Termín svatby na ostrově Maurícius si rezervujte s velkým předstihem

Na Mauríciu platí pravidlo, že v každém hotelu se v jeden den koná jen jedna svatba. Tak máte jistotu, že svatební koordinátor se bude věnovat jenom Vám a během dne nepotkáte žádnou jinou nevěstu. S tím ale souvisí také skutečnost, že obsazenost svatebních termínů je Mauríciu obrovská. Sňatek lze uzavřít pouze ve všední den, víkendy jsou vyhrazeny místním. Proto Vám doporučujeme rezervaci s několikaměsíčním předstihem! Samozřejmě, že někdy lze najít volný termín i 5–6 týdnů přes sňatkem. Pokud ale trváte na určitém datu, je dobré si jej rezervovat 6 měsíců až rok předem. Nejdříve obsazená bývají data jako 7.7., 14.2. atd.

Postup pro rezervaci termínu svatby

S pomocí našich specialistek si vyberte 2–3 hotely, které se Vám líbí. Ověříme pro Vás dostupnost ubytování a volné termíny pro svatbu.Pokud Vám bude některý z volných termínů vyhovovat, uděláme nezávaznou rezervaci svatby na Vaše jméno. Nezavazuje Vás ke koupi zájezdu, ale dá Vám několik dní na rozmyšlenou. Rezervovat lze ale pouze jedno datum a jeden hotel. Pokud by byla data plně obsazena, poradíme se společně o výběru jiného ubytování. S každým klientem jednáme individuálně a ohledně termínu sňatku se vždy snažíme vyjít vstříc.

svatba-mauricius-006.jpgsvatba-mauricius-009.jpg

Jak dlouho trvá vyřízení svatby v zahraničí?

Maurícijské úřady vyžadují dodání vše potřebných dokumentů ke svatbě nejpozději 5 týdnů před obřadem.Připravte si proto s předstihem tyto dokumenty:

 1. kopii pasu (strana s fotografií)
 2. rodný list, který v datum svatby nebude starší než 3 měsíce (nový RL Vám vystaví na matrice v místě Vašeho rodiště)
 3. přihlášku ke svatbě, kterou obdržíte od naší CK.

Rodné listy je třeba nechat přeložit do angličtiny a právně ověřit. Rádi to pro Vás zajistíme a naúčtujeme Vám pouze náklady na soudního překladatele. Zaslání dokumentů na Maurícius rovněž nechte na nás. Vaším úkolem je pouze mít originály všech těchto dokumentů s sebou na cestě.

Postup při zařizování svatby na ostrově Maurícius

 • Svatbu doporučujeme organizovat s minimálně tříměsíčním předstihem. V jeden den může být v každém hotelu jen jedna nevěsta a data pro svatbu bývají brzy rozebraná.
 • Pro objednání svatby je potřeba dodat nově zhotovené exempláře rodných listů, které Vám rádi necháme přeložit do angličtiny a soudně ověřit.
 • Ověřené a přeložené rodné listy společně s Vámi podepsanou přihláškou k sňatku za Vás pošleme na Maurícius.
 • Po Vašem příjezdu do destinace (nejméně 2 dny před obřadem) se s Vámi sejde svatební koordinátor, se kterým si v klidu vyberete nejvhodnější lokalitu pro uzavření sňatku (na pláži, v zahradě, v altánu atd.) a doladíte detaily obřadu.
 • Obřad nelze realizovat o víkendu nebo ve státní svátek.
 • Před obřadem společně se zástupcem naší partnerské CK navštívíte úřady v Port Louis, kde vyřídíte veškeré formality. Při této příležitosti Vám může pomáhat česká delegátka.
 • Po vyřízení formalit již můžete s koordinátorem doladit poslední detaily a těšit na na svůj velký den.
 • Naše CK pro Vás zajistí i doplňkové služby: fotografa, kadeřníka, make-up, speciální menu, video, kapelu, ohňostroj…

Mám zájem o svatbu na Mauríciu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.