O cestovní kanceláři

O cestovní kanceláři Modrý Maurícius

 

O cestovní kanceláři Modrý Maurícius

Cestovní kancelář Modrý Maurícius Vám umožní poznat Maurícius, Maledivy, Seychely Emiráty, Zanzibar a mnohé další za ceny přijatelné téměř pro každého. V těchto zemích máme přímé kontrakty na hotely a místní cestovní kanceláře. Na rozdíl od většiny českých cestovních agentur nenakupujeme od německých cestovek. Naše specialistky Vám vysněný zájezd ušijí na míru podle Vašich požadavků a možností. Nemusíte se vázat na termíny, jelikož nabízíme odlety každý den a libovolnou délku pobytu. Zajistíme Vám kvalitní ubytování a pohodlnou přepravu na pravidelných linkách Emirates.

 

Spolehlivé rady od specialistů

Všechny nabízené destinace jsme osobně navštívili a rádi se s Vámi podělíme o své zkušenosti. Víme, kde jsou nejlepší pláže, a umíme doporučit to nejvýhodnější ubytování. S hotely máme dlouhodobě dobré vztahy a služby objednáváme přímo v destinaci za nejlepší ceny. Díky tomu jsme maximálně flexibilní a umíme si poradit i s netradičními požadavky. Proč byste si měli vybírat z předpřipravených balíčků, když můžete cestovat podle sebe? S námi navíc nemusíte složitě hledat na internetu recenze hotelů a porovnávat nabídky. Poskytneme Vám nadstandardní servis, osobní rady a garanci nejnižší ceny na českém trhu.

Jak sehnat dovolenou za nejlepší cenu?

Neplaťte zbytečně velké částky za letenky a ubytování a objednejte si dovolenou co nejdříve. Destinace v Indickém oceánu neznají Last Minute. Můžete výrazně ušetřit, když využijete First Moment - slevy za předstih mezi objednávkou a odletem mohou snížit cenu ubytování až o 30 %. Ceny letenek rostou s obsazeností letadel, takže nejlevnější letenky seženete od 9 do 3 měsíců před cestou. Novomanželé mohou zase využít až 70 % slevy z ceny ubytování pro nevěstu, která může platit až 9 měsíců po svatbě. Výhodnější podmínky platí pro zájezdy na kulaté výročí svatby. Všem cestujícím doporučujeme zůstat v destinaci co nejdéle, jelikož některé hotely Vám k 8 zaplaceným nocím přidají až 4 noci navíc zdarma. Chcete-li cestovat s dětmi, navrhneme hotel, kde mohou Vaše ratolesti jíst a bydlet zdarma.

 

 

Postaráme se Vám o klidnou dovolenou

Cestovní kancelář Modrý Maurícius je pojištěna proti úpadku u ERV Evropská pojišťovna, a. s. S ERV Evropská pojišťovna, a. s. spolupracujeme již řadu let. Sjednáme Vám spolehlivé cestovní pojištění léčebných výloh až do výše 8 milionů, pojištění zavazadel i pojištění proti stornu zájezdu. ERV Evropská pojišťovna, a. s. poskytuje pomoc na telefonu 24 hodin denně. Ve všech destinacích najdete kvalitní kliniky, před cestou nepotřebujete žádné očkování. Na Mauríciu a na Maledivách je součástí pobytu i osobní schůzka s českými delegáty, kteří v destinacích trvale žijí. Poradí Vám, kam na výlet, zajistí transfery a exkurze a budou Vám nápomocní ve všech ohledech. Během dovolené jsme pro Vás navíc na telefonu 24 hodin denně i my. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotku, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Chci do ráje

 

Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort and Spa 
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.