Zastávka v Dubaji na Vaší cestě z dovolené

Při cestě do vzdálených exotických destinací na palubě letecké společnosti Emirates můžete svůj přestup v Dubaji zpestřit zastávkou a krátkým pobytem na několik dní. Pokud toužíte po objevení zdejších městských atraktivit a krás nebo se chcete vydat za výhodnými nákupy nebo si prostě jen potřebujete odpočinout mezi dlouhými lety, je pro Vás stopover v Dubaji to pravé.

Při odletu z Prahy a Vídně můžete navštívit více než 100 destinací právě s přestupem v Dubaji. I za takovou krátkou dobu si můžete užít nezapomenutelné okamžiky v tomto dynamickém městě v arabské poušti.

Doporučujeme Vám prohlídku města a jeho dominant Burj Al Arab, Burj Khalífa, Palm Island, starého tržiště, výhodné nákupy v celé řadě velkých nákupních center jako např. Dubai Mall, Mall of Emirates, Deira City Centre nebo třeba zpestření půldenním výletem jeepy do pouště s večeří v pouštním kempu beduínů a projížďkou na velbloudech.

Dubaj jsme několikrát navštívili a rádi Vám poskytneme ty nejspolehlivější informace založené na vlastních zkušenostech. Zařídíme pro Vás nejrůznější výlety, exkurze i potřebné transfery.

 

Příklad pro Váš stopover pobyt v Dubaji:

1.den:

  • přílet do Dubaje, transfer do hotelu, ubytování, odpočinek u moře či bazénu.

2.den:

  • dopoledne prohlídka města, návštěva staré Dubaje
  • večer desert safari (projížďka jeepem v poušti a návštěva beduínského kempu s občerstvením a břišními tanečnicemi) nebo dhow cruise dinner (plavba tradiční lodí po Creeku s večeří formou rautu).

3.den:

  • bezkonkurenční nakupování v největších a nejluxusnějších střediscích světa jako je Dubai Mall, Mall od Emirates,
  • doporučujeme zejména večerní představení fontány a návštěvu nejvyšší budovy světa Burj Khalifa.

4.den:

  • transfer na letiště, odlet
dubai-001.jpg 

 

Cena stopoveru v Dubaji

Přibližné ceny balíčku služeb při stopoveru na 2 noci/osoba v Dubaji se odvíjí hlavně od vybrané kategorie hotelu. Přesná cena pak závisí také na termínu a můžeme Vám ji sdělit při kalkulaci pobytu. Cena zahrnuje ubytování se snídaní, přivítání na letišti a asistenci během celého pobytu od místní cestovní kanceláře, transfery a poplatky.

Ilustrační ceny pro ubytování jsou platné pro dvoulůžkový pokoj při obsazenosti 2 osob:

  • 4* hotel ve městě např. Metropolitan Hotel Dubai cena od 10155 Kč
  • 3* hotel ve městě např. City Max Hotel Bur Dubai cena od 7500 Kč

Ubytování v Dubaji je relativně levné, prakticky každá druhá budova je hotel. Ovšem přehnané šetření se nemusí vyplatit. Proto nedoporučujeme apartmány či hotely ** za podezřele nízkou cenu. Pomůžeme Vám Vaše prostředky vynaložit smysluplně a k Vaší spokojenosti.

Můžeme pro Vás připravit cenovou nabídku na několik hotelů a Vám stačí si jen vybrat podle svých preferencí.

dubai-002.jpg

 

 

Další informace a doporučení cestovní kanceláře Modrý Maurícius

Program stopover v Dubaji lze dle přání připravit na libovolný počet nocí. Spojení je každý den (vybrané dny do Vídně 2× denně). Podrobné informace Vám rádi předáme na vyžádání.

Zastávku v Dubaji je vhodné udělat při cestě zpět domů ze vzdálenější destinace. To zejména z důvodu výhodných nákupů, abyste mnohdy objemné nákupy nemuseli brát na svoji dovolenou.

U většiny destinací je navíc delší čekací doba na navazující let právě při cestě zpět.

Business a First class jsou sice velmi pohodlné, ale zejména cestující v Economy třídě ocení nocleh na řádné posteli. Eliminujete tím nutné zotavení se po dlouhém a náročném letu a lépe si užijete svoji dovolenou od prvního dne.

Více informací o programu stopover v Dubaji naleznete zde.

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.