Preskil Beach Resort Mauritius ****

Maurícius

Luxusní chaloupky nad modrou lagunou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Preskil Beach Resort Mauritius

Pro hotel Preskil Beach Resort Mauritius není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Preskil Beach Resort Mauritius.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho Modrý Maurícius zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho Modrý Maurícius zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho Modrý Maurícius zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Preskil Beach Resort Mauritius ****

Hodnocení 9.5 Hodnotí 13 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Blue Bay | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Chaloupky u pláže Kousek od letiště Dobrá poloha na poloostrově
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Nulové storno do 4 dnů před začátkem pobytu od 01.03.2020 do 31.12.2020
(platí při rezervaci od 01.03.2020 do 30.12.2020).

Nulové storno do 10 dnů před začátkem pobytu od 07.01.2021 do 30.04.2021.

Nulové storno do 4 dnů před začátkem pobytu od 01.05.2021 do 31.08.2021.

Nulové storno do 10 dnů před začátkem pobytu od 01.09.2021 do 31.10.2021.

Nulové storno do 17 dnů před začátkem pobytu od 20.12.2021 do 31.12.2021.

Popis hotelu Preskil Beach Resort Mauritius **** Maurícius

Hotel Le Preskil se pyšní skvělou polohou na klidném poloostrově kousíček od vesničky Mahébourg. V roce 2019 prošel kompletní rekonstrukcí a byl znovuotevřen jako zcela nový hotel. Ubytovat se můžete ve stylových chatičkách rozesetých po 3,5 hektarové tropické zahradě.

Díky výhodnému umístění na poloostrově budete doslova obklopeni vodou. Užívejte si dlouhé pláže a působivý výhled na Lví Horu nebo okolní ostrůvky.

Jihovýchod Maurícia je známý nedotčenými přírodními rezervacemi i dobrými podmínkami pro šnorchlování, kousíček od hotelu se nachází vyhlášená podmořská rezervace Blue Bay. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Preskil Beach Resort Mauritius

K výhodám hotelu Preskil Beach jednoznačně patří krátká cesta (cca 15 minut autobusem nebo autem) z mezinárodního letiště, avšak bez hluku letadel, s kterým se potýkají jiné hotely na jihovýchodě ostrova.

Hotel je z jedné strany chráněn lagunou a z druhé strany jej omývá Indický oceán s bohatým podmořským životem. Jihovýchodní oblast Mauríciu je unikátní také díky své krásné přírodě. Přímo z resortu si budete užívat nádherné výhledy na hornaté pobřeží a legendární Lví horu.

Po důkladné rekonstrukci v roce 2019 se z hotelu stal moderní stylový resort, kde se bude líbit milovníkům současného designu. Gastronomické zážitky obohatí možnost stolování v různých restauracích, kde každá z nich nabízí unikátní atmosféru. Pro páry jsou nejlepší volbou luxusní Junior Suity. Rodinám vřele doporučujeme Family pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi. 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior

Superior

Resort nabízí celkem 117 pokojů kategorie Superior. Všechny mají terasu nebo balkon s výhledem na lagunu. ..

Garden Family

Resort nabízí celkem 22 pokojů kategorie Garden Family o velikosti 53m3, které se nacházejí v rodinné části hotelu, která má vlastní bazén...

Deluxe

Resort nabízí celkem 12 pokojů kategorie Deluxe o velikosti 51m2. Všechny mají balkon nebo terasu s výhledem buď na lagunu nebo na Lví horou. Nacházejí se jen pár kroků od pláže. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Labužnické zážitky jsou základním předpokladem úspěšné dovolené. Vybírat si můžete ze tří restaurací, které nabízejí mezinárodní bufet i menu a la carte. V resortu se nachází i 2 bary, jeden z nich s příjemnou polohou přímo u pláže.

Hlavní hotelová restaurace Rendez-Vous podává pokrmy formou bohatého bufetu. Je postavena tak, aby připomínala neformální trh, kde najdete čerstvé lokální jídlo i kvalitní suroviny z dovozu. Můžete zde ochutnávat místní i světovou kuchyni a pozorovat kuchaře při práci.

Druhá restaurace s názvem 1810 je umístěna přímo na pláži a zaměřuje se na mořské plody a moderně pojaté mauricijské speciality. Můžete sem zajít na oběd (12 - 15 hodin) i na večeři (19 - 22 hodin).

Třetí restaurace s názvem Mosaic Vás vezme na cestu do středomoří a naservíruje Vám široký výběr oblíbených jídel, od italské klasiky až po orientální chutě. Je zde otevřeno od pondělí do soboty vždy od 19 do 22 hodin. 

Dobrý drink si můžete dát v hotelovém baru Medley. Čechy jistě potěší, že kromě širokého výběru koktejlů zde mají i 12 různých druhů piv ze všech koutů světa. Milovníci vína budou mít na výběr z 50 pečlivě vybraných druhů.

V rámci polopenze máte v ceně snídani formou bufetu. Večer můžete volit buď z bufetové restaurace nebo si rezervovat místo ve středomořské restauraci Mosaic. Plážovou restauraci lze navštívit za příplatek. 

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů Preskil Beach Resort Mauritius

Po dni stráveném na slunci Vás uvítají prostorné a vzdušné pokoje naplněné tropickou vůní dovolené. Resort tvoří budovy ve stylu koloniálních domků, které jsou rozprostřeny v tropické zahradě poloostrova. 

Nabídku tvoří celkem 214 pokojů v šesti různých kategoriích. Všechny však bez rozdílu disponují balkonem nebo terasou, klimatizací, TV, WiFi, minibarem, trezorem, fénem, varnou konvicí a surovinami na přípravu čaje a kávy zdarma, ve všech koupelnách je sprchov kout. V pokojích typu Prestige a Junior Suite budete mít k dispozici i kávovar Nespresso a vanu. Dětskou postýlku je možné zapůjčit na přání.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior

Superior

Resort nabízí celkem 117 pokojů kategorie Superior. Všechny mají terasu nebo balkon s výhledem na lagunu.

Garden Family

Resort nabízí celkem 22 pokojů kategorie Garden Family o velikosti 53m3, které se nacházejí v rodinné části hotelu, která má vlastní bazén. Ubytovat se zde mohou až 2 dospělí a 3 děti. Pokoje se sestávají ze 2 samostatných ložnic spojených chodbou. Každá ložnice má svou televizi.

Deluxe

Resort nabízí celkem 12 pokojů kategorie Deluxe o velikosti 51m2. Všechny mají balkon nebo terasu s výhledem buď na lagunu nebo na Lví horou. Nacházejí se jen pár kroků od pláže.

Deluxe Family

Resort nabízí celkem 18 pokojů kategorie Deluxe Family o velikosti 58m2. Tyto prostorné rodinné pokoje mají 2 ložnice, z nichž každá má svůj balkon nebo terasu s výhledem na lagunu, ostrůvky a Lví horu. V koupelně najdete jak vanu, tak i sprchu. Ubytovat se zde mohou 2 dospělí a až 3 děti.

Prestige

Prestige

Resort nabízí celkem 34 pokojů kategorie Prestige. Všechny jsou v přízemí, jen pár metrů od laguny. Z terasy si vychutnáte výledy na Lví horu nebo okolní ostrůvky. Koupelna je vybavena sprchou i vanou a v pokoji je navíc kapslový kávovar Nespresso.

Junior Suite

Junior Suite

Resort nabízí celkem 11 pokojů kategorie Junior Suite o velikosti 83m2. Nacházejí se v prvním patře a působí dojmem romantického podkroví s krásným výhledem. Koupelna s vanou volně navazuje na ložnici. Z terasy si užijete výhled na lagunu, Lví horu a ostrovy v okolí. Základní vybavení je zde rozšířeno o kapslový kávovar Nespresso. Tyto pokoje doporučujeme především párům, ale ubytovat zde můžete až 3 dospělé nebo 2 dospělé a 1 dítě.

Pláž a moře

Resort se nachází přímo na pláži, jež pokrývá jemný bílý písek, tolik typický pro tropickou dovolenou. Pláž je dlouhá asi 750 metrů. Omývá ji Indický oceán, bohatý na pestrý podmořský život.

Online cena a slevy Preskil Beach Resort Mauritius ****

Nejnižší cena od 4 038 Kč / osoba, noc, Polopenze v Superior
v termínu od 01.05.2020 do 30.09.2020

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho Modrý Maurícius zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Profi foto hotelu Preskil ****

Naše foto hotelu Preskil ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Preskil Beach Resort Mauritius

Labužnické zážitky jsou základním předpokladem úspěšné dovolené. Vybírat si můžete ze tří restaurací, které nabízejí mezinárodní bufet i menu a la carte. V resortu se nachází i 2 bary, jeden z nich s příjemnou polohou přímo u pláže.

Hlavní hotelová restaurace Rendez-Vous podává pokrmy formou bohatého bufetu. Je postavena tak, aby připomínala neformální trh, kde najdete čerstvé lokální jídlo i kvalitní suroviny z dovozu. Můžete zde ochutnávat místní i světovou kuchyni a pozorovat kuchaře při práci.

Druhá restaurace s názvem 1810 je umístěna přímo na pláži a zaměřuje se na mořské plody a moderně pojaté mauricijské speciality. Můžete sem zajít na oběd (12 - 15 hodin) i na večeři (19 - 22 hodin).

Třetí restaurace s názvem Mosaic Vás vezme na cestu do středomoří a naservíruje Vám široký výběr oblíbených jídel, od italské klasiky až po orientální chutě. Je zde otevřeno od pondělí do soboty vždy od 19 do 22 hodin. 

Dobrý drink si můžete dát v hotelovém baru Medley. Čechy jistě potěší, že kromě širokého výběru koktejlů zde mají i 12 různých druhů piv ze všech koutů světa. Milovníci vína budou mít na výběr z 50 pečlivě vybraných druhů.

V rámci polopenze máte v ceně snídani formou bufetu. Večer můžete volit buď z bufetové restaurace nebo si rezervovat místo ve středomořské restauraci Mosaic. Plážovou restauraci lze navštívit za příplatek. 

All Inclusive

All Inclusive balíček je dostupný za příplatek a obsahuje:

- snídaně a obědy v hlavní bufetové restauraci

- večeře formou bufetu nebo a la carte v restauraci Mosaic (je nutné předem rezervovat)

- za příplatek je možné navštívit restauraci 1810

- neomezené množství místního alkoholu, rozlévaného vína, točeného piva a nealkoholických nápojů denně od 10:00 do 23:30

- vybrané a označené nápoje v minibaru (doplňuje se 1x denně)

 

Balíček Premium All Inclusive je dostupný od 1.11.2020 a obsahuje všechno, co All Inclusive, a navíc:

 - a la carte obědy a večeře v restauraci 1810 na pláži

- vybrané prémiové značky vína, piva a tvrdého alkoholu v baru  (10 - 23:30 hod)

- vše z minibaru na pokoji

- 1 x za pobyt tzv. Lobster night (menu s langustou)

- 1 x za pobyt 30minutová masáž v hotelovém Spa

 

Platí pro pobyty do 31.10.2021.

Aktivity

Láká Vás poznávat na cestách místní kulturu? Vyzkoušejte si zábavné lekce kreolštiny nebo hodiny mauricijské hudby. Hotel nabízí také kurzy vaření a míchání koktejů. Večer se můžete pobavit na koncertě. 

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Preskil ****

Široká škála aktivit, které resort Preskil Beach nabízí, učiní váš pobyt nezapomenutelným. Užívat si můžete vodní i pozemní sporty, díky kterým se pobavíte a budete mít dobrý pocit z vydané energie.

S rodinou či přáteli si můžete zahrát plážový volejbal, tenis, bedminton, petangue nebo si půjčit loď a křižovat vody Indického Oceánu. Vyřádit se můžete na lekcích zumby, aquagymu a vodního pola. Hotel pořádá za poplatek kurzy potápění a kitesurfingu. Z vodních sportů se nabízí vodní lyže, šlapadla, windsurfing, šnorchlování a hobby cat.

 

 

Hotelové lázně. Osvoboďte svého ducha a podstupte lázeňskou léčbu s minerály z Mrtvého moře, masáže, koupel v okvětních lístcích a další procedury. Lázně jsou zasazeny v srdci hotelu, mají kruhový tvar a jejich hlavními materiály jsou dřevo a kámen. Relaxujte, vyzkoušejte tělové zábaly a nakonec se nechejte zkrášlit u kadeřníka.

Děti v hotelu Preskil ****

Malí cestovatelé jsou v hotelu vítáni. Preskil Beach nabízí možnost rodinných pokojů se 2 ložnicemi, díky nimž můžete cestovat až se 3 dětmi. K dispozici je dětský klub Tikoulou pro děti od 3 do 12 let. Nabízí aktivity jako například stavění hradů z písku, malování na obličej, malování Hennou, výtvarné aktivity, karaoke, sportovní hry, promítání filmů, hledání pokladu i videohry.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Preskil Beach Resort Mauritius

Preskil Beach Resort Mauritius ****
Preskil Beach Resort Mauritius ****, Maurícius

Luxusní chaloupky nad modrou lagunou

Svatební balíček Pamper od 44 350 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při příjezdu čokoládky a jahody v pokoji a láhev šumivého vína,
 • - dárky od resortu (sandály, šátek pro nevěstu a klobouk pro ženicha)
 • - místo pro svatební obřad v podobě altánku nebo pláže
 • - žehlení svatebních oděvů v den svatby,
 • - 2 trika s nápisem „Just Married“,
 • - v den svatby: šampaňské Moet brut 750ml, dort, kytice pro nevěstu a ozdoba pro ženicha za klopu (z tropických květin) manikúra, pedikúra, účes a make-up pro ženu, altánek, hudba v pozadí, speciální rozestýlka v pokoji
 • - fotky od hotelového fotografa 24 snímků na CD, formát 13x18
 • - svatební večeři při svíčkách pro pár v altánku
 • - romantickou snídani v pokoji nebo za úsvitu na pláži v den následující po svatbě
 • - 30minutovou masáž pro pár den po svatbě.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Dream od 55 560 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při příjezdu čokoládky a jahody v pokoji a láhev šumivého vína,
 • - dárky od resortu (sandály, šátek pro nevěstu a klobouk pro ženicha)
 • - místo pro svatební obřad v podobě altánku nebo pláže nebo zahrady
 • - žehlení svatebních oděvů v den svatby,
 • - 2 trika s nápisem „Just Married“,
 • - v den svatby: šampaňské Moet brut 750ml, dort, kytice pro nevěstu a ozdoba pro ženicha za klopu (z tropických květin) manikúra, pedikúra, účes a make-up pro ženu, altánek, speciální rozestýlka v pokoji
 • - 3 muzikanti na obřad
 • - fotky od hotelového fotografa 36 snímků na CD, formát 13x18
 • - svatební večeři při svíčkách pro pár v altánku
 • - romantickou snídani v pokoji nebo za úsvitu na pláži v den následující po svatbě NEBO 45minutová plavba na loďce kolem nedalekého ostrůvku
 • - 45minutovou masáž pro pár + vířivka den po svatbě.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Preskil Beach Resort Mauritius

Transfer z letiště do hotelu Preskil trvá 15 až 20 min. 

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku EMOTIONS na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Preskil Beach Resort Mauritius ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Preskil Beach Resort Mauritius ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Preskil Beach Resort Mauritius ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Preskil Beach Resort Mauritius ****

Pláž
9.2
Ubytování
9.8
Strava
9.5
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
9.5
Průměrné hodnocení
9.5
13 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
2 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
9.5
Strava
9.8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
8.8
Průměrné hodnocení
9.3
4 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
2 hodnocení
Pláž
8.8
Ubytování
10
Strava
9.4
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.5
5 hodnocení
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Plzeň
Datum pobytu:
10. 02. - 22. 02. 2020
Zajištění dovolené proběhlo ze strany CK bez problémů. Poloha hotelu na poloostrově je skvělá. Byli jsme velmi spokojeni s úrovní ubytování i se stravou včetně all inclusive. Další služby ze strany personálu byly rovně na vysoké úrovni (úklid v pokojích i ve venkovních prostorech, obsluha). Celkově velmi vydařená dovolená.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Olomučany
Datum pobytu:
05. 02. - 14. 02. 2020
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
8
Starší dvojice
Týniště nad Orlicí
Datum pobytu:
03. 02. - 14. 02. 2020
Návštěvu ostrova Mauricius doporučuji vše bylo super,milý a usměvavý personál ,pěkné ubytování a krásné teplé moře.
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Bělá pod Bezdězem
Datum pobytu:
31. 01. - 08. 02. 2020
Absolutní spokojenost! Nádherný relax v tropickém ráji.
9
Pláž
6
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Průhonice
Datum pobytu:
17. 01. - 29. 01. 2020
Hotel úžasný vč. všech služeb , všude čisto, přátelský personál. Moře je úžasné pro šnorchlování a jen kousek od hlavní pláže určené pro plavání, pláž udržovaná a čistá, nicméně mušle ani procházky po dlouhé pláži neočekávejte. Na pláži nejsou ani otravní prodejci , V případě špatného počasí , cyklon, což se nám stalo , oceníte na pokoji kávovar( ubytování prestige) a velkou terasu vč. výměny ručníků 2x za den ( při dešti je tak velké vlhko , že nic neuschne) . :)

Ohlasy klientů Modrý Maurícius

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Ing. Ondřej Světlík
Preskil Beach Resort Mauritius
„V hotelu jsem bydlel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.