještě víc než loni! A to díky ubytování, které jsme dostali, jak jsme si přáli, tj. na severní části ostrva. Sice neměli volná přesně ta čísla pokojů, která jsem původně psala, ale ubytovali nás nejblíž, jak jen z kapacitních důvodů mohli. A bylo to vážně skvělé!
Tak celkově jsem byla mile překvapená, jak moc tento resort vnímá ty takzvané "repeators" - opravdu se nám dostala skvělá péče, která se projevovala v drobnostech - vzali nás přednostně na loď, v jídelně jsme dostali skvělý stůl s výhledem na moře, omlouvali se, že nemají přesně ten bungalow, který bychom chtěli, ale že jakmile odjede další várka hostů a uvolní se, tak nás tam rádi přesunou - což jsme tedy nevyužili, protože ten náš byl báječný, karta věrného návštěvníka na příští rok, abychom se jim tím opět připomněli, a podobně. Zkrátka takové milé maličkosti, které celý pobyt už tak perfektní dělaly ještě hezčí.
 
Paní delegátka nás vzorně vyzvedla na letišti v Male a poskytla veškeré info, ačkoli už jsem vlastně byli všeho znalí z loňska, ale i tak to bylo příjemné.
 
No jedním slovem krása! A pokud to situace dovolí, strašně rádi poletíme za rok zase a opět s Vámi! Kudy chodím, tudy Vás jako agenturu chválím, protože nabízíte za skvělé ceny opravdu hrozně příjemný lidský servis!
 
Mockrát Vám děkuji za sebe i za manžela a budeme se těšit zase za rok!! :)
 
Lenka
Zobrazit více

Svatba na hotelu Oblu Sangeli

Maledivy , datum dovolené: 13. 11. 2020 - 22. 11. 2020, hodnocení ze dne 22. 02. 2021

Dobrý večer, paní Krapítková,

 
Vše proběhlo nad očekávání jak úroveň hotelu, servis, jídlo tak svatební obřad vše na jedničku s hvezdičkou, ještě jednou Vám mockrát děkujeme.
 
Zasílám nějaké fotky z obřadu.
 
Přeji pěkný zbytek dne a určitě služby cestovní kanceláře Deluxea využijeme i příště
Zobrazit více

Svatební cesta na Maledivy - OBLU Select at Sangeli, říjen 2020

Maledivy , datum dovolené: 04. 10. 2020 - 14. 10. 2020, hodnocení ze dne 19. 10. 2020

Dobrý den pane Světlík,

 
dovolená proběhla bez komplikací, všechno bylo tak, jak jsme si představovali. :)
V hotelu byli moc milí, starali se o nás hezky. Po pár dnech už nám někteří říkali jménem. Spoustu času jsme trávili na terase té naší vilky, koupali se v moři a šnorchlovali přímo tam. To bylo za nás super, že jsme nemuseli nikam daleko a měli jsme to opravdu přímo "pod nosem". U té naší vilky byl dost klid, šlo opravdu poznat, že hotel není aktuálně plně obsazený. To nám samozřejmě vyhovovalo. Jeden večer jsme si povídali s paní, co pracovala v restauraci, a říkala nám, že máme vilku na "lepší" straně, jelikož na té druhé byl více méně jen písek a neměli tam moc těch korálů a rybek.
Nám tam pořád plavaly rybky kolem naší vilky a párkrát nám tam zavítal i menší žralok. :)
 
Počasí nám na štěstí vyšlo, co jsem si psala s paní, která byla v hotelu Amari Havodda, kam jsme měli jet původně my, než nám to ta cestovka zrušila, tak jim asi 2/3 dovolené propršelo. Tak si říkáme, že to byl asi osud. Nám pršelo ve třech dnech, z toho dva dny to byla jen přeháňka, která trvala asi půl hodiny a jeden den pršelo nějak do 14 hodin a pak už taky dobré, takže my jsme byli spokojení. Býval sice silný vítr, ale v tom horku to vůbec nevadilo. 
 
Ubytování nové, všechno moc pěkné. Každý den chodili uklízet, doplňovat minibar a ještě vždycky navečer se zastavili a ptali se, jestli máme všechno. Trochu jsme měli obavu, aby nebyl teď v této koronavirové době omezen výběr jídla, ale bylo to úplně v pohodě, bufet fungoval normálně, jen jsme si jídlo nebrali sami, ale řekli jsme si, co chceme, a oni nám naložili na talíř. Jídlo bylo výborné, všechno nám chutnalo. Venku byl vždy stánek, kde se grilovalo (dělali hodně steaky a ryby) nebo tam dělali burgery, tortilly a všechno možné další. Fungovaly i obě restaurace a la carte bez omezení. Při příjezdu jsme dostali "program", kde jsme měli uvedenou otvírací dobu všech zařízení, dále rozpis dvou výletů (Guided snorkeling a Sunset fishing) a 4 večeře - 3 večeře byly v a la carte restauracích a 1 večeře Honeymoon dinner na pláži. To jsme ani nečekali a bylo to teda super. Guided snorkeling nás nadchlo, trvalo to něco přes hodinu a tam jsme viděli opravdu nespočet různých druhů ryb, žraloky i želvu jsme viděli. Želva sice byla asi 4 metry pod námi, ale pán nám vzal kameru a natočil nám ji i zblízka. 
 
Taky jsme byli rádi, že opravdu byla ta cesta tím rychločlunem za hodinu vybavená. Ta paní mi říkala, že na to Amari Havodda se letělo a pak ještě jelo nějakou malou lodí a říkala, že vždycky půl dne pryč, museli čekat a cesta nic moc. Také oceňujeme, že nás poslední den ve vilce nechali až do 15:15, ještě jsme se celé dopoledne koupali, v klidu se najedli oběda, dobalili, to bylo super. Jen teda nám to hrozně rychle uteklo, příště bychom tak 2 dny přidali. :-)
 
Jinak zkušenosti aktuálně s cestováním (třeba pro Vaše další zákazníky) - ten dotazník Health Declaration jsme museli mít vyplněný už před odbavením. Chtěli jsme si to udělat až po odbavení na letišti, až budeme v klidu čekat, ale od Qataru to chtěli vidět hned. Jinak chtěli předložit výsledky testů a rezervaci hotelu. Pak v Male na letišti se nás jen zeptali, jestli jsme vyplnili Health Declaration, pán si to tam rozkliknul, chtěl vidět výsledky testů a to bylo vše. 

Recenzi určitě přidáme. :) My vždycky píšeme i na Tripadvisor. To je asi tak v kostce všechno, co mě teď napadá. Tak Vám děkujeme za pomoc s naplánováním naší dovolené a příště zase rádi využijeme služeb Vaší CK. :)
 
S pozdravem, Doležálkovi
Zobrazit více

Plážová dovolená na Royal Islandu 2019

Hodnocení ze dne 18. 06. 2019
Dovolená byla super, všechno klaplo, jak mělo. Moc Vám ještě jednou děkuji za Váš přístup i ochotu. Stejně tak jako itinerář cesty a všechny doprovodné informace.
Také nám naštěstí nevyšlo počasí dle předpovědi, téměř celou dovolenou, kromě asi dvou podvečerů bylo azuro a ne bouřky a déšť, jak slibovala předpověď. Za mě mohu Royal island určitě doporučit. 
Všechno ostatní perfektní, manty, na které jsem se těšila jsme viděli, ubytování, jídlo i služby super.
Ještě jednou Vám moc děkuji. Pokud ještě někdy na Maledivy, nebo jinam, pak určitě s Vaší společností.
Hezký den
K. P.
Zobrazit více

Dovolená na Bandosu

Maledivy , hodnocení ze dne 20. 05. 2019

Dobrý den, paní Pilátová,

 

Děkuji za doporučení a organizaci dovolené.

Vše proběhlo na jedničku a byli jsme velice spokojeni.

Let bez zpoždění, krásné počasí, výborná dostupnost resortu z Male, takže jsme si užili jak první den (ranní přílet), tak poslední den jsme byli na pláži do 17h (odlet ve 20.30)

Šnorchlování na jedničku, skvělý a ochotný personál, výborná káva, drinky a výborná kuchyně (na asijskou a indickou jsme zatíženi).

 

Je vidět, že i Maledivy si lze užít s omezeným rozpočtem, přestože se mi jinak zdá, že u této lokality snad ani neexistuje horní cenová hranice J

 

Děkuji a přeji hezký den,

Lucie Staňková

Zobrazit více

svatba v Zilwě

Maurícius , hodnocení ze dne 10. 05. 2019

Dobry den,

 
Ano, zajezd a hotel ohodnotime na odkazu.
 
Jinak jsme byli moc spokojeni! Mauricius je raj!
Hotel byl krasny, mily lide, perfektni sluzby, jak od hotelu, tak organizace svatby, vcetne sluzeb vasi partnerske cestovni kancelare Emotions.
Ocenili jsme privatni transfery, ridici byli vzdy napomocni, informovani, komunikativni, presny, co se tyce casu, to same ostatni zamestnanci Emotions.
 
Svatba a pripravy probehly skvele, bez problemu. To malo, co zbyvalo k vyrizeni s nasi ucasti zabralo min.casu vcetne uradu.
 
Oddaci list overeni a preklad si zajistim sama, ale dekuji.
 
Take dekuji za perfektni sluzby Vasi cestovni kancelare, ktere se nedaji srovnat s ostatnimi ,,cestovkami' na trhu.
 
Verime, ze se snad na Mauricius zase vratnime a treba s Deluxeou :-).
 
Pekny den.
Zobrazit více

Dovolená v ráji

Maurícius , hodnocení ze dne 11. 02. 2019

Dobrý den, paní Pilátová,

moc děkujeme za překrásnou dovolenou. Viděly jsme s dcerou skutečný ráj, nikdy nic lepšího jsme nezažily. Máme úžasné vzpomínky na celý život. Doslova s pláčem jsme se vracely domů. Věřím, že příští rok opět pojedeme s Vaší úžasnou cestovní kanceláří opět. Moc rády bychom se vrátily na ostrov snů MAURÍCIUS, kterému patří naše srdce.

Monika a Klára

Zobrazit více

Vánoce na Mauríciu

Hodnocení ze dne 09. 01. 2019
Dobrý den, paní Pilátová,
 
děkuji za optání,dovolenou jsme si moc užili ,vše bylo naprosto dokonalé,jak výlety i pobyt,oni jsou neskuteční ,stále se ptají jak se máte,jestli je vše v pořádku,jestli nám nevadí déšt a stále se usmívají ,tak nás nabyli tak na půl roku dopředu.
Ješte bych moc chtěla poděkovat Vaší delegátce Pavle a omluvit se způsobené potíže.Dcera zapomněla telefon v taxi při cestě na letiště a ona vše zařídila a dokázala jej dopravit na letiště ještě než jsme odlétali. Ještě jednou moc děkujem,chápu že to nebylo jednoduché.
 
Jinak počasí bylo nádherné ,30 stupnu přes den a velké vlhko a občas sprchlo ,ale to bylo osvěžující 
 
Děkujeme za krásnou dovolenou.
Zobrazit více

Maurícius, únor 2018

Maurícius , hodnocení ze dne 07. 02. 2018

Dobrý den slečno Mlejnská, 

dostávám se konečně k tomu, abych Vám napsala pár řádků k naší dovolené. 
Děkujeme Vám za vše, co jste pro nás udělala, naše dovolená se nám moc líbila, Mauricius je opravdový ráj, moc se nám tam líbilo, jen je škoda, že jsem neobjednala na více dní. Hotel Emeraude Beach Attitude je malý, jak jsme si přáli, dlouhé krásné pláže k procházkám. Je tam klid, pohoda, bylo o nás moc hezky postaráno. I když jsme měli pobyt kvůli cyklonu o den kratší, i tak jsme si to moc hezky užili, a za to jsme zase maličko poznali za jeden den trošku Dubaj :-). Lety s Emirates byly také zážitkem. Hotel samotný je moc pěkný, nádherná tropická zahrada, pokoj jsme měli pěkný. Personál v hotelu je nevtíravý, ale jsou to velice milý a usvěvavvý lidé Jídlo bylo moc dobře upravené, hodně nám chutnali ryby. Nemáme nic, co by se nám tam nelíbilo. Dnes jsme i poslala hodnocení do hotelu, přišel mi formulář na email. Pokud nám to finanční situace dovolá, určitě se tam někde znovu rádi podíváme. Byli jsme na jednom výletě a měli tak možnost trochu poznat ostrov, je nádherný. Paní Pavla i Terezka jsou milé dámy a bylo s nimi fajn. Takže ještě jednou moc děkujeme a přeji hezký den. 

Zobrazit více

Svatební obřad v Zilwa Atittude

Maurícius , hodnocení ze dne 22. 11. 2017

Vážená paní Pilátová, 

měli jsme se báječně, moc jsme si to užili a vůbec se nám nechtělo domů. Nejprve bych Vám a vašim kolegům chtěla poděkovat za skvělé služby a profesionální přístup. 

Vše bylo dle Vámi zaslaných precizně připravených pokynů. Všechny lety byly pohodové a s variantou s přestupem v Amstrdamu a Londýně jsme byli spokojeni. Na letišti si nás vyzvedl řidič, který byl hrozně milý a komunikativní, takže nám cesta na hotel rychle utekla. Na hotelu nás hned přivítali, bohužel nebyl volný pokoj, tak jsme čekali do 14 h než nás ubytují, ale sdělili nám, že již můžeme využívat all inclusive. Mezitím jsme se sešli s naší delegátkou Pavlou, domluvili jsme si výlety a s naší svatební koordinátorkou, se kterou jsme domluvili detaily obřadu. Služby byly opět skvělé a obě dámy byli velmi příjemné. Druhý den jsme měli svatební obřad, vše proběhlo dle domluvy a bylo to skutečně nádherné, od rána svítilo sluníčko, nepršelo, ale odpoledne začal foukat docela silný vítr (to byla asi jediná chybička, pokud se to dá chybičkou vůbec nazvat :) ). Obřad byl dokonalý, hrála nám mauricijská hudba, oddávala nás sympatická Elodie, která měla krásný proslov a bylo to neskutečně romantické, opravdu jsme si to moc užili. Vše bylo podle našich představ. Byl to skutečně jeden z nejkrásnějších dní, který jsem dosud zažila. Byli jsme nadšení z fotografa Daniela, který byl tak pečlivý, že se nám věnoval od 15 h až do 19 h a výsledek stojí opravdu za to. Fotky se povedly a každému (kdo je zatím viděl) se moc líbí. :)

S hotelem jsme byli spokojení. Počasí se také vydařilo, když jsme přijeli, tak bylo trochu zataženo a chvíli i sprchlo, ale pak bylo po celý pobyt krásně a zatáhlo se až zase v den odjezdu a ráno chvíli pršelo (opět perfektně načasované :) ).

Byli jsme na dvou výletech (výlet s řidičem - na jihu ostrova, výlet lodí) a pak jsme se i sami vydali do Port Luis. :) Vše bylo skvělé. 

Svatbu i dovolenou jsem si maximálně užili a se vším jsme byli spokojeni, jsme moc rádi, že jsem se rozhodli pro vaši agenturu a že vše perfektně fungovalo. Byl to opravdový ráj - absolutní pohoda, vše bylo zařízeno a my jsme si tak krásně mohli užít náš velký den bez stresu a hlavně užít si jeden druhého. 

Ještě jednou děkuji :)

S přáním hezkého dne,
novomanželé Satrapovi :) 

Zobrazit více

Svatba na Mauríciu duben 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 27. 04. 2017

Dobrý den,

Mockrát děkujeme jak CK Deluxea, tak Resortu Ambre, neskutečná péče a profesionalita, můžeme jen doporučit. Byla to pro nás oba nejkrásnější dovolená.

Zobrazit více

Dovolená na Mauríciu duben 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 27. 04. 2017
Dobrý den paní Borutová,
 
děkuji Vám za přivítání a zároveň poděkování za veškeré Vaše služby, ochotu, vstřícnost a pomoc při výběru naší dovolené. Užili jsme si ji ve zdraví a byl to opravdu úžasný zážitek, na který nikdy nezapomeneme 

Krásná dovolená na nádherném tropickém ostrově, úžasný relax a odpočinek, maximální spokojenost s hotelem, hlavně s milým a velmi vstřícným personálem a jeho polohou přímo na nádherné pláži s bílým pískem. Zároveň velká spokojenost se službami a komunikací cestovní kanceláře Modrý Mauricius - pí Ing. Klárou Borutovou a delegátkou Pavlou - využili jsme jejich nabídnuté výlety a vše bylo dokonalé :-) Dovolenou v hotelu Friday Attitude a ostrov Mauricius určitě všem doporučujeme :-)

Zobrazit více

Dovolená na Mauríciu - Le Récif, březen/duben 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 06. 04. 2017

Dobrý den,

rádi bychom vám poděkovali, za zprostředkování dovolené v hotelu Le Recif Attitude na ostrově Mauricius. Byli jsme spokojeni na 200%. Vše proběhlo bez komplikací a po celou dobu jsme nezaznamenali žádný problém. Cesta leteckou společnosti Emitates, odbavení na letišti v Praze i v Dubaji tam i zpět, proběhlo přesně dle vámi zaslaných informací. Transport z letiště do hotelu tam i zpět proběhl hladce.

Po příjezdu do hotelu po 12. hod.jsme dostali uvítací drink a ještě před ubytováním jsme šli na oběd. Do pokoje nás uvedl osobně zam.hotelu a velice podrobně nás informoval o provozu hotelu. Hoteloví zaměstnanci byli milí, ochotní, usměvaví.

Hotel se nám líbil, hlavně umístění bazénu s výhledem na moře. Šnorchlování přímo před hotelem úžasné.Jsou ale potřeba boty do vody. Myslím si, že byste tuto informaci mohli napsat do pokynů na cestu pro další zájemce.

S delegátkou Pavlou jsme se viděli jednou a pak jsme ji neměli důvod kontaktovat. Potvrdila  nám předem domluvený celodenní výlet, kterým nás provázela paní Renata. Díky jejím znalostem o ostrově a informacím, které nám po celou dobu se zájmem sdělovala, jsme se o ostrově mnoho dozvěděli. Rádi bychom jí touto cestou ještě jedno mnohokrát poděkovali.

Strava v rámci All inclusive bez problémů.Sice jsme podepisovali účty po jídle, ale to nevadilo. Jídla byla chutná a vždy bylo z čeho vybírat.I hotelový kuchař byl rád, když jsme něco pochválili.

Moře bylo teplé a ještě teplejší byla voda v bazénu.

Ještě jednou děkujeme za organizační zajištění nádherné dovolené a přejeme vám další spokojené klienty.

Zobrazit více

Rodinná dovolená na Mauríciu, únor 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 23. 03. 2017

Dobry den.

Dovolena se vydarila, vse probihala bez problemu a dekuji za organizaci. Jak uz jsem napsal v hodnoceni, na letisti nas cekalo mile privitani a doprava do hotelu 10min je opravdu velka vyhoda. Poloha u letiste byla spise zpestreni, protoze jsem koukali na letadla :-) (hluk nevadil)
Hotel i pokoj pekny, s klimatizaci v noci jsem si poradil viz hodnoceni
Restaurace, bary a celkovy servis na vysoke urovni a vse v poradku. Velke pozitivum nabidka vina v ramci all inclusive. Bohaty vyber a dobra kvalita.
Tri plaze jsou velkou vyhodou a radi jsme vyuzili vsechny tri.
Jelikoz to byla nase druha navsteva ostrova, navstivili jsme jen farmu/zoo se zelvami v La Vanille - moc pekne pro deti.
 
Jeste jednou dekuji za organizaci a celkovy servis, vse bylo naprosto v poradku a dle domluvy. Doufam, ze v budoucnu na tuto spolupraci navazeme :-)
 
Preji hezky den a dekuji
Zobrazit více

Dovolená na Mauríciu únor 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 23. 03. 2017

Dobrý den,

Ano jsme bohužel už zpět ☹ Počasí nám vyšlo na jedničku a cyklón před i po nás minul, takže si nemůžeme stěžovat. S dovolenou jsme byli nadmíru spokojeni, bylo to opravdu úžasné. Hotel, personál, jídlo i pláž byly naprosto fantastické.  Trošku horší už to bylo s možnostmi šnorchlování, jelikož korál je už mrtvý a tak toho není moc k vidění, ani při výletu lodí za šnorchlováním. A ještě jedna výtka. Přesto, že všechny nemotorové sporty měly být zdarma, tak půjčení průhledného kajaku bylo za peníze, to nás trošku překvapilo, stejně jako možnost, že vše mohli obsadit vždy jen dva lidé, ať už dítě nebo dospělí. Tak to bylo trochu smutné.

Ubytování bylo nádherné, hotel je opravdu úchvatný a moc hezky postavený. První pokoj byl naprosto úžasný, výhled, velikost, zařízení, i umístění na kraji v nejvyšším patře. Bohužel zde byla příliš slyšet hudba z večerní zábavy a tak vzhledem k malé dceři jsme požádali o přestěhování, protože se tam nemohla vyspat. Personál byl skvělý a ve stěhování nám vyhověl, ale bohužel pokoj, který nám nabídli byl evidentně dost nepoužívaný a vybydlený a po opravě klimatizace se v pokoji objevil šváb a tudíž jsme požádali o další výměnu. Poslední pokoj byl skvěle umístěný, byl tam klid i výhled nebyl špatný. Ale jelikož jsme byli namlsaní prvním pokojem, tak už to nebylo ono. A tak víme, že příště až tam vyrazíme, budeme určitě chtít 528, protože dcera už bude větší a tak ten hluk nebude vadit. Tedy chci vám poděkovat za objednání opravdu skvělého pokoje, protože ten nás uchvátil. Všechno ostatní bylo opravdu na jedničku. A rozhodně musíme pochválit služby Emotions, protože v porovnání s klienty z Eximtours a ostatních CK, jsme viděli obrovský rozdíl. Se vším vždy pomohli a poradili a to se opravdu hodilo.

Ostrov je krásný, lidé jsou skvělý, příroda úžasná a jídlo bylo naprosto delikátní. S manželem jsme dost gurmáni a tady jsme si fakt přišli na své.

Takže celou dovolenou hodnotíme na 1* a pokud to možnosti dovolí, rádi se sem vrátíme. Jsme rádi, že jsme si zvolili vás.

děkujeme

 

Zobrazit více

Rodinná dovolená, únor 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 22. 03. 2017

Dobry den Ondro,

dekujeme za privitani a musim konstatovat, ze dovolena byla uplne perfektni, vsechno probehlo tak, jak bylo domluveno a melo byt. Hotel byl super, obsluha, jidlo, atmosfera, all inclusive program, vse bylo perfektni.

Cyklon nas zase tak moc neovlivnil, jeden den prselo a foukalo, dva dny bylo vic pod mrakem a obcas sprchlo. Nakonec ten samotny cyklon byl uplne v poho, horsi bylo, ze kdyz vydaji varovani, je vsechno zavrene, popr. omezene (detsky klub, vodni sporty, nektere restaurace, atd.), ale nastesti to bylo opravdu jen par dni a zbytek dovolene bylo pocasi uzasne.

Dekujeme jeste jednou za Vase sluzby a zprostredkovani teto uzasne dovolene.

H.K.

Zobrazit více

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.