Maurícius

Česká delegátka

Rychlá kalkulace hotelu

Maurícius
Odlet
Nocí v hotelu
Friday Attitude
Hotel

Pro hotel Friday Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Friday Attitude.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

 

Pro naše klienty nabízíme na Mauríciu exkluzivní služby česky hovořící delegátky. Při svých cestách tedy nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Delegátka je zde pro Vás, aby Vám zařídila výlety, zodpověděla všechny dotazy a pomohla v nesnázích. Dokonale zná skvěle místní prostředí, kuturu a zvyklosti. Prioritně pomohou těm z Vás, kteří budou mít zdravotní nebo jiný problém. Delegátka navíc tlumočí při svatebních obřadech a pomáhá snoubencům s vyřizováním úředních formalit před sňatkem, takže ani jazyková bariéra během svytby není problém..

Delegát nabízí tyto služby:

  • přivítání na letišti a doprovod do hotelu (za příplatek. Standardně Vás na letišti přivítá anglicky mluvící representant, který Vás nasměruje k transferu).
  • informační setkání v hotelu v českém jazyce (povinně započítáno v každé naší kalkulaci zájezdu)
  • doprovod na exkurzích a výletech (za příplatek)
  • pomoc v nouzi a při zdravotních problémech (pro všechny naše klienty)
  • tlumočení při svatebním obřadu a vyřizování formalit na úřadech (6.800,-Kč/obřad)

 

mauricius-novy-web-080.jpg 

Česká delegátka při svatebním obřadu

Snoubencům, kteří nemluví anglicky, pomůže delegátka při přípravě jejich velkého dne. Bude asistovat u vyřizování všech potřebných svatebních dokumentů na místních úřadech a bude také přítomna u samotného obřadu jako tlumočnice a asistentka. Delegátka zažila svatbu na Mauriciu na vlastní kůži, když si zde braly své maurícijské partnery.

 

 

Ceník

Služby representanta na ostrově Maurícius od místní cestovní kanceláře Emotions:

Delegát na telefonu 0 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze. Bez schůzky v hotelu.
Delegát v angličtině 550 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s anglicky mluvícím representantem v hotelu.
Delegát v češtině 750 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s česky mluvícím representantem v hotelu.

 

Standardní přivítání zahrnuje: přivítání na letišti delegátem Emotions, parfémované mýdlo pro ženy (the smell sense), láhev vody nebo „Eski“ (typický mauritijský nápoj pro dospělé), „Emotions dětský balíček“ (omalovánky, pastelky a sladkosti) pro děti 3–7 let, informační setkání na hotelu poskytované delegátkou, k dispozici na telefonu 24h/7d, „Emotions“ podpora, k dispozici 24h/7d, asistence při odletu v letištním terminálu

VIP Concierge balíček zahrnuje: vše co zahrnuje standardní balíček a navíc : malá láhev vanilkového rumu pro muže, bavlněný plážový oděv pro ženy, šnorchlovací výbava pro děti 8–16 let, místní mobilní telefon s předregistrovaným telefonním číslem a kreditem 200 rupií (pouze pro místní hovory), Concierge řidič asistenci, který bude klientům nápomocen s formalitami po příjezdu do hotelu, památkovou knihu z ostrova Mauritius

Služby transfer v českém jazyce zahrnují: přivítání na letišti delegátem Emotions v českém jazyce, doprovod českého delegáta v transferu do hotelu, asistenci na telefonu v případě nouze v českém jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání

Služby informační setkání v hotelu v českém jazyce zahrnují: Informační setkání v hotelu s česky mluvícím delegátem

Služby při svatbě v českém jazyce zahrnují: Tlumočení do češtiny při vyřizování formalit ke svatebnímu obřadu v Port Louis, na místní matrice a dále při samotném svatebním obřadu.

 

Nikola - česky mluvící delegátka Emotions

Dobrý den, jmenuji se Nikola a na Mauriciu působím jako hotelový reprezentant, průvodkyně a svatební koordinátorka pro společnost Emotion, zejména pro klienty cestovní kanceláře Deluxea.

Cestování je nedílnou součástí mého života. Miluji objevování nových míst, kultur a dobrodružství. Díky mé společenské povaze a zájmům, je má práce mým koníčkem. Vždyť přece nejlépe můžeme dělat jen to, co opravdu milujeme.

Ostrov jsem poprvé navštívila v roce 2021 a hned po přistání jsem věděla, že se tu určitě zdržím. Magická atmosféra ostrova mě učarovala a hned jsem začala ostrov důkladně prozkoumávat.

Každá část ostrova má svůj osobitý charakter. Dopoledne můžete strávit mimo civilizaci v srdci ostrova, odpoledne popíjet kávu v moderním nákupním centru na severu a večer pozorovat romantický západ slunce na západě. Mix kultur, chutí, barev…to je pro mě Mauricius.

Mým cílem je, aby vaše dovolená naplnila všechna vaše očekávání  a odjížděli jste odpočatí, se spoustou nových zážitků a pocitem, že se sem ještě rádi vrátíte.

Těším se na naše setkání. Nikola M.

delegatky-emo-001.jpeg 
 

 

Martina - česky mluvící delegátka Emotions

Jmenuji se Martina Ramdani a pracuji pro společnost Emotions jako reprezentant cestovní kanceláře Deluxea, svatební překladatel a průvodce.

Mým největším koníčkem je cestování. Navštívila jsem více než 60 zemí a v zahraničí jsem pracovala s kolegy s více než 70 národností. 

Mauricius je pro mě zemí, kde se cítím opravdu doma a několik lež zde již trvale žiji.

Čím si ostrov získal mé srdce jsou samozřejmě krásná příroda a nádherné pláže, ale hlavně místní obyvatelé, kteří mě doteď stále překvapují svojí srdečností, vstřícností a tolerancí.

Mauricius je místo, kde pospolu pokojně mohou žít obyvatelé různých národností, kultur a náboženství - to se odráží ve fungování celého ostrova a také místní kuchyni, kde se také prolínají hlavně prvky indické, čínské a tradiční mauricijské kuchyně. Jídlo tady je rozhodně gastronomický zážitek.

Svoji lásku k ostrovu, mé znalosti a zkušenosti velmi ráda sdílím s klienty. Prioritou je pro mě osobní přístup,  spokojenost klientů a jejich prožitek z dovolené, který častokrát předčí všechna očekávání.

Práce s českými a slovenskými klienty v našem malém ráji je pro mě práci snů.

delegatky-emo-002.jpeg 
 

 

Simona - česky mluvící delegátka Emotions

Krásný den z Mauricia! Jmenuji se Simona a na Mauriciu pracuji jako reprezentantka, průvodkyně a svatební koordinátorka pro společnost Emotions, která je partnerskou společností cestovní kanceláře Deluxua.

Mou vášní je odjakživa cestování, poznávání nových zvyků, kultur a také práce s lidmi. Práce reprezentantky na Mauriciu je tak skvělou kombinací všeho, co mě naplňuje a baví.

Spolupráce s Deluxea má ještě navíc tu výhodu, že se mohu podílet na svatbách našich klientů a být tak součástí těch nejkrásnějších momentů v lidských životech.

Když jsem poprvé dorazila na tento krásný ostrov, netušila jsem, že mi tak přiroste k srdci a budu tady chtít zůstat déle, než bylo původně v plánu. Dnes po více než roce na ostrově je Mauricius mým domovem a těším se na všechny, kteří se sem za námi vydají a kousek Mauricia poznají na vlastní kůži.

Brzy na viděnou, Simona.

 delegatky-emo-003.jpg
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.