Ať už to nazýváte svatební cestou nebo líbánkami, můžete si jako čerství novomanželé dopřát výjimečné okamžiky s romantickým nádechem, na které s láskou budete vzpomínat do konce života. Svatba je začátkem něčeho nového, co signalizuje radostné zítřky a my jsme tady, abychom pro Vás připravili ten nejlepší vstup do společného soužití na okouzlujících místech exotického světa.

Po svatebních přípravách máte bezpochyby nárok na zasloužený odpočinek. Právě s námi se můžete vydat na svatební cestu do ráje a vkročit do nového života velkolepým způsobem. Můžete si vybírat z několika destinací jako Mauricius, Seychely, Maledivy či Thajsko, které poskytnou Vaší lásce prostor pro vzkvétání. Můžete si vybírat klidné lokality, stejně jako živější destinace či poznávání okolí, sportovní zázemí nebo dobrodružství.

Vydejte se za dlouhými bílými plážemi, za stínem palem, za pozorováním romantických západů slunce nebo za komfortem na pobřeží nekonečného oceánu v pohodlí vilek s doškovou střechou. Budete si přát, aby Vaše líbánky nikdy neskončily.

Připravili jsme již nespočet svatebních cest a klienti nám následně popisovali své nezapomenutelné zážitky. Přidejte se k nim také i Vy a my Vám splníme Vaše sny.

svatby-005.jpgsvatby-011.jpg

Výhodné akce a slevy na líbánky v exotice

Svatební cestu můžete začít již druhý den po svatbě konané v České republice nebo na Slovensku. Možností je také naplánování líbánek na pozdější termín. Pokud se rozhodnete vyrazit na svatební cestu až do 6 měsíců (v některých hotelech až do 9 měsíců) od konání obřadu, můžete na svůj pobyt uplatnit nárok na velmi zajímavé slevy a výhody.

Výhody mohou využít novomanželé, kteří:

  • se na svatební cestu vydají do 6 (popř. 9) měsíců od konání svatebního obřadu a
  • absolvovali „Svatbu v ráji“ s právně platným obřadem v některé z nabízených destinací.

Některé z výhod a slev můžeme zajistit také při příležitosti oslavy kulatého výročí svatby (v rozmezí 3 měsíců před a po datu svatby).

Jednotlivé výhody a slevy se vždy liší podle destinace a hotelu, který navštívíte. Obecně platí tyto slevy a výhody:

  • sleva 20% až 100 % z ceny ubytování pro ženu ve vybraných hotelech (muž platí plnou cenu)
  • v průběhu roku máme i akce, kdy má žena celý pobyt zdarma a to včetně stravy
  • sleva za objednávku více než 35 dní před cestou až 30%
  • zajímavé výhody poskytované hotely, například speciální večeře, láhev šumivého vína, masáž pro dvojici, košík ovoce na pokoji, atd.

svatby-018.jpgsvatby-021.jpg

Svatební cesta připravena na míru podle Vašich požadavků

Klienti mají náš plný respekt při sestavování svatební cesty individuálně podle požadavků a přání. Zájezdy na klíč neboli na míru jsou naší specializací a máme s nimi léta zkušeností. Víme již, co vše svatební cesta obnáší, a věnujeme pozornost každému detailu spojenému s organizací. Můžete se spolehnout na naše doporučení a osobní rady.

Snažíme se klientům vyjít co nejvíce vstříc a vyhovět individuálním požadavkům každé dvojice v ohledu na  termín, délku pobytu, kombinaci míst, která chce navštívit, program nebo kvalitu služeb, apod.

Zárukou spokojenosti jsou také naši zaměstnanci, kteří nabízená místa a hotely opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb a ubytování. 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.