Svatební fotograf

Svatební fotograf

Rychlá kalkulace zájezdu se svatbou a svatební cesty

Odlet
Nocí v hotelu
Destinace
Ambre Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Ambre Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ambre Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Svatební balíček
Svatební fotograf
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena se
svatbou v ráji
- /osoba
Cena na vyžádání
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

 

Fotografie svatby v zahraničí na ostrově Mauricius

Pokud plánujete svatbu na ostrově Mauricius , jistě chcete mít i nejlepší svatební foto. Neměli byste zapomenout objednat si s předstihem profesionálního svatebního fotografa. Vyberte si z nabídky svatebních fotografů níže. 

Focus Photography je tým fotografů, který je na ostrově Maurícius známý s profesionalitou a kreativním přístupem ke své práci. Zakladatelé Daria a Johny mají dlouholeté zkušenosti s focením svateb klientů, je navíc pečlivý a mimořádně precizní. Ostrov a jednotlivé hotely znají dokonale, a proto ví, které místo v kterou denní hodinu je pro krásnou svatební fotku tím nejlepším. 

Zdroj: https://www.deluxea.cz/svatebni-foto/svatebni-fotograf/

svatebni-fotograf-004.jpeg 
 
 

    

 

Perfekcionismus v podobě profesionálně upravených svatebních fotografií

Focus photography je tým fotografů a videografů, se kterým je radost pracovat. Dokáží citlivě zachytit každý moment bez zbytečného vyrušování svatebního dění. Jeho videa připomínají celovečerní film. Jeich fotky mají osobitost a hloubku a nádherné barvy, nečekejte žádné prkenné křečovité pózování. Po odsouhlasení výběru týden po svatbě můžete hotové fotky očekávat upravené na online úložišti ve vysokém rozlišení zpravidla 6-8 týdnů po svatbě. 

Samozřejmě ne všichni chtějí to nejlepší a nejdražší. Na ostrově Maurícius je mnoho fotografů, můžete si vybrat i hotelového fotografa, jehož služby jsou levnější, avšak nikdy dopředu nevíte, kdo přesně udělá Vaše svatební foto. Levnější fotograf odevzdá klientům krásné fotografie, ale bez retuše. Ty si můžete upravit sami nebo v grafickém studiu po návratu domů. Ale každý z Vás se jistě chce čím dříve pochlubit nádhernými záběry z ráje na zemi. Myslíme si, že proto je velmi důležité vybrat si správného fotografa, který se o Vás postará od A po Z a jeho práce nekončí pořízením posledního záběru. I za cenu vyšší ceny. 

Ceník fotografických balíčků od Focus Photography

 • 410 EUR - Elopement balíček 2 hodiny - Focení svatebního obřadu a oslav po svatbě až do západu slunce - 120 editovaných fotek v online úložišti do (1 týden po svatbě výběr fotek, finální fotky do 8 týdnů po svatbě)
 • 545 EUR - Symbolic package 4 hodiny - Focení příprav, svatebního obřadu a oslav po svatbě až do západu slunce - 200 editovaných fotek v online úložišti + 5 fotek z dronu (závislé na počasí) 1 týden po svatbě výběr fotek, finální fotky do 8 týdnů po svatbě.
 • 635 EUR - Elopement photo and video package 2 hodiny - Focení a natáčení svatebního obřadu a oslav po svatbě až do západu slunce - 120 editovaných fotek a 2 minutový svatební klip v online úložišti (dodání fotek a videa do 8 týdnů po svatbě)
 • 865 EUR - Ultimate photo and video package 3 hodiny - Focení a natáčení příprav, svatebního obřadu a oslav po svatbě až do západu slunce - 150 editovaných fotek a 2-3 minutový svatební klip v online úložišti (dodání fotek a videa do 8 týdnů po svatbě)

svatba-na-mauriciu-017.jpg 
 

 

Uchovejte si vzpomínky na nejkrásnější den Vašeho života

Pokud si chcete i Vy vzpomínky na ten nejkrásnější den života uchovat v té nejlepší podobě, rezervujte si jeho služby. Vzhledem k tomu, že většina svateb na Maurícius se koná v odpoledních hodinách, tak v jeden den může fotograf nafotit pouze jednu svatbu. Fotky  Frame In Production Vám budou pravidelně připomínat kouzelné okamžiky Vaší svatby. Svatební fotograf se postará o to, aby Vaše chvíle byly zvěčněny do nejkrásnější podoby. Vy si tak po celý život budete moci připomínat ty nádherné pocity, které Vámi linuly v den „D“. Díky kvalitním fotkám i za dvacet let pocítíte tu příjemnou nervozitu. Tu, která je pro svatební den tak typická.

svatebni-fotograf-002.jpeg 
 

 

 

Ceník fofto a video balíčků od Focus Photography

 

Také doporučujeme: Stop Motion Photography - Irwin Nursoo

Irwin se specializuje na emoce, jeho fotky mají dynamiku a pohyb. U svatby je neviditelný, ale zachytí každý důležitý moment. Jeho přístup ke svatebnímu focení dodává svatebním fotografiím spontánnější a přirozenější vzhled. Irwin umí nádherné záběry z dronu a speciální vizuální efekty při editaci fotek.

svatebni-fotograf-005.jpeg 
 

    

Ceník fotografických balíčků od Stop Motion Photography

 

 • 390 EUR - Balíček Basic - 2 hodiny focení, svatební obřad a po obřadu v nejhezčích lokalitách hotelu. Výsledkem je 100 fotografií ve vysokém rozlišení v online úložišti.
 • 520 EUR - Balíček Silver - 3 hodiny focení, přípravy, svatební obřad a po obřadu v nejhezčích lokalitách hotelu. Výsledkem je 150 upravených fotografií ve vysokém rozlišení v online úložišti.
 • 710 EUR - Balíček Gold - 4.5 hodin focení svatební přípravy, obřad a po obřadu v nejhezčích lokalitách hotelu, slavnostní večeře. Výsledkem je 250 upravených fotografií ve vysokém rozlišení v online úložišti.
 • 510 EUR - Video balíček Basic - 2 hodiny natáčení s výsledným 3-4 minutovým videem na hudbu dle vlastního výběru v online úložišti.
 • 710 EUR - Video balíček Silver - 3 hodiny natáčení s výsledným 4-5 minutovým videem na hudbu dle vlastního výběru v online úložišti.

svatebni-fotograf-006.jpeg 
 

 

Dále doporučujeme: Exotica Fotos – Zubeyer Kureemun

Je velmi důležité, abyste pro Váš velký den vybrali profesionálního fotografa. Fotografa, který Vás při pohledu na fotografie dokáže vtáhnout do minulosti a oživit vzpomínky, které se časem z paměti člověka vytrácejí. Opravdu kvalitní svatební fotografie vám umožní znovu pocítit emoce, které jste v daný okamžik prožívali. Pokud takového fotografa hledáte, rádi Vám zprostředkujeme nezapomenutelné focení Vaší svatby na ostrově Mauritius s profesionálním fotografem ze společnosti Exotica Fotos.

 

Ceník fotografických balíčků od Exotica Fotos

 • 280 EUR - Balíček Základ - Civilní obřad, focení v hotelové zahradě a na pláži - 50 upravených fotografií na online úložišti emailem do 2 týdnů po svatbě
 • 330 EUR - Balíček Standard - Svatební přípravy, civilní obřad, focení v hotelové zahradě a na pláži až do západu slunce - 75 upravených fotografií na online úložišti emailem do 2 týdnů po svatbě
 • 385 EUR - Balíček Komplet - Svatební přípravy od rána, civilní obřad, focení v hotelové zahradě a na pláži až do západu slunce - 100 upravených fotografií na online úložišti emailem do 2 týdnů po svatbě
 • 300 EUR - Video Highling balíček - Svatební přípravy, civilní obřad, focení v hotelové zahradě a na pláži až do západu slunce - 3-5-minutové video ze svatby s pohledy z dronu

 svatebni-fotograf-001.jpeg
 

Mám zájem o svatbu na Mauríciu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.