Ambre Resort & Spa ****

Maurícius

Elegance a svěžest s all inclusive v krásné zátoce

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Ambre Resort & Spa

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Mauricius je uzavřený (zřejmě až do června 2021) Mauricius je uzavřený pro turisty ze všech zemí (zřejmě až do června 2021). Vláda ostrova Maurícius se rozhodla již na začátku léta 2020 uzavřít hranice pro úplně všechny. Zcela výjimečné návštěvy musí zůstat 14 dní pro příletu či příjezdu lodí v karanténě ve vládním hotelu a teprve poté mohou např. do své nemovitosti. Podle aktuální zprávy z poloviny listopadu vláda prodloužila vyplácení 50% mzdy všem zaměstnancům v cestovním ruchu až do konce června roku 2021. Vládní rozhodnutí má obrovskou podporu v místním převážně nevzdělaném obyvatelstvu hinduistického původu a vlastníci hotelů ho nedokáží změnit. Z hlediska turistiky prosím nepočítejte s cestováním na Mauricius v celé první polovině roku 2021. Chcete-li cestovat na tropické ostrovy u teplého oceánu, doporučujeme Vám Zanzibar, Maledivy nebo Dubaj, případně Seychely.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Ambre Resort & Spa ****

Hodnocení 9.3 Hodnotí 161 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Belle Mare | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů All inclusive Určeno pro dospělé Dlouhá písečná pláž

Popis hotelu Ambre Resort & Spa **** Maurícius

Ambre Resort & Spa je usazen podél klidné pláže mezi Belle Mare a Trou d’Eau Douce na nespoutaném východním pobřeží ostrova. Poskytuje výhledy na širokou lagunu, je prosvětlován slunečními paprsky a neustále hostům navozuje příjemnou rytmickou atmosféru.

V lokalitě Palmar je tento all Inclusive resort určen pouze pro dospělé hosty (nad 16 let) a pyšní se 700 metrovou pláží s korálovým pískem a chráněným zálivem s bohatým podmořským životem.

Resort Ambre nabízí 297 pokojů a suit mezi lagunou s korálovým útesem a svěžími tropickými zahradami. Hostům jsou k dispozici také 3 restaurace s místní, asijskou a středomořskou kuchyní pro maximální potěšení gastronomických požadavků hostů.

V neposlední řade resort nabízí také celou řadu možností pro trávení volného času, ať už v podobě lázní nebo relaxačních i sportovních aktivit.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Ambre Resort & Spa

Ambre je velmi oblíbený resort na východním pobřeží, jehož hlavní přednost spočívá v tom, že ubytuje pouze dospělé hosty starší 16 let. Resort nabízí již v základu stravu all inclusive ve 2 restauracích a 2 barech s možností a la carte stolování.

Vzdušné pokoje a suity mají svěží a současný styl, přičemž většina z nich se chlubí výhledem na moře. Nejvíce oblíbený je ale pro svoji 700 m dlouhou pláž s bílým pískem v zálivu Palmar, která přímo vybízí k dlouhým romantickým procházkách podél oceánu. 

Velkou výhodou resortu je snadný přístup na ostrov Ile aux Cerfs a možnost návštěvy golfového klubu na ostrově (kyvadlová doprava a taxi loď).

Ambre nabízí vysněné místo pro uspořádání romantické svatby v ráji s tropickou atmosférou pod kokosovými palmami na pobřeží Indického oceánu. Hotel patří právem mezi naše nejoblíbenější resorty pro svatbu na Mauríciu a stejně tak je  vhodný pro trávení romanticých líbánek.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Garden Room

Superior Garden Room

Tyto pokoje (30 m²) jsou určeny pro maximálně dva hosty a jsou umístěny v přízemí a prvním patře klidného severního křídla hotelu...

Superior Sea-Facing

Tyto pokoje (30 m²) jsou určeny pro maximálně dva hosty a jsou umístěny v přízemí a prvním patře klidného jižního křídla hotelu...

Deluxe Sea-Facing Rooms

Tyto pokoje o výměře 42 m² umístěné v prvním a druhém patře mohou ubytovat maximálně tři hosty a mají výhled na oceán...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace

Tropický relaxační styl živého mauricijského resortu prostupuje také jeho třemi restauracemi, přičemž restaurace Indigo a Dolce Vita jsou zahrnuty do balíčku all inclusive. Za příplatek můžete navštívit restauraci La Plage. 

Indigo

Hlavní restaurace resortu je situována hned vedle bazénu. Bufet je interaktivní a živý, najdete v něm kosmopolitní kuchyni s prvky, které potěší chutě každého. Právě tady můžete vyzkoušet mauricijské recepty a kreolské, indické a čínské speciality. Restaurace Indigo Vám představí svět chutí z čerstvých ingrediencí. Snídaně se podává v anglickém nebo kontinentálním stylu, zatímco večeře se nese v duchu bufetu či „Table d’Hôte“. Můžete se těšit na rozsáhlé vinné menu, koktejly a mnohé další nápoje. Restaurace nabízí místo až pro 300 hostů s možností stolování vevnitř, v zahradě nebo na terase. Je zahrnuta v balíčku All Inclusive. 

Otevřeno:

Snídaně 6:30–10:30

Obědy 12:30–15:00

Večeře 18:30–22:00

Dolce Vita

Dolce Vita nabízí styl stolování s nádechem Tratorie a důrazem na domácí italské předkrmy, těstoviny, pizzy a grilované speciality. Barevná restaurace je vybavena pestrým nábytkem a bílým dřevěným obložením, což navozuje živou atmosféru. Pochutnejte si na čerstvých pokrmech a delikátním výběru z kuchyně fusion. Za poplatek si pak můžete pochutnat na menu z mořských plodů, speciálním masovém menu nebo si nechat uspořádat romantickou večeři. K dispozici je také rozsáhlý vinný lístek, koktejly a další drinky.

Otevřeno: pouze a la carte

Obědy 12:30–15:00

Večeře 18:30–22:00

La Plage

Nejlepší věci na ostrově a ostrovní životní styl jsou ztělesněny v plážové restauraci v resortu Ambre. Nabídka zahrnuje středomořské speciality a mauricijskou kuchyni s grilovanými mořskými plody, sendviči a občerstvením. Pečlivě vybrané barvy a další detaily v rámci dekorace jsou v kombinaci podávaných pokrmů opravdovým zážitkem v tropickém prostředí během dne i noci, které si užijete doslova s nohami v písku. K dispozici je kapacita až pro 100 osob. Nápoje jsou zahrnuty do All Inclusive balíčku. 

Otevřeno: pouze a la carte

Obědy 12:30–15:00

Večeře 18:30–22:00

Bary

Bary v resortu Ambre odhalují úchvatné tropické koktejly, exotické rumy a další mauricijské poklady. Oba bary jsou zahrnuty v balíčku All Inclusive.

Coral pool bar

Coral Bar je místem pro setkávání během pobytu v resortu Ambre. Odstíny modré a bílé v různých variacích jsou doplněny o přírodní kamenné prvky, proutěný nábytek a rákosové lampy, aby byla navozena moderní atmosféra baru. Z menu si můžete vybrat čerstvé ovocné džusy, exotické koktejly, energetické nápoje, speciální kávy či občerstvení. Ve večerních hodinách se pak zdejší prostory nesou rytmu živých představení, DJ hudby a tance.

Otevřeno: 9:00–0:00

H&H Lounge, bar

Salonek H&H Lounge se nachází v srdci hotelu. Perfektní místo pro sledování sportovních utkání a ochutnávání exotických koktejlů. Dále si zde můžete vychutnat například studené pivo, ovocné džusy a nabídku dalších nápojů z all-inclusive menu.

Otevřeno: 18:00–1:45 (po půlnoci jsou nápoje zpoplatněny)

 Shakers Nightclub

Pro milovníky nočního života je připraven klub Shakers Nightclub. Hudba a skvělé nápoje navodí tu správnou atmosféru.

Otevřeno: úterý, středa, pátek a sobota od 22:30 do 1:45 (nápoje jsou po půlnoci zpoplatněny)

Další služby

Služby u bazénu a na pláži

Nabídku občerstvení je možné využít v odpoledních hodinách (od 12:30 do 15 hod) vedle bazénu a na pláži. Nápoje možné objednávat od 8:00. K dispozici jsou také osušky na vyžádání.

Pokojová služba 24/7

Zdejší pokojová služba nabízí rozmanité menu, speciality a rozsáhlý vinný lístek. Můžete si užít snídani v soukromí pokoje, romantickou večeři či oslavit další významné události. Pokojové služba je k dispozici na vyžádání.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů Ambre Resort & Spa

Ambre Resort nabízí ubytování v pokojích a suitách o velikosti až 80 m2, z nichž je překrásný výhled na moře, na pobřeží, nebo do zahrady. Celkem je k dispozici 297 pokojů a suit v tomto komfortním resortu mezi lagunou a tropickými zahradami.

Základní charakteristika ubytování:

 • Pokoje a suity až do 80 m²
 • Individuálně ovládaná klimatizace
 • Elektrické zásuvky (110/220 V)
 • Zařízení na přípravu čaje/kávy
 • LCD TV s plochou obrazovkou
 • Elektronický trezor v pokoji
 • Telefon s IDD a fén
 • Připojení k Wi-Fi
 • Minibar

Od roku 2016 lze u každé kategorie pokojů vyžádat verzi Honeymoon pro novomanžele. Je to stejný pokoj za stejnou cenu dané kategorie.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Garden Room

Superior Garden Room fotoSuperior Garden Room

Tyto pokoje (30 m²) jsou určeny pro maximálně dva hosty a jsou umístěny v přízemí a prvním patře klidného severního křídla hotelu. Disponují terasou/balkonem s výhledem do svěží zahrady a na pláž je to odsud pár kroků. K vybavení patří postel velikosti king, klimatizace, elektronický trezor, stůl, šatník, wifi, satelitní TV a příslušenství k přípravě čaje a kávy. V koupelně najdete sprchový kout a oddělenou toaletu.

Superior Sea-Facing

Tyto pokoje (30 m²) jsou určeny pro maximálně dva hosty a jsou umístěny v přízemí a prvním patře klidného jižního křídla hotelu. Disponují terasou/balkonem s výhledem na moře a pouhých pár kroků od pláže. K vybavení patří postel velikosti king, klimatizace, elektronický trezor, stůl, šatník, wifi, satelitní TV a příslušenství k přípravě čaje a kávy.

Deluxe Sea-Facing Rooms

Tyto pokoje o výměře 42 m² umístěné v prvním a druhém patře mohou ubytovat maximálně tři hosty a mají výhled na oceán. Disponují postelí velikosti king / oddělenými postelemi a dalším standardním vybavením.

Deluxe Sea View Room Terrace / Balcony

Všechny pokoje Deluxe Sea View Room (42 m²) nabízejí výhled na moře a do jejich vybavení patří menší balkon či balkon Juliette. Kapacita pokoje je 3 osoby.

Deluxe Beach Room

Deluxe Beach Room

Tyto prostorné pokoje (42 m²) se nachází v prvním a druhém patře hotelu. Jsou orientované směrem k pláži a nabízí přímý sestup do zahrady. Disponují postelí velikosti king / oddělenými postelemi a dalším standardním vybavením. Ubytují maximálně 3 osoby.

Family Deluxe Suite

Ambre Suite (80 m²)

Suity Ambre jsou umístěny v prvním patře resortu a disponují balkonem, z nějž je krásný výhled na oceán. Suita zahrnuje ložnici s postelí o velikosti king, obývací pokoj, ve kterém může být v případě potřeby umístěna další postel, a koupelnu s vanou, sprchou a oddělenou toaletou. K dispozici je veškeré standardní vybavení (klimatizace, wifi, pohovka, atd.). Do suity je možno vstupovat buď přímo z pláže, nebo klasicky z chodby. Max. kapacita pokoje je 3 osoby.

Pláž a moře

Dlouhá písečná pláž o 700 metrech v Palmaru v oblasti Belle Mare nabízí neuvěřitelné tropické prostředí pro relaxaci i aktivní vyžití. Nachází se přímo u hotelu Ambre, má k dispozici plážový servis, restauraci u pláže a nespočet plážových i vodních aktivit.

Online cena a slevy Ambre Resort & Spa ****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Ambre Resort & Spa

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 3 652 Kč / osoba, noc, All inclusive v Superior Garden View
v termínu od 27.03.2021 do 04.09.2021

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 20% pro nevěstu, navíc zdarma láhev šumivého vína, dárek od hotelu, během pobytu romantická večeře při svíčkách (zahrnující nápoje jako u All Inclusive). V termínu 27.03. - 03.10.2021 pro pobyty min 7 nocí zdarma 45 minutová masáž. V termínu 01.11. - 26.03.2021 a 04.10. - 31.10.2021 pro pobyty min 12 nocí zdarma masáž. Navíc v případě volné kapacity zdarma up-grade do vyšší kategorie pokoje. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Sleva neplatí na kategorie za jednotku.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 5 300 000 Kč platné pro zájezdy uzavřené do 31.10.2021 (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Hotel je přístupný pouze dospělým od 16 let.

Kapacita Courtyard,  Superior a Superior Sea-Facing pokoje je 2 dospělí, kapacita Deluxe pokojů je 3 dospělí.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Ambre Resort ****

Naše foto hotelu Ambre Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Ambre Resort & Spa

Restaurace

Tropický relaxační styl živého mauricijského resortu prostupuje také jeho třemi restauracemi, přičemž restaurace Indigo a Dolce Vita jsou zahrnuty do balíčku all inclusive. Za příplatek můžete navštívit restauraci La Plage. 

Indigo

Hlavní restaurace resortu je situována hned vedle bazénu. Bufet je interaktivní a živý, najdete v něm kosmopolitní kuchyni s prvky, které potěší chutě každého. Právě tady můžete vyzkoušet mauricijské recepty a kreolské, indické a čínské speciality. Restaurace Indigo Vám představí svět chutí z čerstvých ingrediencí. Snídaně se podává v anglickém nebo kontinentálním stylu, zatímco večeře se nese v duchu bufetu či „Table d’Hôte“. Můžete se těšit na rozsáhlé vinné menu, koktejly a mnohé další nápoje. Restaurace nabízí místo až pro 300 hostů s možností stolování vevnitř, v zahradě nebo na terase. Je zahrnuta v balíčku All Inclusive. 

Otevřeno:

Snídaně 6:30–10:30

Obědy 12:30–15:00

Večeře 18:30–22:00

Dolce Vita

Dolce Vita nabízí styl stolování s nádechem Tratorie a důrazem na domácí italské předkrmy, těstoviny, pizzy a grilované speciality. Barevná restaurace je vybavena pestrým nábytkem a bílým dřevěným obložením, což navozuje živou atmosféru. Pochutnejte si na čerstvých pokrmech a delikátním výběru z kuchyně fusion. Za poplatek si pak můžete pochutnat na menu z mořských plodů, speciálním masovém menu nebo si nechat uspořádat romantickou večeři. K dispozici je také rozsáhlý vinný lístek, koktejly a další drinky.

Otevřeno: pouze a la carte

Obědy 12:30–15:00

Večeře 18:30–22:00

La Plage

Nejlepší věci na ostrově a ostrovní životní styl jsou ztělesněny v plážové restauraci v resortu Ambre. Nabídka zahrnuje středomořské speciality a mauricijskou kuchyni s grilovanými mořskými plody, sendviči a občerstvením. Pečlivě vybrané barvy a další detaily v rámci dekorace jsou v kombinaci podávaných pokrmů opravdovým zážitkem v tropickém prostředí během dne i noci, které si užijete doslova s nohami v písku. K dispozici je kapacita až pro 100 osob. Nápoje jsou zahrnuty do All Inclusive balíčku. 

Otevřeno: pouze a la carte

Obědy 12:30–15:00

Večeře 18:30–22:00

Bary

Bary v resortu Ambre odhalují úchvatné tropické koktejly, exotické rumy a další mauricijské poklady. Oba bary jsou zahrnuty v balíčku All Inclusive.

Coral pool bar

Coral Bar je místem pro setkávání během pobytu v resortu Ambre. Odstíny modré a bílé v různých variacích jsou doplněny o přírodní kamenné prvky, proutěný nábytek a rákosové lampy, aby byla navozena moderní atmosféra baru. Z menu si můžete vybrat čerstvé ovocné džusy, exotické koktejly, energetické nápoje, speciální kávy či občerstvení. Ve večerních hodinách se pak zdejší prostory nesou rytmu živých představení, DJ hudby a tance.

Otevřeno: 9:00–0:00

H&H Lounge, bar

Salonek H&H Lounge se nachází v srdci hotelu. Perfektní místo pro sledování sportovních utkání a ochutnávání exotických koktejlů. Dále si zde můžete vychutnat například studené pivo, ovocné džusy a nabídku dalších nápojů z all-inclusive menu.

Otevřeno: 18:00–1:45 (po půlnoci jsou nápoje zpoplatněny)

 Shakers Nightclub

Pro milovníky nočního života je připraven klub Shakers Nightclub. Hudba a skvělé nápoje navodí tu správnou atmosféru.

Otevřeno: úterý, středa, pátek a sobota od 22:30 do 1:45 (nápoje jsou po půlnoci zpoplatněny)

Další služby

Služby u bazénu a na pláži

Nabídku občerstvení je možné využít v odpoledních hodinách (od 12:30 do 15 hod) vedle bazénu a na pláži. Nápoje možné objednávat od 8:00. K dispozici jsou také osušky na vyžádání.

Pokojová služba 24/7

Zdejší pokojová služba nabízí rozmanité menu, speciality a rozsáhlý vinný lístek. Můžete si užít snídani v soukromí pokoje, romantickou večeři či oslavit další významné události. Pokojové služba je k dispozici na vyžádání.

All Inclusive

All Inclusive balíček zahrnuje (platný od 1.11.2019):

  • Neomezená konzumace nápojů v barech: Coral Bar od 9:00 až do půlnoci, Salonek H&H Lounge od 18:00 až do půlnoci, noční klub Shakers (úterý, středy, pátky a soboty, od 22:30 až do půlnoci)
  • Mini-bar na pokoji (nealkoholické nápoje, energetické tyčinky, mléko, voda, pivo, léhké místní "snacky", zařízení pro přípravu kávy a čaje, doplňováno jednou denně)
  • Plážový servis s občerstvením (saláty, bagety, dezerty a nápoje) od 12:30 do 15:00
  • Stolování ve dvou restauracích – Indigo (snídaně, obědy, večeře) a Dolce Vita Restaurant (obědy, večeře), jídlo v restauraci La Plage je zpoplatněno.
  • Piknikový balíček (pokud vyrážíte na výlet, nutnost objednání den předem)
  • Nápoje: místní pivo (Phoenix), nealko nápoje: voda, džusy, milk-šejky, rozlévané víno, alkohol (vodka, whisky, gin, brandy), lokální rum a likéry, koktejly (rum, gin, vodka), expresso, capuccino, horká čokoláda, čaj a americká káva
  • Odpolední občerstvení v H&H Lounge – domácí sušenky, expresso, capuccino, horká čokoláda, čaj a americká káva.
  • Pláž a bazén - bazén s nekonečným okrajem a oddělená sekce bazénu pro plavání, plážové slunečníky a lehátky, osušky
  • Sporty - fitness centrum, plážový volejbal, kroket, dvě tenisové hřiště, stolní tenis, fitness lekce (např. jóga) dle hotelového programu, strečink, bocceball, frisbee, Tai Chi, plážový fotbal, plážový tenis, aquagym a sportovní turnaje
  • Golf - bezplatný transfer autobusem a lodním taxi na ostrov s golfovým hřištěm (rezervace předem nutná). Green fee zpoplatněno částkou 27 euro/osoba/hra. Green Fee zdarma pro hosty ubytované v pokoji Honeymoon nebo Ambre Suite.
  • Vodní sporty v Boat House - kajaky, menší plachetnice "laser sails" a "Hobie cat", lodě s proskleným dnem, šnorchlování, windsurfing, paddleboard a šlapadla.
  • Služby zdravotní sestry (8:30–22:00)
  • Různé formy večerní zábavy - živá hudba, představení a DJ dle hotelového programu
  • Wifi připojení ve všech pokojích a ve vybraných veřejných prostorech

Golf v hotelu Ambre Resort & Spa

Ille aux Cerfs Golf Club

Výjimečné golfové hřiště Ile aux Cerfs Golf Club je situováno na ostrově Ile aux Cerfs na východním pobřeží Mauricia. Z hotelu Ambre je to jen 20 minut jízdy. Bylo navrženo talentovaným golfistou Bernhardem Langerem a pokračuje v získávání obdivů od golfových specialistů, profesionálů i amatérů. Golfové hřiště je tak vhodné pro všechny kategorie hráčů.

Na rozloze 38 hektarů na jižní straně malého ostrova najdete rozmanitě rozložené golfové jamky v jedinečném přírodním prostředí, vlnící se krajinu, kopečky, jezera, údolí a mnoho tropických stromů a rostlin.

Všech 18 jamek poskytuje výhledy na oceán – některé skrze stromy, jiné přímo na pobřeží a modré vody. Nechybí ani bílé písčité bunkry a vodní prvky v ideální kombinaci s vegetací. Najdete zde celkově 9 jezírek. Svěží trávník Salam Seashore Paspulum je přizpůsobený zdejšímu klimatu a umožňuje tak nejvyšší standardy pro golf.

V roce 2013 byly provedeny rekonstrukční úpravy na 9 jamkách pro ještě lepší zážitky golfistů. Od té doby se hřiště dočkalo mnoha pozitivních pochval. V roce 2014 pak došlo také na úpravu a vylepšení zbylých 9 jamek.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Ambre Resort ****

Sportovní vybavení

Ti, kteří hledají aktivní vyžití, i ti, pro které je hlavním cílem relaxace, si najdou to své v resortu Ambre. Vyberte si z nabídky aktivit jako aerobik, kajaky, fitness lekce, šnorchlování, tenis, strečink, aquagym, sportovní turnaje a jiné.

Bazén

V srdci tohoto mauricijského hotelu se nachází impresivní bazén o 735 m2, který se táhne až k pláži. Tento velkolepý bazén zahrnuje několik oblastí pro koupání i relaxaci - tři altánky s lehátky a 20 metrů dlouhý bazén pro plavání.

Vodní sporty

Resort Ambre nabízí nespočet vodních sporů, z nichž jsou zdarma kajaky, plachetnice, výlety lodí s proskleným dnem, šnorchlování, windsurfing, zábavné lodě, aquagym lekce, vodní pólo, vodní volejbal, vodní basketbal a další.

Ke zpoplatněným vodním sportům pak patří hlubokomořský rybolov, parasailing, katamarány, kánoe, jízdy na banánu, vodní lyžování, kitesurfing, surování nebo havajský longboard.

Pozemní sporty

Pokud preferujete zůstat nohama na zemi, pak pro Vás hotel Ambre nabízí také spoustu možností. K dispozici jsou 2 osvětlené tenisové kurty, aerobik, step, lekce strečinku a jógy, badminton, francouzské bocce, kroket, basketbal, rybaření v laguně, nohejbal, volejbal, minifotbal na pláži a házená v laguně.

Tenis – Tenisové vybavení hotelu zahrnuje 2 kurty s tvrdým povrchem a osvětlením. Jsou situovány v klidné části resortu a nabízejí možnosti jak pro profesionály, tak také pro amatérské hráče tenisu. Tenisový program je řízen akademií S-tennis Academy a jejím profesionálním týmem s vícejazyčnými trenéry. Můžete využít jak individuální, tak také skupinové lekce tenisu. K dispozici jsou kurzy i pro děti. Každý týden je pak organizován tenisový turnaj pro hosty. Kurty i vybavení jsou k zapůjčení zdarma.

Fitness centrum

All inclusive resort má k dispozici fitness centrum s mnohým vybavení pro kardio trénink i posilování. Budete mít jedinečnou příležitost udržovat se ve formě a fit i během pobytu v tropickém prostředí. A pokud Vám vybavení fitness centra nebude stačit, můžete prozkoumat další možnosti například v hotelových lázních.

Lázně

Pohoda a klid je klíčem k úspěšné dovolené a tým v lázních resortu Ambre se postará, aby tomu tak bylo v případě každého hosta.

Lázně Tropical Spa se nacházejí mimo hlavní dění hotelových aktivit a restaurací. Jejich poloha v jižní části resortu hned vedle pláže zajišťuje klidnou atmosféru pro hosty, kteří hledají relaxaci a „dobití baterek“.

Lázně jsou vybaveny 4 místnostmi pro procedury, hammam, saunou a jacuzzi. Navíc zde najdete venkovní romantické prostory, které Vám ideálně navodí lázeňskou náladu s oceáne přímo před sebou.

Talentovaný a zkušený personál v podobě terapeutů využívá pouze produkty mezinárodních značky Germaine de Capuccini.

Vyberte si z masáží, tělových procedur a péče o pleť. K dispozici jsou také hammam procedury či detoxifikace těla. Po rezervaci procedury v lázních se Vám naskytne přístup také do parní místnosti, sauny a jacuzzi. Na vyžádání jsou k dispozici také kadeřnické služby.

Kulturní vyžití a aktivity

Objevte typický mauricijský folklor a kuchyni, stejně jako nové interpretace světových kultur díky zdejším kulturním aktivitám. Každý týden se můžete těšit na tanečníky a hudebníky Sega v baru. To Vás vezme na unikátní výlet do historie, choreografie a hudby Mauricia.

Resort Ambre Vás vezme také na kulinářskou cestu skrze italskou, středomořskou, čínskou, kreolskou a indickou kuchyni s tematickými večery ve třech restauracích. Můžete se navíc také účastnit kuchařských prezentací nebo lekcí vaření z místních ingrediencí.

Ideální příležitostí k poznání Mauricia je návštěva jeho nedotčené přírody, scénických horských stezek a dalších atraktivit. Hotelový personál Vám ochotně poradí, jaká zajímavá místa navštívit.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 9 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 20% pro nevěstu, navíc zdarma láhev šumivého vína, dárek od hotelu, během pobytu romantická večeře při svíčkách (zahrnující nápoje jako u All Inclusive). V termínu 27.03. - 03.10.2021 pro pobyty min 7 nocí zdarma 45 minutová masáž. V termínu 01.11. - 26.03.2021 a 04.10. - 31.10.2021 pro pobyty min 12 nocí zdarma masáž. Navíc v případě volné kapacity zdarma up-grade do vyšší kategorie pokoje. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Doprava do hotelu Ambre Resort & Spa

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku EMOTIONS na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Ambre Resort & Spa ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Ambre Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ambre Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Ambre Resort & Spa ****

Pláž
9.1
Ubytování
9
Strava
9.4
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.3
161 hodnocení
Pláž
9.4
Ubytování
9
Strava
9.4
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.4
27 hodnocení
Pláž
9.2
Ubytování
9
Strava
9.4
Poloha
9.4
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.4
48 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
8.8
Strava
9.1
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.4
26 hodnocení
Pláž
8.7
Ubytování
9
Strava
9.4
Poloha
9.4
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.2
60 hodnocení
Svatební obřad
9.9
Místo pro svatbu
10
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
9.9
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Průměrné hodnocení svateb
9.9
28 hodnocení
Rodina s dětmi
Liptovský Mikuláš
Datum recenze:
08. 03. 2020
Datum pobytu:
24. 02. - 05. 03. 2020
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Boli sme maximálne spokojní. Počasie, ktoré nás z počiatku vystrašilo sa ukázalo perfektné, pretože nevieme si predstaviť 9 dní na fakt silnom slnku. Príroda bola nádherná, vodička ako vo vani, milí usmievaví ľudia, trochu by sme čakali viac morských plodov na tanieri, keďže sme boli priamo pri mori, ale aspoň ich nahrádzali každý deň perfektne pripravené čerstvé rybičky. Mňam. A čo nás milo prekvapilo, v deň odchodu sme si objednali sprchy, kde nám ponúkli osušky, mydlo, šampón, fén a kávičku.
nie je čo vytknúť.
Novomanželé
Lázně Bohdaneč
Datum recenze:
24. 02. 2020
Datum pobytu:
07. 02. - 16. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Jsme velmi spokojeni se službami. Vřele doporučuji.
Mladší dvojice
Planá nad Lužnicí
Datum recenze:
23. 02. 2020
Datum pobytu:
11. 02. - 20. 02. 2020
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Krásný zážitek a velmi příjemný personál. Nádherne moře a plaže. Super dovča!
Novomanželé
Datum recenze:
14. 02. 2020
Datum pobytu:
09. 01. - 20. 01. 2020
Průměr
8.5
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Ráda bych vyzvedla velmi ochotný, vstřícný a trpělivý přístup Ing. Krapítkové (Rybové) v CK Deluxea!
Starší dvojice
Šternberk
Datum recenze:
11. 02. 2020
Datum pobytu:
02. 02. - 10. 02. 2020
Průměr
9.2
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel Ambre je dobra volba pro bezdetne pary, které mají radi vybornou kuchyni, relaxaci v prohratem bazenu a kochanim se fauny a flory. Pripadali jsme si téměř jako v Raji, obklopeni palmami, motyly a k veceru poletovali netopyri. Jidlo bylo pestre, bohaty vyber, papája, zakusky a k veceri i vyborna zmrzlina... Personal vstricny, usmevavy a ochotny pomoci. Delegatka i společnost Emotions byly tez vstricni a profesionalni. CK Deluxea je dobra volba.
Nevýhodou je, ze se musí poslední den opustit pokoj ve 12 hod. a cekat do 19 hod. na odjezd na letiste. To jsme vyresili doplatkem. Vstup do more je pozvolny, ale plny ulomku koralu, tak doporucuji boty do vody. Nevýhodou je i nevyzpytatelne pocasi, zatahne se, zacne prset a po par minutach prestane a vykoukne slunicko. Nam proprsel s přestávkami jeden den. Priroda je mocna carodejka, tak jsme jeji vrtochy brali s humorem...
Rodina s dětmi
Staré Hradiště
Datum recenze:
22. 01. 2020
Datum pobytu:
01. 01. - 18. 01. 2020
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Pěkný hotel na jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově. Výborné jídlo v restauracích.
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
06. 01. 2020
Datum pobytu:
18. 11. - 03. 12. 2019
Průměr
9.5
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vynikající služby hotelu i delegátek agentury.
Na pláži by to chtělo více zapracovat, v jedné části kotví nehezké staré rezavé loďky, urychlit opravu poničené pláže pod bazénem a rozmístit více slunečníků a lehátek.
Starší dvojice
Praha 10
Datum recenze:
19. 12. 2019
Datum pobytu:
02. 12. - 13. 12. 2019
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Vyzdvihnu zde spíše CK DELUXEA.
Profesionální, milé a vstřícné jednání vaší CK.
Velmi pěkně zpracované internetové stránky s veškerou nabídkou zájezdů.
Vše výborně zorganizované se společností EMOTIONS.

Hotel z našeho pohledu velmi pěkný s výbornou stravou, hezkou pláží a velmi vstřícným personálem. Za nás super dovolená s krásnou přírodou.
Starší dvojice
Plzeň
Datum recenze:
11. 11. 2019
Datum pobytu:
28. 10. - 08. 11. 2019
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Perfektní služby CK, včetně pokynů na cestu. Velmi vstřícný personál hotelu, a to jak ve stravování tak i v ostatních službách.
Příjemné přivítání na letišti i v hotelu. Celý pobyt se zaměstnanci usmívají, ptají se jak se máme a zda něco nepotřebujeme.
Drahé zájezdy od spolupracující CK. Zejména řidič při odvozu na letiště jel neustále systémem rozjezd-brzda, což na žaludek ve tmě nebylo příjemné. Naopak přijemní řidiči ve srovnání s jinými taxikáři.
Starší dvojice
Kladno
Datum recenze:
23. 10. 2019
Datum pobytu:
08. 10. - 18. 10. 2019
Průměr
8.5
Pláž
8
Ubytování
7
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Krásná dovolená, milá obsluha na pláži, hotel díky své poloze je chráněn před poměrně silnými a pravidelnými větry, možnost využití zapůjčení kajaků, windsurfů, šlapadel ... je prostě skvělá, byli jsme celkově moc spokojeni.
... snad jen mohlo by být k dispozici více slunečníků a lehátek a celkový dojem mírně brzdí probíhající oprava plážové zídky a schodiště - ale rozumím, že přírodě člověk neporučí.
Novomanželé
Jovice
Datum recenze:
06. 10. 2019
Datum pobytu:
23. 09. - 03. 10. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel je nadherny, velmi cisty a udrziavany. Vynikajuca strava, servis a vzdy vysmiaty personal. Urcite by sme sa sem vratili a odporucame aj ostatnym tento hotel a destinaciu Mauricius.
Starší dvojice
Prešov
Datum recenze:
04. 10. 2019
Datum pobytu:
23. 09. - 03. 10. 2019
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Destinácia je príjemná, umožňuje kľud na oddych, bez hlučnej hudby, obsluhujúci personál je na vysokej úrovni, ochotný splniť priania zákazníkov.
Areál a prostredie sú nádherné, upravené, plné zelene.
Mladomanželom vedenie hotela pripravuje príjemnú romantickú a očarujúcu atmosféru.
pláž je momentálne v štádiu stavebných prác a úprav, ktoré čiastočne obmedzujú vstup do mora.
Starší dvojice
Jovice
Datum recenze:
03. 10. 2019
Datum pobytu:
23. 09. - 03. 10. 2019
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel splnil naše očakávania. Veľmi ochotný personál.
Nemám čo vyčítať.
Novomanželé
Františkovy Lázně
Datum recenze:
16. 08. 2019
Datum pobytu:
15. 07. - 24. 07. 2019
Průměr
8.3
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
6
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
služby hotelu vyborne ,přijemny personal a ocean,přiroda perfektni
až na dost jednotvarnou stravu dobrý
Starší dvojice
Mnichovo Hradiště
Datum recenze:
07. 07. 2019
Datum pobytu:
28. 04. - 08. 05. 2019
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
9
Výborná komunikace s CK Deluxea, nabídka, poptávka, komunikace.
Očekával bych větší zájem a jiný přístup delegátky při výběru aktivit/výletů a platebního styku.
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
21. 04. 2019
Datum pobytu:
05. 04. - 14. 04. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše probíhalo nad očekávání na jedničku. Lidé v hotelu byli moc milí a ochotní, především svatební koordinátorka slečna Karishma byla úžasná. Hotel a jeho okolí skvělé, jen škoda, že plážový bar byl zrovna zničený, což nám ve výsledku ani moc nevadilo, protože i z baru u bazénu bylo vidět na moře. Počasí na den D nám vyšlo slunečné, až k večeru trošku pršelo. Co se týče obřadu, tak vše proběhlo bez zádrhelů, bylo vidět, že jsou na takovéto
Rodina s dětmi
Pardubice
Datum recenze:
16. 04. 2019
Datum pobytu:
29. 03. - 10. 04. 2019
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Přerov nad Labem
Datum recenze:
02. 04. 2019
Datum pobytu:
12. 03. - 24. 03. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel je nádherný. Celá dovolená byla perfektně naplánována a vše zařízeno. Služby CK byly naprosto profesionální a vše bylo zařízeno, i když jsme koupili dovolenou týden před odletem.
Příjemný personál v hotelu, skvělí kuchaři, všichni ochotní a usměvaví. Prostě ráj na zemi. Neměli jsme žádný problém. Přestože all inclusive končí v 18:00 a my jsme odjížděli až v 19:15, nechali nás se ještě navečeřet. Pokoje jsou plně vybaveny. Děkujeme moc za
Novomanželé
Praha 5
Datum recenze:
20. 03. 2019
Datum pobytu:
10. 03. - 19. 03. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Osek nad Bečvou
Datum recenze:
08. 03. 2019
Datum pobytu:
25. 02. - 07. 03. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel se nachází na krásném místě. Pokoje byly moderně vybavené, s krásnou vyhlídkou buď do zahrady a nebo na oceán. Hotel má příjemný personál, který se o nás staral skoro 24 hodin denně.
Dovolená tedy naprosto splnila naše očekávání. Moc děkujeme.
Starší dvojice
Kostelec nad Labem
Datum recenze:
05. 03. 2019
Datum pobytu:
22. 02. - 04. 03. 2019
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Praha 10
Datum recenze:
26. 02. 2019
Datum pobytu:
10. 02. - 21. 02. 2019
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Dokonalý ráj. Nádherný zelený ostrov, velký ale upravený resort, udržovaná zahrada, kde klidně můžete ležet když nechcete být na přímém slunci, krásná dlouhá pláž, usměvavý a vstřícný personál. Pestrá kuchyně a vynikající místní či tématické speciality. Naše druhá dovolená s CK Deluxea na Mauriciu a jejich služby opět dokonalé. Děkujeme.
Oproti původně objednanému pokoji s výhledem do zahrady jsme dostali pokoj s výhledem na moře, ale byl zde problém s mravenci. Sice se je uklízeč snažil hubit, ale zapomínal je uklízet.
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
26. 02. 2019
Datum pobytu:
10. 02. - 22. 02. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Praha - Suchdol
Datum recenze:
21. 02. 2019
Datum pobytu:
09. 02. - 16. 02. 2019
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Na pláži se ještě nepovedlo odstranit škody po cyklonu, nebyla k dispozici všechna místa pod slunečníky. Jinak ale hotel dělal co mohl pro naprostou spokojenost svých klientů. Krásná úprava zahrady, bohatý program all inclusive, ochotní a vstřícní zaměstnanci. Celkově vynikající dojem! CK Deluxea splnila do puntíku vše, co garantovala. Na tom, že nám při pobytu při výročí svatby byl upgradeován pokoj za větší a hotel byl k nám i v jiných ohledech vstřícn
Rodina s dětmi
Praha 6, Přední Kopanina
Datum recenze:
11. 02. 2019
Datum pobytu:
21. 01. - 06. 02. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den, paní Pilátová,
moc děkujeme za překrásnou dovolenou. Viděly jsme s dcerou skutečný ráj, nikdy nic lepšího jsme nezažily. Máme úžasné vzpomínky na celý život. Doslova s pláčem jsme se vracely domů. Věřím, že příští rok opět pojedeme s Vaší úžasnou cestovní kanceláří opět. Moc rády bychom se vrátily na ostrov snů MAURÍCIUS, kterému patří naše srdce.

Monika a Klára
Starší dvojice
Zlín
Datum recenze:
29. 01. 2019
Datum pobytu:
11. 01. - 27. 01. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
28. 01. 2019
Datum pobytu:
12. 01. - 24. 01. 2019
Průměr
7.8
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
8
Poloha
6
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
8
Vše proběhlo zcela v pořádku, podle představy, jedinou obavu jsem měl, kdyby letadlo z Prahy do Amsterodamu mělo zpoždění a let na Mauricius se podle plánu nestihl.To však se nestalo a vše proběhlo OK.
Při příjezdu jsme zjistili, že se nedají zamknout dveře na terasu, řekli jsme to delegátce, ani nedoufali jsme v tak rychlou nápravu, s jakou to opravili .
Personal ochotný.
Transporty aeroport - hotel bez problému.
10 bodů nedávám, zlepšit se dá vše, i Rolls-Royce.
Trochu menší výběr ovoce, tropického, mango bylo pouze jednou, papajy cca 4x, hroznové víno ani nevím, naproti tomu excelentní ananas.
Trochu nesrozumitelně bylo uvedeno, jestli jsou nápoje z ledničky součástí Allinclusive, v nějaké příručce bylo, že se platí zvlášt , ale Patra průvodkyne říkala, že jsou součástí Allinclusive, tak že OK.
Novomanželé
Datum recenze:
18. 12. 2018
Datum pobytu:
12. 11. - 21. 11. 2018
Průměr
8.5
Pláž
5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Ubytování a strava byla na velmi vysoké úrovni s velkým výběrem, především během tématických večeří. Personál milý a ochotný, stejně tak jako delegátka. Na celodenním výletu po ostrově nás provázel příjemný místní průvodce, od kterého jsme se dozvěděli hodně zajímavostí o Mauriciu.
Pláž a moře vzhledem k ceně zájezdu byly spíše průměrné kvality. Na recepci jsme kartou hradili služby nad rámec all inclusive a platba nám byla stržena z účtu 2x. Zjistili jsme to až v ČR. Hotel nám na žádost o vrácení částky odpověděl, že u nich je vše v pořádku. Nyní se tento problém řeší přes banku formou reklamace a bohužel hotel Ambre nereaguje ani na výzvu banky...
Starší dvojice
Južné Slovensko
Datum recenze:
06. 12. 2018
Datum pobytu:
20. 11. - 01. 12. 2018
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel Ambre má úžasnú atmosférou, vynikajúcu polohou pri nádhernej pieskovej pláži. More dosť odchádza, takže veľké plavecké výkony nie je možné robiť, ale relaxovať vo vode, prechádzať sa po krásnej pláži je úžasné. Vyznavači vodných športov si prídu na svoje. Personál je milý, ochotný a čistotný. Strava vynikajúca. Ďakujeme Veronike Mračnovej, že nám tento hotel odporučila, taktiež delegátke Paule, ktorá nám sprostredkovala prekrásne výlety, z
Novomanželé
Skuhrov nad Bělou
Datum recenze:
05. 12. 2018
Datum pobytu:
17. 11. - 26. 11. 2018
Průměr
9
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel je pouze pro dospělé. V blízkosti vesnička Belle Mare.
Rodina s dětmi
Bučovice
Datum recenze:
23. 11. 2018
Datum pobytu:
19. 10. - 29. 10. 2018
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Praha 13
Datum recenze:
13. 11. 2018
Datum pobytu:
24. 10. - 03. 11. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel je krásný, klidný s velkou nádhernou pláží. Pokoje denně uklizeny. Jídlo a pití výborný, každý den jiné téma večeře. Personál usměvavý a milý. Tato dovolená byla úžasná, stejně tak služby DELUXEA. :-)
Starší dvojice
Skalica
Datum recenze:
08. 11. 2018
Datum pobytu:
15. 10. - 24. 10. 2018
Průměr
8.5
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Ako vozíčkar som ocenil bezbariérovosť celého areálu.
Schody vedúce na pláž boli na hranici s pieskom poškodené, zostával veľký schod, ktorý bolo náročnejšie prekonávať aj zdravej osobe.
Novomanželé
Jičín
Datum recenze:
25. 09. 2018
Datum pobytu:
14. 09. - 23. 09. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Brno
Datum recenze:
20. 09. 2018
Datum pobytu:
05. 09. - 14. 09. 2018
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Veškerý personál hotelu byl neskutečně milý a vstřícný, služby byly na velmi vysoké úrovni. Každý den jsme se skvěle najedli a užili si něco z vodních aktivit, které hotel nabízí v ceně. Seznámili jsme se se spoustou milých lidí z celého světa, kteří svůj pobyt také hodnotili jenom a jenom pozitivně. Celá naše svatební cesta byla úžasná, zkazilo ji jen to, že musela skončit.
Mladší dvojice
Praha 9
Datum recenze:
14. 09. 2018
Datum pobytu:
29. 08. - 07. 09. 2018
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
7
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Úžasná dovolená, se službami Deluxea jsme nadmíru spokojení, můžeme vřele doporučit, bylo to bezvadné, příště určitě využijeme znovu. Děkujeme mockrát, Mauricus nadherný, pohoda, klid.
Mladší dvojice
Králův Dvůr
Datum recenze:
12. 09. 2018
Datum pobytu:
30. 08. - 09. 09. 2018
Průměr
9.7
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Služby Deluxea byly naprosto perfektní!!! Ihned po příletu na letiště se nás ujali místní delegáti. Rovněž doporučujeme využití osobního auta ať už na cestu z letiště tak na případné výlety. Deluxea budu doporučovat všem svým přátelům a známým, přesně takhle má vypadat cestování s cestovní agenturou!!!!
Mladší dvojice
Praha 4
Datum recenze:
26. 05. 2018
Datum pobytu:
27. 04. - 07. 05. 2018
Průměr
8.7
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Pláže s jemným bílým pískem, azurová průzračná voda a kouzelná panoramata. Velmi pozvolný vstup do moře. Kajaky, šlapadla či waterboardy hotel v rámci all-inclusive půjčuje zdarma. Pokoje si na nic nehrají. Vše je funkční a čisté. Jídlo bylo dobré a vždy dostatek. Každý den se měnilo téma bufetové večeře, je znát vliv indické kuchyně. Pobyt pozvedne příjemný a vstřícný personál, skvělý servis, ať už ze strany hotelu nebo incomingové agentury Emoti
V moři je třeba si dávat pozor na korály. Doporučujeme obuv do vody.
Starší dvojice
Nezamyslice
Datum recenze:
17. 05. 2018
Datum pobytu:
01. 05. - 12. 05. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo naprosto super. Od delegátky, přes nabídku a kvalitu jídla, až po moře a přírodu. Super také byly vybrané výlety a jejich zajištění (včetně ochotných řidičů). Prostě ráj.
Novomanželé
Most
Datum recenze:
27. 04. 2018
Datum pobytu:
23. 03. - 07. 04. 2018
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Celkove hodnotíme pobyt velice kladne. Byli jsme velmi spokojeni. Vstřícný a milý personál. Hotel AMBRE můžeme jen doporučit. Jeho předností je zejména absence dětí :-)))
Nedostatky: Při plne obsazenosti hotelu- nedostatek lehátek se slunecnikem. U bazénu zadne slunečníky nebyly.
Ve svatebním balicku bylo uvedeno- speciální překvapení v podobě rozestylky ve svatební večer. Toho jsme se nedočkali :-) jinak žádné jiné připomínky nemáme.
Starší dvojice
Uherský Brod
Datum recenze:
17. 04. 2018
Datum pobytu:
04. 04. - 13. 04. 2018
Průměr
9
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Naše dovolená splnila naše očekávání, včetně hry na golfovém hřišti. Předem domluvené služby klaply na jedničku.
Na golfovém hřišti nejsou označené vzdálenostníma kolíkama pozice od greenu.
Mladší dvojice
Miloslavov
Datum recenze:
05. 04. 2018
Datum pobytu:
21. 03. - 30. 03. 2018
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vynikajúca dovolenka, bez váhania by sme sa hocikedy vrátili nazad. Teplý oceán, krásna príroda, výborná kuchyňa, usmiaty personál, každý deň upratané, proste 7 dní v raji:)
Novomanželé
Brno
Datum recenze:
08. 03. 2018
Datum pobytu:
26. 02. - 06. 03. 2018
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
S pobytem v Ambre jsme byli velmi spokojeni. Dobrý výběr jídel, ubytování lepší než jsme čekali, měli jsme štěstí a byli jsme ugdradeovaní do vyšší třídy a patra, drobnou nepříjemností byla při odlivu nižší voda, znemožňující plavání. Každopádně doporučujeme použití obuvi do vody, moře je živé... zbytky korálů a mušlí můžou být nepříjemné, stejně tak trsy rostlin. Na druhou stranu je ke shlédnutí mnoho ryb a jiných mořských živočichů S
Je dobré ráno vstát dříve a ukořistit lehátko a slunečník :-)) Zkušení bojovníci ráno obsadí lehátka a i když se tam celý den neukáží zabírají místo nám, vodomilům. Dále doporučuji ujít pár kroků po břehu do prava, kde se nachází na veřejné pláži stánek s čerstvými džusy a kokosy za třetinovou cenu než v hotelu.. tam jsou veškeré nápoje na rámec AI ukrutně drahé ... Kokos za 300 RP, ve stánku za 100 a na trhu za 25 !!!!
Novomanželé
Ústí nad Labem
Datum recenze:
02. 03. 2018
Datum pobytu:
12. 02. - 23. 02. 2018
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Moře čisté, pláž pravidelně uklízena personálem. Hotel čistý a pokoj pravidelně uklizený. Personál příjemný a ochotný. Služby delegátky Pavly vynikající a profesionální.
Strava málo pestrá, ale dostačující (menší výběr zeleniny a ovoce). Díky podnebí bylo v pokoji neustále vlhko - nutnost stále puštěné klimatizace.
Novomanželé
Brno
Datum recenze:
27. 02. 2018
Datum pobytu:
10. 02. - 21. 02. 2018
Průměr
8.8
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Moc chceme poděkovat delegátce Pavle, která byla super a se vším nám skvěle pomohla.
Mladší dvojice
Valašské Meziříčí
Datum recenze:
11. 01. 2018
Datum pobytu:
08. 12. - 19. 12. 2017
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Byli jsme nadšeni a můžeme toto destinací a hotel jen doporučit. Jen možná pro příště vybrat pozici hotelu dle plánů výletu - hodně jich směřovalo právě na jih, ale vzdálenosti tam nejsou velké. Děkujeme za úžasnou dovolenou.
Novomanželé
Datum recenze:
02. 01. 2018
Datum pobytu:
04. 12. - 15. 12. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naše dovolená zde byla moc krásná a svatba dokonalá. Hotel je úžasný. Personál strašně příjemný, pláž a jídlo luxusní. Svatba byla 8.12. 2018 byla nádherná. Všichni se o nás krásně starali a my jsme si v poklidu užívali Náš velký den. Paní delegátka Pavla je úžasný člověk. Je milá, hodná, pozitivně naladěná a hrozně ochotná. Je to člověk na pravém místě. Byli jsme na celodenním výletě, kde nás doprovázela paní delegátka Tereza, která je ta
Starší dvojice
Datum recenze:
08. 12. 2017
Datum pobytu:
04. 11. - 18. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rádi bychom poděkovali za přípravu a organizaci naší dovolené na Mauríciu. Organizace cesty, přijetí a odbavení na Mauriciu zástupci tamní cestovní kanceláře Emotions bylo perfektní a hlavně příjemné. Uvítání , služby i ubytování v hotelu bylo na velmi vysoké úrovni. Delegátka CK se s námi sešla pouze při příjezdu, kdy nám poskytla spoustu dobrých informací a rad.
Starší dvojice
Praha Stodůlky
Datum recenze:
07. 12. 2017
Datum pobytu:
01. 11. - 10. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Absolutní nadšení a spokojenost s letem, ubytováním a službami. Hotel Ambre je naprosto fantastický, s úžasnou polohou a službami, milým a přátelským personálem.
Skvělá místní agentura, která zajišťuje veškerý servis. Průvodkyně Tereza nám připravila krásný výlet spojený s návštěvou muzea cukru, botanickou zahradou a hlavním městem a s průvodkyní Renatou jsme jeli na jih. Připadali jsme si, jako když bydlíme v botanické zahradě. Krásný ostrov, krá
Starší dvojice
Úvaly
Datum recenze:
06. 12. 2017
Datum pobytu:
17. 11. - 28. 11. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Dovolená na Mauriciu proběhla perfektně. Zaměstnanci hotelu jsou stále usměvaví a příjemní. Také spolupráce se sesterskou CK Emotions byla skvělá a cestování po ostrově s jejími řidiči a průvodci je zážitek. Hotel je udržovaný a zaměstnanci vstřícní. Skvělá kuchyně a mnoho nových kulinářských zážitků. Jistě se ještě vrátíme na Mauricius a využijeme služeb tohoto skvělého hotelu. CK Deluxea se postarala o bezproblémovou dovolenou, opět využijeme
Rodina s dětmi
Datum recenze:
15. 11. 2017
Datum pobytu:
02. 11. - 11. 11. 2017
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Klidná dovolená u nádherného moře se spoustou aktivit, jež byly nabízeny hotelem.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
02. 11. 2017
Datum pobytu:
20. 10. - 29. 10. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Super hotel, místo, personál. Není co vytknout. Poprvé v životě mi po příjezdu sami upgradovali zdarma pokoj na suite (což jsme ani nevyužili), většinou to bývá naopak :). Vše individuální, dávám 100%.
Mladší dvojice
Brno
Datum recenze:
14. 06. 2017
Datum pobytu:
13. 05. - 24. 05. 2017
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytování
7
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Celkove reseni svatby v raji probehlo hladce,zadne problemy.Mauricius nadherny,lokace uzasna.Uzasny personal i mistni delegatka Pavlinka.Svatebni koordinator Ankush nejlepsi!Vse zaridil.Zadne starosti.Proste idelani svatba v raji :)
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
15. 05. 2017
Datum pobytu:
01. 05. - 13. 05. 2017
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Děkujeme za organizaci svatby, vše proběhlo k naší spokojenosti až na počasí, které však nemohl nikdo ovlivnit. Služby hotelu hodnotíme kladně, moc se nám líbil i výlet za delfíny a do parku Casela. Přejeme mnoho dalších spokojených klientů.
Pláž u hotelu byla trochu vymletá, kvůli orkánu, který před cca měsícem kus pláže odnesl.
Novomanželé
Litoměřice
Datum recenze:
13. 05. 2017
Datum pobytu:
28. 04. - 07. 05. 2017
Průměr
8
Pláž
6
Ubytování
6
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
6
Služby Deluxea
10
Byli jsme velmi mile překvapeni slušností ochotou a vstřícností místních obyvatel, ale i zaměstnanců hotelu, dále bychom chtěli poděkovat i cest.kanceláři Emotion, která vás zastupuje na Mauriciu - s naprostou přesností a velmi vstřícným a slušným chováním nám byli k dispozici jak při výletě tak i po celou dobu. Byli jsme naprosto spokojeni i se službami cest.kanc.Deluxea-byli jsme s vámi poprvé na dovolené a věříme že ne naposledy.
Záporná recenze se netýká cestovní kanceláře jako takové, ale nicméně asi by jste ji měli brát v potaz pro jiné další cestovatelé, kteří chtějí navštívit ostrov Mauricius - jde o počasí - celou naši dovolenou v termínu od 29.4.-6.5.2017 propršelo-na celém ostrově řádil cyklon, a tak vlastně dovolenou v hodnotě téměř 100000 jsme měli totálně zkaženou vyjma cca 10hodin, kdy bylo mezi deštěm sluníčko. Myslím, že by jste měli podávat více informací o počasí v této destinaci, neboť jsme nebyli sami.
Mladší dvojice
Uherské Hradiště
Datum recenze:
27. 04. 2017
Datum pobytu:
18. 03. - 26. 03. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Mockrát děkujeme jak CK Deluxea, tak Resortu Ambre, neskutečná péče a profesionalita, můžeme jen doporučit. Byla to pro nás oba nejkrásnější dovolená.
Rodina s dětmi
Brno
Datum recenze:
18. 04. 2017
Datum pobytu:
01. 04. - 14. 04. 2017
Průměr
7.7
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
7
Poloha
8
Cena / Kvalita
7
Personál
8
Vše bylo v naprostém pořádku, akorát voda byla všude jen po pás. Ceny výletů přes cestovní kancelář neúměrné.. Veškeré výlety jsme tedy absolvovali na vlastní pěst a vyšlo to až o polovinu levněji.. Asi se předpokládá, že na Mauriciu toto nikdo neřeší, což mě tzrochu mrzelo..
Starší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
18. 04. 2017
Datum pobytu:
03. 04. - 12. 04. 2017
Průměr
9
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Starší dvojice
Žďár nad Metují
Datum recenze:
06. 04. 2017
Datum pobytu:
04. 03. - 16. 03. 2017
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Velmi dobrý každodenní večerní zábavný program. Všechny služby na úrovni 4* naprosto odpovídaly ašim představám. Taktéž zajištění ze strany Deluxea naprosto bez připomínek, vstřícnost, ochota ke změnám, rychlé reakce a bezchybné vybavení všech dokladů a informací. Spokojenost, všechna naše očekávání byla naplněna.
Mladší dvojice
Lázně Bohdaneč
Datum recenze:
04. 04. 2017
Datum pobytu:
09. 02. - 20. 02. 2017
Průměr
8.7
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
6
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Krásná pláž s občasnými korály a kamením, ale co jsem viděl u ostatních hotelů, tak tato byla jedna z nejlepších. Luxusní ubytování v obrovském pokoji (Deluxe pokoj), dva velké bazény, dostatek lehátek, velmi úslužný a milý personál.
Stravu hodnotím pouze jako průměrnou. Nabídka byla sice relativně široká, ale stále o tom samém a velmi mi chyběl širší výběr čerstvých ryb a mořských plodů. Systém rezervací do plážové a italské restaurace byl slušně řečeno velmi hloupý - stát půl hodiny ve frontě není nic, co bych chtěl na dovolené absolvovat.
Starší dvojice
Šestajovice
Datum recenze:
03. 04. 2017
Datum pobytu:
16. 03. - 25. 03. 2017
Průměr
6
Pláž
3
Ubytování
5
Strava
8
Poloha
6
Cena / Kvalita
7
Personál
7
Hotel je příjemný, obě křídla jsou dvoupodlažní a lemují pobřeží, pokoje jsou prostorné, téměř všechny mají výhled na moře. Pláž zde v podstatě není, jen podél pobřeží úzký pruh písku. Lehátka jsou umístěna v zahradě. Jídlo je chutné, slušný výběr. V rámci AI je zde nabízeno několik druhů kávy a mimo koktejlů a tvrdého alkoholu i dobré víno bílé, červené i růžové, včetně šumivého bílého a růžového. Vcelku jsme byli spokojeni. Velmi milé bylo přivítání na letišti a organizace ze strany ck.
Málo slunečníků, většina lehátek pod nimi zablokována již od 7 hodin. Absolutní nedostatek zeleniny, pouze saláty a okurka, za celý týden byly pouze jednou rajčata.
Starší dvojice
Datum recenze:
12. 03. 2017
Datum pobytu:
19. 02. - 28. 02. 2017
Průměr
8
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Personál
8
Dovolenka bolo výborná, služby tiež, personál bol milý, pláž pekná, ubytovanie slušné, strava - bolo z čoho vyberať . Boli sme už 2 krát na Mauríciu a mám pocit, že výberom tejto destinácie sa nedá nič pokaziť. Vrele odporúčame. ďakujeme "cestovke" za peknú dovolenku.
Starší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
10. 03. 2017
Datum pobytu:
19. 02. - 02. 03. 2017
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Bezvadná dovolená. Vynikající osobní přístup ing. Jany Tóthové, příjemný hotel včetně personálu, nádherné moře i pláž. Dovolená s velkým D. Děkujeme Votavovi
Starší dvojice
Plzeň
Datum recenze:
15. 02. 2017
Datum pobytu:
29. 01. - 14. 02. 2017
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Velmi pěkné uspořádání hotelu. Moc hezké vstupní prostory s bazény a výhledem na moře. Ubytování ve dvoupatrových budovách v hezky udržovaných zahradách, prakticky všechny s výhledem na moře. Personál velmi ochotný a milý, strava pestrá, hodně ovoce a zeleniny, denně několik druhů masa a ryb. Možnost občerstvení i na pláži během dne, každý večer zajímavý program. Pláž písčitá, každé ráno uklizená, moře čisté a velmi teplé. Možnost sportovních aktivit a zajímavých výletů.
Starší dvojice
Poprad
Datum recenze:
08. 02. 2017
Datum pobytu:
24. 01. - 04. 02. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Krásny rezort, oceán a výborná strava. Neskutočne priateľský ľudia v rezorte aj na ostrove. Výborné výlety na juh ostrova a motorovým člnom po ostrovoch. Dostatok lehátok po celý deň, tie lepšie umiestnené so slnečníkom boli už skoro ráno obsadené. Vysoko hodnotíme že rezort je len pre dospelých, neskutočný kľud a možnosť relaxu a oddychu.
Voľné pobehujúce psy
Novomanželé
Datum recenze:
29. 12. 2016
Datum pobytu:
10. 12. - 19. 12. 2016
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Nam skutocne nic nechybalo,pretoze hotel ma naozaj krasnu plaz,ustretovy a mily personal(chyzne a obsluba v bare),dobre sportove vyzitie na plazi, pestru a chutnu stravu.S dovolenkou sme teda boli velmi spokojni a mozeme ju vrelo dporucit aj ostatnym. Pri rezervacii treba mysliet na to,ze standardne izby su dost male,takze kto potrebuje viac priestoru,odporucame vyssiu kategoriu izieb-tie su dostatocne priestranne.
-Malo lehatok a najma slnecnikov na plazi, kt. su pri napore turistov obsadene uz v skorych rannych hodinach.
Novomanželé
Teplice nad Metují
Datum recenze:
30. 11. 2016
Datum pobytu:
17. 11. - 26. 11. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Všude jsem dal maximální hodnocení - tedy i u komfortu. Zažil jsem i větší, ale tento nehraničil se snobstvím, které nemám rád a tak proto 10 bodů. Cena dovolené není pro dva právě malá, ale byla řada drobností, které byly milé a zpříjemnily pobyt včetně ochoty personálu a krásného místa resortu. V tomto případě to pro nás byla svatební cesta, ale nevím, zda bych pro příště nevolil o něco levnější variantu pobytu. Rozhodně bylo milé, že resort byl až pro děti od 16ti let.
Novomanželé
Netolice
Datum recenze:
25. 10. 2016
Datum pobytu:
03. 10. - 13. 10. 2016
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Hotel na skvělém místě. Velmi pozorný a ochotný personál. Fly Emirates poskytovaly během letu výborný servis. Celkově měla dovolená s Deluxeou hladký bezproblémový průběh.
Novomanželé
Praha 4-Nusle
Datum recenze:
14. 06. 2016
Datum pobytu:
01. 06. - 12. 06. 2016
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Od příjezdu na hotel po odjezd z hotelu vše naprosto v pořádku. Výborný každodenní úklid, ochotný personál, každý den tématické večeře. Velký výběr vodních sportů zadarmo. Pro nás nejlepší že hotel je pro dospělé a tudíž zde nenarazíte na řvoucí děti, které by člověka otravovali z relaxu.
Nemáme jedinou připomínku ať k hotelu či pláži.
Mladší dvojice
Krumvíř 261
Datum recenze:
11. 05. 2016
Datum pobytu:
20. 04. - 02. 05. 2016
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Byly jsme velice spokojení.Vše bylo naprosto ůžasné.Jak hotel tak personál hotelu.Ck která s vámi spolupracuje perfektní.Hlavně paní Renata.Prostě vše super.Už se těšíme na další dovolenou s váma.
Starší dvojice
Čelákovice
Datum recenze:
14. 02. 2016
Datum pobytu:
30. 01. - 08. 02. 2016
Průměr
8
Pláž
8
Ubytování
6
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
8
Příjemný hotel s klidnou atmosférou bez dětí. Pohodová dovolená.
Starší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
02. 02. 2016
Datum pobytu:
17. 01. - 29. 01. 2016
Průměr
9.2
Pláž
5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Velmi bychom chtěli poděkovat Vám za doporučení hotelu Ambre, byli jsme opravdu spokojeni. Též velký dík patří partnerské CK Emotions, hlavně velmi míle,příjemné Pavle Nem, která se nám osobně věnovala a seznámila nás s ostrovem Mauricius. Děkujeme Vavrickovi
Novomanželé
Tisovec
Datum recenze:
26. 11. 2015
Datum pobytu:
25. 10. - 05. 11. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Hotel ambre a jeho sluzby, jedlo vsetko mozem hodnotit na 1*, boli sme urcite spokojni so vsetkym od organizovanie svadby, po celkovu administrativu okolo toho...jedno male minus sa nam zdalo vybavnie izby aj izba samotna, ale je to len miesto na spanie, takze to bolo v poriadku
Starší dvojice
Datum recenze:
30. 10. 2015
Datum pobytu:
15. 10. - 27. 10. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Služby CK DELUXEA byly skvělé, v hotelu AMBRE na Mauriciu jsme měli jen samé pozitivní zážitky. Pláž je nádherná, jídlo super a obsluha personálu naprosto skvělá. Prožili jsme krásnou dovolenou.
Novomanželé
Klatovy
Datum recenze:
27. 10. 2015
Datum pobytu:
07. 10. - 21. 10. 2015
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Se svatební cestou jsme byli velice spokojeni. Díky skvělé organizaci, z vaší strany,vše proběhlo bez jediného problému. Při výběru příští dovolené se určitě opět obrátíme na vaše služby.
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
19. 08. 2015
Datum pobytu:
29. 07. - 14. 08. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Všetko bolo úplne vynikajúce. Nemám ani jednu výčitku.
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
17. 06. 2015
Datum pobytu:
11. 05. - 22. 05. 2015
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Svadobná cesta na Maurícius v hoteli Ambre Hotel bola výborná. Miesto je veľmi pekná a udržiavané. Pláž bola čistá, občas riasy, ktoré sa však zberali. Napriek plnej obsadenosti hotela (297) izieb nebola pláž ani spoločné priestory (jedáleň, bar, bazén) vôbec preplnené. Hotel má dobrú polohu, krásnu záhradu a udržiavané okolie. Zamestnanci bol veľmi milí a ochotní pomôcť vo všetkom. Strava bola výborná, rozmanitá a skvele robili steaky, ryby, šaláty a zákusky, na raňajky palacinky a podobne.
Mladší dvojice
Žádovice
Datum recenze:
21. 05. 2015
Datum pobytu:
03. 04. - 17. 04. 2015
Průměr
8.7
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Personál
10
Vše v naprostém pořádku, velmi ochotný personál, vše sjednané do puntíku splněno.
Novomanželé
Moldava nad Bodvou
Datum recenze:
06. 05. 2015
Datum pobytu:
20. 04. - 02. 05. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
V januári roku 2015 sme sa rozhodli prežiť našu svadbu snov na Mauríciu, k čomu sme si vybrali agentúru Deluxea. Bolo to naše najlepšie rozhodnutie. Ochota, promptnosť, bezkomplikovanosť, rýchlosť, ktorú nám ponúkli v tejto agentúre bolo na nezaplatenie. Naša svadba snov sa konala koncom apríla roku 2015 na pláži Belle Mare v hoteli Ambre. Prekrásne prostredie a prístup personálu hotela bol excelentný - všetko zvládnuté na 1*. Môžeme iba vrelo odporúčať každému, kto chce prežiť raj na zemi.
Starší dvojice
Orlová - Lutyně
Datum recenze:
31. 03. 2015
Datum pobytu:
16. 03. - 28. 03. 2015
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Ráda bych poděkovala za zajištění skvělé dovolené na Mauriciu v hotelu Ambre. Byli jsme velmi spokojeni s hotelem,službami a stravou.
Starší dvojice
Praha
Datum recenze:
18. 03. 2015
Datum pobytu:
22. 02. - 06. 03. 2015
Průměr
0
Pláž
-
Ubytování
-
Strava
-
Poloha
-
Cena / Kvalita
-
Personál
-
Opravdu poklidné míste, večer vždy program. Upravené, uklizené, vstřícný personál.
Pláž není až tak velká, není to ani plavání ve vlnách moře.
Starší dvojice
Kunice
Datum recenze:
17. 03. 2015
Datum pobytu:
24. 02. - 07. 03. 2015
Průměr
9.7
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Všechno bylo skvělé, moc jsme si Mauritius užili
Malé mínus za pomalý/ nefunkční inetrnet
Starší dvojice
Sobotovice
Datum recenze:
16. 03. 2015
Datum pobytu:
24. 02. - 07. 03. 2015
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Pomalý internet.
Novomanželé
Považská Bystrica
Datum recenze:
04. 03. 2015
Datum pobytu:
12. 02. - 23. 02. 2015
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
9
Boli sme veľmi spokojní hlavne so službami a stravou. Väčšinová klientela hotela boli Briti a Francúzi a tomu bola prispôsobená aj kuchyňa - takže výborná. All inclusive zahŕňal aj nápoje počas večere, celý deň miešané nápoje, roznášali aj na pláž, internet zdarma v celom rezorte, na pláži aj na izbách. Chladnička doplnená každý deň, všetko zadarmo. Svadba výborne zorganizovaná, šikovná kozmetička aj kaderníčka.
Loďka, ktorá vozila ľudí šnorchlovať sa premávala iba 2 krát denne a kapacita bola malá, takže sme boli iba 1x, inak vždy keď sme sa pýtali, bola loďka už obsadená - rezervovať bolo treba skoro ráno.
Starší dvojice
Bratislava
Datum recenze:
03. 03. 2015
Datum pobytu:
16. 02. - 27. 02. 2015
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Pekný hotel, udržiavaná čistota v areáli i v izbách, sústavná starostlivosť o zeleň, krásna pláž, nádherné teplé more (február), strava dobrá-rozmanitá, k dispozícii v rámci all-inclusive celý deň,trochu menej čerstvej zeleniny ale zato dostatok exotického ovocia, (ananás, papája, mango,)dezerty chutné-trochu poslabšie, príjemný ústretový personál.
Mladší dvojice
České Budějovice
Datum recenze:
15. 01. 2015
Datum pobytu:
10. 12. - 21. 12. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Na dovolenou jsme odletěli 10.12 a vrátili jsme se 21.12. Cesta byla dlouhá, ale dovolená stála opravdu zato. Mauricius je nádherý, zelený ostrov s exotickou atmosférou a velmi přátelskými lidmi. Je to opravdový ráj na zemi!:-) Hotel Ambre je luxusní a o své hosty se stará na 300%. Byla to naše nejkrásnější dovolená, hrozně rádi bychom se tam ještě někdy podívali. Mauricius je opravdu Perla Indického oceánu :-)
Starší dvojice
Praha
Datum recenze:
03. 12. 2014
Datum pobytu:
21. 11. - 01. 12. 2014
Průměr
0
Pláž
-
Ubytování
-
Strava
-
Poloha
-
Cena / Kvalita
-
Personál
-
Krásná pláž i nádherný bazén, ochotný a usměvavý personál, příjemné místo pro klidnou dovolenou.
Starší dvojice
Frýdek-Místek
Datum recenze:
13. 11. 2014
Datum pobytu:
29. 10. - 10. 11. 2014
Průměr
8.7
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Mladší dvojice
Bratislava
Datum recenze:
01. 10. 2014
Datum pobytu:
12. 09. - 23. 09. 2014
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
9
Perfektne vybavene od zaciatku do konca. sl. Petreje komunikovala aj v case statneho sviatku co bolo viac ako potrebne kvoli rezervaciam a platbam. Hotel skvely, 4* je mozno aj malo. Viacero 5* hotelov neposkytuje taku uroven ako Ambre. Ku kazdemu pristup ako v bavlnke. Dakujeme za krasnu dovolenku.
Napriek priplatkovej izbe sme nemali balkon z dovodu obsadenosti hotela.
Mladší dvojice
Bratislava
Datum recenze:
11. 09. 2014
Datum pobytu:
20. 08. - 03. 09. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Úžasná dovolenka...vždy usmievavý a príjemný personál, perfektné služby a nádherná pláž.. :))

Ohlasy klientů Modrý Maurícius

Dovolená v ráji

Maurícius , hodnocení ze dne 11. 02. 2019

Dobrý den, paní Pilátová,

moc děkujeme za překrásnou dovolenou. Viděly jsme s dcerou skutečný ráj, nikdy nic lepšího jsme nezažily. Máme úžasné vzpomínky na celý život. Doslova s pláčem jsme se vracely domů. Věřím, že příští rok opět pojedeme s Vaší úžasnou cestovní kanceláří opět. Moc rády bychom se vrátily na ostrov snů MAURÍCIUS, kterému patří naše srdce.

Monika a Klára

Zobrazit více

Svatba na Mauríciu duben 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 27. 04. 2017

Dobrý den,

Mockrát děkujeme jak CK Deluxea, tak Resortu Ambre, neskutečná péče a profesionalita, můžeme jen doporučit. Byla to pro nás oba nejkrásnější dovolená.

Zobrazit více

Dovolená Maurícius

Hodnocení ze dne 26. 05. 2016
Dobrý den
 
Dovolena byla úžasná , plno skvělých zážitku at delfíni nebo prochazka se lvi interakce s tygratky
Lodní vylet vše bylo naprosto super. Delegáta Pavla byla taky super a ochotna absolvovala s námi některé výlety 
Co se tyče vaši cestovky nenarazili jsme na nic co by byl problém a vše proběhlo v pořádku 
takže mohu jen doporučit. Hotel byl super personální ochotný a příjemný. Uvidíme kdy se z časových 
důvodu dostaneme zase na dovolenou ale rádi využijeme znovu vaše sluzby. 
Děkujeme moc bylo to super. 
 
Adam a Lucka Borkovi
Zobrazit více

Svadobná cesta v Ambre - máj 2015

Maurícius , hodnocení ze dne 18. 06. 2015

Dobrý deň,

svadobná cesta na ostrov Maurícius v hoteli Ambre Hotel bola výborná. Veľmi sa nám páčilo, miesto, hotel, pláž, personál...
Hotel síce prešiel rekonštrukciou, ale myslím, že to boli hlavne spoločné priestory - jedáleň, bar, talianska reštaurácia a okolie. Izby si myslím, že by ešte mohli byť o trochu na tom lepšie, prvý dojem by to určite zlepšilo (napr. toaleta je taká podpriemerná oproti kúpeľni). Ale inak priestranná a každý deň čistá, čo bolo podstatné.
Strava bola vynikajúca, rozmanitá, vyskúšali sme aj večeru v talianskej reštaurácii kde sme si dali chobotnicu ako predjedlo, robia tam skvelé steaky, aj cestoviny a dezerty. Takisto večera na pláži - výborná. Ochota personálu je super, sú milí, ale zase nevnucujú sa. Pozdraví vás tam s úsmevom naozaj každý člen personálu. Inak má hotel krásnu záhradu, lehátka na tráve a aj na pláži. Plážový servis bol tiež dobrý, mali sme k dispozícii alko aj nealko. A napriek plnej obsadenosti hotela to na pláži vôbec nebolo poznať, ani v jedálni. Nebol problém s lehátkami, na bare po tretej, kedy robili snacky, burgre, hranolky, šaláty, dezerty a podobne. Taká zaujímavosť, miešané drinky sa nám zdalo že robia všeliako, ako ich napadne:), pretože ten istý drink sme dostali dva alebo trikrát inak namiešaný. Ale tie najznámejšie sme spoznali :-) Keď sme išli na výlet, tak sme boli veľmi prekvapený vstupným dotazníkom kvôli balíčku na cestu. Otázky či chceme aj ovocie, jogurt, sladké, či sme alergickí na niečo, či chceme balíček doniesť na recepciu alebo na izbu, nás milo prekvapili. V iných destináciách sú balíčky vždy prekvapením bez otázok:).
Počasie bolo pekné, každý deň okolo 30 stupnov, aj vietor sme cítili, a bolo viac-menej oblačno. Raňajšie prehánky neboli ojedinelé, ale na teplote to vôbec neubralo. Je to síce veterná strana, ale čo sme boli pozrieť susediace hotely, tak tam fúkalo oveľa viac. My sme mali výhodu zátoky, takže super. A tyrkysové more naozaj bolo:). Pohľad na biely jemný piesok nám kazili riasy, ale zase tie postupne zbierali na to zamestnaní ľudia.
 
Takže sme si určite dobre oddýchli, spoznali trochu nové miesto a videli kúsok z raja. Cesta bola tiež dobrá, privítanie na letisku a osobné auto na odvoz cestou na hotel aj naspäť nás milo prekvapili. Cítili sme sa ako VIP;).
 
Ďakujeme za rady a pomoc pri vybavení dovolenky.
 
Peter a Stanka
Zobrazit více

Letová spojení na Maurícius

Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Ambre Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.