Maurícius

Česká delegátka

Rychlá kalkulace hotelu

Maurícius
Odlet
Nocí v hotelu
Emeraude Beach Attitude
Hotel

Pro hotel Emeraude Beach Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Emeraude Beach Attitude.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho Modrý Maurícius zájezdu.
Vyčkejte prosím.

 

Jako jediná česká cestovní kancelář máme na Mauríciu exkluzivně pro naše klienty k dispozici 4 česky hovořící delegátky. Při svých cestách tedy nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Průvodkyně jsou zde pro Vás, aby Vám zařídily výlety, zodpověděly všechny dotazy a pomohly v nesnázích. Všechny čtyři ženy znají skvěle místní prostředí, kuturu a zvyklosti. Prioritně pomohou těm z Vás, kteří budou mít zdravotní nebo jiný problém. Pavla navíc tlumočí při svatebních obřadech a pomáhá snoubencům s vyřizováním úředních formalit před sňatkem.

Delegátky Pavla, Tereza, Míša a Mirka nabízejí tyto služby:

  • přivítání na letišti a doprovod do hotelu (za příplatek. Standardně Vás na letišti přivítá anglicky mluvící representant, který Vás nasměruje k transferu).
  • informační setkání v hotelu v českém jazyce (povinně započítáno v každé naší kalkulaci zájezdu)
  • doprovod na exkurzích a výletech (za příplatek 115 EUR/den)
  • pomoc v nouzi a při zdravotních problémech (pro všechny naše klienty)
  • tlumočení při svatebním obřadu a vyřizování formalit na úřadech (za příplatek 6.800,-Kč/obřad)

 

mauricius-novy-web-080.jpg 

Česká delegátka při svatebním obřadu

Snoubencům, kteří nemluví anglicky, pomůže delegátka při přípravě jejich velkého dne. Bude asistovat u vyřizování všech potřebných svatebních dokumentů na místních úřadech a bude také přítomna u samotného obřadu jako tlumočnice a asistentka. Pavla i Renáta zažily svatbu na Mauriciu na vlastní kůži, když si zde braly své maurícijské partnery.

 

 

Ceník

Služby representanta na ostrově Mauritius od místní cestovní kanceláře Emotions:

Standardní balíček se službami české delegátky 500,– Kč osoba resp. 0,– Kč/dítě do 12-ti
VIP concierge balíček v angličtině 1.800,– Kč osoba resp. 0,– Kč/dítě do 16-ti
Služba rozšířené asistence v českém jazyce 2.100,–Kč za rezervaci (dvojici, rodinu)
Služba doprovod v českém jazyce při transferu 2.800,–Kč za rezervaci (dvojici, rodinu)
Další informační setkání delegátky v českém jazyce v hotelu 1.500,–Kč za rezervaci (dvojici, rodinu)
Služby delegátky v českém jazyce u svatby  6.240,–Kč za rezervaci (dvojici)

 

Standardní přivítání zahrnuje: přivítání na letišti delegátem Emotions, parfémované mýdlo pro ženy (the smell sense), láhev vody nebo „Eski“ (typický mauritijský nápoj pro dospělé), „Emotions dětský balíček“ (omalovánky, pastelky a sladkosti) pro děti 3–7 let, informační setkání na hotelu poskytované delegátkou, k dispozici na telefonu 24h/7d, „Emotions“ podpora, k dispozici 24h/7d, asistence při odletu v letištním terminálu

VIP Concierge balíček zahrnuje: vše co zahrnuje standardní balíček a navíc : malá láhev vanilkového rumu pro muže, bavlněný plážový oděv pro ženy, šnorchlovací výbava pro děti 8–16 let, místní mobilní telefon s předregistrovaným telefonním číslem a kreditem 200 rupií (pouze pro místní hovory), Concierge řidič asistenci, který bude klientům nápomocen s formalitami po příjezdu do hotelu, památkovou knihu z ostrova Mauritius

Služby transfer v českém jazyce zahrnují: přivítání na letišti delegátem Emotions v českém jazyce, doprovod českého delegáta v transferu do hotelu, asistenci na telefonu v případě nouze v českém jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání

Služby informační setkání v hotelu v českém jazyce zahrnují: Informační setkání v hotelu s česky mluvícím delegátem

Služby při svatbě v českém jazyce zahrnují: Tlumočení do češtiny při vyřizování formalit ke svatebnímu obřadu v Port Louis, na místní matrice a dále při samotném svatebním obřadu.

 

Pavla Nem - česky mluvící delegátka

Česká průvodkyně a svatební překladatelka Pavla, která mluví plynně česky i anglicky, je na ostrově Maurícius k dispozici jen klientům naší cestovní kanceláře. Již několik let na ostrově žije, zná tedy perfektně místí poměry, kulturu a zvyklosti. Pavla se stará o klienty trávící dovolenou na severu a východě ostrova.

"Jmenuji se Pavla Nem, pracuji pro partnerskou cestovní kancelář Emotions na ostrově Maurícius výhradně pro klienty cestovní kanceláře Deluxea a mým prvořadým úkolem je jejich spokojenost. Na ostrově žiji již několik let a místní prostředí jsem stihla dokonale poznat. Než jsem stačila poznat krásy Mauricia, žila jsem více jak pět let v Anglii. Na Mauríciu mě okouzlila krásná příroda, pohostinnost místních lidí a jedinečné pláže.

Miluji zdejší přírodu a mým velkým koníčkem jsou dlouhé procházky se svým psem, proto bych chtěla klientům CK Deluxea ukázat co nejvíce z maurícijské přírody. Například nezapomenutelný je výšlap na horu Le Pouce, která je vysoká 812 metrů a jsou z ní nezapomenutelné výhledy na severozápadní pobřeží ostrova. Bohužel neprávem je ve stínu tolik známé Le Morne na jihu ostrova.

Mou celoživotní vášní jsou koňské dostihy. Myslím, že návštěva místního hypodromu Champ de Mars (druhé nejstarší závodiště na světě) v hlavním městě Port Louis by neměla nikomu ujít. Dostihy jsou pro místní obyvatele národní sport a většina ostrovanů ráda sází. Hlavní dostihy se konají od května do listopadu.

Mám ráda maurícijsou kuchyni, která je směsí především kreolské, indické a čínské kuchyně. Na své si přijdou hlavně milovníci kari a chilli. Nezapomenutelné jsou malé obchůdky na rohu každé ulice s místními pochoutkami samosa (pečené nebo smažené pečivo plněné pikantní směsí), gateaux pimet (tradiční mauricijský snack s chilli) a také roti s fazolemi a kari. Místní restaurace nabízejí širokou škálu ryb a plodů moře. Nikdy mě nezklame restaurace La Citronelle, kde majitel kupuje každé ráno čerstvé ryby a připravuje z nich vynikající a chutné pokrmy."

 delegatky-emotions-006.jpg
 

 

Tereza Marisson Masková - česky mluvící delegátka

Jmenuji se Tereza Marisson Maskova a pocházím z Prahy. Maurícius jsem si zamilovala už v roce 2008, kdy jsem poznala za dva měsíce ostrov dokonale společně s ostrovem Rodrigues. Na Maurícius jsem se vracela a trávila tu studijní prázdniny. Od ukončení studia Sociologie v roce 2015 tu oficiálně žiji i se svým mauricijským manželem. Na Mauríciu miluji tu jeho všehochuť. Obrovská tolerance lidí, náboženství a etnika žijící vedle sebe v harmonii..

Místní kuchyně, která je směsicí světových kuchyní a mauricijský styl jim dává nový a často lepší rozměr. Rozmanitá příroda, jako jsou dechberoucí vyhlídky, jedinečné vodopády a hory a v neposlední řadě nádherné pláže v tyrkysových lagunách, ale i divoké vlny indického oceánu, rozbíjející se o útesy. Nepřeberné množství výletů, aktivit a sportů, které se dají zde podniknout, od vidění přírodních úkazů, koloniálních budov, specifické výroby rumu nebo čaje, přes procházky se lvy, jízdu na koni, plavání s delfíny, po třeba kitesurfing, zipline, atd. Jako Češka také oceňuji i velmi dobré mauricijské pivo a jako novinku víno z litchi, které i zkušené vinaře z Moravy překvapí svou chutí. :)

Na své práci mám ráda to, že můžu klientům ukázat to nejhezčí z Mauricia a dát jim informace, aby si sami mohli utvořit obrázek o tom, že Mauricius je ráj ve všech směrech a ne nadarmo říkám, že celý svět by se mohl od místních lidí učit toleranci a žít bez nadbytečného stresu. Také jsem ráda, že můžu neustále být v kontaktu s lidmi z České republiky a Slovenska , kteří i hodně cestují, takže se mnoho dozvím. Myslím, že je skvělé mít pořád aktualní informace o své domovině i proto, že se každý rok snažím jezdit za rodinou do Česka .

Další co na své práci mám ráda, je být součástí svatebních obřadů na Mauriciu. Někdo si myslí, že to není správné být v tak důležitý den daleko od své rodiny. Já si však myslím, že svatba má být především o těch snoubencích a mají si to užít naplno. Tahhle část mé práce je nabita těmi nejkrásnějšími emocemi a místní hotely jsou k tomu tak perfektně přizpůsobené, že klienti nemusejí řešit nic víc, než to že jsu spolu a že si to potvrdí manželským slibem právě zde v Ráji.

Moje koníčky jsou především sport (jízda na koni, hiking, adernalinové a vodní sporty), cestování, čtení, sociologie a průvodcování. Doufám, že budeme mít společně příležitost se potkat na ostrově, který si tak zamilujete, že se budete chtít co nejdříve vrátit.

Tereza

 delegatky-emotions-012.jpg
 

 

Mirka Francois

Volám sa Mirka Francois a pochádzam zo Slovenska z Bratislavy. Pred tým ako som navštívila Maurícius som bola finančnou účtovníčkou v IBM a pred tým som strávila 2 roky v USA. Na Maurícius som prvý krát prišla v roku 2007, keď som sa zoznámila s mojím prvým maurícijským manželom. Od roku 2008 som na Mauríciu žila a pracovala  na trvalý pracovný pomer pre DMC Solis Inian Ocean až do roku 2015. Bola som ich prvá slovenská hotelová reprezentatka. V rámci Solis Indian Ocean som zaučila do turizmu aj zopár ďaľších slovákov a čechov.

V roku 2016 som sa po rozvode opäť vydala za mojho druhého maurícijského manžela a narodila sa nám dcérka Olívia s ktorou som dodnes na materskej dovolenke.

Plánujem začať pracovať pre DMC Emotion od Januára 2019 hlavne svadby, informačné stretnutia a transfery pre západnú a južnú časť ostrova. Zo začiatku nebudem poskytovať sprievodcovské služby z rodinných dôvodou.

Maurícius je ostrov s veľmi príjemnou klímou plný farieb a vôňí.  Pre mňa zmena profesie z účtovníctva do turizmu bola veľmi pozitívna. Oceňujem možnosť stráviť deň vonku a v príjemnom prostredí. Svadobné obrady sú moje obzvlášť obľúbené s romantickou atmosférou. Nevesty sú vždy krásne a počasie vo veľkej väčšine praje s nezabudnuteľným západom slnka. Samotný obrad nie je zdľhavý a má osobný charakter pre svadobný pár.

Na Mauríciu oceňujem krásne pláže s dobrým prístupom do vody s korálovým útesom a príjemnou teplotou vody. Výborné pre menšie deti keďže nie sú veľké vlny a majú mierny pieskový prístup do vody. Príjemná pešia turistika do národného parku a výstupy na pohoria sú moje obľúbené aktivity. Charakter krajiny sa podľa obdobia mení. Obľubujem letné obdobie, keď má ostov viac farieb a kvitnú stromy Jacarodna a Flamboyand. V tomto období si prídem na svoje aj čo so sa týka tropického ovocia. Milujem mangá a litchi.

Moje osobné záľluby sú moja rodina. Mám dcérku Oliviu ktorá ma obšťastnuje aj zamestnáva už skoro 3 roky. Manžel pracuje s koňmi a máme zopár koní a poníkov u svokrovcov a v manželovej stajni čím kone sú veľkou súčasťou našej rodiny. Bývame vo Flic en Flac blízko pláže a plávanie tiež zahrňujem do našich obľúbených denních aktivít.

Na Mauríciu je úžasná rozmanitosť pre rozličné aktitviy a to je veľká predosť tejto inak pokojnej exclúzivnej tropickej destinácie. Nedá sa tu nudiť. Možnosť zahraž si golf, ísž na turistiku, zajazdiť si na štvorkolkách alebo vyskúšať vodné aktivity rybolov, potápanie, výlet katamaranom či prelet nad ostrovom vo vrtulníku. Milovníci zvierat majú možnosť vidieť veľryby, delfíny či seychelské korytnačky alebo krokodily. Aj gurmáni a labužníci si prídu na svoje. Výborná destinácia na morské plody a čerstvé ryby ale aj maurícijská kuchyňa - fúzia indickej, čínskej a európskej plná vôňí korenín stojí sa vyskúšanie. Vitajte na Mauríciu.

Mirka 

 delegatky-emotions-003.jpg
 

  

Michaela Stepkova Perumal

Jmenuji se Michaela Stepkova Perumal a pochazim z Pisku. V roce 2016 jsem usoudila,ze v zivote potrebuji dalsi razantnejsi zmenu a tak jsme se spolecne s pritelem a dcerou odstehovali na Mauricius za jeho rodinou. Na Mauriciu jsem nikdy pred tim nebyla,vubec jsem netusila do ceho jdu. Vsichni mi rikali,ze je to raj na zemi,tak jsem zavelela-stehujeme se. Uprimne to na zacatku byl celkem sok. Jina kultura,jine zvyky,jina kuchyne. Dnes mohu rict,ze mam Mauriciu moc rada a ten hlavni duvody jsou: mistni vstricni lide, nadherna krajina, stale teplo, skvele jidlo, stale cerstva zelenina a more.

A co bych vam doporucila navstivit? Pokud jste milovnici zvirat urcite si jedte zaplavat s delfiny na zapad ostrova. Je to nezapomenutelny zazitek. Pokud mate radi neco neobvykleho a jste gurmani, urcite nesmite minout Takamaku-lici vinoteku. Pokud mate radi dobrodruzstvi jako ja,tak bych vam doporucila let helikopterou na podmorske vodopady. Verte mi,ten zazitek za to stoji! 

Budu se tesit na nase brzke shledani. 

Misa

 delegatky-emotions-001.jpg
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.