Obnovte svatební slib v romantickém ráji

svatby-026.jpgRádi byste znova prožili onen památný svatební den, na který vzpomínáte s láskou v srdci? Nabízíme Vám možnost uskutečnit své sny o svatebním výročí v intimním prostředí exotického ráje. Obnovte svůj svatební slib a připomeňte si radostné důvody, proč jste se kdysi vydali k oltáři.

Není důležité, kolik let vás dělí od svatebního dne. Významným faktorem je to, že tento krásný zvyk obnovy svatebního slibu chcete prožít. A ještě k tomu v krásném prostředí exotické destinace. Ocitnete se tváří v tvář a opět si vyjádříte vzájemnou lásku, která vás provází každým okamžikem společného života. Najděte si čas sami na sebe a utečte od všedních starostí. Na nás můžete nechat zajištění překrásného prostředí exotického ráje s romantickou atmosférou.

Vyjádření lásky na okouzlujících místech

Pokud chcete zažít speciální zážitky, je potřeba zajistit také speciální prostředí. České i slovenské páry pro obnovu svatebního slibu s oblibou volí právě exotické destinace.

My Vám můžeme připravit zájezd s obnovou slibů v některé z našich destinací, kam patří Maurícius, Seychely, Maledivy nebo Thajsko. Všechny se mohou pochlubit exotickým charakterem, přičemž některé nabízejí malé ostrůvky a naprostý klid s nedotčenou přírodou, jiné zase velkolepé bílé písečné pláže, bohatý podmořský život a další zase aktivní vyžití v podobě nabídky výletů a sportů.

Záleží jen na vás, co preferujete. Pomůžeme vám vybrat to pravé romantické ubytování v jakékoliv destinaci. Zaměstnanci cestovní kanceláře Modrý Maurícius jsou profesionálové, kteří destinace opakovaně navštívili a sestaví vám zájezd šitý na míru.

svatby-018.jpgsvatby-028.jpg

Obnovení manželského slibu

Jakmile dorazíte do hotelu a ubytujete se, je vhodné si udělat obhlídku prostředí, abyste si vytipovali to nejlepší vhodné místo pro obnovení manželských slibů. Budete mít k dispozici svatebního koordinátora, který se pokusí vyplnit všechna vaše přání a preference.

Obřad se může konat například v hotelové zahradě, v dekorativním altánku, v hotelové restauraci, na pláži s krásnými výhledy na modrých vod oceánu nebo na jiných místech podle vašich preferencí.

Fotografa či nahrávku obřadu videokamerou, stejně jako hudební či taneční doprovod, doporučujeme objednat přes naši cestovní kancelář. Svatební koordinátor vám zajistí kadeřníka a vizážistu, s předstihem asi dvou dnů. Kytici, květy do vlasů nebo do klopy či slavnostní dort snadno zařídíte přímo na místě.

Pro obnovu svatebních slibů není potřeba navštěvovat místní úřady, jelikož účast úředníka má spíše symbolický význam. Vlastní ceremonie obřadu probíhá v anglickém jazyce, kdy po úředníkovi opakujete krátký svatební slib. Obřad není jazykově náročný, ale doporučuje se mít alespoň základní znalost angličtiny pro oba manžele. Možné je také využít služeb překladatele (např. doprovod, rodiče, přátelé), který musí před místními úřady potvrdit znalost angličtiny a češtiny (slovenštiny). V případě zájmu vám překladatele můžeme za příplatek zajistit (v závislosti na volném času Čechů a Slováků v destinaci).

Obřad obnovy svatebních slibů je zakončen přípitkem, následovat může focení na pláži při západu slunce. Samozřejmostí je romantická večeře při svíčkách.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.