Jak probíhá svatba na Mauríciu?

Po příjezdu do hotelu budete seznámeni s vaším svatebním koordinátorem. V jeho doprovodu si vyberete to nejkrásnější a nejromantičtější místo pro vaši svatbu na Mauríciu. Vybírat můžete z obřadu v hotelovém altánku, v písku na pláži nebo pod palmami, nebo v tropické hotelové zahradě. Svatba na Mauríciu se obvykle koná od pondělí do pátku v době mezi 14. a 17. hodinou a uskutečňuje se v hotelu, ve kterém jste ubytovaní. 

Pokud cestujete pouze sami dva a vaše svatba je naplanovaná jako romantický únik, zajistíme pro vás svědky. Těmi mohou být např. svatební koordinátor, někdo z vedení hotelu, zástupce místní cestovní kanceláře apod. 

V případě, že si budete chtít uchovat vzpomínku na váš pohádkový den nejen ve vašich srdcích, doporučujeme sjednat také fotografa. Fotografa nebo nahrávku obřadu videokamerou doporčujeme sjednat s předstihem. Kadeřníka a vizážistku, kytici pro nevěstu, květy do vlasů nebo do klopy stačí doladit až na místě se svatební koordinátorkou. 

Pro vyřizovaní formalit na úřadech budete mít zajištěný automobil s řidičem a v doprovodu vašeho koordinátora navštívíte místní úřady, kde budete objednáni na přesný čas. Na úřadech předložíte originální dokumenty a spleně provedete místospřežné prohlášení. Koordinátor je vám na úřadech k dispozici a poskytne vám maximální pomoc. 

Svatba na Mauríciu probíhá v souladu s místními právními předpisy v anglickém jazyce. Ženich a nevěsta opakují po oddávajícím krátký svatební slib. Vzorový text přísahy v angličtině si můžete vyžáda od naší cestovní kanceláře. I když není obřad jazykově náročný, je třeba, aby oba novomanželé ovládali angličtinu na komunikativní úrovni. Pokud je pro vás jazyk překážkou, můžete využít překladatele. Překladatele pro vás rádi zajistíme předem za příplatek, popř. vám může překládat někdo z vašeho doprovodu (přátelé, rodina), musí ale před místními úřady osvědčit znalost obou jazyků. Slib je zakončen výměnou prstýnků a polibkem. Manželství zpečetíte podpisy do úředních knih. Pak už následuje jen přípitek, krájení svatebního dortu a focení na pláži. 

Několik dnů po vašem obřadu obdržíte na recepci hotelu originál oddacího listu ověřeného apostilou. Pokud odjíždíte z hotelu jen pár dnů po obřadu a oddací list vám do vašeho odjezdu nestihnou vystavit, bude za poplatek odeslán kurýrní službou do České republiky. Vždy je nutné zkontrolovat, aby oddací list obsahoval apostilu. Apostila je státní ověření platnosti, vizuálně vypadá jako notářské razítku a je větišnou uvedeno na zadní straně dokumentu. Po návratu do České republiky si necháváte oddací list přeložit soudním znalcem do češtiny a zajdete si na matriku v místě vašeho trvalého bydliště. Zde sepíšete zápis o uzavření manželství. Martika všechny dokumenty zasílá na Zvláštní matriku do Brna, která vystaví váš český oddací list. 

Mám zájem o svatbu na Mauríciu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.