Ravenala Attitude ****

Maurícius

Gastronomický ráj v moderním hotelu s pěknou pláží a mnoha možnostmi k relaxaci

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Ravenala Attitude

Pro hotel Ravenala Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ravenala Attitude.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Mauricius je uzavřený (zřejmě až do června 2021) Mauricius je uzavřený pro turisty ze všech zemí (zřejmě až do června 2021). Vláda ostrova Maurícius se rozhodla již na začátku léta 2020 uzavřít hranice pro úplně všechny. Zcela výjimečné návštěvy musí zůstat 14 dní pro příletu či příjezdu lodí v karanténě ve vládním hotelu a teprve poté mohou např. do své nemovitosti. Podle aktuální zprávy z poloviny listopadu vláda prodloužila vyplácení 50% mzdy všem zaměstnancům v cestovním ruchu až do konce června roku 2021. Vládní rozhodnutí má obrovskou podporu v místním převážně nevzdělaném obyvatelstvu hinduistického původu a vlastníci hotelů ho nedokáží změnit. Z hlediska turistiky prosím nepočítejte s cestováním na Mauricius v celé první polovině roku 2021. Chcete-li cestovat na tropické ostrovy u teplého oceánu, doporučujeme Vám Zanzibar, Maledivy nebo Dubaj, případně Seychely.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Ravenala Attitude ****

Hodnocení 9.1 Hodnotí 18 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Rozmanitý výběr aktivit v rezortu 10 jedinečných restaurací Krásná příroda v zátoce Balaclava

Popis hotelu Ravenala Attitude **** Maurícius

Na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius najdete svěží palmovou zahradu, rozkládající se mezi oceánem a řeknou. V ní jsou rozprostřeny bílé kononiální domky charakteristické pro hotel Ravenala Attitude. Jedná se o první čtyřhvězičkový hotel na ostrově, kde všechny pokoje mají velkorysé parametry Suit. Prostor je opravdu velkou devízou tohoto resortu. V zahradě se leskne spousta vodních ploch, pro hosty je zde několik opravdu velkých bazénů. Kromě toho je v areálu deset restaurací, písečná pláž rozdělená na zónu pro rodiny a pro dospělé, stylové spa a spousta přírodních cestiček jako stvořených pro procházky v zeleni.  Želví zátoka, ve které je hotel situován, nabízí mnoho možností k relaxaci i k vodním sportům. Zajímavým prvkem je také krátká "řeka" je Citron, která teče podél areálu. Můžete se zde projet na lodičkách nebo zkusit třeba pádlování ve stoje.

Ravenala se pyšní opravdu širokou nabídkou ubytování. Rodinám s dětmi doporučujeme prostorné Family suity se dvěma ložnicemi. Párům se bude líbit v Seafront Executive Suitách, které jsou umístěny v první řadě u pláže a mají krásný výhled na moře. Základní kategorie ubytování, Couple Suite, má krásných 64m2 a z balkonů je výhled na bazén nebo do zelené zahrady. 

Máte-li rádi gastronomii, budete v Ravenale nadšeni. Díky unikátnímu konceptu "kulinářské cesty kolem světa" můžete každý den večeřet jinde. Nabídka restaurací nemá v rámci čtyřhvězičkových hotelů na ostrově konkurenci. Nenechte si ujít především vyhlášenou plovoucí restauraci na řece, kde večer vládne velmi romantická atmosféra.  

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Ravenala Attitude

Rekonstruovaný hotel Ravenala Attitude doporučujeme zejména těm, kteří od dovolené očekávají pestrost a rozmanitost služeb. Resort je jako stvořený pro milovníky gastronomických zážitků v 10 restauracích a barech. Nám nejvíce chutnalo sushi v plážovém baru Lime.

Pro páry bychom jednoznačně doporučili moderní suity s lehátky u pláže určené pouze pro dospělé. Rodiny s dětmi naopak mohou využívat rodinné suity s ložnicí a obývacím pokojem na opačné straně areálu. 

Ravenala má také fantastické bazény, které svou rozlohou předčí většinu čtyřhvězdičkových resrtů na ostrově. Pláž je zde písečná a dělí se na klidný úsek pro dospělé a poměrně rušný úsek pro rodiny. Nejvíce se nám zde líbilo při západech slunce. Voda v zátoce je příjemně teplá a čistá. Pokud máte ale zrovna smůlu na počasí a hodně prší, může být voda dočasně kalná. 

Zajímavým prvkem v areálu je sladkovodní říčka "Le Citron." Nemějte obavy o její čistotu, pramení jen kousek od areálu a není do ní vypouštěn žádný odpad. Desítky a stovky kilometrů dlouhé řeky, jako máme u nás, na Mauríciu téměř nejsou. Resort pečlivě používá postřik proti komárům, takže se nemusíte bát žádných nepříjemností.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2019
Kateřina Mackovičová
Kateřina Mackovičová 724 730 018

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Couple Suite

Couple Suite

Základní suity mají rozlohu 64 m² a balkon či terasu s výhledem do zahrady. Celkem je těchto suit v resortu 130. Jsou určeny pro 2 dospělé osoby nebo pro 1 dospělého s dítětem...

Couple Suite Single

..

Family Suite

Family Suite

Prostorné rodinné apartmá má rozlohu 72 m² a díky dvěma ložnicícm umožňuje pohodlně ubytovat 2 dospělé a až 3 děti. I zde najdete spoustu soukromí a klidu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace

V resortu Ravenala Attitude najdete 10 vynikajících restaurací a barů s rozmanitým tematickým zaměřením, kde si každý přijde na své. Jednotlivé restaurace mají vlastní identitu, co se týče dekorace i pokrmů. Svou dovolenou tedy můžete obohatit o výjimečné kulinářské zážitky a každý den ochutnat jinou kuchyni od profesionálních kuchařů, kteří vědí, jak potěšit chuťové pohárky hostů.

Můžete se těšit na gastronomickou cestu kolem světa a à la carte atmosférou. V době obědů je možné si užít přímořské prostředí v lounge baru nebo v plážové restauraci. Lahodné večeře jsou nabízeny v unikátní barové restauraci v industriálním stylu, či v italské, asijské a samozřejmě také tradiční mauricijské restauraci.

Hotel nabízí pro hosty s polopenzí nebo s All Inclusive speciální program „Dine Around“ s kulinářským zážitkem v 7 z 10 restaurací.

hotel-ravenala-attitude-culinary-voyage-004.jpg

Mozaik – Bufetová restaurace je ideálním startovním místem a zároveň skvělou „základnou“ pro kulinářskou cestu. Má k dispozici 250 míst a můžete ji využít na snídaně (7:00 - 10:00) a večeře (18:30 - 22:00).

Madame Ming - À la carte restaurace Madame Ming servíruje pokrmy z Asie v příjemném prostředí s kapacitou 40 osob. Restaurace je otevřená na večeře (19:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

A Tavola! – Vydejte se za italskou atmosférou do restaurace A Tavola! s bufetovým a à la carte menu. Kapacita restaurace je 30 osob a je otevřená na večeře (19:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

Ō – užijte si pocit jemného písku pod nohama a ochutnejte z nabídky obědů i večeří ve formě à la carte menu. K dispozici je 150 míst.

Kot Nou – typická domácí mauricijská kuchyně, která kombinuje mimořádné chutě a jedinečné druhy koření. Celkem 24 míst je k dispozici na večeře (19:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

The Bistrot – trendový industriální nádech restaurace s à la carte menu, která servíruje obědy, jako saláty a hamburgery, a večeře s kvalitními masy , je vhodným místem pro setkávání s kapacitou až 150 osob. The Bistrot je ve čtvrtek restaurací pouze pro dospělé hosty. Otevřeno má od 19:00 do 22:00, šest dnů v týdnu.

Beach BBQ – jedním z oblíbeným zvyků mauricijských rodin je grilování na pláži ve velmi přátelské atmosféře. Užijte si menu (12:00 - 15:00 a 19:00 - 22:00) u plážového baru.

Riviera – plovoucí restaurace pro romantické rande na Rivière Citron nabízí à la carte menu s mořskými plody a masem na grilu. Večeři (19:00 - 22:00) si zde může najednou vychutnat až 24 hostů. Otevřeno šest dní v týdnu na základě rezervace.

Lime – Japonsko najdete také na Mauriciu, a to v tomto plážovém baru se sushi a saláty. Restaurace je přístupná na obědy a večeře pouze pro dospělé, 6 dní v týdnu, na základě rezervace. 

Taba-J – mauricijský koncept rychlého občerstvení s kvalitními pokrmy, které si můžete vzít s sebou nebo si vychutnat v posezení u baru.

Bary

Hotel disponuje také několika bary, které jsou vhodné jak pro relaxaci, tak také pro zábavu a setkávání se s ostatními. V nabídce je nespočet koktejlů a dalších nápojů. K barům patří:

Pool Bar - Otevřený téměř po celý den a vhodný také na obědy či odpolední čaj.

Balcony Bar – Dopřejte si kávu už od brzkého rána nebo si večer poslechněte tóny klavíru.

Ō Beach Lounge – Celodenní plážový bar s možností obědů.

The Bistrot – Bar otevřený od odpoledne až do půlnoci servíruje tapas a je také sportovním barem.

After – Noční klub a bar.

Sky Bar – Bar v konferenčním sálu, otevřený pouze při větších akcích.

 

V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři doporučujeme elegantní oděv, šortky nejsou povoleny ani v baru. 

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů Ravenala Attitude

Celkem 272 suit je příhodně rozděleno do tří zón – pro dospělé, pro páry a pro rodiny. Všechny byly během rekonstrukce plně zrenovovány a nyní představují rafinované a útulné ubytování, které má nádech typického ostrovního života. Modrošedé tóny, autentické tkaniny, ratanové postele a ozdoby jsou jen příkladem toho, na co se můžete těšit. Nebudou Vám kladeny žádné limity, abyste mohli prožít své exotické sny.

Vybavení pokojů: balkon nebo terasa, telefon s IDD, plazmová TV, wi-fi, minibar a la carte, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, klimatizace a koupelna se sprchou, vanou a oddělenou toaletou.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Couple Suite

Couple Suite

Základní suity mají rozlohu 64 m² a balkon či terasu s výhledem do zahrady. Celkem je těchto suit v resortu 130. Jsou určeny pro 2 dospělé osoby nebo pro 1 dospělého s dítětem.

Couple Suite Single

Family Suite

Family Suite

Prostorné rodinné apartmá má rozlohu 72 m² a díky dvěma ložnicícm umožňuje pohodlně ubytovat 2 dospělé a až 3 děti. I zde najdete spoustu soukromí a klidu. Rodiny si mohou vybírat ze 102 rodinných suit.

Family Suite 3 dospělé osoby

Executive Seafront Adult Suite

Executive Seafront Adult Suite

Tyto suity jsou umístěny jen pár kroků od oceánu, v exkluzivním křídle určeném pouze hostům nad 18 let. Mají 64 m² a poskytují maximální klid a soukromí. Budete moci využívat concierge servis, kávovar a navštěvovat privátní plážový bar s restaurací. Úsek pláže před budovou je vyhrazen pouze dospělým.

Pláž a moře

Ravenala Attitude leží přímo na krásné písečné pláži v oblasti Balaclava. Želví zátoka je obklopená zelení. Užijete si zde klidné koupání i vodní sporty. Můžete lenošit na pláži s bílým pískem, užívat si plážové bary nebo si půjčit loďku a vydat se proti proudu nedaleké říčky Citron.

Laguna má písčité dno, kde jen místy narazíte na kámen. Zvláště část pláže vyhrazená pro rodiny je na koupání výborná. V pravé části laguny před adult only sekcí je trochu více kamenů menší velikosti. Někteří klienti zde zaznamenali přítomnost mořských ježků, které však zaměstnanci hotelu pravidelně ostraňují.

Moře před hotelem je čisté. Pouze v deštivých dnech je voda kalná.

Online cena a slevy Ravenala Attitude ****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Ravenala Attitude

Pro hotel Ravenala Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ravenala Attitude.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 2 309 Kč / osoba, noc, Polopenze v Couple Suite
v termínu od 01.06.2021 do 30.06.2021

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Profi foto hotelu Ravenala Attitude ****

Naše foto hotelu Ravenala Attitude ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Ravenala Attitude

Restaurace

V resortu Ravenala Attitude najdete 10 vynikajících restaurací a barů s rozmanitým tematickým zaměřením, kde si každý přijde na své. Jednotlivé restaurace mají vlastní identitu, co se týče dekorace i pokrmů. Svou dovolenou tedy můžete obohatit o výjimečné kulinářské zážitky a každý den ochutnat jinou kuchyni od profesionálních kuchařů, kteří vědí, jak potěšit chuťové pohárky hostů.

Můžete se těšit na gastronomickou cestu kolem světa a à la carte atmosférou. V době obědů je možné si užít přímořské prostředí v lounge baru nebo v plážové restauraci. Lahodné večeře jsou nabízeny v unikátní barové restauraci v industriálním stylu, či v italské, asijské a samozřejmě také tradiční mauricijské restauraci.

Hotel nabízí pro hosty s polopenzí nebo s All Inclusive speciální program „Dine Around“ s kulinářským zážitkem v 7 z 10 restaurací.

hotel-ravenala-attitude-culinary-voyage-004.jpg

Mozaik – Bufetová restaurace je ideálním startovním místem a zároveň skvělou „základnou“ pro kulinářskou cestu. Má k dispozici 250 míst a můžete ji využít na snídaně (7:00 - 10:00) a večeře (18:30 - 22:00).

Madame Ming - À la carte restaurace Madame Ming servíruje pokrmy z Asie v příjemném prostředí s kapacitou 40 osob. Restaurace je otevřená na večeře (19:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

A Tavola! – Vydejte se za italskou atmosférou do restaurace A Tavola! s bufetovým a à la carte menu. Kapacita restaurace je 30 osob a je otevřená na večeře (19:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

Ō – užijte si pocit jemného písku pod nohama a ochutnejte z nabídky obědů i večeří ve formě à la carte menu. K dispozici je 150 míst.

Kot Nou – typická domácí mauricijská kuchyně, která kombinuje mimořádné chutě a jedinečné druhy koření. Celkem 24 míst je k dispozici na večeře (19:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).

The Bistrot – trendový industriální nádech restaurace s à la carte menu, která servíruje obědy, jako saláty a hamburgery, a večeře s kvalitními masy , je vhodným místem pro setkávání s kapacitou až 150 osob. The Bistrot je ve čtvrtek restaurací pouze pro dospělé hosty. Otevřeno má od 19:00 do 22:00, šest dnů v týdnu.

Beach BBQ – jedním z oblíbeným zvyků mauricijských rodin je grilování na pláži ve velmi přátelské atmosféře. Užijte si menu (12:00 - 15:00 a 19:00 - 22:00) u plážového baru.

Riviera – plovoucí restaurace pro romantické rande na Rivière Citron nabízí à la carte menu s mořskými plody a masem na grilu. Večeři (19:00 - 22:00) si zde může najednou vychutnat až 24 hostů. Otevřeno šest dní v týdnu na základě rezervace.

Lime – Japonsko najdete také na Mauriciu, a to v tomto plážovém baru se sushi a saláty. Restaurace je přístupná na obědy a večeře pouze pro dospělé, 6 dní v týdnu, na základě rezervace. 

Taba-J – mauricijský koncept rychlého občerstvení s kvalitními pokrmy, které si můžete vzít s sebou nebo si vychutnat v posezení u baru.

Bary

Hotel disponuje také několika bary, které jsou vhodné jak pro relaxaci, tak také pro zábavu a setkávání se s ostatními. V nabídce je nespočet koktejlů a dalších nápojů. K barům patří:

Pool Bar - Otevřený téměř po celý den a vhodný také na obědy či odpolední čaj.

Balcony Bar – Dopřejte si kávu už od brzkého rána nebo si večer poslechněte tóny klavíru.

Ō Beach Lounge – Celodenní plážový bar s možností obědů.

The Bistrot – Bar otevřený od odpoledne až do půlnoci servíruje tapas a je také sportovním barem.

After – Noční klub a bar.

Sky Bar – Bar v konferenčním sálu, otevřený pouze při větších akcích.

 

V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři doporučujeme elegantní oděv, šortky nejsou povoleny ani v baru. 

All Inclusive

Balíček All Inclusive pro sezónu 2020-2021 zahrnuje:

 • - snídaně v hlavní restauraci od 7:00 do 10:00

 • - pozdní snídaně od 10:00 do 11:00 u bazénu

 • - obědy v Ō, Beach BBQ, The Bistrot a Taba-J 

 • - obědy v Lime pro hosty ubytované v pokojích pouze pro dospělé

 • - večeře formou tzv. Dine Around v 7 restauracích

 • - noční klub (od 23:00 pochutiny, sendviče a vybrané alko i nealko nápoje)

 • - výběr z místních nápojů (voda, čaj, káva, nealko, výběr z více druhů vína, pivo a místní alkohol) od 09:00 do 00:00 hodin

 • - vybrané nápoje z mini-baru doplňované osobně od 9:00 do 23:00 v minibar shopu

 • - čaj, káva a místní sladkosti od 16:00 do 17:00 v Balcony Bar

 • - místní pochutiny servírované k večerním drinkům

 • - piknikové koše na výlet

 • - snídaně, oběd a večeře v ostatních hotelech rodiny Attitude (je třeba rezervovat 24 hodin předem, v závislosti na dostupnosti restaurací)

 • - 20% sleva na vybrané masáže od 9:00 do 14:00 (pro pobyty delší než 5 nocí)

 

Podmínky:
Balíček je dostupný za zvláštní poplatek na osobu a den. Měla by si jej objednat celá rodina / skupina, sdílející pokoj / všichni hosté v propojených pokojích (a to včetně dětí). All Inclusive platí ode dne příjezdu (14:00) do odjezdu (12:00). Nápoje a pokrmy objednané mimo tuto dobu nebo nápoje a pokrmy, které nejsou součástí balíčku, budou účtovány dle platného ceníku.

Název balíčku All Inclusive je All-in All-out.

Aktivity

Během pobytu v hotelech Attitude můžete zažít autenticitu života na Mauríciu a díky nabídce těchto zážitků poznat tradiční stolování, nákupy na tržišti, hudbu apod.

Otentik Dinner – zažijte pohostinnost ostrova Mauritius při autentické domácí večeři u místní rodiny (na vyžádání, za příplatek).
Otentik Bazar – nakupování a ochutnávání lokálních produktů na mauricijském tržišti.
Otentik Music – objevování rytmů a tónů tradiční mauricijské hudby.
Otentik Cuisine – autentická restaurace Kot Nou odráží kulinářské tradice ostrova a můžete tak i vyzkoušet kurzy vaření.
Otentik Discovery – nová aplikace pro navigaci po ostrově k dispozici pro Váš smartphone.

 

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Ravenala Attitude ****

The Ravenala má opravdu širokou nabídku aktivit, z níž si vybere snad každý: stolní tenis, plážový volejbal, pétanque, tenisový kurt, tělocvičnu/posilovnu, kurzy míchání čerstvých nealkoholických drinků pro teenagery, bazén o velikosti 1000 m² a dětský bazén s maximální hloubkou 40 cm, kanoe, výlety na lodích se skleněným dnem, šnorchlování, šlapadla, paddleboarding, windsurfing, denně hodiny posilování ve vodě a vodní lyžování. Za příplatek je možné zapůjčit si také kolo či skútr, nebo zažít rybolov, potápění, jízdu na banánu či parasailing.

V hotelu jsou  jednou týdně pořádány tzv. sega shows, každý večer (vyjma neděle) zde hraje živá hudba a v sobotu se pořádá také párty u bazénu (během léta).

 

Lázně Spa Attitude

Lázně Spa Attitude využívají rituály založené na opravdových přírodních elementech Mauricia jako půda, moře, slunce a rostliny. Otevřeno mají každý den od 9:00 do 20:00 a k dispozici je zde: 10 individuálních masážních místností, 2 místnosti pro procedury pro páry se soukromou vířivkou, hydroterapii, sprchu „vichy“, salon krásy a kadeřnictví, hammam (od 16 let), saunu a také lodge pro relaxaci.

Děti v hotelu Ravenala Attitude ****

Rodinná dovolená, kde si každý člen najde to své a dospělí si užijí i chvíle pro sebe. V klubu pro děti Ayo Le Dodo si Vaše děti užijí bezpečné okamžiky a zábavu pod dohledem pečlivých zaměstnanců klubu. Pro teenagery poskytuje klub Teens Republic zábavu odpovídající jejich věku.

Ayo Le Dodo – klub pro děti ve věku od 3 do 12 let je otevřen každý den od 9:00 do 23:00 a nabízí rozmanitou nabídku aktivit: venkovní kino, malování na obličej, honbu za pokladem, představení, kurzy vaření a nově také nabízí dětem od šesti let prázdninovou knihu zážitků.

Teens Republic – klub pro starší děti a mládež ve věku od 13 do 18 let je otevřen každý den od 10:00 do 23:00. Najdete zde: kulečník,  TV místnost a videohry, stolní tenis. přístup na internet, karaoke a venkovní kino.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Ravenala Attitude

Ravenala Attitude ****
Ravenala Attitude ****, Maurícius

Gastronomický ráj v moderním hotelu s pěknou pláží a mnoha možnostmi k relaxaci

Základní svatební balíček od 16 270 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad (v zahradě nebo na pláži),
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků (pokud je potřeba),
 • - hudbu na pozadí během obřadu,
 • - dárek pro pár,
 • - svatební dort,
 • - romantickou večeři při svíčkách ve svatební večer,
 • - speciální službu rozestýlky ve svatební den,
 • - šumivé víno na pokoji,
 • - květinovou koupel během rozestýlky,
 • - 20% slevu na masáže v lázních (1x za pobyt) a
 • - jednoduchou dekoraci místa pro svatební obřad.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíčekk Voyage od 38 480 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauritiu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad (v zahradě na pláži),
 • - dekoraci místa pro svatební obřad,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků (pokud je potřeba),
 • - žehlení svatebních oděvů,
 • - svatební kytici,
 • - účes pro nevěstu (včetně zkoušky)
 • - svatební myrtu pro ženicha,
 • - hudbu na pozadí během obřadu,
 • - láhev šampaňského během obřadu,
 • - dárek pro pár,
 • - exotické ovoce v pokoji při příjezdu,
 • - svatební dort,
 • - gala večeři na pláži s hurmovým menu (v závislosti na počasí),
 • - speciální službu rozestýlky ve svatební den,
 • - šumivé víno v pokoji,
 • - květinovou koupel,
 • - slavnostní snídaně na pokoji den po svatbě
 • - 1x masáž pro pár v lázních Spa Atittude a
 • - 20% slevu na masáže v lázních (1x za pobyt).
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - 30minutové video 8 670 Kč
 • - Květinová výzdoba na pláži 6 520 Kč
 • - Kytarista při obřadu 3 950 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 540 Kč
 • - Manikůra a pedikůra pro nevěstu 2 540 Kč
 • - Sega show 8 700 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 540 Kč
 • - Večeře při svíčkách na molu 1 810 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Ravenala Attitude

Cesta z letiště trvá cca 60 minut. 

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku EMOTIONS na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Ravenala Attitude ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Ravenala Attitude ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ravenala Attitude ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2019
Kateřina Mackovičová
Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu Ravenala Attitude ****

Pláž
7.8
Ubytování
9.3
Strava
9.5
Poloha
9.1
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.1
18 hodnocení
Pláž
8.7
Ubytování
9
Strava
9.3
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
9.3
Průměrné hodnocení
9.1
3 hodnocení
Pláž
8.6
Ubytování
9.8
Strava
10
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
5 hodnocení
Pláž
5.7
Ubytování
9
Strava
8.7
Poloha
8.7
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
8.4
3 hodnocení
Pláž
7.7
Ubytování
9.1
Strava
9.6
Poloha
8.9
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9
7 hodnocení
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
10
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
10
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Průměrné hodnocení svateb
10
4 hodnocení
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
31. 12. 2020
Datum pobytu:
16. 11. - 26. 11. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
- areal velky a priestranny, lehatka a uteraky v cene na plazi
- izba + kupelna cista a velka s dostatkom ulozneho priestoru,
- strava pestra z roznych kutov sveta + bufet a napoje
- skvela organizacia, vyzdvihnutie, odvoz do a z hotela a navsteva colnice vsetko vysvetlene spolu s odovzdanim dokumentov o svatbne priamo od delegata na letisku
- svatba podla predstav a dohody, skvela atmosfera
- personal hotela aj Deluxea priatelski a mili
- vyborna organizacia dokumentov v sprievode delegatky
- niet co vytknut
Starší dvojice
Praha 3
Datum recenze:
01. 10. 2019
Datum pobytu:
07. 09. - 20. 09. 2019
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Velmi příjemný a ochotný personál vždy ochotně splnil všechna naše přání. Zahrada hotelu je velmi pěkná a pěstěná, pokoj byl vždy vzorně uklizen a někdy i s příjemným překvapením v podobě ozdob z ručníků na posteli - slon, labutě.
Partnerská cestovní kancelář Emotion také poskytovala výborné služby. Pochvalu mají všichni řidiči kteří nás vozili po výletech i delegátka Michaela, která se o nás vzorně starala.
Ráda doporučím tuto destinaci, hot
Chyběla mi možnost se jít projít, areál hotelu je krásný, ale v podstatě není moc možností jej pěšky opustit a jít na procházku po okolí.
Možná by mohl být nabídnut nákup suvenýrů i v méně cenově náročných obchodech.
Novomanželé
Šenov u Nového Jičína
Datum recenze:
02. 01. 2019
Datum pobytu:
16. 11. - 21. 11. 2018
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotel je prekrasny, byli jsme nadšení. Svatba také úžasná. Nemůžeme si na nic stěžovat!
Novomanželé
Datum recenze:
21. 05. 2017
Datum pobytu:
30. 04. - 10. 05. 2017
Průměr
9.2
Pláž
6
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Rádi bychom touto cestou poděkovali Ing. Monice Tůmové za ochotu a trpělivost při výběru naší dovolené. Tento hotel je skvělá volba - rozlehlý komplex, skvělá gastronomie, nádherné místo pro svatebí obřad, pokud hledáte klidné a tiché místo bez lidí - doporučujeme restauraci Riviera. Moře není azurově modré, jelikož se sem vlévá řeka, po dešti je trochu kalné, ale během dne se vyčistí. Lidé jsou zde velice milí, tak skvělý servis jsme ještě nikde nezažili.
Rodina s dětmi
Dětenice
Datum recenze:
19. 04. 2016
Datum pobytu:
05. 04. - 18. 04. 2016
Průměr
9.2
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Od výběru dovolené, přes pobyt a návrat, bylo vše úžasné. Velké poděkování paní Kláře Borutové, která na nás měla trpělivost při výběru dovolené (a že to neměla s náma jednoduché). Moc děkujeme. Hotel Ravenala a vůbec celý Mauricius je krásným zážitkem, určitě všem vřele doporučuji. Nádherné místo, nádherné výlety, jak na moři, tak vnitrozemí. Prostě hodně vydařená dovolená. Personál neskutečný - v dobrém smyslu - kdo nezažije neuvěří. Za vše velké díky.
Pláž u hotelu: očekávání průzračného moře s lagunama je zde zbytečné. Ovšem po projdutí okolí zjistíte, že jste rádi, že tuto pláž máte. Pokud je hezky a není rozvodněná řeka je moře příjemné, zkalené jen pískem a i přesto průzračné. Dá se v něm plavat a určitě super pro rodiny s dětma. Je zde část hlubší a mělčí, postupně se vše svažuje. Pláž byla udržována, každý den uklízena, ale jen částečně. Přístup k molu a část pláže se udržovala jen občas. Kolem lehátek apod. bylo však vždy čisto.
Starší dvojice
Brno
Datum recenze:
10. 03. 2016
Datum pobytu:
23. 02. - 04. 03. 2016
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Vše fungovalo perfektně po celou dobu pobytu, vaše informace byly přesné a přínosné, delegátka Renata byla milá a ochotná. Na jeden výlet nevyšlo počasí a pršelo, využili jsme nabídku na opakování akce. Celkový dojem z Mauricia je vynikající.
Starší dvojice
Petrovice u Karviné
Datum recenze:
08. 03. 2016
Datum pobytu:
19. 02. - 04. 03. 2016
Průměr
8.3
Pláž
7
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
8
Cena / Kvalita
7
Personál
10
Ubytování pěkné,personál ochotný,usměvavý,jídlo pestré a dobré pláž menší,moře plytké,místy kamení
Starší dvojice
Vyškov
Datum recenze:
23. 02. 2016
Datum pobytu:
02. 02. - 16. 02. 2016
Průměr
9.2
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Upozornit prosím na datum 8.2. - Čínský nový rok. Do té doby poklidný hotel zaplnili čínští turisté a stávajícím hostům svým nadřazeným a hlučným chováním cca po dva dny znepříjemnili pobyt.

Ohlasy klientů Modrý Maurícius

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Ing. Ondřej Světlík
Ravenala Attitude
„V hotelu jsem bydlel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.