Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Maurícius

Oblíbený hotel s prostornými pokoji a výhledem na oceán

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Victoria Beachcomber Resort & Spa

Pro hotel Victoria Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Mauricius je uzavřený (zřejmě až do června 2021) Mauricius je uzavřený pro turisty ze všech zemí (zřejmě až do června 2021). Vláda ostrova Maurícius se rozhodla již na začátku léta 2020 uzavřít hranice pro úplně všechny. Zcela výjimečné návštěvy musí zůstat 14 dní pro příletu či příjezdu lodí v karanténě ve vládním hotelu a teprve poté mohou např. do své nemovitosti. Podle aktuální zprávy z poloviny listopadu vláda prodloužila vyplácení 50% mzdy všem zaměstnancům v cestovním ruchu až do konce června roku 2021. Vládní rozhodnutí má obrovskou podporu v místním převážně nevzdělaném obyvatelstvu hinduistického původu a vlastníci hotelů ho nedokáží změnit. Z hlediska turistiky prosím nepočítejte s cestováním na Mauricius v celé první polovině roku 2021. Chcete-li cestovat na tropické ostrovy u teplého oceánu, doporučujeme Vám Zanzibar, Maledivy nebo Dubaj, případně Seychely.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Hodnocení 9.6 Hodnotí 84 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Prostorné pokoje Dlouhá pláž Neomezené potápění

Nulové storno do 2 dnů před začátkem pobytu od 21.06.2021 do 31.10.2022.

Popis hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa **** Maurícius

Victoria Beachcomber je prostorný plážový resort na severozápadním pobřeží ostrova Maurícius a představuje skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní hotel za rozumnou cenu. Hotel Victoria reprezentuje proslulý řetězec Beachcomber, který sdružuje prvotřídní a oblíbené hotely na Mauríciu, Seychelách a v Maroku.

Resort Victoria Beachcomber je velmi oblíbené rodinné středisko, které je situováno mezi zálivem Grand Bay a hlavním městem Port Louis. Proslulý je svými pohodlnými pokoji orientovanými k oceánu, poklidnou atmosférou a širokou škálou aktivit pro děti i dospívající. Nezáleží na tom, kolik vám je let, tento hotel si zkrátka zamilujete!

Čtyři skvělé restaurace nabízí to nejlepší z místní i světové kuchyně. K dispozici je také oblíbený balíček All Inclusive, který zahrnuje jídla, nápoje i různé aktivity, které posunou vaší dovolenou na vyšší úroveň.

Victoria for Two - ideální volba pro páry

Hotel nově poskytuje dovolenou v rámci konceptu Victoria for Two. Pokoje se rozprostírají na soukromé pláži u oceánu a zaručí Vám klid s nádherným výhledem na pobřeží nebo na západ slunce. Pokud jste ubytovaní v této části resortu, přímo se nabízí možnost trávit dovolenou v rámci unikátního konceptu "bosých nohou". Představa, že se se svým partnerem procházíte ruku v ruce po pláži s bosýma nohama při západu slunce, je zkrátka dokonalá! 

K dispozici je celkem 17 pokojů „Swim-Up“ s přímým přístupem k velkému bazénu a 23 pokojů s úchvatným výhledem na oceán a lagunu. Využít navíc můžete nově otevřeného baru Nautil Café nebo restaurace Morris Beef. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Victoria Beachcomber Resort & Spa

Resort má mimořádně prostorné a světlé pokoje laděné do přímořského stylu doplněného dekoracemi z mušlí. Jelikož pokoje disponují rozlohou min. 60 m², i v případě dětské přistýlky je v místnosti stále dostatek prostoru. Pokoje kategorie Superior se nachází jak v přízemí, tak v prvním patře. Pro lepší výhled klienti upřednostňují první patro.

Hotel je velmi oblíbeným místem pro rodiny s dětmi. Pro vstup do vody doporučujeme kvůli častému výskytu korálů boty do vody. Přítomnost korálů zajišťuje velmi pěkné šnorchlování nedaleko od pláže.

Pokud hledáte klid a soukromí, pak je zde nově otevřená část hotelu Victoria for Two, která je výhradně pro páry. K dispozici je tu pro Vás celé křídlo, na kterém najdete také velký bazén a dvě nově otevřené restaurace.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room First Floor (60 m²)

Superior Room First Floor (60 m²)

Teplé tóny pokojů zajišťují veselou atmosféru. Prostorná ložnice nabízí také terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře...

Deluxe Room (60 m²)

Deluxe Room (60 m²)

Pokoje obklopené bujnými zahradami vytváří příjemnou atmosféru. Disponují vlastní terasou, koupelnou a nábytkem z tmavého dřeva...

Deluxe Ground Floor (60 m²)

Deluxe Ground Floor (60 m²)

Jasné letní tóny pokoje se mísí s čistě bílým ložním prádlem a poskytují tak veselou atmosféru...

Gastronomie a hotelové restaurace

Victoria Beachcomber je jedním z nejpopulárnějších čtyřhvězdičkových hotelů na Mauríciu. Oblíbenost si nedrží jen díky ubytování, ale i díky úžasným restauracím, které gastronomickými zážitky přímo oplývají. K dispozici je pět hvězdných restaurací a několik barů. Uvidíte, že je z čeho vybírat!

Le Superbe reprezentuje hlavní restauraci hotelu, kde si můžete pochutnat na bohatých bufetech s mezinárodní kuchyní. Zajít si sem můžete na bufetové snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19:00 - 22:00). Restaurace nabízí  pěkný výhled na bazén a lagunu, pokrmy se zde připravují přímo před zraky hostů. Restaurace má také oddělenou část pro děti, která je vybavená dětským nábytkem a speciálním menu právě pro děti.

La Casa, druhá hotelová restaurace, servíruje obědy (12:30 - 15:00) a večeře (19:00 - 22:00) formou á la carte. Romantici by určitě neměli vynechat návštěvu této intimní italské restaurace, kde se stoluje přímo pod hvězdnou oblohou. Jméno restaurace v překladu z italštiny znamená „domov" a dá Vám jistě pocit péče o každý chod, který Vám bude servírován na stůl. Vesnická dekorace je odrazem autentické italské restaurace s teplými dřevěnými tóny a tepaným železným nábytkem. Restaurace je otevřena 6x týdně a je nutná rezervace. 

L’Horizon představuje ideální místo na večeři (19:00 - 22:00), kde si můžete dopřát čerstvou rybu nebo plody moře. Toto místo evokuje atmosféru rybářské vesničky, kde si hosté mohou vychutnat ty nejlepší úlovky. Restaurace podává pokrmy formou á la carte, je otevřena 6x týdně a vyžaduje se rezervace. 

La Terrasse podává klasickou maurícijskou kuchyni a určena je pouze pro dospělé. Díky umístění u pláže s úchvatným výhledem na oceán posktytuje dokonalou intimní atmosféru. Otevřeno má na večeře 5x týdně mezi 19:00 a 22:00 hod s nutností rezervace. 

Využijte také možnost osvěžit se a navštivte jeden z barů, které Le Victoria nabízí.

V hlavním baru Le Bar si můžete vychutnat lahodné nápoje a koktejly při sledování západu slunce. Nachází se u bazénu a kromě výborných drinků nabízí i svačiny formou á la carte. V noci se bar rozvíří zábavou, hudbou a místními tanečníky. Pokud patříte mezi milovníky doutníků, navštivte Snooker Bar, který je určený pouze pro dospělé a mimo jiné nabízí široký výběr nápojů a privátní terasu. Sky-pe Bar vás zaujme panoramatickými výhledy. K dispozici je bezplatné vysokorychlostní připojení Wi-Fi, široká nabídká nápojů a svačiny formou á la carte. Otevřeno je téměř celý den od 07:30 hod do 21:00 hod. Při relaxaci na pláži můžete také navštívit dva plážové bary Sunset Bar a Parrot Bar, které disponují bezplatným vysokorychlostním připojením Wi-Fi, nabídkou koktejlů a baget. 

Hosté Victoria for Two mohou využívat stravování také v Morris Beef a Nautil Café. Morris Beef restaurace je otevřena na snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19.00 - 22:00) a podává pokrmy formou à la carte menu. Specialitou restaurace jsou vynikající a pečlivě připravené steaky. Stolování v příjemné atmosféře s jedinečnými výhledy na oceán bude jistě skvělým zážitkem. Pro večeři v restauraci se vyžaduje rezervace. Nautil Café je bar u bazénu, který nabízí à la carte obědy a občerstvení. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů Victoria Beachcomber Resort & Spa

Všechny pokoje jsou umístěny v dvoupatrové budově, která se vine podél písčité pláže a je obklopena tropickou zahradou. Najdete  zde celkem sedm typů ubytování (klasické pokoje i apartmány) a v novém křídle také dva typy ubytování pouze pro dospělé návštěvníky.

Standardním vybavením pokojů je individuálně nastavitelná klimatizace, sprcha, oddělená vana a oddělená toaleta, dále satelitní televize, trezor, přístup k internetu, telefon s mezinárodní volbou, fén, minibar a příslušenství na přípravu čaje a kávy.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room First Floor (60 m²)

Superior Room First Floor (60 m²) fotoSuperior Room First Floor (60 m²)

Teplé tóny pokojů zajišťují veselou atmosféru. Prostorná ložnice nabízí také terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře. Pokoje disponují elegantním dřevěným nábytkem a nabízí tak příjemný pobyt pro pár nebo rodinu s jedním dítětem. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Deluxe Room (60 m²)

Deluxe Room (60 m²) fotoDeluxe Room (60 m²)

Pokoje obklopené bujnými zahradami vytváří příjemnou atmosféru. Disponují vlastní terasou, koupelnou a nábytkem z tmavého dřeva. Pokoje Deluxe jsou ideální pro pár nebo čtyřčlenné rodiny a nachází se kousek od restaurací, hlavního bazénu nebo sportovního centra. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Deluxe Ground Floor (60 m²)

Deluxe Ground Floor (60 m²) fotoDeluxe Ground Floor (60 m²)

Jasné letní tóny pokoje se mísí s čistě bílým ložním prádlem a poskytují tak veselou atmosféru. Prostorné pokoje jsou umístěny na skvělém místě a nabízí terasu, ze které budete mít nádherný výhled do svěží tropické zahrady nebo na moře. Pokoje disponují ložnicí, vybavenou luxusním dřevěným nábytkem a vlastní koupelnou. Na vyžádání je k dispozici přistýlka. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Junior Suite (75 m²)

Junior Suite (75 m²) fotoJunior Suite (75 m²)

Při každém probuzení ve Vaší ložnici budete mít nádherný výhled na tyrkysový oceán. Suity se nachází v přízemí, jen pár kroků od pláže. Disponují prostornou ložnicí, ze které budete mít přímý přístup na vlastní terasu, obývacím pokojem, elegantním nábytkem z tmavého dřeva a jsou zařízeny v teplých tónech pro lepší atmosféru. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Senior Suite (120 m²)

Senior Suite (120 m²) fotoSenior Suite (120 m²)

Prostorné Senior Suites nabízí luxusní a vyvážený komfort s nádherným výhledem na pláž a tyrkysové moře. Suity disponují koupelnou s pohodlnou vanou a odděleným sprchovým koutem a ložnicí, ze které budete mít přístup na soukromou terasu. Suity se nachází v klidné části hotelu a jsou ideální pro páry, které hledají klid a soukromí. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Executive Suite (120 m²)

Executive Suite (120 m²) fotoExecutive Suite (120 m²)

Prostorné apartmá je vhodné především pro služební cesty. Je zde možné uskutečnit také malé soukromé schůzky. Suity disponují ložnicí s dřevěným nábytkem, obývacím pokojem a koupelnou. Pokoje také nabízí připojení k WIFI, fax a telefon s mezinárodním vytáčením. Další služby jsou k dispozici na vyžádání. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Family Apartment (120 m²)

Family Apartment (120 m²) fotoFamily Apartment (120 m²)

Apartmán Family je ideální pro rodiny s dětmi, které hledají kvalitní využití času. Suity jsou umístěny buď v prvním, nebo druhém patře a nabízí vlastní útulnou terasu nebo balkon s nádherným výhledem do svěží tropické zahrady a na pláž. Apartmány dále disponují obývacím pokojem spolu s jídelním koutem, prostornou koupelnou s velkou vanou a samostatnou sprchou. K dispozici jsou dvě ložnice, z toho druhá byla zvlášť zařízena pro mladší členy rodiny. Kapacita pokoje: max 2 osoby a 3 děti do 17 let.

Ocean View Room (52 m²)

Ocean View Room (52 m²) fotoOcean View Room (52 m²)

Tato prostorná ložnice je vyhrazena pro dospělé a je klidným útočištěm pro páry, které touží po eleganci i soukromí. Pokoje jsou vybaveny jednoduchým a moderním nábytkem a disponují terasou s nádherným výhledem na bazén a zábavní mořský park, i vlastní koupelnou s vanou a sprchou. Nabízí relaxační a příjemný zážitek z dovolené. Kapacita pokoje: max 2 osoby.

Swim-Up Room (52 m²)

Swim-Up Room (52 m²) fotoSwim-Up Room (52 m²)

Pokoj Swim-Up je umístěn přímo u velkého venkovního bazénu. Nabízí veškeré vybavení potřebné pro romantickou dovolenou, je tedy skvělým místem pro páry, které hledají rovnováhu luxusu a soukromí. Pokoje disponují obývacím pokojem s moderním dřevěným nábytkem, koupelnou s vanou i sprchou a terasou, ze které budete mít přímý vstup do bazénu. Pokoje navíc nabízí nádherný výhled na pláž a moře, zejména při západu slunce. Kapacita pokoje: max 2 osoby.

Pláž a moře

Hosté mohou odpočívat na 500 metů dlouhé pláži s bílým pískem, která je chráněna korálovým útesem. Ten zajišťuje poklidné moře, které zde vysloveně láká k nejrůznějším vodním sportům a objevování pestrého podmořského světa. Hosty potěší dostatek lehátek na pláži a plážový servis.

Online cena a slevy Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Victoria Beachcomber Resort & Spa

Pro hotel Victoria Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 3 242 Kč / osoba, noc, polopenze v Superior Room First Floor
v termínu od 01.06.2022 do 30.06.2022

Nulové storno do 2 dní před začátkem pobytu od 21.06.2021 do 31.10.2022

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro nevěstu, na pokoji po příjezdu láhev šumivého vína, překvapení od hotelu (na výběr z katalogu, min. 4 noci pobytu), navíc obědy po celou dobu pobytu . Neplatí pro Family Apartmant. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro ženu při každém 5. výročí svatby

V termínu 02.05. - 31.07.2021, 29.08. - 30.09.2021, 08.05. - 31.07.2022, 28.08. - 30.09.2022 sleva pro svatebčany 15% na ubytování vč. stravy. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Bliss18.180,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot24.340,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu,
  - kytici pro nevěstu,
  - myrtu pro ženicha,
  - svatební dort (až pro 10 hostů),
  - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
  - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
  - lahev šumivého vína.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - Květinový oblouk 5 670 Kč
  - Kytice pro družičky 1 130 Kč
  - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 420 Kč
  - Manikúra 1 130 Kč
  - Sega show (za hodinu) 8 080 Kč
  - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 410 Kč
  - Trio muzikantů (za hodinu) 7 090 Kč
  - Věneček pro nevěstu 710 Kč
  - Video 8 500 Kč
  - Kompletní vyřízení úředních překladů všech dokumentů (dodáte nám pouze originály) za zvýhodněnou cenu překladatelského servisu
  - Kadeřník
  - Manikúra/pedikúra
  - Fotograf
  - Nahrávka video
  - Výlet za západu slunce na fotografování
  - Živá hudba (kytarista nebo trio)
  - Služby česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit před svatbou (po předchozím odsouhlasení - dle volného termínu)
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2020 - 31.10.2021.
 • ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 5 300 000 Kč platné pro zájezdy uzavřené do 31.10.2021 (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Jedno dítě do 6-tých narozenin je zdarma. V termínu 01.06. - 30.06.2021, 01.08. - 28.08.2021, 01.06. - 30.06.2022 a 01.08. - 27.08.2022 je ubytování pro děti do 18 let se dvěma dospělými v pokoji zdarma vč. stravy jakou mají rodiče.
Děti ve vlastním Deluxe a Superior pokoji platí cenu dospělé osoby sníženou v následujících termínech takto :  
v období 01.08. - 28.08.2021, 01.10. - 19.12.2021, 09.01. - 07.05.2022, 01.08. - 27.08.2022 a 01.10. - 31.10.2022 cenu dospělé osoby sníženou o 20%.
v období 20.12.2021 - 08.01.2022 cenu dospělé osoby sníženou o 10%.
v období 02.05. - 31.07.2021, 29.08. - 30.09.2021, 08.05. - 31.07.2022 a 28.08. - 30.09.2022 cenu dospělé osoby sníženou o 50%.
V neuvedeném období platí děti ve vlastním pokoji plnou cenu. Platí pro 2 děti, 3. a 4. dítě platí příplatek dle ceníku.

Kapacita Deluxe pokoje a Deluxe pokoje v přízemí je max. 2 dospělí a 2 děti, Superior pokoje v 1. patře  max. 2 dospělí a 1 dítě. Kapacita Junior Suite, Senior Suite a Executive Suite max. 2 dospělí a dítě do 17 let.

Kapacita Ocean View a Swim Up pokojů jsou 2 dospělí, děti do 18 let nejsou povoleny.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Victoria Beachcomber ****

Naše foto hotelu Victoria Beachcomber ****

Gastronomie a hotelové restaurace Victoria Beachcomber Resort & Spa

Victoria Beachcomber je jedním z nejpopulárnějších čtyřhvězdičkových hotelů na Mauríciu. Oblíbenost si nedrží jen díky ubytování, ale i díky úžasným restauracím, které gastronomickými zážitky přímo oplývají. K dispozici je pět hvězdných restaurací a několik barů. Uvidíte, že je z čeho vybírat!

Le Superbe reprezentuje hlavní restauraci hotelu, kde si můžete pochutnat na bohatých bufetech s mezinárodní kuchyní. Zajít si sem můžete na bufetové snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19:00 - 22:00). Restaurace nabízí  pěkný výhled na bazén a lagunu, pokrmy se zde připravují přímo před zraky hostů. Restaurace má také oddělenou část pro děti, která je vybavená dětským nábytkem a speciálním menu právě pro děti.

La Casa, druhá hotelová restaurace, servíruje obědy (12:30 - 15:00) a večeře (19:00 - 22:00) formou á la carte. Romantici by určitě neměli vynechat návštěvu této intimní italské restaurace, kde se stoluje přímo pod hvězdnou oblohou. Jméno restaurace v překladu z italštiny znamená „domov" a dá Vám jistě pocit péče o každý chod, který Vám bude servírován na stůl. Vesnická dekorace je odrazem autentické italské restaurace s teplými dřevěnými tóny a tepaným železným nábytkem. Restaurace je otevřena 6x týdně a je nutná rezervace. 

L’Horizon představuje ideální místo na večeři (19:00 - 22:00), kde si můžete dopřát čerstvou rybu nebo plody moře. Toto místo evokuje atmosféru rybářské vesničky, kde si hosté mohou vychutnat ty nejlepší úlovky. Restaurace podává pokrmy formou á la carte, je otevřena 6x týdně a vyžaduje se rezervace. 

La Terrasse podává klasickou maurícijskou kuchyni a určena je pouze pro dospělé. Díky umístění u pláže s úchvatným výhledem na oceán posktytuje dokonalou intimní atmosféru. Otevřeno má na večeře 5x týdně mezi 19:00 a 22:00 hod s nutností rezervace. 

Využijte také možnost osvěžit se a navštivte jeden z barů, které Le Victoria nabízí.

V hlavním baru Le Bar si můžete vychutnat lahodné nápoje a koktejly při sledování západu slunce. Nachází se u bazénu a kromě výborných drinků nabízí i svačiny formou á la carte. V noci se bar rozvíří zábavou, hudbou a místními tanečníky. Pokud patříte mezi milovníky doutníků, navštivte Snooker Bar, který je určený pouze pro dospělé a mimo jiné nabízí široký výběr nápojů a privátní terasu. Sky-pe Bar vás zaujme panoramatickými výhledy. K dispozici je bezplatné vysokorychlostní připojení Wi-Fi, široká nabídká nápojů a svačiny formou á la carte. Otevřeno je téměř celý den od 07:30 hod do 21:00 hod. Při relaxaci na pláži můžete také navštívit dva plážové bary Sunset Bar a Parrot Bar, které disponují bezplatným vysokorychlostním připojením Wi-Fi, nabídkou koktejlů a baget. 

Hosté Victoria for Two mohou využívat stravování také v Morris Beef a Nautil Café. Morris Beef restaurace je otevřena na snídaně (07:00 - 10:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (19.00 - 22:00) a podává pokrmy formou à la carte menu. Specialitou restaurace jsou vynikající a pečlivě připravené steaky. Stolování v příjemné atmosféře s jedinečnými výhledy na oceán bude jistě skvělým zážitkem. Pro večeři v restauraci se vyžaduje rezervace. Nautil Café je bar u bazénu, který nabízí à la carte obědy a občerstvení. Samozřejmostí je široká nabídka nápojů.

All Inclusive

Hotel Victoria Beachcomber ve svém balíčku All Inclusive nabízí (platnost do 01.11.2019 do 31.10.2020):

 • Snídaně, obědy, večeře
 • Stravování formou bufetu nebo à la carte
 • Neomezená konzumace vybraných vín a jiných nápojů v restauracích během oběda a večeře
 • Neomezená konzumace vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů
 • Variace sendvičů od 10:00–17:00, palačinky od 16:00–18:00 v  L’Horizon
 • Servis u bazénu 10:00–17:30 
 • Bar na pláži 10:00–17:30
 • Piknikový koš – v případě výletu (nutné objednat v předstihu)
 • Minibar – limonády, džusy, pivo, voda, čaj a káva (doplňovaný jednou denně)
 • Pozemní a vodní sporty: vodní lyžování, loďky s proskleným dnem, šlapadla, kajaky, plachetnice, šnorchlování, aqua aerobik, aerobik, fitness, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, petangue
 • Přístup do sauny a tradičních lázní
 • Dětský klub pro děti od 3 do 11 let
 • Wi-fi ve vybraných prostorech

Služby v rámci all inclusive jsou hostům dostupné od příjezdu do odjezdu z hotelu.

Služby a věci nezahrnuté v balíčku „all inclusive“:

 • vybrané položky z á la carte menu v restauraci La Casa 
 • humrové menu a tematické večeře v restauraci L’Horizon
 • večeře v La Terrasse
 • snídaně a večeře v Morris Beef
 • speciální večeře
 • vína, alkoholické nápoje a nápoje mimo vybrané položky
 • rum a svačiny dostupné v minibaru
 • doutníky a cigarety
 • telefon, fax, e-mail a poštovní služby
 • prádelní a čistící služby
 • pokojovou službu
 • položky z hotelových butiků
 • zápůjčka auta nebo kola
 • tenisové míčky
 • lázeňské procedury
 • vlasový salón a salón krásy
 • power plate, spinning, pilates
 • potápění
 • rybolov
 • výlety (například na katamaránu)
 • nápoje v baru od 23:00

Aktivity

Každou noc jsou připraveny speciální zábavné programy včetně živé hudby a tematických večeru. Živá hudba, show a folklórní tance Vás ponoří do lokální kultury a představí Vám pohádkovou atmosféru ostrova.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Victoria Beachcomber ****

Hotel Victoria nabízí širokou škálu současných pozemních sportů:

 • tenis, Beachcomber HEAD Akadamie, 3 osvětlené kurty
 • bocciball
 • fotbal
 • volejbal
 • stolní tenis

Ve sportovním centru (7:30 - 20:00) je možnost:

 • aerobik
 • bodybuilding (přístroje na cvičení Power plate)
 • kardio cvičení
 • step
 • strečink

Sportovní aktivity dostupné za příplatek:

 • horská kola
 • osobní trenér
 • spinning
 • jóga
 • tenisové míčky

Laguna hotelu Victoria je díky umístění na okraji mořského parku Balaclava ideálním místem pro vodní sporty, zejména pro šnorchlování. Hotel nabízí širokou škálu moderních vodních sportů s vybavením včetně:

 • aquagymnastika
 • kajaky
 • loďky se skleněným dnem
 • plachtění
 • potápění
 • podmořské rybaření
 • šnorchlování
 • šlapadla
 • vodní lyžování
 • výlety na katamaránech
 • windsurfing

Po sportovním výkonu se vydejte do místních lázní. Voní tu sladké mandle, levandule a esenciální oleje. Lázně harmonicky ladí s designem hotelu a mají přirozenou a uklidňující atmosféru. V lázních o rozloze 250 m2 se nachází pět masážních salonků (4 jednolůžkové a 1 dvoulůžkový), z nichž každý poskytuje odlišný design a atmosféru. Dále je k dispozici sauna, hammam, šatny a sprchy. Lázně jsou otevřeny denně od 09:00 do 20:00.

Děti v hotelu Victoria Beachcomber ****

Spousta legrace pro děti. Každý Beachcomber hotel nabízí zdarma Kids Club, poskytující spoustu aktivit, které zabaví vaše děti. V hotelu Victoria zařízení pro děti nabízí stolní tenis, skákací hrad, trampolínu a kino. Je otevřen mezi 9 - 22h a určen pro děti od 3 do 11 let. Některé z aktivit denního programu zahrnují výlety na loďkách se skleněným dnem, úvodní hodiny tenisu, vodního lyžování a windsurfingu, kreativní workshopy (malování, kreslení, tvorba koláží), přírodně, kulturně a gastronomicky zaměřené workshopy, hry a naučné aktivity, výlety po okolí a mnohé další.

Pro starší děti ve věku 12 - 17 let je k dispozici Teens Club, který poskytuje ideální prostředí, kde se děti mohou setkávat a poznat nové přátele zatímco se účastní zábavných a společenských aktivit.

Hotel myslí i na ty nejmenší, pro které je zajištěna speciální místnost. V prostorách za recepcí umožňuje rodičům s dětmi přístup ke všem základním položkám pro pohodlí nejmenších. Rodiče mohou bezplatně využít ohřívač lahví, sterilizátor, přebalovací stůl, lednici s mléčnými výrobky, ovoce a sušenky pro děti.

Hlídání dětí je možné po dohodě, rezervaci je potřeba udělat na recepci s 24 hodinovým předstihem. Dopravu pro hlídání platí host.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Victoria Beachcomber Resort & Spa

Victoria Beachcomber Resort & Spa ****
Victoria Beachcomber Resort & Spa ****, Maurícius

Oblíbený hotel s prostornými pokoji a výhledem na oceán

Svatební balíček Bliss od 18 180 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot od 24 340 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - svatební dort (až pro 10 hostů),
 • - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
 • - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - lahev šumivého vína.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Květinový oblouk 5 670 Kč
 • - Kytice pro družičky 1 130 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 420 Kč
 • - Manikúra 1 130 Kč
 • - Sega show (za hodinu) 8 080 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 410 Kč
 • - Trio muzikantů (za hodinu) 7 090 Kč
 • - Věneček pro nevěstu 710 Kč
 • - Video 8 500 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro nevěstu, na pokoji po příjezdu láhev šumivého vína, překvapení od hotelu (na výběr z katalogu, min. 4 noci pobytu), navíc obědy po celou dobu pobytu . Neplatí pro Family Apartmant. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 06. 2021 - 31. 10. 2022
- sleva 30% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa

Cesta z letiště do hotelu trvá přibližně 1h 20min. 

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku EMOTIONS na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Victoria Beachcomber Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2019
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Victoria Beachcomber Resort & Spa ****

Pláž
9
Ubytování
9.7
Strava
9.7
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.6
84 hodnocení
Pláž
8.9
Ubytování
9.7
Strava
9.6
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
29 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
9.8
Strava
9.7
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.6
22 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
9.7
Strava
9.9
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
11 hodnocení
Pláž
8.7
Ubytování
9.7
Strava
9.6
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
22 hodnocení
Svatební obřad
9.7
Místo pro svatbu
9
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
9.1
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Průměrné hodnocení svateb
9.5
18 hodnocení
Starší dvojice
Dalovice
Datum recenze:
04. 03. 2020
Datum pobytu:
15. 02. - 28. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Zájezd byl naprosto dokonalý,,,Deluxea se o vše skvěle postarala,delegátka milá a se vším poradila,personál hotelu úžasný,,,,prostě není co vytknout a navíc naše ubytování bylo v zoně bez,,dětí,,což je velmi příjemné,,,,bazén,lehátka volné,,,
prostě naprostá spokojenost se vším,,,, Děkujeme moc všem M.B.
Starší dvojice
Hradec Králové
Datum recenze:
02. 03. 2020
Datum pobytu:
16. 02. - 27. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den, vše bylo naprosto excelentní, od příletu a uvítání zástupci Emotions, transfer do hotelu, ubytování, hotel.
Následující den schůzka s paní Pavlou byla velmi příjemná, využili
jsme nabídku výletů.
Skvělá strava, úžasné restaurace a la carte a veškeré služby all inklusive na špičkové úrovni. Velikým zážitkem pro nás byl výlet
s řidičem a zároveň průvodcem Ajaysingem Lalchandem, který nám tento výlet na jih zpestřil nejen svými úžasnými znalostmi, skvělým přístupem, ale i svým vtipem.

Rodina s dětmi
Vinařice u Loun
Datum recenze:
01. 03. 2020
Datum pobytu:
12. 02. - 23. 02. 2020
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Jinak dovolená zdařilá dle našich představ.
Klima příjemné,lidé a personál příjemný.
Poznali jsme celý ostrov za účasti delegátky Terery s patřičným komentářem - skvělé.
Sklamalo mne moře-sice korálový útes,ale korály mrtvé a zničené.Jinak voda příjemná.
Toto vše má za následek množství lidí.
Ceny výletů příliš vysoké!
Starší dvojice
Bradlec
Datum recenze:
29. 02. 2020
Datum pobytu:
18. 02. - 27. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
-
Pobyt skvělý, počasí vyšlo úžasně, výlet do Black river parku, Bois Cheri, Chamarelu - s obědem, le Morne. Sedm dnů bylo málo na další výlety např. katamaránem. určitě bychom se chtěli někdy vrátit.
Trošku lepší přístup delegátky - vše ve spěchu
Mladší dvojice
Praha 9
Datum recenze:
27. 09. 2019
Datum pobytu:
13. 09. - 22. 09. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naprosto úžasná dovolená, přesně dle našich představ. Nádherné prostředí, úžasný přístup personálu na hotelu a jídlo neskutečné (ohodnotila bych i 20, kdyby to šlo).
Mauricius je přenádherný ostrov, téměř netknutá příroda a historie ostrova mě opravdu okouzlila.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
23. 09. 2019
Datum pobytu:
13. 09. - 22. 09. 2019
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den,
hotel byl čistý, personál skvělý, jídlo úžasné.
Pláže čisté, all inclusive obsahoval vše, co měl. Nic nám nechybělo. Ručníky na pláži se dali měnit během celého dne.
Moře čisté ideální na šnorchlování. Doporučujeme boty do vody. Denně se 3x jezdilo zdarma v rámci AI na šnorchlování na otevřené moře. Vždy max. 12 lidí. Opět dobře zorganizované. Stejné jako poznávací výlety. Průvodce/řidič mluví vždy anglicky a dělá maximum pr
Není to snad ani jako zápor, ale spíše doporučení na boty do vody, které se dají příp. koupit i v obchůdku přímo v hotelu.
Jelikož jsou všude korálové útesy, je ve vodě hodně odlomků od korálů a jsou tam i menší kamenité útvary, kde můžou být občas ježci. My jsme byli s dětmi a bez bot a zvládli jsme to bez úhony.
Je třeba se připravit na dražší výlety, ale stojí to za to. Např. koupání s divokými delfíny, kteří se vynoří 2 m před vámi.
Rodina s dětmi
Frenštát pod Radhoštěm
Datum recenze:
30. 05. 2019
Datum pobytu:
06. 05. - 17. 05. 2019
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Vše bylo na jedničku, personál, jídlo, čistota, služby atd. Není nic, co bych vytkla.
Novomanželé
Brno - Židenice
Datum recenze:
27. 05. 2019
Datum pobytu:
06. 05. - 18. 05. 2019
Průměr
9.5
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel byl nádherný, pokoje prostorné, dvakrát denně uklízené. Byli jsme v druhém patře, takže přes koruny palem je jen lehce vidět pláž a oceán. Zahrada kolem hotelu krásně zelená a udržovaná. Pláž také udržovaná a čištěná, jen opravdu si vzít boty do vody kvůli korálům. Jídlo, jak v hlavní, tak i v a la carte restauracích, bylo znamenité!
Zázamí pro rodiny s dětmi velké.
Novomanželé
Datum recenze:
23. 04. 2019
Datum pobytu:
06. 04. - 15. 04. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Služby, hotel, zamestanci všetko úžasne aj vyber jedla, naozaj veľká spokojnosť .
Mladší dvojice
Praha 9 Letňany
Datum recenze:
06. 03. 2019
Datum pobytu:
22. 02. - 04. 03. 2019
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Dovolenou jsme byli nadseni. Od skvele komunikace s p. Rybovou, tj. od vyberu destinace, po vyber hotelu. Doporuceni luxusniho pokoje a predevsim all inclusive. Ostrov jsme procestovali, uzili si zapady slunce a predevsim klidu a sami sebe. Vse klaplo na jednicku, lety, transfery, vse bylo domluveno a probehlo tak jak ma. Nemuseli jsme cely pobyt resit nic navic. Delegatka na miste velmi mila a ochotna. Urcite doporucime dal znamym a pratelum a pristi dovolenou naplanujeme spolecne s Deluxeou.
Neni co vytknout.
Rodina s dětmi
Bradlec
Datum recenze:
05. 03. 2019
Datum pobytu:
08. 02. - 23. 02. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásná dovolena ,vše vyšlo perfektně.Deluxea výborná seriozní cestovka, k letenkám jsme dostali knihu Mauricius a mapu s označenými zajimavostmi ,prima nápad. Lépe jsme se orientovali,Příště bychom se znovu na Deluxeu obrátili.Děkujeme Vašinovi
Starší dvojice
Vysoké Mýto
Datum recenze:
21. 02. 2019
Datum pobytu:
03. 02. - 12. 02. 2019
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
7
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Příjemný klidný hotel, ochotný a milý personál.
Strava v hlavní restauraci (Superbe) je poněkud nudná, bez chuti a bez nápadu. Italská restaurace La Casa naopak příjemně překvapila.
Mladší dvojice
Nitra - Drážovce
Datum recenze:
17. 02. 2019
Datum pobytu:
03. 02. - 13. 02. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Victoria Beachcomber Resort & Spa opat nesklamal. Obzvlast by sme vyzdvihli vyborne sluzby, pro-zakaznicky orientovany pristup personalu, udrziavanu pieskovu plaz, ciste more, kvalitne restauracie a velmi dobru vybavenost hotela (fitness, spa, vybavenie pre vodne sporty, atd.). Deluxea nam opat poskytla nadstandardne sluzby a postarala sa nam tak o uzasnu dovolenku. Dakujeme :)
Starší dvojice
Karlovy Vary
Datum recenze:
12. 11. 2018
Datum pobytu:
23. 10. - 02. 11. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Jestli existuje ráj, tak jsme se v něm ocitli. Naprosto luxusní dovolená s vynikajícími službami, nezapomenutlené zážitky na celý život
Novomanželé
Planá
Datum recenze:
02. 10. 2018
Datum pobytu:
16. 09. - 30. 09. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel Victoria je velmi pěkný, velký a nadčasový hotel.
Moc se nám tam líbilo.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
25. 07. 2018
Datum pobytu:
14. 06. - 25. 06. 2018
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolená splnila naše očekávání, byli jsme spokojeni.
Při vstupu do moře jsou korály, doporučujeme boty do vody, ale dají se najít místa, kde je jen písek. Voda je průzračná a teplá. Měli jsme obavu z počasí - červen je období jejich zimy, ale teploty byly každý den kolem 24-26 stupňů, sem tam mraky, na výlety úplně ideální. Lidé usměvaví, trochu pomalejší, ale takový je jejich život, nejsou tak uspěchaní jako my. Krásný západ slunce z pláže byl úž
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
12. 03. 2018
Datum pobytu:
26. 02. - 07. 03. 2018
Průměr
8.5
Pláž
4
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
9
Strava rozmanitá, každý den z jiného koutu světa.
Umístění těsně u pláže.
Referentka Pavla příjemná, pověděla hodně, zařídila výlet lodí a návštěvu bratrského rezortu Paradise.... pak byla na telefonu.
Perfektní bylo zajištění letenek - stále stejná místa...
Potěšil mě zájem ing. Světlíka, který volal hned po příjezdu, jak jsme se měli. Opravdu milé a ještě jsme se s tím nikdy dříve u jiných společností nesetkali.
Na okraji moře kameny a ježci.
Trochu problém dostat se k rezortu vypůjčeným autem - značení na silnicích obecně slabé - není problém DeLuxei.
... ale (k Pavle) bylo to jaksi ve spěchu, asi toho měla moc a setkání bylo jen jedno...
... nemuselo to být nad křídlem :-)
Až na ten cyklon (115 km/h), který se posunoval celý týden mezi Madagaskarem a Mauriciem... :-(
Novomanželé
Opava
Datum recenze:
26. 02. 2018
Datum pobytu:
04. 02. - 17. 02. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše bylo skvělé jako v ráji, lidé byli velmi milí. Jídlo bylo vynikající. Nám se dovolená velmi líbila.
Mladší dvojice
Datum recenze:
19. 02. 2018
Datum pobytu:
03. 02. - 11. 02. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše klaplo na jedničku, po organizační stránce nebylo absolutně co vytknout. Od Vás vše skvěle připravené, CK Emotions na místě taktéž skvělá. Mauricius splnil a daleko předčil naše očekávání a místní lidé, to je něco, z čeho jsme naprosto nadšení! S takovým přístupem se člověk nikde v Evropě prostě nesetká.No prostě a jasně - Mauricius je místo, kam se ráda kdykoli vrátím! ;) Hotel Victoria myslím byla dobrá volba, úžasná je ta zahrada, ve kter?
Rodina s dětmi
Praha 8
Datum recenze:
17. 01. 2018
Datum pobytu:
04. 01. - 12. 01. 2018
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Dalo by se říci max. spokojenost .
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
27. 11. 2017
Datum pobytu:
10. 11. - 19. 11. 2017
Průměr
9.7
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Pěkný hotel, služby na úrovni, celkově příjemná dovolená
Mladší dvojice
Datum recenze:
29. 05. 2017
Datum pobytu:
27. 04. - 12. 05. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Děkujeme paní Jindřišce Jelínkové za poskytování nadstandardních služeb. Pomáhala nám s výběrem dovolené, včetně zohlednění speciálních potřeb (rekonvalescence po operaci) a byla nám k dispozici i v průběhu dovolené. Hotel Shandrani byl pro relaxaci úžasný (pláže, ubytování, strava,sportovní možnosti,taxi služba, čistota, ochota personálu, klid). Blízkost letiště nevadí, spíše je to malé zpestření. Doporučuji a rádi se na Mauricius s Deluxeou vrátíme!
Rodina s dětmi
Dambořice
Datum recenze:
06. 04. 2017
Datum pobytu:
21. 03. - 04. 04. 2017
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Super dovolená. Nádherná země, vstřícní a usměvavý lidé a to nejen na hotelu. Počasí super, moře teplé. Velmi příjemná a ochotná delegátka, která nám zamluvila moc pěkné výlety. Jední slovem nádhera.
Asi že to skončilo a snad možná jen že strava byla velmi chutná, ale místy nám přišla jednotvárná.
Rodina s dětmi
Plzeň
Datum recenze:
23. 02. 2017
Datum pobytu:
12. 02. - 22. 02. 2017
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Opět celkově 100% služby od všech. Počínaje paní Pavlínou při dořešení místa, nakonec jsme se vrátili opět do Le Victoria, kde jsme byli již před 2 roky a rozhodně nelitujeme. Přes Pavlu na místě, která svým profesionálním a lidským přístupem jen utvrzuje, že tento ostrov má své neodolatelné kouzlo. A 100% přístup byl i všech na hotelu i na výletech. A 100% počasí a lidi. Prostě jsme si to opět užili.
Mladší dvojice
Velké Meziříčí
Datum recenze:
15. 12. 2016
Datum pobytu:
24. 11. - 03. 12. 2016
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Hotel Victoria je sice starší, ale vše bylo perfektně čisté a uklizené, pro mě bylo na pokoji i přes hodně svítidel celkem málo světla, ale trávili jsme tam minimum času, takže to nepovažuji za významné mínus. Jinak personál byl absolutně skvělý, všichni velmi příjemní, výborná kuchyně, krásná pláž - i přes korály se dalo ve vyhrazeném místě slušně zaplavat - obsluha v restauraci i na pláži-maximální spokojenost!!! :-)
Novomanželé
Praha 8, Kobylisy
Datum recenze:
02. 12. 2016
Datum pobytu:
09. 11. - 24. 11. 2016
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Krásný pokoj Výborný servis (úklid dvakrát denně) Velmi ochotný personál Hezká pláž s řadou aktivit v rámci all inclusive Výborné restaurace ala carte Velký výběr nápojů (koktejlů) a jídel v rámci all inclusive v průběhu celého dne
Horší vstup do vody (bez bot prakticky není možný) Velké množství much Pomalejší wifi
Rodina s dětmi
Praha 6
Datum recenze:
22. 11. 2016
Datum pobytu:
21. 10. - 01. 11. 2016
Průměr
8.8
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Vše bylo perfektní jen ta cesta je náročná.
Rodina s dětmi
Banska Bystrica
Datum recenze:
11. 05. 2016
Datum pobytu:
15. 04. - 25. 04. 2016
Průměr
8.7
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Dovolenka bola uzasna, hotel spickovy po kazdej stranke. Personal na jednotku, vsetci mili, ustretovi, jedlo bol vynikajuce. :)
Nevyhodou boli skali pri vstuoe do vody a prilis plitka voda na snorchlovanie z plaze. Snorchlovat sme museli chodit clnom z hotelava len v urcenych casoch. Ale s tym sa da zit. ;)
Novomanželé
Tišnov
Datum recenze:
03. 11. 2015
Datum pobytu:
14. 10. - 27. 10. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Máme jenom slova chvály nedalo se nic ale opravdu nic vytknout vše bylo dokonalé, krásná dovolená, hezký odpočinek, můžeme jenom doporučit
Starší dvojice
Kraslice
Datum recenze:
01. 06. 2015
Datum pobytu:
13. 05. - 25. 05. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Nejlepší dovolená, co jsme zažili. :)
Novomanželé
Datum recenze:
30. 05. 2015
Datum pobytu:
02. 05. - 11. 05. 2015
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
9
Řetězec hotelu Beachcomber nás mile překvapil. I přes jazykovou bariéru byli všichni trpěliví a ochotní s námi komunikovat. Pokoje čisté a prostorné, personál usměvavý a ochotný ... nabídka jídel a dezertů ... prostě vše na jedničku. Hotel má spoustu krásných a romantických zákoutí, nádhernou zahradu a i když je plný turistů, máte pocit, že jste tam skoro sami. Vodní sporty na úrovni, pláž čistá a klidná ... doporučujeme :-)
V restauraci jsme narazili na staršího protivného číšníka, který nebyl k nám ani ostatním hostům moc přívětivý, proto personál nehodnotíme plným počtem. Pláž byla skvělá, ale ve vodě velmi mnoho kamenů a především ježků, takže nebylo moc míst, kde se dalo s klidem zaplavat. Dokonce jsme přímo u vstupu do vody potkali na dvou místech malé murény.
Starší dvojice
Průhonice
Datum recenze:
13. 04. 2015
Datum pobytu:
22. 03. - 05. 04. 2015
Průměr
9
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Výborný hotel s množstvím atrakcí v rámci AI a speciálně vynikající kvalita jídla a pití .
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
08. 04. 2015
Datum pobytu:
17. 03. - 26. 03. 2015
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
bylo to moc příjemné, nebála bych se doporučit
zarazila mě cena zakoupených výletů na místě pro dvě osoby, Jeden do Modré laguny a druhý do vnitra ostrova - Flores + země sedmi barev,rumeria...585
Starší dvojice
Tatranská Javorina
Datum recenze:
23. 03. 2015
Datum pobytu:
06. 03. - 17. 03. 2015
Průměr
9.7
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Bolo tam krásne, personál ústretový a príjemný, jedlo vynikajúce, za pláž trochu menej bodov, lebo v mori hneď zkraja boli veľké kamene, ktoré boli nebezpečné a ťažko sa vchádzalo do mora. Nevyšlo nám počasie, boli sme tam v období, keď bol cyklón, takže sme zažili veľa dažďa a vetra, ale to sa ovplyvniť nedá. Ponúknuté fakultantívne výlety boli predražené, riešili sme ich individuálne. Inak veľká spokojnosť.
Rodina s dětmi
Slovenský Grob
Datum recenze:
04. 03. 2015
Datum pobytu:
13. 02. - 25. 02. 2015
Průměr
8.5
Pláž
7
Ubytování
9
Strava
8
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Dovolenka bola nádherná, hotely čisté a vyzdvihujem najmä personál v oboch navštívených hoteloch. Hotelové služby na vysokej úrovni. Pláž pri oboch hoteloch skôr koralová (treba topánky do vody), ale navštívila som pláž Mon Choisy - síce verejná, ale nádherná piesková a vhodná aj na poriadne plávanie v mori.
Rodina s dětmi
Frankfurt
Datum recenze:
31. 10. 2014
Datum pobytu:
23. 10. - 01. 11. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Mauritius je carovne miesto, ludia su mili a je toho vela, co sa da pozriet. Transfer aj privitanie s Vasou cestovnou kancelariou bol super. Vsetko bolo ako ma byt. 😊
Novomanželé
Rajecké Teplice
Datum recenze:
28. 10. 2014
Datum pobytu:
15. 10. - 24. 10. 2014
Průměr
9.5
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Ako mladomanzel odporucam Hotel Le Victoria vsetky zaujemcom o uzavretie sobasa. 1. Siroka Plaz, Palmova zahrada, a nadherne zapady Slnka - idealna sceneria na fotky. 2. Sluzby Hotela - mily personal, nic nebol problem, jedlo par excellence, vynikajuca starostlivost, prekvapenia od hotela. Vodne sporty v cene ubytovania.
Starší dvojice
Trnová
Datum recenze:
23. 10. 2014
Datum pobytu:
12. 10. - 21. 10. 2014
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Agentura Emotions má skvělé řidiče-průvodce a vše fungovalo perfektně.
Přesto, že hovoříme anglicky, uvítali bychom česky mluvícího průvodce na výletech. Je to jeden z důvodů, proč využíváme služby cestovní kanceláře a nejezdíme individuálně.
Starší dvojice
Hodonín
Datum recenze:
10. 10. 2014
Datum pobytu:
27. 09. - 09. 10. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Díky p.Ing. Borutové a cz delegátce a pracovnici společnosti Emottions na ostrově Mauricius , Pavle Nem , byla naše dovolená doslova ,,rájem " na zemi. Vše skvělé, maximální spokojenost . Moc a moc děkujeme a všem doporučujeme. Čapkovi Hodonín
Rodina s dětmi
Praha
Datum recenze:
09. 10. 2014
Datum pobytu:
18. 09. - 02. 10. 2014
Průměr
8.7
Pláž
5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
8
Velmi prostorné pokoje vhodné pro rodiny. Výborná poloha hotelu.
Špatná pláž, ve vodě kameny.
Novomanželé
Třinec
Datum recenze:
06. 09. 2014
Datum pobytu:
18. 08. - 27. 08. 2014
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Naše svatební cesta v hotelu Le Victoria byla naprosto úžasná. Po celou dobu jsme se cítili opravdu výjimečně. Personál byl skvělý, s takovou ochotou a milým přístupem jsme se dosud nikde nesetkali. Pokoje byly velké, čisté, nově zařízené, úklid probíhal 2x denně. Jídlo bylo pestré, chutné, vždy jsme si měli z čeho vybrat a bylo ho dost i pro později příchozí. Moc bych Vám chtěla poděkovat za doporučení tohoto hotelu, stejně jako za bezproblémovou organizaci celého zájezdu.
Novomanželé
Prague
Datum recenze:
22. 08. 2014
Datum pobytu:
08. 08. - 17. 08. 2014
Průměr
9.5
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Naprosta spokojenost predevsim s ochotou personalu a urovni sluzeb. Skvela lokalita a predevsim velice klidna atmosfera hotelu!
Starší dvojice
Slavkov u Brna
Datum recenze:
13. 08. 2014
Datum pobytu:
28. 07. - 06. 08. 2014
Průměr
9.3
Pláž
7
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Celkově jsme byli velmi spokojení
K bodu 1: nepočítala jsem s omezenými možnostmi plavání v moři (kameny, rostliny). Ale to píšu jen proto, že v dotazníku tento bod je, jinak bych to nezmiňovala.
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
24. 07. 2014
Datum pobytu:
23. 06. - 08. 07. 2014
Průměr
8.2
Pláž
7
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
7
Personál
8
Naša dovolenka bola skvela, uzasna...aj sice preto, ze islo o svadobnu cestu, ale aj vdaka krasnemu prostrediu. Hotel bol paradny, krasny, izby prijemne, priestranne, krasne vybavene, ciste. Personal bol velmi usluzny, mily. Hotelovy bazen bol tiez skvely. Strava bola rozmanita, vzdy sme si dobre pochutili. Plaz bola nadherna, ocenili sme hlavne, ze tam neboli lehatka nahustene jeden vedla druheho, ale ze kazdy hotelovy host mal svoj priestor. More bolo horsie, jednak vstup do mora kvoli koralom
Ako drobny nedostatok by sme uviedli prilis casty room service, ktory by postacoval aj jedenkrat denne. Room service 3krat za den nam prisiel uplne zbytocny a trosku obtazoval, i ked chapeme saomzrejme dobry umysel. Taktiez ja osobne som nemala dobry pocit z jastericiek, ktore behali po veceroch po stenach v hoteli, prip. ak ste si nedali pozor, mohli vojst aj do izby. Ale chapem, ze je to prostredim a danou klimou. V Dubaji sme vystihli ramadan, cize sme si islamsku krajinu uzili na 100% (bolo
Rodina s dětmi
Praha
Datum recenze:
18. 06. 2014
Datum pobytu:
23. 05. - 07. 06. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Ubytování bylo skvělé,personál byl vstřícný a úslužný.Prostředí super, krásná pláž.Velmi dobře fungoval úklid i doplňování minibaru.Všude bylo čisto a voňavo. Díky mimosezoně bylo i volno. Takže i termín jsme vybrali velmi dobře. Skvělé byly vedlejší restaurace Horitont a Italská( název jsem zapoměla). Na gratinovaná palmová srdíčka nebo salát s palmovými srdíčky budu dlouho vzpomínat.
Jednou byl problém s večeří, která byla tematicky orientovnaná na arabskou a indickou kuchyni, takže hodně kořeněnou. My a většina hostů z Evropy si ten den k večeři dala pouze sýr. Chyběl prostě doplňující sortiment pro ty, kteří nemouhou tolik kořeněné jídlo.Další problém byli kuřáci na balkonech hotelu a v baru přestože se hotel prezentuje jako nekuřácký.Bylo by fajn na informační nástěnce mít i jak bude večeře zaměřena.
Rodina s dětmi
Uherské Hradiště
Datum recenze:
18. 06. 2014
Datum pobytu:
23. 05. - 07. 06. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
V hotelu Le Viktoria Mauritius jsme byli velmi spokojeni. Byli jsme mimo sezonu a po příjezdu nám byly ihned dány pokoje ve 3.patře De Luxe, i když jsme měli zaplaceny 2.patro, což bylo příjemné. Měli jsme přímý výhled na moře, pokoj vždy čistý, 2x denně uklizený. V ceně all incllusive denně doplňovaný mini bar o nealko nápoje a pivo. Veškerý personál hotelu naprosto profesionální, milý a velmi snaživý. Strava výborná, využívali jsme nejvíce restauraci Le Horizont jak na oběd, tak na večeři.
V restauraci Le Superbe bylo jídlo slabší, jednu večeři orientovanou na indickou kuchyni jsme si nevybrali jídlo žádné,jen sýry, salát a pečivo. Hotel se prezentuje jako nekuřácký, avšak na balkonech pokojů a v celém baru bylo kouření povoleno, což nás - nekuřáky, obtěžovalo, zvláště když pokoje pod námi měly hosty kuřáky.
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
28. 05. 2014
Datum pobytu:
15. 05. - 25. 05. 2014
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Jedinou vadou na kráse byl vysoký počet sopečných kamenů v moři u pláže, ale jinak neexistuje nic, co by bylo možné vytknout. Personál neskutečně vstřícný a ochotný. Ubytování na vysoké úrovni. Jídlo skvělé. Prostě paráda.

Ohlasy klientů Modrý Maurícius

Svadba v Le Victoria - január 2014

Maurícius , hodnocení ze dne 01. 04. 2014

Dobrý deň, srdečne Vás pozdravujem po absolvovaní krásnej dovolenky na Mauriciu. Chcel by som sa podeliť s Vami o naše dojmy a poďakovať za Vaše služby.

Absolvovali sme krásnu dovolenku s ešte krajšou svadbou. Hotel bol síce už trochu starší, ale veľmi pekný, čistý a s príjemným personálom a profesionálnymi službami až za rámec povinností. Služby počas svadobného dňa boli až úzkostlivo citlivé a profesionálne, dokonale odvedené, až nám čítali z očí, že čo ešte...
Naša svadobná koordinátorka Marisa bola taká fantastická, že spolupráca s ňou bola jedna báseň a poradila nám také veci, na ktoré budeme spomínať celý život. Napríklad nám doporučila na obrad miestnu folklórnu kapelu s tanečníčkami a urobili sme dobre, že sme ju poslúchli, bolo to prekrásne, stýlové, miestne a nezabudnuteľné.
Delegátka Paula odviedla svoju prácu tak, že som ani nemal pocit, že sa na miestnych úradoch niečo vybavuje. Všetko bolo pripravené dopredu, bez čakania, komunikácia veľmi príjemná, poradila nám nielen vo veciach svadby, no proste jednotka s hviezdičkou.
 
Chcel by som sa Vám a celej cestovnej kancelárii poďakovať za vašu prácu a za príjemnú komunikáciu a popriať Vám veľa zdravia a spokojných klientov. Račko Igor s rodinou.
Zobrazit více

Le Victoria, únor 2014

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 03. 2014

Dobrý den, 

 
celá dovolená byla perfektní, moc děkujeme! Hotel byl krásný, pokoje prostorné, servis skvělý i personál příjemný, dokonalý byl bufet v restauraci Le Superb. Jediné, co bych vytkla a psali jsme to i v hodnocení hotelu - malý výběr v dalších dvou restauracích.
Pláž skvělá, včetně servisu, bylo tam bezpečno. Mauritius celkově super, zamilovali jsme se :), doufáme, že se tam ještě někdy vrátíme! Česká delegátka Pavla taky skvělá, moc příjemná!
 
Ještě jedna poznámka, možná by bylo vhodné do informací před cestou napsat info o vlaku na letišti v Dubaji, to nás trochu zmátlo, když jsme hledali svou bránu, báli jsme se, že se jedná o přepravu mezi terminály. Také na letišti nebyl pro přestup nápis Transit (ten byl u výstupu z shuttle autobusu), ale byl tam nápis Connections, to by mohlo zmást někoho, kdo neumí anglicky.

Moc děkujeme a taky doufáme, že budeme mít možnost s Vámi příště cestovat!
Zobrazit více

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Kateřina Mackovičová
Victoria Beachcomber Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.