SO Beach Villas *****

Maurícius

Soukromí a komfort za příznivou cenu

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel SO Beach Villas *****

Lokalita Maurícius, Ile aux Cerfs (Trou D´eau Douce) | Zobrazit mapu
Strava Bez stravy, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Soukromí ve vile s vl. kuchyní a bazénem Krásná pláž Balíček základních potravin na uvítanou

Popis hotelu SO Beach Villas ***** Maurícius

Chcete si užít dovolenou v soukromí, jen se svou rodinou nebo s přáteli? Hledáte krásné klidné pláže a hotelový komfort na místě, kde se budete zároveň cítit jako doma? Ubytujte se v jedné z šesti elegantních vil So Beach, které se nacházejí na malém soukromém pozemku v Roches Noires na severovýchodním pobřeží ostrova Mauricius.

Každá vila je zařízena v moderním stylu a má vlastní zahradu a bazén. Dlouhá bílá pláž, přístupná pouze Vám, je vybavena malými přístřešky a lehátky. Ve vile se každé ráno podává kontinentální snídaně. Bezstarostnou dovolenou Vám zajistí bezplatná úklidová služba a poradce, který pro Vás kdykoliv naplánuje program dle Vašeho přání.

Vily leží poblíž malé přímořské vesničky Riviére du Rempart, která je ideální pro dovolenou plnou odpočinku. Leží v nádherné krajině uprostřed nedotčené přírody, přímo na břehu neuvěřitelně modrého oceánu. Při procházkách po Rivière du Rempart a nakupování v místních obchůdcích zakusíte ten pravý život na tropickém ostrově.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Villa Etoile de Mer

Villa Etoile de Mer

Vila Etoile de Mer s výhledem na tyrkysovou lagunu a soukromým bazénem, přímo na pláži Roches Noires, je jednou z posledních autentických přímořských vil na Mauriciu...

Villa Kavanga

Villa Kavanga

Vila Kavanga nabízí soukromou zahradu s bazénem a terasou, jedinečný výhled na lagunu a nádhernou pláž s bílým pískem...

Villa Nautilus 1

Villa Nautilus 1

Vila Nautilus 1 se nachází na severovýchodním pobřeží Mauricia na soukromém pozemku jen pár metrů od pláže, se soukromou terasou a bazénem s výhledem na nádhernou soukromou zahradu tvo..

Gastronomie a hotelové restaurace

Po dlouhé cestě na Mauricius jistě oceníte  balíček se základními potravinami, jako je máslo, pečivo, ovoce, čaj, káva atd. Ve vile najdete veškeré vybavení potřebné k přípravě vlastních pokrmů. Můžete si tak v soukromí užívat společné vaření nebo grilování ve Vaší tropické zahradě! V nedalekém centru Riviére du Rempart můžete vyzkoušet několik restaurací s lokální i mezinárodní kuchyní.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů SO Beach Villas

Resort nabízí ubytování v šesti jedinečných vilách přímo na pobřeží Roches Noires, s okouzlujícími výhledy do exotických zahrad, na bílou písečnou pláž a lagunu.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Villa Etoile de Mer

Villa Etoile de Mer foto

Vila Etoile de Mer s výhledem na tyrkysovou lagunu a soukromým bazénem, přímo na pláži Roches Noires, je jednou z posledních autentických přímořských vil na Mauriciu. Ve vile jsou 4 ložnice s dvojlůžky a vlastními koupelnami v 1. patře a jedna ložnice s patrovou postelí v přízemí. 2 ložnice nabízí výhled na bílou písečnou pláž a lagunu. V přízemí se nachází společenská místnost, jídelna a veranda s výhledem na soukromý nekonečný bazén, pláž a moře. Dále plně vybavená kuchyně, kancelář, masážní místnost, dětský pokoj a samostatná koupelna. V prvním patře se nachází ložnice s koupelnami a také společenská místnost s LED TV. Další vybavení vily: zahradník a údržba bazénu, poplachový systém, soukromé parkoviště, BBQ, kajaky, ploutve, trezor na pokojích, klimatizace, Wi-Fi, telefon, plážové ručníky, pračka a sušička, žehlicí prkno, masážní místnost a posilovna. Maximální kapacita vily je 10 hostů.

Villa Kavanga

Villa Kavanga foto

Vila Kavanga nabízí soukromou zahradu s bazénem a terasou, jedinečný výhled na lagunu a nádhernou pláž s bílým pískem. V přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, jídelna, malá ložnice s manželskou postelí a větší ložnice s vlastní koupelnou. V 1. patře jsou 2 zbývající ložnice s luxusními koupelnami. Další vybavení vily: TV se satelitem, Wi-Fi, telefon, kajak, klimatizace, osušky, fén, pračka a sušička, žehlicí prkno, plně vybavená kuchyně a parkovací místo. Maximální kapacita vily je 8 hostů.

Villa Nautilus 1

Villa Nautilus 1 foto

Vila Nautilus 1 se nachází na severovýchodním pobřeží Mauricia na soukromém pozemku jen pár metrů od pláže, se soukromou terasou a bazénem s výhledem na nádhernou soukromou zahradu tvořenou exotickými rostlinami a zelenými trávníky. Vila se skládá ze dvou podlaží. V přízemí je obývací pokoj s jídelnou. 1. patro se skládá ze tří prostorných a pohodlných ložnic, špičkové koupelny a útulné TV místnosti. Vila je vybavena kvalitním nábytkem, klimatizací, plazmovou TV se satelitními programy, jídelnou a plně vybavenou kuchyní. Maximální kapacita vily je 6 hostů.

Villa Nautilus 3

Villa Nautilus 3 foto

Vila Nautilus 3 se nachází pár metrů od pláže, se soukromou terasou a bazénem, s výhledem na krásnou soukromou zahradu s exotickými rostlinami a zelenými trávníky. Vila se skládá ze dvou podlaží. V přízemí je obývací pokoj s jídelnou. 1. patro se skládá ze tří prostorných a pohodlných ložnic, nadstandardní koupelny a pohodlné TV místnosti. Vila je vybavena kvalitním nábytkem, klimatizací, plazmovou TV se satelitními programy, jídelnou a plně vybavenou kuchyní. Maximální kapacita vily je 6 hostů.

Villa Porcelaine 2

Villa Porcelaine 2 foto

Villa Porcelaine na severovýchodním pobřeží Mauricia je jednou ze 2 prostorných pobřežních vil se soukromými terasami a bazény s výhledem na krásné uzavřené zahrady s exotickými rostlinami a svěžími trávníky. Vila se skládá ze dvou podlaží. V přízemí je obývací pokoj s jídelnou. 1. patro se skládá ze tří prostorných a pohodlných ložnic, nadstandardní koupelny a pohodlné TV místnosti. Vila je vybavena kvalitním nábytkem, klimatizací, plazmovou TV se satelitními programy, jídelnou a plně vybavenou kuchyní. Maximální kapacita vily je 6 hostů.

Villa La Rafale

Villa La Rafale foto

Villa La Rafale, na severovýchodním pobřeží Mauricia, se nachází pár metrů od pláže, se soukromou terasou a bazénem, s výhledem na krásnou soukromou zahradu tvořenou exotickými rostlinami a zelenými trávníky. Vila je vybavena kvalitním nábytkem, klimatizací, plazmovou TV se satelitními programy, jídelnou a plně vybavenou kuchyní. V prvním patře jsou 3 prostorné a pohodlné ložnice, špičková koupelna a útulná TV místnost. Maximální kapacita vily je 6 hostů.

Pláž a moře

Před vilovým komplexem se rozprostírá pláž s jemným bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Pod vodou se občas mohou vyskytovat ploché černé kameny, které daly oblasti název Roches Noires. Pláž poskytuje dostatek soukromí i prostoru pro ranní jogging nebo odpolední procházky.

Online cena a slevy SO Beach Villas *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

 

Profi foto hotelu SO Beach Villas *****

Gastronomie a hotelové restaurace SO Beach Villas

Po dlouhé cestě na Mauricius jistě oceníte  balíček se základními potravinami, jako je máslo, pečivo, ovoce, čaj, káva atd. Ve vile najdete veškeré vybavení potřebné k přípravě vlastních pokrmů. Můžete si tak v soukromí užívat společné vaření nebo grilování ve Vaší tropické zahradě! V nedalekém centru Riviére du Rempart můžete vyzkoušet několik restaurací s lokální i mezinárodní kuchyní.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu SO Beach Villas *****

V blízkosti vily můžete provozovat vodní sporty, zkusit si rybaření nebo projížďky na koni. Po celý pobyt Vám bude k dispozici poradce (consierge), se kterým můžete naplánovat výlety do okolí. 30 minut jízdy autem od resortu je golfové hřiště. Sever ostrova Mauricius je velmi rušnou turistickou oblastí. Vaše vila stojí na klidném pobřeží, ale již po pár kilometrech cesty narazíte na turistické Grand Baie s obchůdky, kavárnami a nočním životem. Hlavní město Mauricia, Port Louis, je vzdáleno jen 30km.

Děti v hotelu SO Beach Villas *****

Doprava do hotelu SO Beach Villas

So Beach Villas leží na severovýchodním pobřeží ostrova, v dovolenkové oblasti plné restaurací, obchodů a klubů. Vzdálenost od letiště: 55km (cca 60 min autem). Centrum Riviére du Rempart: 10km (cca 12 min autem). Grand Baie: 25km (cca 30 min autem).

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku místní cestovní kanceláře na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - SO Beach Villas *****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu SO Beach Villas *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem SO Beach Villas *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu SO Beach Villas *****

Letová spojení na Maurícius

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.