Reethi Faru Resort ****

Maledivy

Tropický ráj na soukromém ostrově

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Reethi Faru Resort

Pro hotel Reethi Faru Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Reethi Faru Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Hotel Reethi Faru Resort ****

Hodnocení 9.8 Hodnotí 6 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, Raa atoll | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Krásný korálový útes s možností šnorchlování Kvalitní ubytování a rozumnou cenu Menší resort s romantickou atmosférou

Popis hotelu Reethi Faru Resort **** Maledivy

Vydejte se do resortu Reethi Faru, jenž poskytuje luxusní útočiště na odlehlém, člověkem skoro nedotčeném soukromém ostrově Filaidhoo. S námi můžete objevovat ráj na zemi na tomto jedinečném tropickém ostrově, kde se setkávají křišťálově čiré vody Indického océanu s nekonečně bílým korálovým pískem, a kde bujné zelené listoví nabízí soukromí a klid. Od chvíle, kdy vkročíte do těchto křišťálově průzračných vod omývajících jemný písek, se budete cítit jako v ráji.

Reethi Faru nabízí tropický bio luxusní ostrovní ráj s bílými písčitými plážemi, postupně přecházejícími v  mělké zelenkavé vody kolem útesu, jenž splývá s nekonečným modrým oceánem. Resort ale není jen o slunci, písku a moři, a zážitky z vašeho pobytu budou ještě neuvěřitelnější než naprostý klid v okolí hotelu. Reethi Faru se nachází na ostrově Filaidhoo v atolu Raa a poskytuje naprosté soukromí a intimitu na pouhých 600m x 350m. Resort se zaměřuje na udržitelný luxus a vyzývá své návštěvníky, aby sdíleli vizi Reethi Faru jakožto strážce ostrova. Hotel přikládá velký význam ochraně přírodní krásy ostrovů a udržování ekosystémů, na kterých závisí zranitelné korálové útesy.

 

 Servis a vybavení

 • pokojská služba 24/24
 • prádelna a čistírna
 • přístup k internetu (Wi-Fi)
 • dětská postýlka
 • hotelový doktor
 • buzení recepcí
 • elektřina (240 voltů, universální zásuvka)
 • deštníky
 • obchod se suvenýry
 • klenotnictví
 • zasedací místnost
 • zaměstnanci hovořící několika jazyky
 • služba vyzvednutí z letiště
 • přijímané kreditní karty: MasterCard, Visa & American Express
 • přijímané měny: USD, CHF, GBP & EUR
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Villa

Garden Villa

Garden Villas (49 m2) jsou zasazeny do bujné zeleně. Vily byly navrženy a postaveny tak, aby se doplňovaly s přírodní krásou ostrova...

Deluxe Beach Villa

Deluxe Beach Villa

Deluxe Beach Villas (64 m2) se pyšní největšími luxusními interiéry. Jejich opravdu soukromé umístění vás vybídne k užívání si času sami pro sebe v přírodním prostředí, po kter..

Water Villa

Water Villa

Water Villas (78 m2) se pyšní útulným a soukromým prostředím v odlehlé části ostrova. Patří k ní soukromá terasa s výhledem na nekonečně modré vody oceánu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Získejte nesčetné kulinářské zážitky v šesti restauracích a šesti barech na celém ostrově: všechny vás potěší lahodnými delikatesami, voňavými chutnými pokrmy a kvalitními víny.

Dhiyavaru Bar and Restaurant

Restaurant a bar otevřený 24 hodin denně nabízí menu a la carte, osvěžující nápoje a nízko položenou terasu, která vás přiblíží k tyrkysovému oceánu.

Reethi Grill

Restaurace pod širým nebem se soukromými „cabanas“ (přístřešky) podává pokrmy z grilu, tandoori a pizza speciality z kamenné pece.

Huvandhu Garden

Huvandhu Garden nabízí dokonalou kombinaci mimořádných pokrmů a romantického prostředí. Je tedy ideální pro páry, které si chtějí vyrazit na romantickou večeři. Rezervace nutná.

Vakaru Restaurant

Vakaru nabízí svým hostům stravování formou bufetu a živou atmosféru, stejně jako lákavé světové pokrmy určené všem chutím.

Veggie n Vegan

Potěší nejen vegetariány a vegany, ale i všechny vyznavače zdravého životního stylu. Na menu figuruje například zeleninový kebab, sushi z červené řepy a avokáda, čočkové těstoviny, apod. 

Realhu Café

Realhu Café je denní restaurace u bazénu, kde to žije. Hosté se zde mohou občerstvit a posvačit, když jim vytráví po vodních aktivitách.

Veyo Bar

Veyo Bar je místo, kde si vychutnáte zdravé nápoje a koktejly a současně se můžete kochat křišťálovými vodami bazénu s nekonečným okrajem a výhledem na oceán.

Harugé Bar

Harugé Bar je částečně izolované společenské centrum Reethi Faru. Nabízí terasu pod širým nebem na pláži, na které si můžete dopřát výtečné alkoholické i nealko nápoje. Také se zde konají večerní programy a součástí baru je herna.

Sunset Bar

Komorní Sunset Bar se nachází na jihozápadní straně ostrova: nic tedy nestojí v cestě vám a zapadajícímu slunci, tedy kromě zlatavých vlnek Indického oceánu.

Mala Bar

Malý Mala Bar se nachází v ústraní na východní části ostrova, což poskytuje osobní prostor hostům, kteří si zde chtějí vychutnat osvěžující nápoj.

Thari Bar

Malý bar, který se nachází na západní straně ostrova, nabízí výhled na západ slunce nad Indickým oceánem. Otevřeno sezónně.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme prověřenými letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Reethi Faru Resort

Resort nabízí samostatné nebo propojené dvoupokojové apartmány, které byly postaveny v souladu s ochranou přírody a jejich tradičním designem. Reethi Faru sází na používaní co nejvíce místně získaných a vyrobených materiálů jako např. cihly z recyklované hlíny, bio ošetřené týkové dřevo z Indonésie a lakýrnické práce a keramika z regionu.

Standardní vybavení zahrnuje: postel velikosti king, příslušenství k přípravě čaje a kávy, bezplatná wifi, trezor, stropní ventilátor, klimatizace, telefon, satelitní TV, minibar, sprcha a fén. 

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Villa

Garden Villa foto

Garden Villas (49 m2) jsou zasazeny do bujné zeleně. Vily byly navrženy a postaveny tak, aby se doplňovaly s přírodní krásou ostrova. Každá vila se pyšní překrásnými výhledy na místní floru a nabízí klid vašeho domova s místem pro sezení, sprchou s velkou hlavicí (tzv. rain shower), terasou se skládacími židlemi a lehátky (s matrací) na blízké pláži.

Deluxe Beach Villa

Deluxe Beach Villa foto

Deluxe Beach Villas (64 m2) se pyšní největšími luxusními interiéry. Jejich opravdu soukromé umístění vás vybídne k užívání si času sami pro sebe v přírodním prostředí, po kterém jste vždy toužili. Deluxe Beach vila nabízí velké prostory k posezení, zčásti otevřenou koupelnu, sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower) pod palmovými listy, vanu, rozkládací židle na terase a lehátka na pláži.

Water Villa

Water Villa foto

Water Villas (78 m2) se pyšní útulným a soukromým prostředím v odlehlé části ostrova. Patří k ní soukromá terasa s výhledem na nekonečně modré vody oceánu. Celý prostor je jen váš, včetně modré oblohy. Jestliže jste srdcem romantici a máte rádi pozorování hvězd nebo kochání se dech beroucími výhledy na nekonečný horizont s partnerem ruku v ruce, pak je tato vila pro vás jako stvořená. Water Villa vás rozmazlí překrásným přirozeným osvětlením, dřevěným stropem a teple laděným interiérem, který je často osvěžován čerstvým větříkem. Vila vám dále poskytuje velké prostory k sezení, sprchu s velkou hlavicí (tzv. rain shower), vnitřní sprchu a vanu, lehátka s matrací a přímý přístup do laguny.

Deluxe Beach Pool Villa foto

Deluxe Beach Pool Villa (bazén 7x4 m2) je ideálním útočištěm pro zamilované páry na svatební cestě. Kromě zčásti otevřené koupelny s vanou a venkovní sprchou budete mít k dispozici soukromý bazén s hloubkou 1,2 metru. Od bazénu je to jen pár kroků k lehátkům na pláži.

Two-Bedroom Garden Suite

Two-Bedroom Garden Suite foto

Two-Bedroom Garden Suite (126 m2) je vhodná pro rodiny nebo velké skupiny, které cestují spolu. Kolekce apartmánů Garden Villas nabízí velké jídelní a obývací prostory, dvě ložnice a extra prostornou terasu s nezávislými vchody.

Deluxe Two-Bedroom Beach Suite

Deluxe Two-Bedroom Beach Suite foto

Deluxe Two-Bedroom Beach Suites (147 m2) byly navrženy speciálně pro velké skupiny nebo rodiny: jsou umístěny na odlehlém místě na pláži a disponují několika individuálními vchody. Apartmány najdete na nekonečně bílé písečné pláži, která nabízí krásné výhledy na pastelové barvy východů a západů slunce, a doslova vás vtáhne do světa přírody.

Two Bedroom Water Villa with Spa Tub

Two Bedroom Water Villa with Spa Tub foto

Two Bedroom Water Villa with Spa Tub (226 m2) představuje ohromující prostor s jacuzzi na terase přímo nad lagunou. Koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem. Jako v romantickém filmu si budete připadat ve sprše pod širým nebem, kterou stíní jen palmové listy. Dvěma ložnicím vévodí postel velikosti king, nechybí ani obývací část. Dominantou je velká terasa s lehátky a jacuzzi, ze které budete mít překrásný výhled na nekonečné modré dálky.

Pláž a moře

Užijte si relaxační procházky v bělostném atolovém písku na plážích ostrova Filaidhoo a nechte se unášet vlnami Indického oceánu. 

Online cena a slevy Reethi Faru Resort ****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Reethi Faru Resort

Pro hotel Reethi Faru Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Reethi Faru Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 2 441 Kč / osoba, noc, snídaně v Garden Villa
v termínu od 01.05.2024 do 31.07.2024
 

Profi foto hotelu Reethi Faru Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Reethi Faru Resort

Získejte nesčetné kulinářské zážitky v šesti restauracích a šesti barech na celém ostrově: všechny vás potěší lahodnými delikatesami, voňavými chutnými pokrmy a kvalitními víny.

Dhiyavaru Bar and Restaurant

Restaurant a bar otevřený 24 hodin denně nabízí menu a la carte, osvěžující nápoje a nízko položenou terasu, která vás přiblíží k tyrkysovému oceánu.

Reethi Grill

Restaurace pod širým nebem se soukromými „cabanas“ (přístřešky) podává pokrmy z grilu, tandoori a pizza speciality z kamenné pece.

Huvandhu Garden

Huvandhu Garden nabízí dokonalou kombinaci mimořádných pokrmů a romantického prostředí. Je tedy ideální pro páry, které si chtějí vyrazit na romantickou večeři. Rezervace nutná.

Vakaru Restaurant

Vakaru nabízí svým hostům stravování formou bufetu a živou atmosféru, stejně jako lákavé světové pokrmy určené všem chutím.

Veggie n Vegan

Potěší nejen vegetariány a vegany, ale i všechny vyznavače zdravého životního stylu. Na menu figuruje například zeleninový kebab, sushi z červené řepy a avokáda, čočkové těstoviny, apod. 

Realhu Café

Realhu Café je denní restaurace u bazénu, kde to žije. Hosté se zde mohou občerstvit a posvačit, když jim vytráví po vodních aktivitách.

Veyo Bar

Veyo Bar je místo, kde si vychutnáte zdravé nápoje a koktejly a současně se můžete kochat křišťálovými vodami bazénu s nekonečným okrajem a výhledem na oceán.

Harugé Bar

Harugé Bar je částečně izolované společenské centrum Reethi Faru. Nabízí terasu pod širým nebem na pláži, na které si můžete dopřát výtečné alkoholické i nealko nápoje. Také se zde konají večerní programy a součástí baru je herna.

Sunset Bar

Komorní Sunset Bar se nachází na jihozápadní straně ostrova: nic tedy nestojí v cestě vám a zapadajícímu slunci, tedy kromě zlatavých vlnek Indického oceánu.

Mala Bar

Malý Mala Bar se nachází v ústraní na východní části ostrova, což poskytuje osobní prostor hostům, kteří si zde chtějí vychutnat osvěžující nápoj.

Thari Bar

Malý bar, který se nachází na západní straně ostrova, nabízí výhled na západ slunce nad Indickým oceánem. Otevřeno sezónně.

All Inclusive

Balíček All Inclusive (platný od 01.11.2023 do 31.10.2024) zahrnuje*:

*Balíček platí od příjezdu do 12:00 v den odjezdu.

 • Stravování formou bufetu v hlavní restauraci Vakaru: snídaně (7:30 až 10:00), oběd (12:30 až 14:30) a večeře (19:30 až 21:30)
 • Odpolední čaj (16:00 až 17:30) v Dhiyavaru Restaurant & Bar
 • Vybrané nápoje ve všech provozovnách
 • 25% sleva na jídla (signature jídla nejsou zahrnuta) a nápoje (likéry/nápoje označené hvězdičkou) - možnost obědů a večeří (za účet za den) v Dhiyavaru Restaurant & Bar, Raalhu Café, Reethi Grill a Veggie & Vegan. Dle otvíracích hodin, počasí a volných stolů. Rezervace jsou nutné a je třeba je udělat 24h předem na recepci. Menu a la carte jsou k dispozici, typické pokrmy (signature dish) a likéry/nápoje označené hvězdičkou nejsou zahrnuty v ceně. Signature jídla jsou za běžnou cenu a likéry/nápoje označené hvězdičkou jsou za zlevněnou cenu.
 • Bezplatné stravování až pro 2 děti (2 - 11,99 let) v hlavní restauraci Vakaru
 • Sleva na stravování pro děti v à la carte restauracích (platí na nápoje označené hvězdičkou, kromě signature jídel)
 • Sleva na jídlo se neuplatňuje na signature jídla v Huvandhu Garden a Private Beach Garden
 
Bary
 • Hlavní restaurace Vakaru (během jídel)
 • Hlavní bar The Haruge (od 9:00 do zavření)
 • Sunset Bar (od 11:00 do 21:30)
 • Thari Bar (od 11:00 do 20:00)
 • Nala Bar (od 11:00 do 20:00)
 • Raalhu Café (od 11:00 do 20:00)
 • Dhiyavaru Restaurant & Bar (během jídel)
 
Zahrnuté nápoje
 • Voda Reethi Fen (neperlivá a perlivá)
 • Výběr nealkoholických nápojů a džusů dle nápojového lístku
 • Výběr kávy a čaje dle nápojového lístku
 • Výběr rozlévaných vín dle vinného lístku
 • Výběr točených a lahvových piv  dle nápojového lístku
 • Výběr aperitivů dle nápojového lístku
 • Výběr tvrdého alkoholu a likérů dle nápojového lístku
 • Výběr koktejlů a nealko koktejlů („mocktails“) dle nápojového lístku

 

Balíček Full Dine Around All Inclusive (platný od 01.11.2023 do 31.10.2024) zahrnuje:

 • Minibar obsahující vodu, nealko nápoje, pivo, víno, rum, gin, vodku a whiskey (doplňován neomezeně na vyžádání)
 
Sportovní aktivity
 • Posilovna
 • Jóga nidra (skupinové lekce, podle dostupnosti, podle rozvrhu)
 • Tenis, squash, badminton (podle dostupnosti kurtu, nutná rezervace)
 • Set nových tenisových míčků je za poplatek 15 USD
 
Vodní sporty
 • Zapůjčení vybavení na windsurfing, kánoe a stand up paddle board zdarma jednou za pobyt (podle dostupnosti)
 • 20% sleva na hodinovou plavbu katamaránem jednou za den, možnost i při západu slunce (podle dostupnosti a počasí, během pobytu)
 • 10% sleva na tradiční rybaření (podle dostupnosti a počasí)
 • 2 exkurze na osobu jednou za pobyt (plavba při západu slunce na lodi Dhoni a plavba v průhledné kánoi; podle dostupnosti, počasí nebo jiných změn, nutno dodržet min. počet osob)
 • Jednou za pobyt úvodní ponor zdarma
 • Jednou za pobyt šnorchlování s průvodcem na domácím útesu (nezahrnuje vybavení)
 • 3 speciální soukromé šnorchlovací exkurze (za zlevněnou cenu 100++ USD, nezahrnuje vstupní poplatky)
 
Spa a obchody
 • 15% sleva na všechna individuální ošetření (lze uplatnít během celého pobytu, nelze kombinovat s jinými nabídkami)
 • 10% sleva na všechno zboží v obchodě se šperky
 • 10% sleva na na všechno zboží v obchodě se suvenýry

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu obsahu balíčků All Inclusive.

Aktivity

Sea Xplorer

Pětihvězdičkové potápěcí středisko resortu Reethi Faru s akreditacemi PADI (Professional Association of Diving Instructors) a SSI (Scuba Schools International) vám otevře svět do podmořského života. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vám ukážou zaplavené ostrovy, dramatické převisy, podvodní zdi a jeskyně v této rozsáhlé oblasti Indického oceánu. Ať už se potápíte nebo jen šnorchlujete, můžete relaxovat „pod tlakem“ s mezinárodním týmem ze Sea Explorer. Jejich program nabízí vše od potápěčských kurzů, denního a nočního potápění, šnorchlovacích výletů, až po výpravy na lodi.

Svatby a zvláštní příležitosti

Užijte si nejdůležitější události vašeho života a památné chvíle v romanci naplněné tropickou atmosférou Malediv. Reethi Faru vám může nabídnout prvotřídní prostory, ať už se jedná o slavnostní plážové posezení a oltář, nebo soukromé večeře ve dvou. Reethi Faru Guest Relations tým vám pomůže naplánovat vaší perfektní chvilku v ráji s prostředím jako ze snu, na soukromé části pláže kde vám hořící oheň zajistí příjemné osvětlení, odrážející se ve sklenkách šampaňského. Druhá možnost je terasa vaší vily, kde vám personalizovaný servis nabídne nejlepší šampaňské a menu na míru, které rozvine magii okamžiku.

Sport a wellness hotelu Reethi Faru Resort ****

Sportovní klub a posilovna

Udržujte si fyzičku v hotelovém sportovním komplexu „Country Club in Paradise“, jenž nabízí plně vybavenou posilovnu a místnost na jógu. Sportovní komplex také zahrnuje krytý kurt na squash, basketbalové hřiště a dva venkovní tenisové kurty.

Středisko vodních sportů

Reethi Faru Resort se pyšní beze sporu jedním z nejlepších středisek vodních sportů na Maledivách a každý si tam něco najde. Tým zkušených instruktorů vám bude vždy k službám během vašeho dobrodružství. Máme nejnovější vybavení a technologické vychytávky. Vytáhněte vodní lyže, vyražte na kánoe, zkuste kite surfing, vzneste se během fly boardingu, předhánějte se s delfíny a získejte lajky od svých sledujících na Instagramu! Pokud máte rádi adrenalin a vzrušující dobrodružství, je to pro vás to pravé. Můžete ale také vyrazit na romantickou plavbu při západu slunce nebo zažít, jak se loví ryby během opravdové maledivské rybářské výpravy na katamaránu a povečeřet svůj úlovek na večerním grilování.

Coconut Spa

Coconut Spa vás pohltí do své uvolňující atmosféry, příjemných interiérů a omlazujících procedur. Nachází se v kokosovém háji na západní straně ostrova a poskytuje všechno potřebné k dokonalému seberozmazlování. Spa je zaměřeno na harmonii a symbiózu těla a duše skrze teplé kúry, které detoxikují pokožku a čistí tělo. Tento zážitek se vám navždy zapíše do paměti.

 

Doprava do hotelu Reethi Faru Resort

Proleťte se 40 minut hydroplánem s překrásným výhledem na tisíce maledivských ostrůvků nebo zvolte dvacetiminutový vnitrostátní let do Dharavandhoo, na který navazuje 40 minut dlouhá plavba motorovým člunem až na soukromý ostrov, kde se Reethi Faru Resort nachází.

Mapa - Reethi Faru Resort ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maledivy do hotelu Reethi Faru Resort ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Reethi Faru Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Reethi Faru Resort ****

Factsheet

Letová spojení na Maledivy

Jana Bernátová
Reethi Faru Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.