Grecotel LUX ME DAMA DAMA **** Řecko

Grecotel LUX ME DAMA DAMA je resort nacházející se v letovisku Faliraki chlubící se nejpozoruhodnější pláží na ostrově Rhodos. Jedná se o jednu z nejlepších destinací v oblasti Středomoří, a to z toho důvodu, že vás krásné počasí čeká nejen v létě a díky tomu si dovolenou opravdu užijete, ale i na podzim.

Řetězec: Grecotel, Lokalita: Řecko, Rhodos, RhodosMapa

Hotel se nachází velmi blízko letiště a města. Město je plné pohádkových scenérií, dlážděných ulic, různých obchodů, malebných restaurací a kaváren. Pro hosty je v resortu vždy připravená nějaká aktivita, jako například windsurfing.

Samotný resort klade důraz na luxus a kombinaci moderního designu s historickou výzdobou. Najdete zde živá veřejná prostranství, vodní svět, a ubytování v bungalovech. Během pobytu si můžete vychutnat bohaté možnosti stravování v jedné z 5 restaurací. Místní scenérie jsou přímo dělané pro nádherné fotografie, díky kterým budete ještě dlouhá léta vzpomínat na tuto krásnou dovolenou. 

 

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře Modrý Maurícius:
2021, Kateřina Mackovičová, 724 730 018,

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

Kategorie a vybavení pokojů Grecotel LUX ME DAMA DAMA

Hosté mají na výběr ze 16 druhů pokojů, které jsou plné světla a moderního designu. Čeká vás výhled na moře, svěží vzhled hrající barvami a nádherné západy slunce.

Vybavení zahrnuje denně doplňovaný minibar, zařízení pro přípravu čaje a kávy, pokojovou službu a sejf.

Nabídka pokojů

Single Room, Land Side

Mini Room (21 m²)

Pokoj v hlavní budově s prostorem pro dva dospělé hosty. Disponuje dvoulůžkem nebo dvěma oddělenými postelemi, plně vybavený balkón a koupelnou.

Mini Room (21 m²) Mini Room (21 m²)

Double Room Garden View (28 m²)

Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji vás osloví teplými barvami, historickou výzdobou a postelí o velikosti king. Dále zahrnuje tematické vybavení, koupelnu, francouzská okna a plně vybavený balkón. Pohovka může být využita jako postel pro třetího hosta.

Double Room Garden View (28 m²) Double Room Garden View (28 m²)

Superior Room Side Sea View (28 m²)

Ubytování pro hosty s výhledem na Egejské moře a okolí ostrova Rhodos. Barevné spektrum se zaměřuje na odstíny červené, vkusný nábytek a historické obrazy vytváří příjemný vzhled pokoje. Hlavní ložnice s postelí o velikosti king s pohovkou umožňují ubytování tří hostů. Francouzská okna a plně vybavený balkón představují ideální příležitost pro pozorování legendárních západů slunce.

Superior Room Side Sea View (28 m²) Superior Room Side Sea View (28 m²)

Garden Bungalow 1st foor (22 m²)

Ideální lokace ve vrchních patrech poskytuje výhled na překrásné zahrady resortu. Pokoj hraje krémovými a béžovými barvami a najdete v něm dekorace ve stylu korálů. Hosty čeká postel o velikosti king, francouzská okna a plně vybavený balkón, který přímo vyzývá k opalování.

Garden Bungalow 1st foor (22 m²) Garden Bungalow 1st foor (22 m²)

Superior Bungalow poolside (22 m²)

Zbrusu nové bungalovy ve středomořském stylu a ideální lokací v překrásných zahradách. Pokoje jsou prostorné a zahrnují postel o velikosti king, předsíň a koupelnu s prosklenou sprchou. Design je v krémových a béžových barvách s korálovými dekoracemi. Perfektní výhled na okolí vám poskytne soukromá terasa, která je s pokojem spojena vysokými skleněnými dveřmi.

Superior Bungalow poolside (22 m²) Superior Bungalow poolside (22 m²)

Superior Room Sea View (28 m²)

Zrenovovaný hotelový pokoj s francouzskými okny nabízí velkolepý výhled na Egejské moře, přivítá vás vzhled s důrazem na světlé barvy a malovaným obrazem s historickým podtextem. Skládá se z hlavní ložnice, ve které najdete postel o velikosti king s pohovkou vhodnou pro jedno dítě, předsíně, soukromé koupelny a plně vybaveného balkónu.

Superior Room Sea View (28 m²) Superior Room Sea View (28 m²)

LUX.ME Sky Room Sea View (28 m²)

Luxusní pokoj umístěný v nejvyšším patře hotelu nabízí skvělý výhled na pláž Faliraki. Místnosti jsou plně zrenovované. V hlavní ložnici se nachází postel o velikosti king s pohovkou, která poslouží jako lůžko pro dalšího hosta. Výzdoba je moderní, zahrnuje červené, modré a zlaté prvky s korálovými dekoracemi. Soukromá koupelna, francouzská okna a plně vybavený balkón vám dopřejí zasloužený odpočinek.

LUX.ME Sky Room Sea View (28 m²) LUX.ME Sky Room Sea View (28 m²)

LUX.ME Sea View Room (26 m²)

Prostorný a elegantní pokoj s francouzskými okny má výhled na Egejské moře. Nový typ ubytování, co nabízí jedinečný pocit luxusu a pohodlí. Předsíň vede do šatny i koupelny inspirované lázeňským prostředím s prosklenou sprchu a komodu s umyvadlem. Hlavní ložnice je plně vybavena nábytkem a postelí o velikosti king.

LUX.ME Sea View Room (26 m²) LUX.ME Sea View Room (26 m²)

LUX.ME Bungalow poolside (28 m²)

Nově postavený bungalov je velmi prostorný a vhodný pro rodinu, nachází se v zahradách. Ložnice zahrnuje postel o velikosti king, dále zde najdete obývací pokoj, ve kterém může spát jedno dítě. Pokoje jsou odděleny posuvnými dveřmi a vybaveny ručně vyrobeným nábytkem. Koupelna inspirovaná lázeňským designem poskytuje místo pro odpočinek po celodenním vyhřívání na slunci. Na plně vybavenou terasu vedou vysoké skleněné dveře, k dispozici je také zahrada jen pár kroků od místních bazénů.

LUX.ME Bungalow poolside (28 m²) LUX.ME Bungalow poolside (28 m²)

Family Room Garden View (37 m²)

Apartmá se dvěma místnostmi, předsíní, koupelnou a plně vybaveným balkónem, nabízí výhled na okolí Rhodu. Postel v hlavní ložnici je buď manželská, nebo dvě jednolůžka, zatímco vedlejší pokoj disponuj dvěma pohovkami. Předsíň vede do prostorné koupelny a na balkón. Vybavení je moderní a velké skříně poskytují dostatek úložných prostorů.

Family Room Garden View (37 m²) Family Room Garden View (37 m²)

Premier Family Room Garden View (37 m²)

Prostorné ubytování v hlavní budově vhodné pro rodinu. Najdete zde hlavní ložnici s možností vyběru mezi manželskou postelí a dvěma jednolůžky. Vedlejší místnost poslouží jako místo pro odpočinek nebo místnost navíc, kde přespí děti. Rodina ocení dvě oddělené koupelny a bohaté úložné prostory ve velkých skříních.

Premier Family Room Garden View (37 m²) Premier Family Room Garden View (37 m²)

Premier Family Room Side Sea View (37 m²)

Pokoj umístěný ve velkých prostorech hlavní budovy. Nabízí hlavní ložnici, ve které najdete manželskou postel nebo dvě jednolůžka. Předsíň je vybavena dvěma pohovkami, které mohou být využity na spaní. Výzdoba se nese v duchu béžové barvy, doplňuje ji plátno v odstínech růžové, hnědé a terracotta. Po vstupu se ocitnete v předsíni, která dále vede do prostorné koupelny, obsahující dvojité umyvadlo se skříněmi, a obou ložnic. Plně vybavený balkón s výhledem na moře a okolí je přístupný z více místností.

Premier Family Room Side Sea View (37 m²) Premier Family Room Side Sea View (37 m²)

Loft Family Room with Garden (27 m²)

Ubytování umístěné na nejnižším podlaží nabízí skvělou kombinaci interiéru a venkovního prostředí. V hlavní ložnici najdete postel o velikosti king a ručně vyráběný nábytek. Schody spojují spodní část pokoje s vrchní, ve které se nachází druhá ložnice se dvěma postelemi. Koupelna se nachází na spodním patře. Plně vybavená terasa poskytuje skvělý výhled na krajinu. Přírodní krásy Řecka pak můžete poznávat na zahradě.

Loft Family Room with Garden (27 m²) Loft Family Room with Garden (27 m²)

LUX.ME Family Bungalow poolside (48 m²)

Luxusní ubytování s výhledem na bazén a zahradu, ve kterém si užijete kombinaci interiéru a venkovního prostředí ve středomořském stylu. Budou pro vás připraveny dvě velké, plně vybavené terasy. Dále zde najdete dva obývací pokoje s postelí o velikosti king a dvěma jednolůžky, koupelnu inspirovanou lázeňským vzhledem s prosklenou sprchou a velkou šatnu. Pokoje jsou vymalované světlými barvami, což společně s francouzskými okny poskytuje prostory plné světla.

LUX.ME Family Bungalow poolside (48 m²) LUX.ME Family Bungalow poolside (48 m²)

LUX.ME Family Room Sea View (40 m²)

Ubytování LUX.ME je perfektní volba pro rodiny s dětmi. Nabízí oddělené ložnice a prostornou koupelnu s přístupem z více místností. Po vstupu se ocitnete v předsíní, která vede do obou obývacích pokojů, v hlavním najdete postel o velikosti king a ve vedlejším dvě oddělené postele. Ručně vyráběné vybavení a překrásná výzdoba v odstínech krémové a světle hnědé vytváří ideální atmosféru pro odpočinek. Dva plně vybavené balkóny a vysoké skleněné dveře poskytují více než dostatečný výhled na moře.

LUX.ME Family Room Sea View (40 m²) LUX.ME Family Room Sea View (40 m²)

Two-bedroom Bungalow Suite Sea View (60 m²)

Nově zrenovovaná suita nabízí svou jedinečnou polohou na vrchním patře bungalovu výhled na Egejské moře. Najdete zde dvě ložnice se soukromými koupelnami, stolovací prostory, tři balkóny a venkovní nábytek. Hlavní obývací pokoj obsahuje postel o velikosti king. V celé suitě jsou dřevěné stropy, parketové podlahy a stylová výzdoba v béžové a světle hnědé barvě.

Two-bedroom Bungalow Suite Sea View (60 m²) Two-bedroom Bungalow Suite Sea View (60 m²)

Pláž a moře

Grecotel Lux Me Rhodos se nachází u písečno-oblázkové pláže s oceněním Blue Flag, která hodnotí kvalitu vody, environmentální cítění, bezpečnost, služby a vybavení.

Na pláži naleznete kabinky na převlečení, sprchy, opalovací lehátka, ručníky a slunečníky, to vše je zdarma k využití dle libosti.

Online cena a slevy Grecotel LUX ME DAMA DAMA ****

Nejnižší cena od 2 079 Kč / osoba, noc, all inclusive v Mini Room Garden View
v termínu od 06.10.2022 do 07.11.2022

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Grecotel LUX ME DAMA DAMA

Pro hotel Grecotel LUX ME DAMA DAMA není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel LUX ME DAMA DAMA.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Grecotel LUX ME DAMA DAMA ****

Naše foto hotelu Grecotel LUX ME DAMA DAMA ****

Gastronomie a hotelové restaurace Grecotel LUX ME DAMA DAMA

V resortu vás čekají restaurace a bary s vyhlídkou na Egejské moře. Kulinářské zážitky jsou založené na využívání kvalitních a čerstvých ingrediencí.

HELIOS BUFFET RESTAURANT

Všechny jídla světa chutnají o to líp, když si k nim můžete užít výhled na moře. Menu jsou dostupné celý den a večer se nabízí tematické stolování ve formě bufetu. Snídaně se podávají v době 07:15 - 10:30, obědy 12:30 - 14:30 a večeře 18:30 - 21:15.

THE OLIVE RESTAURANT

Restaurace nabízí jedinečný koncept stolování ve formě degustace jídel z Francie, Itálie a Řecka. Menu vám připraví zkušení šéfkuchaři a pochutnáte si na nich při dech beroucím západu slunce. Večeři si můžete vychutnat v čase 19:00 - 22:00 (předem nutná rezervace).

MADAME BUTTERFLY ASIAN RESTAURANT

Madame Butterfly Asian Restaurant se chlubí menu sestaveným z autentických asijských jídel a výhledem na okolní krajinu. Večeře je možná v době 19:00 - 22:00 (nutná rezervace předem).

NEW DIVAN

Vyzkoušejte zbrusu novou libanonskou a la carte restauraci, která se otevře v létě 2020. Toto úžasné místo na pláži mezi exotickými palmami je egejskou interpretací jedinečného světového kosmopolitního životního stylu. Jeho poloha u pláže a luxusní dekorace poskytuje lákavé prostředí pro prvotřídní stolování a vychutnání si koktejlu. Můžete si rovněž vychutat výjimečný zážitek Shisha v baru Divan Shisha Lounge, který nabízí nejvyšší kvalitu dýmek a tabáku. K dispozici je v době 19:00 - 22:00 (nutná předem rezervace).

TAVERNA GREEK RESTAURANT

V hospůdce Tavernaki vám připraví klasický řecký předkrm Meze. Tento chod se doplňuje alkoholickým nápojem Ouzo, teplým chlebem, olivovým olejem a oreganem.

NEW ARCADE

Pokud chcete začít svůj den tím nejlepším způsobem, vychutnejte si svou snídani  z bohatého bufetu s dechberoucím pohledem z terasy na Egejské moře a třpitivou hladinu bazénu a poslechu melodie saxofonu (ve vybrané dny). Posnídat zde můžete v čase 08:30 - 11:00.

 

CRÊPERIE & GELATERIA

Chutné palačinky, vafle, občerstvení a zmrzlinu si můžete užívat od rána do večera. Otevřeno je 10:30 - 18:00.

ONE 24/7

Salónek One 24/7 je, jak název napovídá, otevřený non-stop. Stolování doplňuje nabídka kávy, moučníků, obložených talířů a inovativních jídel.

 

BARY

LOUNGE LOBBY BAR

Občerstvení, speciální kávy, čaje a koktejly si můžete ve zdejším salónku vychutnávat v průběhu dne v čase 10:30 - 01:00.

BEACH BAR

V plážovém baru najdete alkoholické i osvěžující nápoje společně s nealkoholickými koktejly v době 10:00 - 24:00.

Sport a wellness hotelu Grecotel LUX ME DAMA DAMA ****

Volné aktivity v resortu jsou početné a záživné, užijete si živou muziku, tančení, filmy a rodinné programy. Tematické večery zahrnují procházku po pláži na boso, rapsódii při plném měsíci a večerní párty.

Pro milovníky plavání je vám k dispozici  velký bazén se skluzavkami, děti si vyhrají v dětské bazénu.

V průběhu pobytu můžete využít některou ze sportovních aktivit, které hotel nabízí zdarma: windsurfing (pro zkušené hosty), šlapadla, kánoe, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo, boccia, šipky, vodní aerobic, aerobic, a fitness centrum.

Placené aktivity zahrnují: jízda na banánu, vodní lyže, let padákem, potápění (lekce i jednotlivé ponory), jízdu na kole, golf (18jamkové golfové hřiště se nachází 9 km od hotelu)

ELIXIR BEAUTY SPA

Místní lázně mají střechu ve formě skleněné pyramidy a obsahují bazén (v dubnu a říjnu vyhřívaný), saunu, místnost s párou a fitness centrum s vybavením pro kardio.

Dále zde najdete masáže, kosmetický salón a převlékací kabinky.

Děti v hotelu Grecotel LUX ME DAMA DAMA ****

Resort je díky své široké nabídce ubytování vhodný pro rodiny s dětmi. Ty mají k dispozici restauraci Kids Tasty Corner, ve které jsou připravené specializované programy zahrnující spoustu zeleniny a ovoce.

Pro malé hosty hotelu je připraven Kids Grecoland. Pro děti je k dispozici bazénový komplex o rozloze 1 400 m² se skluzavkami. 

Dětský klub Grecoland vytváří kouzelný zážitek z dovolené pro děti ve věku 4–12 let. Děti v Lux Me Rhodos si užijí speciální prázdninový program, aby si dospělí mohli odpočinout. Najdete zde: hračky a vybavení vyrobené z materiálů šetrných k životnímu prostředí, kvalifikovaný personál, kreativní aktivity se zábavou a hrami, program pro teenagery s důrazem na sport, soutěže pro děti a mládež.

Mapa - Grecotel LUX ME DAMA DAMA ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů do Řecka do hotelu Grecotel LUX ME DAMA DAMA ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grecotel LUX ME DAMA DAMA ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře Modrý Maurícius:
2021, Kateřina Mackovičová, 724 730 018,

Recenze hotelu Grecotel LUX ME DAMA DAMA ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Grecotel LUX ME DAMA DAMA ****

Pláž
6.7
Ubytování
9
Strava
9.7
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
8.3
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
8.8
3 hodnocení
Pláž
4
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
8.5
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
8
Ubytování
8.5
Strava
9.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
8.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9
2 hodnocení
Starší dvojice
25101
Datum recenze:
15. 07. 2021
Datum pobytu:
20. 06. - 30. 06. 2021
Průměr
8.7
Pláž
7
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Bez bot se do vody prakticky nedá vlézt, pláž a voda ale byly krásně čisté.
Bohužel první tři dny byl problém s klimatizací. Ostatní drobné problémy byly asi způsobeny rozjezdem sezóny.
Starší dvojice
Praha
Datum recenze:
14. 07. 2019
Datum pobytu:
23. 06. - 03. 07. 2019
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Těsně vedle hlavní budovy je umístěn výměník centrální klimatizace, který nepřetržitě obtěžuje hlukem blízké pokoje.

Ohlasy klientů Modrý Maurícius

Letová spojení do Řecka

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Grecotel LUX ME DAMA DAMA

Pro hotel Grecotel LUX ME DAMA DAMA není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel LUX ME DAMA DAMA.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Kateřina Mackovičová
Grecotel LUX ME DAMA DAMA
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.