Maurícius

Golf na Mauríciu

Rychlá kalkulace hotelu

Maurícius
Odlet
Nocí v hotelu
C Mauritius
Hotel

Pro hotel C Mauritius není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu C Mauritius.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

 

Pokud existuje golfový ráj, pak jeho jméno je Mauricius. Zelený ostrov obklopený tyrkysovými lagunami poskytuje ideální podmínky pro golfové profesionály, začátečníky i nadšence. Na rozloze necelých dvou tisíc kilometrů čtverečních tak velmi rychle vyrostlo devět špičkových 18 jamkových golfových hřišť a pět 9 jamkových hřišť, které se drží v jejich závěsu. Kdo z Vás by si nechtěl užívat prvotřídních golfových zážitků v nádherné přírodních scenérii? Hřiště vedoucí jakoby náhodou přes bujnou zeleň, množství jezírek a tůní a to vše doplněno ještě o nezapomenutelné odpaly přes mořské zátoky. Tento drobný výčet nesčetných možností a krás mauricijského terénu mluví sám za sebe.

 

Gymkhana Golf Club

Kvalit místního terénu si byli vědomi již britští kolonizátoři na samém počátku 20. století, když poblíž města Vacoas založili první golfové hřiště Gymkhana Golf Club, kde si můžete zahrát i dnes. Tento čtvrtý nejstarší golfový klub na světě se pyšní 54 bunkry a krásnou přírodou. Potřebujete-li zlepšit svou přesnost, jste tady správně.

 

The Legends a The Links

Opravdovou top golfovou destinací je ale oblast Belle Mare s desetikilome­trovým pásem bílé pláže. Nejvyhledávanější a pravděpodobně nejzajímavější resort ostrova nabízí hned dvě výjimečná osmnáctijamková hřiště – The Legends a The Links. The Legends Golf Course leží v místě původní jelení obory na východním pobřeží ostrova. Pyšní se dokonalým povrchem, perfektní kvalitou, čistotou a úhledností. Hřiště bylo vybudováno s ohledem na zachování přirozeného přírodního prostředí a tak má každá z osmnácti jamek svůj osobitých charakter. V průběhu hry Vás tak budou provázet fairwaye vedoucí lesem a řada vodních překážek. Jako třešnička na dortu Vás potěší sedmnáctá jamka s nezapomenutelným výhledem na mořskou zátoku. Není náhodou, že právě toto hřiště má tu čest hostit každoročně turnaje Mauricius OPEN, jež je součástí jihoafrické PGA a Johnnie Walker Classic. Jedinou nevýhodou tohoto hřiště je fakt, že v sezóně si zde zahrají pouze návštěvníci hotelu Belle Mare Plage Resort a Le Prince Maurice. Nicméně právě kvůli oblibě The Legends vzniklo i druhé osmnácti jamkové hřiště v oblasti Belle Mare – The Links Golf Course, které v kvalitě hry za prvním o nic nezaostává. Dominantou tohoto hřiště jsou široké fairwaye vyžadující jak přesnou hru tak kvalitní greeny. Navíc kontrast zelených zvlněných trávníků se sopečným okolím bude jistě lahodit Vašemu oku.

 mauricius-novy-web-089.jpg
 

 

Anahita Golff Course

Mistrovským dílem s jednou z nejkrásnějších jamek na světě (18. jamka) je i nedaleko ležící osmnáctijamkové hřiště Anahita Golf Course navržené samotným Ernim Elsem. Proslulý profesionální hráč využil svých zkušeností a navrhl promyšlené hřiště vyhovující všem úrovním golfistů. Každá jamka se totiž pyšní pěti odpališti. Ani tady se nemusíte obávat, že by Vám chyběly odpaly podél mořské hladiny, široké fairwaye, důmyslné překážky nebo rychlé greeny. Na délce téměř sedm tisíc metrů si se totiž snoubí kvalitní hra s dokonalou polohou. Jistě Vás rovněž potěší, že ačkoli jsou golfová hřiště východní strany pravděpodobně nejoblíbenější z ostrova, ceny pro následující sezónu zůstávají zachovány. Stačí tedy jen vyrazit a zakusit golfového ráje uprostřed luxusu exotické přírody.

 mauricius-novy-web-096.jpg
 

 

Le Touessrrok Golf Course

Výčet špičkových osmnácti jamkových hřišť na východním pobřeží ostrova však nekončí. Mezi uživateli nejlépe hodnocenými hřišti se řadí i náročné hřiště Le Touessrok Golf Course, které se rozprostírá na malém ostrově Ile aux Cerfs s neodolatelnými plážemi prakticky uprostřed oceánu. Anebo Le Saint Gérant Golf Club druhý nejstarší golfový klub na ostrově. Ten nabízí hřiště umístěné mezi plantáž čtyř tisíc kokosových palem a okouzlující tyrkysovou lagunu.

mauricius-novy-web-093.jpg 
 

 

Le Paradis Golf Club

Mnohé výzvy nabízí golfistům i západní pobřeží se svými třemi výbornými osmnácti jamkovými hřišti.** Bel Ombre – Golf de Chateau** je jedno z náročnější hřišť, které je ukryté v bujné vegetaci a mezi písčitými plážemi. Nevýhodou hřiště je však jeho přístupnost. Jeho brány se Vám otevřou pouze pokud jste hosty jeho partnerských hotelů.

Perfektní destinací jihozápadního pobřeží Mauriciu je poloostrov Le Morne s Le Paradis Golf Club. Nikde jinde na ostrově nenajde vynikající hřiště uzavřené mezi majestátnou horou Le Morne a lagunami širého oceánu. Panenská příroda Vás zde doslova pohlcuje, protože je to právě ona, která dala tomuto hřišti jeho osobitý ráz. Pokud si chcete na tomto unikátním místě zahrát, ubytujte se v hotelu Dinarobin.

 mauricius-novy-web-094.jpg
 

 

Tamarina Golf Club

Všem návštěvníkům ostrova je přístupný i klub Tamarina Golf. I když i ten prověří Vaše hráčské dovednosti. Hřiště je perfektně sladěno s rozmanitou přírodou plnou potůčků, roklí a převýšení. A navíc Vám poskytne okouzlující výhled na horu Rempart a přilehlou řeku, kterou milují potápěči.

 mauricius-novy-web-095.jpg
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.