• Sestavíme Vám dovolenou na míru.


  Odlety každý den, 
  neomezená délka pobytu. 

  Sestavíme Vám dovolenou na míru.
 • Destinace opakovaně navštěvujeme.

  Pomůžeme Vám s výběrem 
  Předáme Vám své zkušenosti 

  Destinace opakovaně navštěvujeme.

Proč cestovat s námi

Naší specializací je exotická dovolená na míru 

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius věříme, že nejlepší dovolená je vždy naplánovaná na míru zákazníkovi. Proto s každým jednáme individuálně. Zájezd vždy přizpůsobíme Vašim požadavkům a možnostem: do ráje můžete s Emirates odletět každý den a zůstat tam libovolně dlouho. V destinacích pro Vás zajistíme soukromé transfery, výlety a exkurze. Nikdy nebudete součástí velké organizované skupiny. Cestovat budete kvalitními letadly na pravidelných linkách, nikoli charterovými lety nízkonákladových společností. Dovolenou Vám rádi pomůžeme naplánovat osobně na pobočce nebo prostřednictvím e-mailu a telefonu. K dispozici jsme pro Vás i večer nebo o víkendu.

Hotely jsme osobně navštívili a poradíme Vám 

Náš tým opakovaně navštěvuje všechny nabízené destinace. Proto Vám naši osobní poradci umějí vždy detailně popsat nabízené hotely a služby. Sdělíte-li nám svou představu, doporučíme Vám hotely, které Vám budou vyhovovat. Podělíme se s Vámi o své zkušenosti z cest a ukážeme Vám námi pořízené neretušované fotografie. S hotely máme výborné vztahy, takže jsme schopni plnit i nadstandardní požadavky. 

Postaráme se Vám o klidnou dovolenou 

Cestovní kancelář Modrý Maurícius je pojištěna u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Aktuální doklady o pojištění proti úpadku a pojištění odpovědnosti jsou vždy k nahlédnutí na webových stránkách i na pobočkách. Limit pojistného plnění má Modrý Maurícius nastavený na 8 000 000 Kč. S ERV Evropská pojišťovna, a. s. máme dlouholeté zkušenosti a rádi Vám u ní sjednáme spolehlivé pojištění na cestu nebo pojištění proti stornu. V případě problémů se na nás můžete kdykoli obrátit. Pro klienty v destinaci jsme na telefonu 24 hodin denně. 

Jak si objednat dovolenou u CK Modrý Maurícius? 

Zaujme-li Vás některý z hotelů z naší nabídky, kontaktujte nás. Obratem pro Vás ověříme dostupnost ubytování a letenek v daném termínu a vytvoříme pro Vás kalkulaci s cenami a rozpisem všech nabízených služeb. Součástí nabídky jsou podrobné informace o hotelu a leteckém spojení. Naše ceny jsou vždy konečné a nad jejich rámec nemusíte mít žádné další povinné výdaje. Naši osobní poradci s Vámi rádi proberou detaily zájezdu a pomohou Vám vybrat si tu správnou variantu. Jakmile si vyberete, připravíme pro Vás cestovní smlouvu a požádáme Vás o složení platby za letenky a zálohy za ubytování. Plnou cenu ubytování stačí doplatit 30 dní před odletem. Po doplatku od nás obratem obdržíte letenky, vouchery a několik stran praktických rad na cestu. Po dovolené Vás bude osobní poradce znovu kontaktovat, aby se ujistil, že vše proběhlo podle Vašich představ.

Chci do ráje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.