Řecko

Řecko

Rychlá kalkulace hotelu

Řecko
Odlet
Nocí v hotelu
Grecotel LUX ME White Palace
Hotel

Pro hotel Grecotel LUX ME White Palace není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel LUX ME White Palace.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

 

Řecko. Už to slovo samotné vybízí ke snění…

Najdete zde perfektní dlouhé pláže s azurovou vodou, luxusní rezorty, skvělý servis, výbornou gastronomii, ale hledáte-li víc, protože Vás zajímá kultura a historie, tak to v této kolébce civilizace také naleznete. Řecko má totiž každému co nabídnout. A v neposlední řadě zde najdete milé obyvatele a uvolněnou atmosféru, po které na dovolené všichni toužíme.

Obrovskou výhodou zůstává fakt, že do Řecka se dopravíte za 2,5 hodiny letu, čímž se stává nejoblíbenější letní destinací našich klientů.

Na letošní sezónu jsme pro Vás vybrali spoustu nových a špičkových rezortů, které v Řecku stále vznikají pod renomovanými mezinárodními řetězci. Luxusní rezorty značky Domes Vám právě nyní přinášíme s exkluzivní 15% slevou, kterou naše cestovní kancelář nabízí jako jediná na českém trhu. Poznejte nádherné ostrovy Korfu a Krétu již toto léto.

recko-005.jpg recko-022.jpg
 
 

 

 

Důležité informace pro návštěvníky Řecka

Od 17. 5. 2021 se Řecko otevírá všem turistům bez nutnosti karantény po příletu. Po příletu bude vyžadován negativní PCR test na Covid-19 ne starší 72 hod od odběru v anglickém jazyce nebo oficiální národní certifikát o provedeném očkování v anglickém jazyce, pokud uplynulo minimálně 14 dnů od završení vakcinace. Dále platí povinnost nejpozději 24 hodin před vstupem do Řecka vyplnit elektronický formulář (PLF), na jehož základě obdržíte QR kód.

Která místa Vám v Řecku doporučujeme?

Řecko se rozkládá na necelých 132 000 čtverečních kilometrech a kromě pevniny je tvořeno tisíci malými i většími ostrovy, které – mnohdy i ty ležící blízko u sebe – se od sebe výrazně liší svých charakterem i naprosto odlišnou historií.

 

 

 

Chalkidiki

Nabízíme Vám hotely na řecké pevnině na poloostrově Chalkidiki. Poloostrov Chalkidiki na severovýchodě Řecka je známý pro své krásné pláže a snadnou dostupnost z města Soluně. Krásná a velmi klidná část tohoto poloostrova se jmenuje Sani a je místem, kde se nachází také pět resortů stejnojmenného řetězce Sani Resorts. Dále Vám zde můžeme nabídnout ubytování v nejkvalitnějších all inclusive rezortech Evropy, a to v hotelech Ikos Olivia a Ikos Oceania.

Kréta

Největší řecký ostrov vyniká starobylými městy, legendárními mínójskými paláci včetně Knossu, a působivou krajinou. Krásné pláže zalité sluncem najdete po celém ostrově, zatímco vnitrozemí si stále uchovalo tradiční ráz se zasněnými až zapomenutými vesničkami. Nad celým ostrovem se tu doslova vznáší ve vzduchu bohatá historie, která Vás bude provázet na každém kroku. Určitě navštivte starou zástavbu v kouzelném Réthymnu či kosmopolitní a trendy Chanii. Nakonec jsou to však lidé, díky nimž se sem budete stále a stále vracet. Milí, srdeční a také patřičně hrdí na svůj ostrov a bohatou tradici. Pokud cestujete rádi i za gastronomií, tak budete nadšeni z typicky čerstvých, organicky pěstovaných potravin podávaných v krétských tavernách. Krétská kuchyně ostatně patří mezi nejzdravější na světě. A tak si nezapomeňte přivést jako suvenýr krétský horský čaj, který Vám pak v zimních měsících bude posilovat imunitu a přenese Vás aspoň na chvíli zpět na toto magické místo.

Korfu

Dalším přenádherným ostrovem, které omývá Jónské moře, je Korfu. Zahalené do temně zeleného závoje, s hornatým obzorem nořícím se do průzračně čistého tyrkysového moře je Korfu známé jako řecký smaragdový ostrov. Patří mezi nejzelenější z řeckých ostrovů a je také jedním z nejmalebnějších. Kvetoucí keře a stromy pokrývají téměř celou jeho zvlněnou krajinu a na jaře je ostrov plný nádherných divoce rostoucích květů a vůní. Místní pláže jsou jedny z nejčistších v Řecku a hlavní město Corfu určitě nevynechejte při své návštěvě ostrova, má naprosto neopakovatelnou atmosféru.

recko-006.jpgrecko-008.jpg recko-018.jpgrecko-023.jpgrecko-014.jpgrecko-004.jpg  

Rhodos

Dalším ostrovem, který nabízíme, je Rhodos. Díky své jižní poloze je stejně jako Kréta vhodný pro návštěvy od května do října. V těchto měsících pak zvláště pro milovníky historie a památek. Kromě krásných pláží zde ve vnitrozemí najdete nedotčené vesnice a odlehlé kláštery. Nevynechejte návštěvu starobylého města Lindos, který leží na východní straně ostrova. Lindos je jedním z nejromantičtějších a nejfotogeničtějších míst v celém Řecku. Jedná se o přístav a ve zdejší zátoce Svatého Pavla můžete i docela hezky šnorchlovat. Ochutnejte místní rybí speciality a domů si jako suvenýr můžete přivést ručně vyšívané ubrusy a látky, které se vyrábí stále stejnou metodou již od dob Alexandra Velikého.

Kos

Dalším překrásným a menším ostrovem je Kos, který se nachází již poblíž Turecka. Pláže jsou zde čisté, a proto zde často můžete spatřit mořské želvy a nádherné ryby, dohlédnete až na dno a horizont vám nebude rušit žádná budova či obří loď. Stejně jako na každém řeckém ostrově zde najdete skvělou autentickou řeckou kuchyni a milé obyvatele. Nový all inclusive resort Ikos Aria je jen posledním důvodem proč pro svou letošní dovolenou zvolit právě ostrov Kos. 

Mykonos

Pokud toužíte po nějakém hodně trendy ostrově a hlavně pro mladé, pak se vydejte na Mykonos. Leží uprostřed Egejského moře a patří do skupiny ostrovů zvané Kyklady. Přes den idylický slunný ostrov s mnoha menšími zátokami a písečnými plážemi se po soumraku probouzí do nočního nespoutaného života. Místní hotely jsou moderní a městečka kosmopolitní. Na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova leží designový hotel Mykonos Blu, naše horká novinka tohoto léta. U tohoto ostrova musíte počítat s letem z Prahy s přestupem. Odlety z Vídně pak nabízí i přímé lety.

Zakynthos

V případě, že toužíte po úplném klidu a soukromí a jste zvyklí na jedinečný servis pětihvězdičkového hotelu, pak se s námi vydejte na Zakynthos, do hotelu Porto Zante. Jedná se o náš nejluxusnější produkt z řecké nabídky.

recko-028.jpgrecko-002.jpgrecko-021.jpgrecko-010.jpegrecko-015.jpgrecko-016.jpg 
 

 

Závěrem

A v případě, že sníte ještě o nějakém jiném řeckém ostrově nebo místě, tak jsme připraveni ho s Vámi prozkoumat a již teď můžeme slíbit, že i tady Vás Řecko mile potěší. 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.