Preskil Island Resort Mauritius ****

Maurícius

Luxusní chaloupky nad modrou lagunou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Preskil Island Resort Mauritius

Pro hotel Preskil Island Resort Mauritius není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Preskil Island Resort Mauritius.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Preskil Island Resort Mauritius ****

Hodnocení 9.4 Hodnotí 20 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Blue Bay | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Chaloupky u pláže Kousek od letiště Dobrá poloha na poloostrově
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Preskil Island Resort Mauritius **** Maurícius

Hotel Le Preskil se pyšní unikátní polohou na klidném poloostrově kousíček od vesničky Mahébourg. Budete zde doslova obklopeni modrou lagunou a romantickými výhledy na Lví Horu nebo okolní ostrůvky. Díky tomu, že hotel je mimo hlavní pobřeží, si zde užijete naprostý klid a soukromí. Ubytovat se můžete ve stylových chatičkách rozesetých po 3,5 hektarové tropické zahradě.

Le Preskil je velmi stylový resort, který v roce 2019 prošel kompletní rekonstrukcí a modernizací v duchu současného interiérového designu. V nabídce jsou zde prostorné rodinné pokoje i romantické suity pro páry. Lze zde zvolit kategorii ubytování s garancí výhledu na moře. 

Jihovýchod Maurícia je známý nedotčenými přírodními rezervacemi i dobrými podmínkami pro šnorchlování, kousíček od hotelu se nachází vyhlášená podmořská rezervace Blue Bay. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Preskil Island Resort Mauritius

K výhodám hotelu Preskil Island Resort jednoznačně patří krátká cesta (cca 15 minut autobusem nebo autem) z mezinárodního letiště, avšak bez hluku letadel, s kterým se potýkají jiné hotely na jihovýchodě ostrova.

Hotel je z jedné strany chráněn lagunou a z druhé strany jej omývá Indický oceán s bohatým podmořským životem. Jihovýchodní oblast Mauríciu je unikátní také díky své krásné přírodě. Přímo z resortu si budete užívat nádherné výhledy na hornaté pobřeží a legendární Lví horu.

Po důkladné rekonstrukci v roce 2019 se z hotelu stal moderní stylový resort, kde se bude líbit milovníkům současného designu. Gastronomické zážitky obohatí možnost stolování v různých restauracích, kde každá z nich nabízí unikátní atmosféru. Pro páry jsou nejlepší volbou luxusní Junior Suity. Rodinám vřele doporučujeme Family pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi. 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2023
Ing. Jana Paseková

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Garden View

Superior Garden View

Resort nabízí celkem 117 pokojů kategorie Superior. Velikost pokoje je 45m². Nachází se v přízemí a prvním patře. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon...

Superior Sea View

Superior Sea View

Resort nabízí celkem 117 pokojů kategorie Superior. Velikost pokoje je 45m². Nachází se v přízemí a prvním patře. Pokoje v přízemí mají přímý vstup na pláž...

Prestige

Prestige

Resort nabízí celkem 34 pokojů kategorie Prestige. Velikost pokoje je 45m². Nacházejí se v přízemí, prvním a druhém patře jen pár metrů od laguny...

Gastronomie a hotelové restaurace

Labužnické zážitky jsou základním předpokladem úspěšné dovolené. Vybírat si můžete ze tří restaurací, které nabízejí mezinárodní bufet i menu a la carte. V resortu se nachází i 2 bary, jeden z nich s příjemnou polohou přímo u pláže.

Hlavní hotelová restaurace Rendez-Vous podává pokrmy formou bohatého bufetu. Je postavena tak, aby připomínala neformální trh, kde najdete čerstvé lokální jídlo i kvalitní suroviny z dovozu. Můžete zde ochutnávat místní i světovou kuchyni a pozorovat kuchaře při práci.

Druhá restaurace s názvem 1810 je umístěna přímo na pláži a zaměřuje se na mořské plody a moderně pojaté mauricijské speciality. Můžete sem zajít na oběd (12 - 15 hodin) i na večeři (19 - 22 hodin).

Třetí restaurace s názvem Mosaic Vás vezme na cestu do středomoří a naservíruje Vám široký výběr oblíbených jídel, od italské klasiky až po orientální chutě. Je zde otevřeno od pondělí do soboty vždy od 19 do 22 hodin. 

Dobrý drink si můžete dát v hotelovém baru Medley. Čechy jistě potěší, že kromě širokého výběru koktejlů zde mají i 12 různých druhů piv ze všech koutů světa. Milovníci vína budou mít na výběr z 50 pečlivě vybraných druhů.

V rámci polopenze máte v ceně snídani formou bufetu. Večer můžete volit buď z bufetové restaurace nebo si rezervovat místo ve středomořské restauraci Mosaic. Plážovou restauraci lze navštívit za příplatek. 

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů Preskil Island Resort Mauritius

Po dni stráveném na slunci Vás uvítají prostorné a vzdušné pokoje naplněné tropickou vůní dovolené. Resort tvoří budovy ve stylu koloniálních domků, které jsou rozprostřeny v tropické zahradě poloostrova. 

Nabídku tvoří celkem 214 pokojů v šesti různých kategoriích. Všechny však bez rozdílu disponují balkonem nebo terasou, klimatizací, TV, WiFi, minibarem, trezorem, fénem, varnou konvicí a surovinami na přípravu čaje a kávy zdarma, ve všech koupelnách je sprchový kout. V pokojích typu Prestige a Junior Suite budete mít k dispozici i kávovar Nespresso a vanu. Dětskou postýlku je možné zapůjčit na přání.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Garden View

Superior Garden View

Resort nabízí celkem 117 pokojů kategorie Superior. Velikost pokoje je 45m². Nachází se v přízemí a prvním patře. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělí a 1 dítě do 17ti let.

Superior Sea View

Superior Sea View

Resort nabízí celkem 117 pokojů kategorie Superior. Velikost pokoje je 45m². Nachází se v přízemí a prvním patře. Pokoje v přízemí mají přímý vstup na pláž. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělí a 1 dítě do 17ti let.

Prestige

Prestige

Resort nabízí celkem 34 pokojů kategorie Prestige. Velikost pokoje je 45m². Nacházejí se v přízemí, prvním a druhém patře jen pár metrů od laguny. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře. Z terasy si vychutnáte výhledy na Lví horu nebo okolní ostrůvky. Koupelna je vybavena sprchou i vanou a v pokoji je navíc kapslový kávovar Nespresso. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělí a 1 dítě do 17ti let.

Junior Suite

Junior Suite

Resort nabízí celkem 11 pokojů kategorie Junior Suite o velikosti 83m² Nacházejí se v prvním patře a působí dojmem romantického podkroví s krásným výhledem. Koupelna s vanou volně navazuje na ložnici. Z terasy si užijete výhled na lagunu, Lví horu a ostrovy v okolí. Základní vybavení je zde rozšířeno o kapslový kávovar Nespresso. Tyto pokoje doporučujeme především párům, ale ubytovat se zde mohou i 2 dospělé osoby a 1 dítě do 17ti let.

Garden Family

Garden Family

Resort nabízí celkem 22 pokojů kategorie Garden Family o velikosti 53m², které se nacházejí v rodinné části hotelu, která má vlastní bazén. Pokoje mají výhled do zahrady. Ubytovat se zde mohou až 2 dospělí a 3 děti. Pokoje se sestávají ze 2 samostatných ložnic spojených chodbou a společnou koupelnou. Každá ložnice má svou televizi.

Premium Family

Premium Family

Pokoje Premium Family jsou umístěny v přízemí a prvním patře s výhledem na moře a přímým vstupem na pláž. Mají rozlohu 51m². Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělí a 2 děti.

Deluxe Family

Deluxe Family

Pokoje Deluxe Family mají přímý vstup na pláž, nacházejí se v přízemí a prvním patře, mají velikost 58m², jsou prostorné rodinné a mají 2 ložnice, z nichž každá má svůj balkon nebo terasu s výhledem na lagunu, ostrůvky a Lví horu. V koupelně najdete jak vanu, tak i sprchu. Ubytovat se zde mohou 2 dospělí a až 3 děti.

Pláž a moře

Resort se nachází přímo na pláži, jež pokrývá jemný bílý písek, tolik typický pro tropickou dovolenou. Pláž je dlouhá asi 750 metrů. Omývá ji Indický oceán, bohatý na pestrý podmořský život.

Online cena a slevy Preskil Island Resort Mauritius ****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Preskil Island Resort Mauritius

Pro hotel Preskil Island Resort Mauritius není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Preskil Island Resort Mauritius.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 6 320 Kč / osoba, noc, Polopenze v Superior Garden View
v termínu od 01.11.2023 do 31.10.2024
 

Profi foto hotelu Preskil ****

Naše foto hotelu Preskil ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Preskil Island Resort Mauritius

Labužnické zážitky jsou základním předpokladem úspěšné dovolené. Vybírat si můžete ze tří restaurací, které nabízejí mezinárodní bufet i menu a la carte. V resortu se nachází i 2 bary, jeden z nich s příjemnou polohou přímo u pláže.

Hlavní hotelová restaurace Rendez-Vous podává pokrmy formou bohatého bufetu. Je postavena tak, aby připomínala neformální trh, kde najdete čerstvé lokální jídlo i kvalitní suroviny z dovozu. Můžete zde ochutnávat místní i světovou kuchyni a pozorovat kuchaře při práci.

Druhá restaurace s názvem 1810 je umístěna přímo na pláži a zaměřuje se na mořské plody a moderně pojaté mauricijské speciality. Můžete sem zajít na oběd (12 - 15 hodin) i na večeři (19 - 22 hodin).

Třetí restaurace s názvem Mosaic Vás vezme na cestu do středomoří a naservíruje Vám široký výběr oblíbených jídel, od italské klasiky až po orientální chutě. Je zde otevřeno od pondělí do soboty vždy od 19 do 22 hodin. 

Dobrý drink si můžete dát v hotelovém baru Medley. Čechy jistě potěší, že kromě širokého výběru koktejlů zde mají i 12 různých druhů piv ze všech koutů světa. Milovníci vína budou mít na výběr z 50 pečlivě vybraných druhů.

V rámci polopenze máte v ceně snídani formou bufetu. Večer můžete volit buď z bufetové restaurace nebo si rezervovat místo ve středomořské restauraci Mosaic. Plážovou restauraci lze navštívit za příplatek. 

All Inclusive

All Inclusive balíček je dostupný za příplatek a obsahuje:

- snídaně a obědy se podávají formou bufetu

- večeře formou bufetu v restauraci Rendez-Vous nebo a la carte ve středomořské restauraci Mosaic (je nutné předem rezervovat)

- za příplatek je možné navštívit restauraci 1810

- neomezené množství místního alkoholu, rozlévaného vína, točeného piva a nealkoholických nápojů denně od 10:00 do 23:30

- vybrané a označené nápoje v minibaru (doplňuje se 1x denně)

 

All inclusive balíček začíná příjezdem hostů do hotelu a poslední den končí v 15:00 hodin.

 

Balíček Premium All Inclusive obsahuje všechno, co All Inclusive, a navíc:

 - a la carte obědy a večeře v plážové restauraci 1810

- vybrané prémiové značky vína, piva a tvrdého alkoholu v baru  (10 - 23:30 hod)

- vše z minibaru na pokoji (doplňováno 1x denně)

- 1 x za pobyt tzv. Lobster night (menu s langustou)

- 1 x za pobyt 30minutová masáž v hotelovém Spa

 

Platí pro pobyty do 31.10.2023.

Aktivity

Láká Vás poznávat na cestách místní kulturu? Vyzkoušejte si zábavné lekce kreolštiny nebo hodiny mauricijské hudby. Hotel nabízí také kurzy vaření a míchání koktejů. Můžete si také užít zorganizovanou jedinečnou snídani při plavbě na lodi. Večer se můžete pobavit na koncertě. 

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Preskil ****

Široká škála aktivit, které resort Preskil Island nabízí, učiní váš pobyt nezapomenutelným. Užívat si můžete vodní i pozemní sporty, díky kterým se pobavíte a budete mít dobrý pocit z vydané energie.

S rodinou či přáteli si můžete zahrát plážový volejbal, tenis, bedminton, petangue nebo si půjčit loď a křižovat vody Indického Oceánu. Vyřádit se můžete na lekcích zumby, aquagymu a vodního pola. Hotel pořádá za poplatek kurzy potápění a kitesurfingu. Z vodních sportů se nabízí vodní lyže, šlapadla, windsurfing, šnorchlování a hobby cat.

 

 

Hotelové lázně. Osvoboďte svého ducha a podstupte lázeňskou léčbu s minerály z Mrtvého moře, masáže, koupel v okvětních lístcích a další procedury. Lázně jsou zasazeny v srdci hotelu, mají kruhový tvar a jejich hlavními materiály jsou dřevo a kámen. Relaxujte, vyzkoušejte tělové zábaly a nakonec se nechejte zkrášlit u kadeřníka.

Děti v hotelu Preskil ****

Malí cestovatelé jsou v hotelu vítáni. Preskil Island nabízí možnost rodinných pokojů se 2 ložnicemi, díky nimž můžete cestovat až se 3 dětmi. K dispozici je dětský klub Tikoulou pro děti od 3 do 12 let. Nabízí aktivity jako například stavění hradů z písku, malování na obličej, malování Hennou, výtvarné aktivity, karaoke, sportovní hry, promítání filmů, hledání pokladu i videohry.

Pro ty nejmenší děti od 4 do 23 měsíců je v hotelu zázemí baby clubu s kvalifikovaným vyškoleným personálem.

Doprava do hotelu Preskil Island Resort Mauritius

Transfer z letiště do hotelu Preskil trvá 15 až 20 min. 

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku místní cestovní kanceláře na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Preskil Island Resort Mauritius ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Preskil Island Resort Mauritius ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Preskil Island Resort Mauritius ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2023
Ing. Jana Paseková

Recenze hotelu Preskil Island Resort Mauritius ****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Ing. Ondřej Světlík
Preskil Island Resort Mauritius
„V hotelu jsem bydlel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.