Sunrise Attitude ****

Maurícius

Stylový adult only hotel na krásné pláži Belle Mare

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Sunrise Attitude

Pro hotel Sunrise Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Sunrise Attitude.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Sunrise Attitude ****

Hodnocení 9.1 Hodnotí 58 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Belle Mare | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Krásná pláž Belle Mare Adult Only hotel Pokoje Swim-up s vlastním vstupem do bazénu

Popis hotelu Sunrise Attitude **** Maurícius

Nový čtyřhvězdičkový hotel Sunrise Attitude se nachází na východním pobřeží Maurícia, u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, Belle Mare. Ta nabízí kilometry bělostného písku a průzračně tyrkysové laguny. Hotel je vyhrazen pouze pro dospělé. Hosté mají k dispozici tři zcela nové venkovní bazény, v jednom z nichž je dokonce bar s možností podávání drinků přímo do vody. V hotelu Sunrise vzniklo v roce 2021 také několik soukromých vilek a hlavně zcela nové křídlo s luxusními pokoji, které mají vstup z terasy přímo do bazénu. Pokoje jsou vybaveny v přírodním stylu, v moderně designovaných pokojích najdete materiály typické pro Maurícius i rukodělné výrobky z lokálních zdrojů. Minibar si sami naplníte nápoji a pochutinami podle chuti a potřeby. 

Obrovskou výhodou hotelu Sunrise Attitude je krásná písečná pláž. Nachází se přímo před hotelem a je přístupná přes malou místní komunikaci. Je to však pouze cca 20 kroků od aerálu a z patrových pokojů v hotelu je pláž velmi pěkně viditelná. Nabízí báječné koupání v čisté vodě a kilometry krásného jemného písku. Pro hotelové hosty je zde  prostor s lehátky a samozřejmě si zde můžete objednat osvěžující nápoj v rámci All Inclusive. Díky krásnému čistému oceánu je tato lokalita výborná nejen na plavání, ale i na šnorchlování a potápění. Součástí hotelu jsou nově vybudované Spa POZ. Používané výrobky jsou veganského původu z regionálních surovin, vyráběně ručně a zabalené v recyklovatelných obalech.

Okolí hotelu je klidné, pouze během víkendu nebo o svátcích zaznamenáte na okolních plážích více výletníků. 10 minut chůze od hotelu je malá vesnička s několika málo obchody. Jednou týdně se můžete vypravit na vyhlášené trhy do města Flacq, vzdáleného asi 7km. 

 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Sunrise Attitude

Hotel jsme navštívili těsně po otevření nově postaveného křídla a byli jsme nadšeni. Sunrise má ideální polohu u pláže Belle Mare, která nabízí v rámci 4* hotelů jedno z nejkrásnějších koupání na Mauríciu. Pláž je sice přes cestu od hotelu, ale vzdálenost od areálu je skutečně nepatrná. Navíc je zde veškerý komfort včetně lehátek, slunečníků a plážového servisu se studenými nápoji. V hotelu jsou dva zcela nové luxusní bazény. V období maurícijské zimy (od června do konce září), kdy na ostrově více fouká, budou bazény v závětří a užijete si zde fantastické koupání. Hotel má zajímavý výběr restaurací se skutečně moderní gastronomií. Ochutnáte zde širokou škálu pokrmů, od tapas přes populární poke bowls a oblíbené burgery k tradičním místním pokrmům. Nechybí tematické bufety s velkým výběrem. Pokud jste vegani, potěší Vás velký výběr alternativních jídel včetně bohatých snídaní.

Pokoje jsou krásné a nové, líbí se nám koncept bez zbytečných plastových obalů, hosté mohou používat znovunaplnitelné lahve na vodu a sympatická je i možnost vybavit si minibar dle vlastní chutě. 

 

 

2022
Bc. Martina Klevetová
Poslední inspekce hotelu
Bc. Martina Klevetová ​ 724 065 776

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Couple room (31 m²)

Couple room (31 m²)

Standardní pokoje Couple room se nachází v přízemí nebo patře jednopatrových vilek a jsou umístěny v zeleni poblíž vstupu do bazénu a restaurace Social House...

Couple partial sea view room (31 m²)

Couple partial sea view room (31 m²)

Pokoj se nachází v 1. nebo 2. patře nově postaveného křídla u nového bazénu. Mají výhled na bazény, bar, zahrady s palmami, zeleň podél pláže a oceán...

Couple Swim up room (31 m²)

Couple Swim up room (31 m²)

Tyto pokoje se nacházejí v přízemí zcela nového křídla hotelu, poblíž nového bazénu. Couple Swim-up room se vždy nachází v přízemí a má vlastní přímý přístup do bazénu...

Gastronomie a hotelové restaurace

The Market je hlavní restaurace v nové části hotelu. Podávají se zde snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (19:00 - 22:00) formou tematických bufetů. Není zde potřeba dělat rezervace. Podávají se zde teplá jídla, saláty, vynikající dezerty a je zde i italská pec na pizzu. Vegani zde mají vždy možnost rostlinné stravy. Kapacita restaurace je 138 osob.

The Social House je velká restaurace s barem se 128 místy k sezení pod střechou i u bazénu. Najíte se zde v době oběda (12:30 - 14:30), na jídelním lístku jsou zdravé misky poke bowls, burgery, steaky, sendviče a mnoho dalšího. Večer je z dispozici unikátní tapas menu (18:30 - 21:30), ve kterém vyzkoušíte spoustu malých pokrmů v příjemné atmosféře. V přílehlém baru si vždy můžete dát osvěžující drink od 10:00 do 23:30.

K restauraci přiléhá bar Papaya, kde večer hrají kapely a během dne se zde podávají drinky přímo do bazénu. Otevřený od 10:00 do 23:30. Můžete si zde dát také lehký oběd (12:30 - 14:30).

V baru 31 v prvním patře si užijete krásný výhled. Podávají se zde drinky (18:00 - 23:30) a také se zde během dne konají různorodé workshopy.

Novinkou je také Teabaz neboli malá čajovna, kde můžete ochutnat typický čaj z Maurícia. Otevřeno od 10:30 do 18:00.

Kot Nou se můžete usadit při příjemné à la carte večeři v intimním prostředí pro 44 hostů. Restaurace se specializuje na tradiční mauricijskou kuchyni, kde ochutnáte, jak se vaří u místních doma. Otevřeno je 19:00 - 20:30 a 21:00 - 22:00 6 dní v týdnu a na základě rezervace.

Taba-J je malý stánek inspirovaný street foodem na Mauríciu. Dáte si zde typická jídla do ruky (např. roti, samoussu atd), svačiny a odpolední čaje s koláčky. Otevřeno je denně od 12:00 do 15:00 a od 16:00 do 17:00.

Za příplatek je možnost soukormého BBQ nebo snídaně ve vile.

Plážový servis je k dispozici od 10:30 do 12:00 a od 13:00 do 15:00.

 

Bary i restaurace požadují slušné a decentní oblékání. Plavky a mokré oděvy jsou akceptovány pouze v The Social House.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů Sunrise Attitude

Hotel Sunrise Attitude nabízí čtyři kategorie ubytování, a to v pokojích Couple, Couple Partial sea view room, Couple swim up room a Villa.  Všechny pokoje jsou vybaveny přírodními materiály a zdobeny elegantní směsí lokálně vyráběného nábytku a dekorací. Mísí se zde materiály jako je dřevo, kámen, ratan, rafie nebo ravenala. Pro opravdový odpočinek ve stylu mauricíjské pohody a zaměření hotelu na udržitelnost není na žádném pokoji televize. Minibar na pokoji si naplníte sami ve stylovém hotelovém obchůdku, kde si pode chuti můžete nabrat studené nápoje, oříšky, chipsy a další pochutinky. Namelou Vám zde čerstvou kávu, vyberete si čaj nebo kakao. V všech pokojích i v celém areálu je Wi-Fi připojení k Internetu zdarma.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Couple room (31 m²)

Couple room (31 m²) foto

Standardní pokoje Couple room se nachází v přízemí nebo patře jednopatrových vilek a jsou umístěny v zeleni poblíž vstupu do bazénu a restaurace Social House. Tyto pokoje jsou v původním křídle hotelu, kde je krásná vzrostlá zahrada plná palem a květin. Vybavení pokojů je zcela nové, tvoří je koupelna se sprchovým koutem a oddělenou toaletou, terasa či balkon, klimatizace, elektronický trezor, fén, mini bar.

Couple partial sea view room (31 m²)

Couple partial sea view room (31 m²) foto

Pokoj se nachází v 1. nebo 2. patře nově postaveného křídla u nového bazénu. Mají výhled na bazény, bar, zahrady s palmami, zeleň podél pláže a oceán. Každý pokoj má balkon s pohodlným nábytkem, koupelnu, manželskou postel, elektronický trezor, klimatizaci, fén, zásuvku na 220V, USB napájení, mini bar, wi-fi

Couple Swim up room (31 m²)

Couple Swim up room (31 m²) foto

Tyto pokoje se nacházejí v přízemí zcela nového křídla hotelu, poblíž nového bazénu. Couple Swim-up room se vždy nachází v přízemí a má vlastní přímý přístup do bazénu. Má moderní terásku s pohodlnou pohovkou a velkým lehátkem pro dvě osoby. Hotelové pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, klimatizací, fénem, elektronickým trezorem, mini barem, zásuvkou na 220V, USB napájením, wi-fi

Villa (100 m²)

Villa (100 m²) foto

Vily hotelu Sunrise Attitude se nacházejí v klidné části areálu. Od společných prostor jsou odděleny zahradou. Každá vila má svůj soukromý bazén a malou zahradu. Elegantní interiéry nabízejí italskou sprchu s vyhlídkou do zahrady, minimalistický interiér v přírodním stylu, luxusní vanu a pohodlnou manželskou postel. Velké posuvné dveře se otvírají do bujné vegetace, která vám nabídne pohodu, klid a soukromí. Vybavení tvoří klimatizace, pohodlné župany, elektronický trezor, fén, zásuvka na 220V, USB napájení, mini bar, wi-fi. Za příplatek si můžete objednat grilování přímo na zahrádce.

Pláž a moře

Pláž, která lemuje celou zátoku, je od hotelu oddělená pouze málo frekventovanou místní komunikací. Přímo před hotelem je přechod pro chodce.

Můžete se těšit na kilometry jemného písku! Místo je skvělé nejen pro koupání a vodní sporty, ale také pro ranní běhání, jógu, romantické sledování východu slunce nebo dlouhé procházky po pobřeží. Úsek pláže před hotelem je vybaven lehátky a slunečníky, hosté mohou využívat i plážový servis. Na soukromou hotelovou pláž volně navazuje několik kilometrů dlouhý veřejný úsek. Máte tak k dispozici opravdu velký prostor. Doporučujeme vzít si šnorchl a brýle, voda je průzračná a plná života.

Online cena a slevy Sunrise Attitude ****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Sunrise Attitude

Pro hotel Sunrise Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Sunrise Attitude.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 2 209 Kč / osoba, noc, Polopenze v Couple
v termínu od 01.07.2024 do 30.09.2024
 

Profi foto hotelu Sunrise Attitude ****

Naše foto hotelu Sunrise Attitude ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Sunrise Attitude

The Market je hlavní restaurace v nové části hotelu. Podávají se zde snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 14:30) a večeře (19:00 - 22:00) formou tematických bufetů. Není zde potřeba dělat rezervace. Podávají se zde teplá jídla, saláty, vynikající dezerty a je zde i italská pec na pizzu. Vegani zde mají vždy možnost rostlinné stravy. Kapacita restaurace je 138 osob.

The Social House je velká restaurace s barem se 128 místy k sezení pod střechou i u bazénu. Najíte se zde v době oběda (12:30 - 14:30), na jídelním lístku jsou zdravé misky poke bowls, burgery, steaky, sendviče a mnoho dalšího. Večer je z dispozici unikátní tapas menu (18:30 - 21:30), ve kterém vyzkoušíte spoustu malých pokrmů v příjemné atmosféře. V přílehlém baru si vždy můžete dát osvěžující drink od 10:00 do 23:30.

K restauraci přiléhá bar Papaya, kde večer hrají kapely a během dne se zde podávají drinky přímo do bazénu. Otevřený od 10:00 do 23:30. Můžete si zde dát také lehký oběd (12:30 - 14:30).

V baru 31 v prvním patře si užijete krásný výhled. Podávají se zde drinky (18:00 - 23:30) a také se zde během dne konají různorodé workshopy.

Novinkou je také Teabaz neboli malá čajovna, kde můžete ochutnat typický čaj z Maurícia. Otevřeno od 10:30 do 18:00.

Kot Nou se můžete usadit při příjemné à la carte večeři v intimním prostředí pro 44 hostů. Restaurace se specializuje na tradiční mauricijskou kuchyni, kde ochutnáte, jak se vaří u místních doma. Otevřeno je 19:00 - 20:30 a 21:00 - 22:00 6 dní v týdnu a na základě rezervace.

Taba-J je malý stánek inspirovaný street foodem na Mauríciu. Dáte si zde typická jídla do ruky (např. roti, samoussu atd), svačiny a odpolední čaje s koláčky. Otevřeno je denně od 12:00 do 15:00 a od 16:00 do 17:00.

Za příplatek je možnost soukormého BBQ nebo snídaně ve vile.

Plážový servis je k dispozici od 10:30 do 12:00 a od 13:00 do 15:00.

 

Bary i restaurace požadují slušné a decentní oblékání. Plavky a mokré oděvy jsou akceptovány pouze v The Social House.

All Inclusive

Program All In All Out

 • snídaně v hlavní restauraci
 • oběd v The Social House, The Market, Taba-J nebo v Papaya baru
 • večeře: Dine Around uplatitelné ve třech restauracích
 • výběr místních nápojů zahrnující: vodu, piva, čaj, kávu, nealko nápoje, domácí vína, místní alkoholické nápoje a destiláty
 • výběr nápojů a lehkého občerstvení v Bulk Shop Corner v Laboutik od 8:00 do 23:00
 • odpolední čaj od 16:00 do 17:00 v Taba-J a u bazénu
 • místní lehké občerstvení podávané s večerními nápoji
 • piknikový koš na výlety, nutná rezervace 24 hodin předem
 • dodatečně: snídaně, obědy a večeře v ostatních hotelech řetězce Attitude (záleží na dostupnosti, nutná rezervace předem)
 • 20% sleva na první masáž mezi 9:00 a 14:00, platí pro pobyty minimálně na 5 nocí

 

Podmínky:

Balíček je dostupný za zvláštní poplatek na osobu a den. Měla by si jej objednat celá rodina / skupina, sdílející pokoj / všichni hosté v propojených pokojích (a to včetně dětí). All Inclusive platí od času příjezdu do času odjezdu.

Aktivity

Koncept „Otentik“ aktivit

Během pobytu v hotelech Attitude můžete zažít autenticitu života na Mauríciu a díky nabídce těchto zážitků poznat tradiční stolování, nákupy na tržišti, hudbu apod.

 • Otentik Dinner – zažijte pohostinnost ostrova Mauritius při autentické domácí večeři u místní rodiny (na vyžádání, za příplatek) - vřele doporučujeme!
 • Otentik Bazar – nakupování a ochutnávání lokálních produktů na mauricijském tržišti.
 • Otentik Music – objevování rytmů a tónů tradiční mauricijské hudby.
 • Otentik Cuisine – autentická restaurace Kot Nou odráží kulinářské tradice ostrova a můžete tak i vyzkoušet kurzy vaření.
 • Otentik Discovery – nová aplikace plná výletových tras po ostrově pro Váš smartphone (nepotřebujete místní data, telefon Vás bude navigovat pomocí GPS).

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně česky mluvící delegáty, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Sunrise Attitude ****

Sunrise Attitude nabízí svým hostům řadu vodních i pozemních aktivit, díky kterým si svou dovolenou ještě více užijí. Hosté tohoto hotelu mohou plně využívat dva bazény +  jeden bazén přístupný ze Swim-up pokojů. Zdarma je k dispozici loď se skleněným dnem, v rámci výletů Vám zapůjčí i šnorchlovací vybavení. Za poplatek si pak můžete vyzkoušet potápění, kite surfing nebo plavbu v katamaránu.

Pokud dáváte přednost radovánkám na zemi, můžete se pobavit u šipek, pétanque, stolního tenisu, stolních her nebo plážového volejbalu. Za příplatek si můžete zahrát vypůjčit kola, skútr nebo si užít jízdu na koni.

Spa POZ jsou zcela nově zbudovanou svatyní klidu a relaxace. Lázně nabízejí sedm místností pro procedury, čtyři jsou určeny jednotlivcům, tři párům. Jsou otevřeny každý den od 9:00 do 20:00. Hosté si zde mohou dopřát masáže, hamám, tělovou i obličejovou péči (nutná je rezervace na recepci). K dispozici je také salon krásy. 

Děti v hotelu Sunrise Attitude ****

Svatební balíček „Svatba v ráji” Sunrise Attitude

Sunrise Attitude ****
Sunrise Attitude ****, Maurícius

Stylový adult only hotel na krásné pláži Belle Mare

Klasický svatební balíček od 14 720 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu 20% v lázních Spa Attitude jednou za pobyt,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudební pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort (maximálně pro 4 osoby),
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - romantickou večeři při svíčkách (mimo nápoje),
 • - jednoduchou výzdobu místa pro svatební obřad.
 • - jednoduchou dekoraci svatebního místa.
 • *Hotel účtuje poplatek 100 EUR za každého externího dodavatele služeb (fotograf apod.)
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Rozšířený svatební balíček od 34 560 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu 20% v lázních Spa Attitude jednou za pobyt,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudební pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort (maximálně pro 4 osoby),
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - květinovou dekoraci svatebního místa,
 • - masáž pro 2 osoby (50 minut),
 • - účes pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - květinu do klopy pro ženicha,
 • - romantickou večeři se speciálním menu večer po svatbě (mimo nápoje)
 • - speciální snídani ráno po svatbě a
 • - žehlení svatebních šatů a obleku zdarma.
 • *Hotel účtuje poplatek 100 EUR za každého externího dodavatele služeb (fotograf apod.)
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Duo muzikantů (30 min) 7 390 Kč
 • - Lahev šampaňského 6 170 Kč
 • - Make-up pro nevěstu včetně zkoušky 3 710 Kč
 • - Manikúra a pedikúra pro nevěstu 3 710 Kč
 • - Tradiční Sega show (30 min) 8 630 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Sunrise Attitude

Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno 55 kilometrů. Tuto vzdálenost ujedete autem asi za 60 minut.

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku místní cestovní kanceláře na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Sunrise Attitude ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Sunrise Attitude ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sunrise Attitude ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Bc. Martina Klevetová
Poslední inspekce hotelu
Bc. Martina Klevetová ​ 724 065 776

Recenze hotelu Sunrise Attitude ****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.