Maurícius

Česká delegátka

Rychlá kalkulace hotelu

Maurícius
Odlet
Nocí v hotelu
Veranda Palmar Beach
Hotel

Pro hotel Veranda Palmar Beach není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Veranda Palmar Beach.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

 

Pro naše klienty nabízíme na Mauríciu exkluzivní služby česky hovořící delegátky. Při svých cestách tedy nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Delegátka je zde pro Vás, aby Vám zařídila výlety, zodpověděla všechny dotazy a pomohla v nesnázích. Dokonale zná skvěle místní prostředí, kuturu a zvyklosti. Prioritně pomohou těm z Vás, kteří budou mít zdravotní nebo jiný problém. Delegátka navíc tlumočí při svatebních obřadech a pomáhá snoubencům s vyřizováním úředních formalit před sňatkem, takže ani jazyková bariéra během svytby není problém..

Delegát nabízí tyto služby:

  • přivítání na letišti a doprovod do hotelu (za příplatek. Standardně Vás na letišti přivítá anglicky mluvící representant, který Vás nasměruje k transferu).
  • informační setkání v hotelu v českém jazyce (povinně započítáno v každé naší kalkulaci zájezdu)
  • doprovod na exkurzích a výletech (za příplatek)
  • pomoc v nouzi a při zdravotních problémech (pro všechny naše klienty)
  • tlumočení při svatebním obřadu a vyřizování formalit na úřadech (6.800,-Kč/obřad)

 

mauricius-novy-web-080.jpg 

Česká delegátka při svatebním obřadu

Snoubencům, kteří nemluví anglicky, pomůže delegátka při přípravě jejich velkého dne. Bude asistovat u vyřizování všech potřebných svatebních dokumentů na místních úřadech a bude také přítomna u samotného obřadu jako tlumočnice a asistentka. Delegátka zažila svatbu na Mauriciu na vlastní kůži, když si zde braly své maurícijské partnery.

 

 

Ceník

Služby representanta na ostrově Maurícius od místní cestovní kanceláře Emotions:

Služby reprezentanta v českém jazyce 500 Kč osoba resp. 0,– Kč/dítě do 12-ti
VIP concierge balíček v angličtině 1 500 Kč osoba resp. 0,– Kč/dítě do 16-ti

 

Standardní přivítání zahrnuje: přivítání na letišti delegátem Emotions, parfémované mýdlo pro ženy (the smell sense), láhev vody nebo „Eski“ (typický mauritijský nápoj pro dospělé), „Emotions dětský balíček“ (omalovánky, pastelky a sladkosti) pro děti 3–7 let, informační setkání na hotelu poskytované delegátkou, k dispozici na telefonu 24h/7d, „Emotions“ podpora, k dispozici 24h/7d, asistence při odletu v letištním terminálu

VIP Concierge balíček zahrnuje: vše co zahrnuje standardní balíček a navíc : malá láhev vanilkového rumu pro muže, bavlněný plážový oděv pro ženy, šnorchlovací výbava pro děti 8–16 let, místní mobilní telefon s předregistrovaným telefonním číslem a kreditem 200 rupií (pouze pro místní hovory), Concierge řidič asistenci, který bude klientům nápomocen s formalitami po příjezdu do hotelu, památkovou knihu z ostrova Mauritius

Služby transfer v českém jazyce zahrnují: přivítání na letišti delegátem Emotions v českém jazyce, doprovod českého delegáta v transferu do hotelu, asistenci na telefonu v případě nouze v českém jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání

Služby informační setkání v hotelu v českém jazyce zahrnují: Informační setkání v hotelu s česky mluvícím delegátem

Služby při svatbě v českém jazyce zahrnují: Tlumočení do češtiny při vyřizování formalit ke svatebnímu obřadu v Port Louis, na místní matrice a dále při samotném svatebním obřadu.

 

Pavla Nem - česky mluvící delegátka

Česká průvodkyně a svatební překladatelka Pavla, která mluví plynně česky i anglicky, je na ostrově Maurícius k dispozici jen klientům naší cestovní kanceláře. Již několik let na ostrově žije, zná tedy perfektně místí poměry, kulturu a zvyklosti.

"Jmenuji se Pavla Nem, pracuji pro partnerskou cestovní kancelář Emotions na ostrově Maurícius výhradně pro klienty cestovní kanceláře Deluxea a mým prvořadým úkolem je jejich spokojenost. Na ostrově žiji již několik let a místní prostředí jsem stihla dokonale poznat. Než jsem stačila poznat krásy Mauricia, žila jsem více jak pět let v Anglii. Na Mauríciu mě okouzlila krásná příroda, pohostinnost místních lidí a jedinečné pláže.

Miluji zdejší přírodu a mým velkým koníčkem jsou dlouhé procházky se svým psem, proto bych chtěla klientům CK Deluxea ukázat co nejvíce z maurícijské přírody. Například nezapomenutelný je výšlap na horu Le Pouce, která je vysoká 812 metrů a jsou z ní nezapomenutelné výhledy na severozápadní pobřeží ostrova. Bohužel neprávem je ve stínu tolik známé Le Morne na jihu ostrova.

Mou celoživotní vášní jsou koňské dostihy. Myslím, že návštěva místního hypodromu Champ de Mars (druhé nejstarší závodiště na světě) v hlavním městě Port Louis by neměla nikomu ujít. Dostihy jsou pro místní obyvatele národní sport a většina ostrovanů ráda sází. Hlavní dostihy se konají od května do listopadu.

Mám ráda maurícijsou kuchyni, která je směsí především kreolské, indické a čínské kuchyně. Na své si přijdou hlavně milovníci kari a chilli. Nezapomenutelné jsou malé obchůdky na rohu každé ulice s místními pochoutkami samosa (pečené nebo smažené pečivo plněné pikantní směsí), gateaux pimet (tradiční mauricijský snack s chilli) a také roti s fazolemi a kari. Místní restaurace nabízejí širokou škálu ryb a plodů moře. Nikdy mě nezklame restaurace La Citronelle, kde majitel kupuje každé ráno čerstvé ryby a připravuje z nich vynikající a chutné pokrmy."

 delegatky-emotions-006.jpg
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.