Otázky a odpovědi - svatba na Mauríciu

Otázky a odpovědi - svatba na Mauríciu

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Odlet
Nocí v hotelu
Destinace
Ambre Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Svatební balíček
Svatební fotograf
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena se
svatbou v ráji
- /osoba
Cena na vyžádání
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Seznamte se s odpověďmi na nejčastěji kladené otázky ohledně svatby na Mauríciu. Pokud máte jiný dotaz nebo přání, neváhejte kontaktovat svého osobního poradce. Pokud s námi chcete svatbu probrat do detailu, domluvte si osobní schůzku v jedné z našich poboček. Rádi Vám poradíme.

1. Proč je Maurícius ideální destinací pro svatbu v zahraničí?

Maurícius nabízí vysokou úroveň služeb. I v levnějším hotelu se Vám dostane fantastické péče, kterou si jako novomanželé zasloužíte. Výhodou jsou vysoké slevy pro ženu a snadné vyřízení všech dokumentů. Maurícius je naprosto bezpečná a čistá destinace, kam se nemusejí bát letět ani nastávající maminky nebo rodiny s malými dětmi.

2. Budeme mít civilní nebo církevní obřad?

Všechny naše svatby jsou civilními obřady.

3. Je svatba na Mauríciu platná v České republice?

Vaše svatba proběhne za přítomnosti oficiálně licencovaného oddávajícího, což zaručuje legálnost a rozpoznatelnost českým právním systémem. Po návratu není problém nechat sňatek legalizovat v ČR.

4.Budeme při svatbě na Mauríciu potřebovat vlastní svědky?

Podle zdejšího zákona jsou dva svědci nad 18 let nezbytností. Nemusíte se ovšem obávat, pokud jste se rozhodli pro menší intimní svatbu jen pro dva. V takovém případě Vám svatební koordinátor svědky zajistí.

5. V jaké dny a hodiny se na Mauríciu konají svatby?

Vaše svatba může být uspořádána ve dnech od pondělí do pátku kromě státních svátků. Svatby se obvykle odehrávají v pozdních odpoledních hodinách, aby fotografové mohli využít kouzlo odpolední atmosféry. Obecně můžete počítat s tím, že svatba se bude konat po 15. hodině. Přesný čas Vám sdělí na místě svatební koordinátor. V některých hotelech lze uspořádat svatbu i v sobotu.

6. Můžeme si vybrat místo pro naši svatbu?

Většina našich svateb se odehrává v zahradách poblíž pláží. Zkušenosti naznačují, že právě to jsou ta nejlepší místa. Svatební den je ovšem ve Vašich rukou – pokud chcete mít svatbu na pláži s chodidly v písku, můžete ji mít. V hotelu Zilwa Attitude se můžete nechat oddat na ostrůvku, kam Vás odvezou loďkou. Je ale třeba počítat s tím, že chůze po vlhkém písku nemusí být pro nevěstu v lodičkách a dlouhých šatech příjemná.

7. Můžeme si přinést vlastní hudbu pro obřad?

Ano, vlastní hudba pro obřad je vítána. Prosíme, abyste se ujistili, zda je uložena na jednom CD. Pokud budete chtít, může Váš svatební organizátor zařídit živou hudbu, která je za příplatek. V nabídce bývá místní folklorní skupina, jazzová kapela, kytarové duo atd.

8. Jaké oblečení vybrat pro svatbu?

Při svatbě na Mauríciu neplatí žádné konvence. Svatební oděv si můžete vymyslet dle svých představ – od plavek či šortek až po luxusní svatební šaty či oblek. My kvůli vysokým teplotám doporučujeme oděvy z lehkých a prodyšných látek. Pro ženicha je populární lněný oděv, záleží ovšem na osobních preferencích. Nevěsty, které si přejí svatbu v písku, si volí obvykle šaty s kratší nebo jednodušší sukní. Můžete se brát ve střevících, v žabkách nebo klidně i bosi, záleží jenom na Vás.

9. Jak v hotelu vyžehlím svatební šaty?

Ve většině 5* hotelů je k žehlení součástí svatebního balíčku. U kategorie 4* a 3* je žehlení možné za příplatek, který je srovnatelný s cenami žehlení obleků a svatebních šatů u nás. Pokud nemáte složitý oděv, můžete si vypůjčit žehličku a zkusit si žehlení sami. Nicméně Vás z vlastní zkušenosti musíme varovat, že žehličky v hotelu můžou být staršího data a nedosahují evropské kvality.

10. Kdy dostaneme oddací list?

Váš oddací list by měl být připraven ihned po Vaší svatbě. Vzhledem k právní platnosti pro ČR je ale nutné opatřit oddací list apostilou. Opatření apostilou vezme zhruba 3 dny. Za předpokladu, že se nevracíte domů okamžitě po svatbě, bude oddací list připraven na recepci před Vaším odjezdem.

Pokud odlétáte krátce po svatbě a mezi dnem obřadu a odletem nejsou cca 3 pracovní dny, tak Váš Oddací list odesílá místní partnerská cestovní kancelář na naši adresu expresní kurýrní službou TNT nebo DHL. Poplatek za zaslání (1800 MUR, tj. cca 47 EUR) Vám bude naúčtován při odjezdu z hotelu.

11. Co se stane, když jsem rozvedený/á?

Pokud jste rozvedený/á už 10 měsíců, je potřeba pouze Váš rozsudek o rozvodu. Mauritijské právo stanovuje takový předpis, který nařizuje budoucí nevěstě (rozvedené 10 a méně měsíců) prokázat, že není těhotná pomocí certifikátu od mauritijského doktora, za který je účtován malý poplatek. V případě, že je nevěsta již těhotná, budete muset počkat do doby, kdy uplyne více než 10 měsíců od rozvodu.

12. Klienti nepocházející z ČR – může svatba proběhnout?

Pokud nevlastníte český pas, ověříme pro Vás, zda není potřeba vyřídit ještě jiné dokumenty navíc. U občanů Evropské Unie obecně nevzniká žádný problém. Za určitých okolností může být Váš svatební certifikát označen apostilou, která jej legalizuje pro používání ve vaší zemi (za toto ověření je účtován poplatek navíc).

13. Květiny – jaký druh a barvy?

Výběr květin záleží na období, ve kterém se Vaše svatba uskuteční. Svatební organizátor s Vámi probere dostupné možnosti při předsvatebním setkání v resortu a ukáže Vám fotografie typických kytic. Některé typy kytic bývají součástí svatebního balíčku, jiné si můžete objednat za příplatek.

14. Mohou se k nám připojit i hosté, kteří nepobývají v hotelu?

Hotely dávají přednost tomu, aby Vaši hosté měli možnost být přítomni na ceremoniálu. Není ovšem vždy reálné umožnit těm hostům, kteří nepobývají v daném hotelu, aby se k Vám připojili při svatebním dni. Proto je důležité kontaktovat hotel ještě před rezervací, aby potvrdili, zda a popřípadě kolik hostů mohou ubytovat.

15. Cestujeme s dětmi. Je možné pro ně na obřad a na večer zařídit hlídání?

Samozřejmě. Stačí se ozvat 24 předem na recepci. Hotel Vám zprostředkuje profesionální chůvu, která se o Vaše děti postará během obřadu, focení a následné večeře. Pokud chcete být sami až do pozdních hodin, je třeba počítat s tím, že Vám bude naúčtována cena za dopravu chůvy domů.

16. Kdy jsou nejlevnější termíny pro zájezd se svatbou na Mauríciu?

Pokud chcete ušetřit, využijte pro svatbu nižší sezonu. Pěkné počasí a příznivé ceny jsou na Mauríciu od půlky dubna do konce května, ve druhé polovině září a také od 1. do 20. prosince. Tyto termíny jsou však zároveň nejvíce žádané. Květnové a zářijové termíny si určitě rezervujte nejméně půl roku dopředu. Volněji bývá v průběhu prosince.

 

Mám zájem o svatbu na Mauríciu

 

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.