Grecotel Lux Me White Palace *****

Řecko

Jedinečný resort na severu Kréty

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Grecotel Lux Me White Palace

Pro hotel Grecotel Lux Me White Palace není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel Lux Me White Palace.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Grecotel Lux Me White Palace *****

Hodnocení 8.9 Hodnotí 7 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Kréta, Réthymno | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů U krásné písčité pláže Výborná gastronomie Dětský koutek a animační program
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Grecotel Lux Me White Palace ***** Řecko

Jedinečný rezort na severu řeckého ostrova Kréta disponující úžasnou polohou u písčité pláže přináší kombinaci skvělého designu, osobních služeb, vynikající kuchyně a mnoha možnostmi zábavy a aktivit. Rezort se nachází v blízkosti města Rethymno, cca 1,5 h z letišť Chania i Heraklion. Město Rethymno je třetím největším městem na Krétě a představuje fascinující mix starosvětského šarmu a temperamentního krétského života. 

Samotný rezort Vás uchvátí hned po příjezdu svým designovým exteriérem, působivou uvítací halou a vzdušným vnitřním prostorem. Po příjezdu na všechny hosty čeká osvěžující ručník, drink a překvapení pro děti. Pokud si budete přát, může na vás na pokoji čekat také čerstvé ovoce, voda a víno. Hosté v „Yali“ ubytování se mohou těšit na bohatší uvítací balíček i rozšířenější možnost uvítání na pokoji (a další benefity).

Rezort nabízí celkem 263 pokojů, bungalovů, suit a vil, přičemž některé suity a vily disponují skvělou lokací přímo u pláže. Interiéry ubytování jsou elegantní a prosvětlené s dominantou bílé barvy a většinou nabízejí výhled na moře. Většina ubytovacích kapacit byla v nedávné době zrenovována.

Hotel disponuje dohronmady 21 bazény a jedním bazénem speciálně pro děti. V rámci rezortu naleznete mnoho sportovního vyžití (např. tenis, plážový volejbal, taneční hodiny) a spa. Hotel má také vlastní DVD půjčovnu a letní kino.

V rezortu naleznete několik barů a skvělých restaurací s á la carte i bufetovou nabídkou řecké, italské, thajské, francouzské a fusion kuchyně. Hotel má také jedinečnou gurmánskou promenádu kolem pláže plnou restaurací a kiosků s exotickými pochoutkami.

Hotel je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, jelikož zde naleznete mnoho aktivit pro děti v rámci dětského klubu Grecoland, ale také skvělým místem pro dovolenou v páru.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Guestroom Garden/Mountain View - Single Use /*

..

Double Guestroom Garden View

Double Guestroom Garden View

Pohodlné pokoje ve středomořském stylu lákají lehkými nádechy barvy písku a moře v jinak bílém interiéru...

Swim-Up Double Guestroom

Swim-Up Double Guestroom

Novinkou pro rok 2020 jsou tyto útulné pokoje ve středomořském stylu s privilegovaným přístupem ke sdílenému bazénu...

Double Guestroom Sea View

Double Guestroom Sea View

Elegantní pokoje ideálně umístěné ve všech hotelových křídlech v 1. nebo 2. patře disponují nádherným výhledem na mořskou hladinu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Fantastické restaurace a bary v resortu nabízí skvělé kulinářské dobrodružství plné čerstvosti i doprovodné zážitky (např. servírky na bruslích). Vybrat si můžete z několika restaurací nabízejících bufetovou nabídku i á la carte menu z kuchyně řecké, italské, thajské, francouzské a fusion. Hotel nabízí také jedinečnou gurmánskou promenádu kolem pláže plnou restaurací a kiosků s exotickými pochoutkami. Gurmánský zážitek je doplněn o výběrová vína a ukázkové služby. Hotel také přichází s jídelním koutkem pro děti, kde jsou pro ně přichystané pochoutky po celý den zdarma.


Ventanas Il Mar

Elegantní restaurace, jejíž název znamená „okna na moře“, s celodenním provozem a vinným sklípkem nabízí bufetovým stylem středomořskou kuchyni s důrazem na místní pochoutky. Vedle skvělého jídla se zde můžete těšit také na tématické večery a nádherný výhled z otevřené terasy. Pro děti je v restauraci k dispozici dětský koutek s pokrmy. Snídaně se podávají v čase 07:15 - 10:30, obědy 12:30 - 14:30 a večeře 18:30 - 21:30.

The White

V této zážitkové restauraci si pochutnáte na večeřích z degustačního menu inspirovaného francouzskou, italskou a řeckou kuchyní s důrazem na mořské plody. Restaurace disponuje i terasou s kouzelným výhledem na mořskou hladinu. Hlavním lákadlem je skvostný výhled na západ slunce. Na své degustační cestě si v této restauraci můžete vybrat ze tří unikátních menu založených na sezónních ingrediencích. Dopřejte si ke svému zážitku také kvalitní víno z místního sklípku. Místa v restauraci je nutné si rezervovat. Vstup do restaurace The White je možná pro osoby starší 14 let. Otevřena je v době 19:30 - 23:30.

Tavernaki

Jak název napovídá, jedná se o typickou řeckou restauraci s á la carte nabídkou a výhledem na moře. Očekávat zde můžete autentická a delikátní jídla spojená s prvotřídními, ale uvolněnými službami. Restaurace je v provozu na snídaně 08:30 - 11:00, obědy 13:00 - 15:00 a večeře 19:00 - 23:00 a je vyžadována rezervace.

Asia White

Během procházky po gurmánské promenádě narazíte na malý asijský poklad. Á la carte restaurace a bar je otevřen pro večeře v čase 19:00 - 23:00 a je nutná rezervace. Vychutnejte si asijské delikatesy i koktejly ve zdejší uvolněné atmosféře podkreslené DJskými mixy, které se s večerem rozjíždí a bar se tak mění na místo plné života.

Oriental Guest Restaurant

Vynikající restaurace Oriental nabízí jedinečnou autentickou kuchyni středního východu. Přináší zapomenuté tradiční chutě a poskytuje svým hostům nepřekenovatelý prvotřídní zážitek z jídla.  Nabízí pokrmy v moderním a luxusním prostředí s vlastním osobním dotykem orientu. Milovníci shisha si mohou po večeři dát shisha dýmku s tabákem nejvyšší kvality v baru Shisha (shisha dýmka je za poplatek). Restaurace je otevřena v době 19:00 - 23:00 (nutná předem rezervace).

Fico D’India

Restaurace Fico D’India přichází s uvolněnou atmosférou a exkluzivní á la carte nabídkou autentické italské kuchyně. Restauraci s celodenním espresso barem naleznete u bazénu. Po západu slunce se restaurace mění na chilloutovou zónu. Užijte si zde tedy italské chutě pod širým nebem, živou zábavu a nesmírné pohodlí. Restauraci můžete navštívit po předchozí rezervaci v čase oběda (12:30 - 17:00) a večeře (19:00 - 24:00). Předem je nutná rezervace místa.

Hot Steak Restaurant

Vyzkoušejte prskající horký steak připravený na kameni v nové restauraci. Restaruace Hot Steak Restaurant je umístněna na široké terase, nabízí nádherné západy slunce a panoramatických výhled na moře. Kladej je důraz na kvalitní čerstvé suroviny. K jídlu si vyberte láhev kvalitního vína či lihoviny, který vám dokonale doplní nezapomenutelný večer. Restaurace je otevřena v čase 19:00 - 23:00, vždy je nutné si předem udělat rezervaci.

Patisserie a Chocolaterie

Pokud milujete čokoládu, nezapomeňte navštívit místo Patisserie a Chocolaterie s božskými čokoládovými pochoutkami. V nabídce naleznete take moučníky, koláče, sladkosti, ale i zdravější varianty pochutin k mlsání. Cukrárna je otevřena dopoledne a ve večerních hodinách. Otevřeno má 10:30 - 14:30 a 18:30 - 22:00.

Light Fare by the Pool

V Light Fare by the Pool si můžete dopřát vydatná a jednoduchá jídla jako např. křupavé sendviče a bagety či lákavé hamburgery a tortily. Vše z á la carte menu je připraveno z nejčerstvějších ingrediencí. Lehký oběd či snad si vyhutnáte v čase 10:30 - 17:00.

Creperie – Gelateria

V Creperie – Gelateria naleznete nejen teplé chutné palačinky, ale také osvěžující zmrzlinu, ovoce, čerstvé džusy, smoothies či frappé. Creperii s  provozem 10:30 - 18:00 naleznete na gurmánské promenádě.

ONE 24/7

Salónek One 24/7 je, jak název napovídá, otevřený non-stop. Stolování doplňuje nabídka kávy, moučníků, obložených talířů a inovativních jídel.

 

Bary:

Sunset Lounge Bar

Kosmopolitní bar vyzařuje kouzlo a luxus resortu a nabízí výhled na velkolepé scenérie zdejší riviéry i na vyhlášený západ slunce. Dopřejte si osvěžující koktejly a vybrané nápoje uvnitř či na prostorné terase. Provozní doba je 10:30 - 01:00.

“Long” Beach Bar

“Long” Beach Bar je ideálním místem ke strávení odpočinkových chvil u pobřeží za zvuků příjemné hudby a s chutným koktejlem v ruce. Bar je otevřen 10:30 - 24:00.

Pool Bar v rodinné části hotelu Family Club Area

Osvěžte se vyhlazeným nápojem a menším občerstvením v baru u bazénu. Provozní doba 10:00 - 18:00.

Fico D’India – All Day Espresso Bar

Relaxujte s šálkem svého oblíbeného espressa nebo vyzkoušejte jedinečné italské nápoje v samém srdci rezortu. Tento bar je ideálním místem k setkání a nasátí místního ducha. Provozní doba baru je 10:30 - 24:00.

2 vinné sklepy

Objednejte si sklenici nebo láhev kvalitního vína. Vinné sklepy jsou Vám k dispozici v čase 20:00 - 23:00 ve vybrané večery.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

Kategorie a vybavení pokojů Grecotel Lux Me White Palace

Resort LUX.ME White Palace vás nadchne nabídkou různých typů ubytování. Celkem v resortu naleznete 263 pokojů, bungalovů, suit a vil, které z většiny nabízejí výhled na moře. Některé suity a vily disponují skvělou lokací přímo u pláže. Interiéry ubytování jsou elegantní a prosvětlené s dominantou bílé barvy. Jednotlivé kategorie pokojů jsou umístěny v hlavní budově a dalších křídlech hotelu - White, Blue, Palace, Rethymno.

V každém typu ubytování naleznete: wifi, klimatizaci/topení, lednici, minibar (na žádost nebo/a za poplatek), Lux-me balíček, trezor, LCD TV se satelitními programy, telefon, vybavení k přípravě kávy a čaje, župany, pantofle, osušky a fén.

Nabídka pokojů

Guestroom Garden/Mountain View - Single Use /*

Double Guestroom Garden View

Double Guestroom Garden View foto

Pohodlné pokoje ve středomořském stylu lákají lehkými nádechy barvy písku a moře v jinak bílém interiéru. V pokoji o rozloze 27 m² naleznete velkou manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka a dále pohodlnou rozkládací pohovku a koupelnu. Pokoj nabízí výhled do hotelové zahrady či na krétské pohoří. V pokoji se smí ubytovat max. 2 dospělí s jedním dítětem. Tyto pokoje, které se nacházejí ve všech hotelových křídlech, dosud neprošly rekonstrukcí.

Swim-Up Double Guestroom

Swim-Up Double Guestroom foto

Novinkou pro rok 2020 jsou tyto útulné pokoje ve středomořském stylu s privilegovaným přístupem ke sdílenému bazénu. Nový moderní interiér pokoje (27 m²), kterému vévodí velká manželská postel a pohovka vhodná pro ubytování dítěte, oplývá bílou barvou doplněnou modrými prvky. Z ložnice se skrz francouzská okna dostanete na terasu a zmiňovaný bazén. Do pokoje se pohodlně vejdou dva dospělí s jedním dítětem. Z pokoje vede výhled do zahrady.

Double Guestroom Sea View

Double Guestroom Sea View foto

Elegantní pokoje ideálně umístěné ve všech hotelových křídlech v 1. nebo 2. patře disponují nádherným výhledem na mořskou hladinu. Ve zrenovovaném pokoji (27 m²) s tyrkysovými prvky se nachází velká manželská postel. U francouzských oken naleznete také denní pohovku, která je vhodná pro odpočinek kdykoliv během dne. K pokoji patří koupelna a prostorný balkón (8 m²). Pokoj je vhodný pro dva dospělé.

Superior Guestroom Sea View

Superior Guestroom Sea View foto

Zrenovované prostorné pokoje (33 m²) s kouzelným výhledem na moře naleznete ve všech hotelových křídlech. Pokoj v bílém designu oživeným tyrkysovými prvky disponuje velkou manželskou postelí. K pokoji náleží koupelna a oddělený sprchový kout s přímým výhledem na moře. Na prostorný, zakrytý a zařízený balkon (8 m²) vstoupíte francouzskými okny. V tomto pokoji se smí ubytovat až 2 dospělí.

Prestige Bungalow Sea View

Prestige Bungalow Sea View foto

Zrenovované bungalovy jsou usazeny v zahradách a nabízejí výhled na moře. Naleznete je v přízemí v křídle White. Moderně zařízený pokoj (35 m²) disponuje velkou manželskou postelí a vlastní koupelnou. Z pokoje vstoupíte do odděleného prostoru, kde naleznete úžasnou velkou pohovku. Venkovní prostor (25-30 m²) je oddělen velkými francouzskými okny. V bungalovu se mohou ubytovat až 2 dospělí s jedním dítětem.

Family Guestroom

Family Guestroom foto

Prostorné ubytování vhodné pro rodiny s dětmi (max. 2 dospělí a 2 děti) disponuje velkou manželskou postelí a moderním ručně vyřezávaným nábytkem. Celý interiér těchto zatím nezrenovovaných pokojů (37 m²) je vyveden v jasných letních barvách. Z ložnice se vchází do obývacího pokoje, který může sloužit také jako druhá ložnice se dvěma rozkládacími pohovkami. Z pokoje se nabízí krásný výhled do bujné zahrady nebo na pohoří. Pokoje naleznete v křídlech White, Blue a Rethymno v přzemí nebo v 1. patře.

Swim-Up Family Guestroom

Novinkou pro rok 2020 jsou tyto útulné pokoje ve středomořském stylu s privilegovaným přístupem ke sdílenému bazénu, který je umístěn přímo u terasy pokoje. Moderní pokoje (37 m²) nabízejí posuvnými dveřmi oddělené místnosti pro spánek nebo odpočinek, ale i nádherný výhled do bujné zeleně. Do pokoje se pohodlně vejdou dva dospělí se dvěma dětmi.

LUX ME Swim-Up Bungalow Sea View with Sharing Pool

LUX ME Swim-Up Bungalow Sea View with Sharing Pool foto

Chcete si zaplavat v bazénu, který je jen pár kroků z vašeho pokoje? Pak si k dovolené vyberte právě tento zrenovovaný bungalov nacházející se v přízemí hotelových křídel White, Palace a Rethymno. Bungalovy disponují výhledem na moře a přímým přístupem do exkluzivního hotelového bazénu sdíleného několika ubytovacími jednotkami. Nový moderní interiér pokoje (35 m²), kterému vévodí velká manželská postel, oplývá bílou barvou doplněnou modrými prvky. Z ložnice vstoupíte do odděleného prostoru s pohovkou. Z tohoto prostoru se skrz francouzská okna dostanete na terasu se zahradou a zmiňovaným bazénem. Do pokoje se pohodlně vejdou dva dospělí s jedním dítětem.

LUX ME Junior Suite Sea View

LUX ME Junior Suite Sea View foto

Zcela nové pokoje (40 m²) s úžasným výhledem na moře se nachází ve všech křídlech hotelu v 1. nebo 2. patře. Pokoje jsou vhodné pro mladé rodiny (max. 2 dospělí a dítě) a jsou dekorovány v odstínech slonové kosti a modré. V pokoji naleznete moderní nábytek a metalické povrchy. Hlavní doménou je ložnice s velkou manželskou postelí, která je v jednom velkém prostoru doplněna o obývací zónu se dvěma pohodlnými pohovkami ideálními pro přespání dětí. K pokoji patří koupelna a oddělený sprchový kout s výhledem na moře. Francouzskými okny projdete na zastřešený zařízený balkon (8 m²).

Family Apartment

Family Apartment foto

Nové rodinné apartmány (55 m²) jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel, jelikož nabízejí dva oddělené pokoje s přilehlými koupelnami a zařízenými balkony s výhledem do zahrady nebo na pohoří. Jeden pokoj je připraven jako ložnice s velkou manželskou postelí a druhý je vybaven jako obývací pokoj, který ale může být lehce proměněn ve druhou ložnici. V apartmánu se mohou ubytovat až 2 dospělí a 3 děti. Apartmán nacházející se v hotelových křídlech Palace a Rethymno v 1. nebo 2. patře disponuje také spojovacími dveřmi a může být spojen s dalším pokojem. V takovém případě spolu mohou bydlet až 4 dospělí a čtyři děti.

White Family Suite Sea View

White Family Suite Sea View foto

Prostorné suity (50 m²) nacházející se ve všech hotelových křídlech v 1. nebo 2. patře jsou vhodné pro rodinnou dovolenou. Disponují ložnicí s velkou manželskou postelí se sprchovým koutem a vlastním balkonem, která je oddělena od obývacího pokoje se dvěma pohodlnými pohovkami, dalším balkonem a koupelnou. Celková plocha zastřešených balkonů s nádherným výhledem na mořskou hladinu je 16 m². Maximální počet ubytovaných v této suitě jsou 2 dospělí a 2 děti.

Grand Family Suite Sea View

Grand Family Suite Sea View foto

Velkolepé suity s velkými skleněnými dveřmi vedoucí na krytý balkón, ze kterého se otevírají výhledy na moře. Ve vybraných vilách je navíc přímý vstup do vyhřívaného bazénu. Interiér o rozloze 75 m² zahrnuje dvě oddělené ložnice s postelemi o velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky a obývací prostory se dvěma pohovkami. Dále se zde nachází dvě koupelny s vanou a dvěma oddělenými sprchovými kouty. Přidružené venkovní prostory se rozkládají na ploše 16 m². Pokoje najdete v křídle Palace v přízemí, 2. nebo 3. patře. Maximální počet ubytovaných v této suite jsou 4 dospělí a 2 děti.

Petit „Yali" Seafront Suite With Sharing Pool

Petit „Yali" Seafront Suite With Sharing Pool foto

Suita Petit „Yali“ Sharing Pool Seafront Suite představuje exkluzivní úkryt pro všechny, kteří hledají prvotřídní lokaci u pláže a maximální komfort. Ideální je pro zamilované páry na líbánkách nebo oslavující výročí. Ubytování (40 m²) je vzdušné a elegantně zařízené s dřevěným nábytkem a dekorem v barvách slonoviny, béžové a tyrkysové. Hlavní ložnice, pyšnící se velkou manželskou postelí, je doplněna o obývací prostor oddělený posuvnými dveřmi, který nabízí pohodlnou pohovku a výhled na moře. Tento obývací prostor může být proměněn v dětskou ložnici. Samozřejmostí je koupelna se sprchou, wc a exkluzivními toaletními potřebami. Suitu, která umožňuje přímý přístup do exkluzivního bazénu v resortu, naleznete v křídle Rethymno v přízemí. K suitě patří také zahrada s rozlohou 25-30 m². Ve suitě se mohou ubytovat až 2 dospělí se dvěma dětmi.

LUX ME „Yali“ Seafront Suite With Sharing Pool Sea View

LUX ME „Yali“ Seafront Suite With Sharing Pool Sea View foto

Díky ubytování v těchto suitách nebudete muset chodit pěšky zpět do pokoje, jakmile si zaplavete v bazénu. Jednoduše si totiž doplavete přímo k vlastní sluneční terase. Interiér těchto moderních suit je laděn do luxusní béžové doplněné o tyrkysovou barvu a metalické povrchy, které podtrhují vzdušnost této suity o rozloze 54 m². Suita je tvořena ložnicí, obývacím pokojem, šatnou a koupelnou s vanou i sprchovým koutem. Suita je vhodná pro 2 dospělé a dvě děti, které se pohodlně vyspí na rozkládací pohovce v obývacím pokoji. Z přilehlé zahrady (40 m²) s úchvatným výhledem na moře se dostanete k bazénu s efektem nekonečna. Suity se nachází v křídlech Blue a Rethymno v přízemí.

Villa „White“ Seafront With Private Pool, Direct Beach Access Sea View

Villa „White“ Seafront With Private Pool, Direct Beach Access Sea View foto

Bílé vily se chlubí unikátním designem, svítivým interiérem o rozloze 85 m² a zahradou o velikosti 60 m² se sprchou a slunečníky. Zároveň jsou ztělesněním komfortu a nekonečných výhledů skrze francouzská okna, které se otvírají na tyrkysové moře. V hlavní ložnici najdete postel o velikosti king a dvě oddělená lůžka, zatímco přidružené obývací prostory disponují dvěma pohovkami. Dostatek soukromí pro ubytované hosty poskytnou dvě koupelny se zdvojenými umyvadly, vanou a oddělenou sprchou. Ve vybraných vilách se vyskytuje vyhřívaný bazén s opalovacími lehátky hned u vody.

Villa „Luxe Yali“ Seafront With Private Pool, Direct Beach Access Sea View

Villa „Luxe Yali“ Seafront With Private Pool, Direct Beach Access Sea View

Villa Grand Lux „Yali“ Private Pool představují fantastické místo pro strávení ojedinělé dovolené přímo na pláži. Vila nabízí vnitřní prostor o rozloze 60 m² a dalších cca 60 m² tvoří venkovní prostor s terasou, vyhřívaným soukromým bazénem (20 m²) a venkovní sprchou. Bílý interiér rozjasněný žlutou a modrou tvoří ložnice s velkou manželskou postelí, koupelna s jacuzzi vanou i sprchovým koutem, šatna a obývací prostor, který může být využit k přespání dětí. Vily nacházející se v hotelových křídlech White a Palace mohou obývat až dva dospělí se dvěma dětmi.

LUX ME Guestroom Sea View

LUX ME Guestroom Sea View foto

Prostorné zcela nové pokoje (40 m²) s úchvatným výhledem na mořskou hladinu jsou rozloženy po celém hotelovém rezortu v 1. nebo 2. patře. Pokoje jsou určeny dvěma dospělým s dítětem a jsou ideální volbou pro mladé rodiny. Interiér pokoje je vyveden v typické bílé barvě doplněné různými odstíny modré. V pokoji naleznete velkou manželskou postel a pohodlnou pohovkou, která se může změnit v postel pro dítě. K pokoji patří koupelna s vanou a odděleným sprchovým koutem s výhledem na moře. Francouzskými okny se dostanete na přilehlé balkony vybavené pohodlným venkovním nábytkem s celkovou plochou 16 m².

Pláž a moře

Hotel leží u kilometr dlouhé písčito-oblázkové pláže, která byla ověnčena cenou „Blue Flag“. Průzračné moře oplývá výjimečnou kvalitou.

Na pláži naleznete slunečníky, lehátka a také část určenou pouze dospělým.

Online cena a slevy Grecotel Lux Me White Palace *****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Grecotel Lux Me White Palace

Pro hotel Grecotel Lux Me White Palace není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel Lux Me White Palace.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 3 389 Kč / osoba, noc, LUX ME Concept v Double Guestroom Garden/Mountain View
v termínu od 01.04.2023 do 10.05.2023
 

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Grecotel Lux Me White Palace *****

Gastronomie a hotelové restaurace Grecotel Lux Me White Palace

Fantastické restaurace a bary v resortu nabízí skvělé kulinářské dobrodružství plné čerstvosti i doprovodné zážitky (např. servírky na bruslích). Vybrat si můžete z několika restaurací nabízejících bufetovou nabídku i á la carte menu z kuchyně řecké, italské, thajské, francouzské a fusion. Hotel nabízí také jedinečnou gurmánskou promenádu kolem pláže plnou restaurací a kiosků s exotickými pochoutkami. Gurmánský zážitek je doplněn o výběrová vína a ukázkové služby. Hotel také přichází s jídelním koutkem pro děti, kde jsou pro ně přichystané pochoutky po celý den zdarma.


Ventanas Il Mar

Elegantní restaurace, jejíž název znamená „okna na moře“, s celodenním provozem a vinným sklípkem nabízí bufetovým stylem středomořskou kuchyni s důrazem na místní pochoutky. Vedle skvělého jídla se zde můžete těšit také na tématické večery a nádherný výhled z otevřené terasy. Pro děti je v restauraci k dispozici dětský koutek s pokrmy. Snídaně se podávají v čase 07:15 - 10:30, obědy 12:30 - 14:30 a večeře 18:30 - 21:30.

The White

V této zážitkové restauraci si pochutnáte na večeřích z degustačního menu inspirovaného francouzskou, italskou a řeckou kuchyní s důrazem na mořské plody. Restaurace disponuje i terasou s kouzelným výhledem na mořskou hladinu. Hlavním lákadlem je skvostný výhled na západ slunce. Na své degustační cestě si v této restauraci můžete vybrat ze tří unikátních menu založených na sezónních ingrediencích. Dopřejte si ke svému zážitku také kvalitní víno z místního sklípku. Místa v restauraci je nutné si rezervovat. Vstup do restaurace The White je možná pro osoby starší 14 let. Otevřena je v době 19:30 - 23:30.

Tavernaki

Jak název napovídá, jedná se o typickou řeckou restauraci s á la carte nabídkou a výhledem na moře. Očekávat zde můžete autentická a delikátní jídla spojená s prvotřídními, ale uvolněnými službami. Restaurace je v provozu na snídaně 08:30 - 11:00, obědy 13:00 - 15:00 a večeře 19:00 - 23:00 a je vyžadována rezervace.

Asia White

Během procházky po gurmánské promenádě narazíte na malý asijský poklad. Á la carte restaurace a bar je otevřen pro večeře v čase 19:00 - 23:00 a je nutná rezervace. Vychutnejte si asijské delikatesy i koktejly ve zdejší uvolněné atmosféře podkreslené DJskými mixy, které se s večerem rozjíždí a bar se tak mění na místo plné života.

Oriental Guest Restaurant

Vynikající restaurace Oriental nabízí jedinečnou autentickou kuchyni středního východu. Přináší zapomenuté tradiční chutě a poskytuje svým hostům nepřekenovatelý prvotřídní zážitek z jídla.  Nabízí pokrmy v moderním a luxusním prostředí s vlastním osobním dotykem orientu. Milovníci shisha si mohou po večeři dát shisha dýmku s tabákem nejvyšší kvality v baru Shisha (shisha dýmka je za poplatek). Restaurace je otevřena v době 19:00 - 23:00 (nutná předem rezervace).

Fico D’India

Restaurace Fico D’India přichází s uvolněnou atmosférou a exkluzivní á la carte nabídkou autentické italské kuchyně. Restauraci s celodenním espresso barem naleznete u bazénu. Po západu slunce se restaurace mění na chilloutovou zónu. Užijte si zde tedy italské chutě pod širým nebem, živou zábavu a nesmírné pohodlí. Restauraci můžete navštívit po předchozí rezervaci v čase oběda (12:30 - 17:00) a večeře (19:00 - 24:00). Předem je nutná rezervace místa.

Hot Steak Restaurant

Vyzkoušejte prskající horký steak připravený na kameni v nové restauraci. Restaruace Hot Steak Restaurant je umístněna na široké terase, nabízí nádherné západy slunce a panoramatických výhled na moře. Kladej je důraz na kvalitní čerstvé suroviny. K jídlu si vyberte láhev kvalitního vína či lihoviny, který vám dokonale doplní nezapomenutelný večer. Restaurace je otevřena v čase 19:00 - 23:00, vždy je nutné si předem udělat rezervaci.

Patisserie a Chocolaterie

Pokud milujete čokoládu, nezapomeňte navštívit místo Patisserie a Chocolaterie s božskými čokoládovými pochoutkami. V nabídce naleznete take moučníky, koláče, sladkosti, ale i zdravější varianty pochutin k mlsání. Cukrárna je otevřena dopoledne a ve večerních hodinách. Otevřeno má 10:30 - 14:30 a 18:30 - 22:00.

Light Fare by the Pool

V Light Fare by the Pool si můžete dopřát vydatná a jednoduchá jídla jako např. křupavé sendviče a bagety či lákavé hamburgery a tortily. Vše z á la carte menu je připraveno z nejčerstvějších ingrediencí. Lehký oběd či snad si vyhutnáte v čase 10:30 - 17:00.

Creperie – Gelateria

V Creperie – Gelateria naleznete nejen teplé chutné palačinky, ale také osvěžující zmrzlinu, ovoce, čerstvé džusy, smoothies či frappé. Creperii s  provozem 10:30 - 18:00 naleznete na gurmánské promenádě.

ONE 24/7

Salónek One 24/7 je, jak název napovídá, otevřený non-stop. Stolování doplňuje nabídka kávy, moučníků, obložených talířů a inovativních jídel.

 

Bary:

Sunset Lounge Bar

Kosmopolitní bar vyzařuje kouzlo a luxus resortu a nabízí výhled na velkolepé scenérie zdejší riviéry i na vyhlášený západ slunce. Dopřejte si osvěžující koktejly a vybrané nápoje uvnitř či na prostorné terase. Provozní doba je 10:30 - 01:00.

“Long” Beach Bar

“Long” Beach Bar je ideálním místem ke strávení odpočinkových chvil u pobřeží za zvuků příjemné hudby a s chutným koktejlem v ruce. Bar je otevřen 10:30 - 24:00.

Pool Bar v rodinné části hotelu Family Club Area

Osvěžte se vyhlazeným nápojem a menším občerstvením v baru u bazénu. Provozní doba 10:00 - 18:00.

Fico D’India – All Day Espresso Bar

Relaxujte s šálkem svého oblíbeného espressa nebo vyzkoušejte jedinečné italské nápoje v samém srdci rezortu. Tento bar je ideálním místem k setkání a nasátí místního ducha. Provozní doba baru je 10:30 - 24:00.

2 vinné sklepy

Objednejte si sklenici nebo láhev kvalitního vína. Vinné sklepy jsou Vám k dispozici v čase 20:00 - 23:00 ve vybrané večery.

Sport a wellness hotelu Grecotel Lux Me White Palace *****

Resort se může pochlubit 21 bazény a jedním dětským bazénem. Zbrusu nový tmavě modrý bazén je dostupný všem hostům a nabízí vyhřívanou mořskou vodu ve vybraných měsících duben až říjen. Pro rodinné aktivity jsou ideální dva bazény: jeden bazén s mořskou vodou (495 m²) a dětský bazén s mořskou vodou o rozloze 155 m².
Pro vybrané pokoje je k dispozici 8 společných bazénů s mořskou vodou, 11 soukromých bazénů speciálně pro ultra luxusní kolekci Yali Suites.

V resortu můžete strávit také aktivní dovolenou. V nabídce naleznete plážový volejbal, vodní polo, šnorchlování, kánoe, šlapadla, vybavení na šnorchlování, jízda na banánu, stolní tenis, taneční hodiny, šipky, deskové hry či tenis (některé služby jsou zpoplatněné). Zacvičit si můžete jogu, aqua aerobic, streching, osobní trenink s trenérem v posilovně, zumbu a jiné. Na večeři je pro vás připraven zábavní program, folklorní tance, živé kapely s tance, večerní kino či diskotéky.

Hotel má také vlastní DVD půjčovnu. V blízkosti naleznete také možnosti využití horských kol, jízdy na koni, golf a školu potápění.

Hippie Spa

Nechte se hýčkat v Hippie Spa, jehož nabídka masáží, kosmetických procedur, relaxací či péče o nehty zdokonalí vaši dovolenou na tomto kouzelném místě.

K dispozici je Vám posilovna s vybavením na kardio, hammam,  masáže a relaxační místnost.

Děti v hotelu Grecotel Lux Me White Palace *****

Zejména děti zažijí v tomto rezortu vysněnou dovolenou, jelikož je zde pro ně připraven bohatý program v dětském klubu Grecoland.

Děti se mohou těšit na vnitřní i venkovní hrací prostory, vodní a písečné prvky a dokonce i malé toalety. Kvalifikovaný personál, hovořící několika jazyky, se o vaše ratolesti ve věku 3-12 let rád postará 6 dní v týdnu a vy budete moci nerušeně relaxovat.

GrecoKids 3 – 6 let

Na děti ve věku 3-6 let čeká zejména zábava spojená s poznáváním řecké kultury, historie a přírody. Šest dní v týdnu je zaplněno malováním, tvorbou, vodními hrátky, týmovými hrami, tématickými akcemi, hledáním pokladů, apod.

GrecoJuniors 7 – 12 let

Děti ve věku 7 – 12 let milují aktivní dovolené a to je přesně to, co na ně v rezortu čeká. O zábavu bude postaráno od rána do večera. Klub nabízí např. parties, týmové hry, sportovní aktivity, vodní hrátky či kreativní tvorbu.

GrecoTeens 13+
Od rána do večera budou i teenageři v rezortu zabaveni mnoha aktivitami, z nichž lze jmenovat plážový volejbal, vodní sporty, turnaje, hip hop, řecké tance či diskotéky.

Grecobaby 0-3 roky

Hotel nabízí možnost objednat si před příjezdem z hotelové nabídky kojeneckých potřeb vše pro vaše miminka a batolata, aby balení pro vás nebylo noční můrou. Hotel dokáže zajistit: nočníky, jídelní židličky, kočárky, ohřívače lahví, sterilizátory lahví, varnou konvici, vaničky, přebalovací podložky, houpací lehátka či chůvičky. Některé položky jsou ovšem dostupné v omezeném množství.

 

Stravování

Na děti (3-14 let) čeká od rána až do večera gastronomický koutek „tasty corner“, kde se můžou zdarma čeká občerstvit (ovoce, sušenky, zmrzlina, jogurty).

Aktivity

Mezi aktivity, které hotel nabízí k zabavení vašich dětí, patří také letní kino, vodní sporty ve vodním centru na pláži (potápění, kánoe, šlapadla, vodní lyžování), tenis, jízda na kole, nedaleký golf a vodní park.

Hotel dále nabízí: hlídání dětí (za poplatek), jídelní židličky ve všech restauracích, dětské menu v á la carte restauracích, možnost dřívějších dětských večeří, službu pediatra (za poplatek) a dětské produkty v hotelových obchodech (pleny, vlhčené ubrousky, hračky, jídla, atd.)

Mapa - Grecotel Lux Me White Palace *****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů do Řecka do hotelu Grecotel Lux Me White Palace *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grecotel Lux Me White Palace *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2022
Ing. Jindřiška Jelínková
Ing. Jindřiška Jelínková 724 065 778

Recenze hotelu Grecotel Lux Me White Palace *****

Letová spojení do Řecka

Ing. Kateřina Mackovičová
Grecotel Lux Me White Palace
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.