Největší team specialistů na 3* a 4* hotely

Svatební zájezdy

Svatba na pláži a pohádková svatební cesta

V naší nabídce najdete exotické destinace a krásné hotely s širokou škálou služeb. Ve většině hotelů platí výhodná cena pro novomanžele i pro pár slavící kulaté výročí. Svatba na pláži je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí užít svůj den bez stresů a prožít jej na netradičním místě. Hotely jsme osobně prověřili a rádi Vám poradíme.

Poradíme Vám a zájezd sestavíme podle Vašich představ

Naše destinace a hotely pravidelně navštěvujeme a prověřujeme jejich kvalitu. S našimi partnery v zahraničí komunikujeme každý den a máme vždy ty nejčerstvější informace o novinkách a akcích v hotelech. Destinace jsme procestovali, umíme Vám dát tip na ty nejkrásnější pláže a nejromantičtější místa na zemi.

Zajistíme za Vás veškeré formality

Svatba na pláži by měla být romantickou klidnou událostí bez zbytečných stresů z vyřizování formalit. Rádi za Vás zařídíme vše potřebné. Svatba neznamená pouhý obřad, ale oficiální zahájení společného života. V našich představách je to klidný slunečný den na pláži obklopené palmami a výhledem na tyrkysově modrý oceán.


Nejžádanější destinace na svatební cestu

Všechny destinace

Foto svatby v ráji s našimi klienty

Nejžádanější hotely na svatby a líbánky

Vyberte si hotel

Mohlo by Vás zajímat o svatbě v exotice

Termín a příprava svatby

Hotely garantují pouze jednu svatbu denně, doporučujeme objednat svatební zájezd s dostatečným časovým předstihem. Optimální doba pro sjednání svatby je půl roku předem, abychom zajistili hotel přesně podle Vašich představ ve Vámi zvoleném termínu. Minimálně 6 týdnů předem je nutné zaslat dokumenty pro svatbu.

Více info

Průběh Vašeho pohádkového dne

Svatba probíhá vždy v klidné a uvolněné atmosféře za účasti svědků a oddávajícího. Samotný obřad trvá zhruba 30 minut a koná se v odpoledních hodinách. Během něj si stvrdíte manželský slib a předáte prstýnky. Na vyžádání Vám může asistovat naše česká překladatelka. Abyste si uchovali vzpomínky nejen v srdci, ale i na fotografiích, po obřadu následuje série focení.

Více info

Hodnocení klientů MODRÝ MAURÍCIUS

Klient je pro nás vždy na prvním místě. S pečlivostí připravujeme svatební zájezd a snažíme se vyhovět všem požadavkům a přáním, tak aby Váš den byl jedinečný. I po návratu se zajímáme o spokojenost klienta. Rádi se s Vámi podělíme o hodnocení novomanželů, kterým jsme dopomohli připravit výjimečné zážitky.

Více info

Profesionální svatební fotograf

Uchovejte si vzpomínky na Váš velký den v té nejlepší podobě a podělte se o své dojmy s ostatními i po Vašem návratu. Doporučíme Vám profesionálního fotografa v závislosti na Vašem rozpočtu. Na výběr budete mít různé druhy balíčků i s možnosti pořízení videonahrávky. Připomeňte si neopakovatelné chvíle z Vaší svatby díky profesionálním fotografiím.

Více info

Srovnání destinací

Osobně jsme destinace navštívili a rádi Vám pomůžeme s výběrem té pravé destinace pro Vás. Právně platnou svatbu je možné uspořádat v srdci Indického oceánu zvaného Maurícius nebo v panenské přírodě na Seychelách. Pokud toužíte pouze po symbolickém obřadu, tak romantické ostrůvky na Maledivách jsou tou pravou volbou.

Více info

Místa na svatbu

Sníte o romantické svatbě na pláži pod tropickou palmou, v altánku s květinovou výzdobou, nebo třeba v rozkvetlé zahradě? Výběr místa obřadu je jen na Vás. K dispozici Vám je svatební koordinátor, který s Vámi doladí veškeré detaily svatby a doporučí romantické místo pro Váš velký den. Řekněte si své „ANO“ na výjimečném místě podle Vašich představ!

Více info


Hotely opakovaně navštěvujeme. Poradíme a zájezd sestavíme na míru.