Be Cosy Apart Hotel ***

Maurícius

Moderní apartmány v Trou aux Biches

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Be Cosy Apart Hotel ***

Hodnocení 8.8 Hodnotí 2 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu
Strava Bez stravy, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů 100m od pláže V centru živého městečka Moderní ubytování s bazénem

Popis hotelu Be Cosy Apart Hotel *** Maurícius

Tento nový prázdninový komplex se nachází pouze 100 m od klidného severně-západního pobřeží neodolatelné pláže Trou aux Biches v srdci přímořské vesničky.  Be Cosy Apart Hotel byl navržen tak, aby poskytl maximální komfort a příjemnou atmosféru uvnitř tropické zahrady, která je velmi pečlivě upravována. Tento apartmánový hotel nabízí každodenní 3* služby včetně luxusního venkovního bazénu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

1-2 guests Studios (48 - 51 m²)

1-2 guests Studios (48 - 51 m²)

Pokoj obsahuje ložnici, koupelnu, kuchyň a balkón. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12ti let..

Apartmán s jednou ložnicí (78 - 90 m²)

Apartmán s jednou ložnicí (78 - 90 m²)

Pokoj obsahuje ložnici, koupelnu, kuchyň a terasu. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby a 2 děti do 12ti let, nebo 3 dospělé osoby..

2 Bedroom duplex (78 - 107 m²)

2 Bedroom duplex (78 - 107 m²)

Pokoj obsahuje ložnici, obývací pokoj, koupelnu, kuchyň a balkón. Kapacita pokoje: max. 5 dospělých osob, nebo 2 dospělé osoby a 3 děti do 12ti let...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel má k dispozici krásnou novou restauraci "Be Restaurant" ve které se podávají snídaně, obědy a večeře. Hotel má také bar.

V hotelu si můžete vybrat z programů: pouze snídaně, polopenze, plná penze.

Můžete se těšit na anglickou snídani, obědové menu a večeře je buď formou bufetu nebo výběr z menu.

 

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů Be Cosy Apart Hotel

Všechny pokoje jsou vybaveny: individuálně nastavitelnou klimatizací, vlastní koupelnou se sprchou a oddělenou toaletou, šatnou, velkou postelí, zcela vybavenou kuchyní, osobním sejfem, žehličkou a žehlicím prknem, Wi-Fi připojením, přímou mezinárodní telefonní linkou a televizí.

102 luxusních a plně vybavených apartmánů je připraveno jen pro Vás, od menších studií až po čtyřlůžkové rodinné suity, které se nacházejí jen několik minut od rušného života severního pobřeží.

Nabídka pokojů

1-2 guests Studios (48 - 51 m²)

1-2 guests Studios (48 - 51 m²) foto

Pokoj obsahuje ložnici, koupelnu, kuchyň a balkón. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12ti let

Apartmán s jednou ložnicí (78 - 90 m²)

Apartmán s jednou ložnicí (78 - 90 m²) foto

Pokoj obsahuje ložnici, koupelnu, kuchyň a terasu. Kapacita pokoje: max. 2 dospělé osoby a 2 děti do 12ti let, nebo 3 dospělé osoby

2 Bedroom duplex (78 - 107 m²)

2 Bedroom duplex (78 - 107 m²) foto

Pokoj obsahuje ložnici, obývací pokoj, koupelnu, kuchyň a balkón. Kapacita pokoje: max. 5 dospělých osob, nebo 2 dospělé osoby a 3 děti do 12ti let.

Online cena a slevy Be Cosy Apart Hotel ***

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

 

Profi foto hotelu Be Cosy Apart Hotel ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Be Cosy Apart Hotel

Hotel má k dispozici krásnou novou restauraci "Be Restaurant" ve které se podávají snídaně, obědy a večeře. Hotel má také bar.

V hotelu si můžete vybrat z programů: pouze snídaně, polopenze, plná penze.

Můžete se těšit na anglickou snídani, obědové menu a večeře je buď formou bufetu nebo výběr z menu.

 

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Doprava do hotelu Be Cosy Apart Hotel

Transfer z letiště do hotelu Be Cosy Apart Hotel trvá asi 1hod 15min. Cesta z hotelu do hlavního města Port-Luis trvá 30 minut. 

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku místní cestovní kanceláře na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Be Cosy Apart Hotel ***

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Be Cosy Apart Hotel ***

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Be Cosy Apart Hotel ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Be Cosy Apart Hotel ***

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Bc. Martina Klevetová
Be Cosy Apart Hotel
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.