Mystik Life Style Hotel ***

Maurícius

Malý klidný hotýlek pro nenáročné

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Mystik Life Style Hotel ***

Lokalita Maurícius, Grand Bay (Grand Baie) | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Mystik Life Style Hotel *** Maurícius

Ráj v podobě hotelu Mystik Life Style a jeho okolí čeká na Vaši návštěvu. Ostrov Maurícius nabízí únik do světa beze spěchu a s bezmeznými možnostmi relaxace. Budete okouzleni krásou, šarmem a klidem ostrova, a to při zachování luxusu a pohodlí hotelu Mystik Life Style. Utečte do dálek, kde Vás práce nedostihne. Odlehlý a klidný resort je ideální destinací pro ty, kteří si chtějí odpočinout od uspěchaného každodenního života. Těšte se na nezapomenutelnou dovolenou s pocitem, že Vašim hostitelem budou místní obyvatelé.

Ať už se rozhodnete trávit den na pláži nebo cestováním po ostrově, pro Vaše chuťové pohárky bude potěšením návštěva hotelové restaurace #36, kde si můžete pochutnat na čerstvých mořských plodech a místní či mezinárodní kuchyni. Ve večerních hodinách pak máte možnost relaxovat při živé zábavě s koktejlem v ruce.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Room (35 m²)

Standard Room (35 m²)

Standardní pokoje jsou ideální pro hosty, kteří hledají pohodlí krásné, moderní a dobře vybavené místnosti...

Standard Sea View Room (35 m²)

Standard Sea View Room (35 m²)

Standardní pokoje s výhledem na moře jsou privilegiem radosti. Využijte kdykoliv ten nádherný výhled na pláž a lagunu Mont Choisy z Vaší vlastní terásky...

Deluxe Room (35 m²)

Deluxe Room (35 m²)

Deluxe pokoje jsou právě to, co potřebujete k pravému odpočinku. Posaďte se, přemýšlejte o triviálních věcech a relaxujte. Tohle je Váš domov v hotelu Mystik. Pokoje se nachází ve 2...

Gastronomie a hotelové restaurace

V tuto chvíli neexistuje žádný balíček all inclusive, tudíž resort hostům nabízí polopenzi.

#36 - pro skutečné kulinářské zážitky jste zváni do restaurace a baru s názvem #36 k objevování chutných pokrmů mezinárodní i místní kuchyně. Kolemjdoucí či místní obyvatelé se mohou zastavit na kávu anebo si dát dezert, využijte toho a poznejte se navzájem!

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů Mystik Life Style Hotel

Mystik Life Style Hotel nabízí celkem 35 pokojů ve 3 kategoriích. Všechny pokoje mají vlastní kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a sporákem. Koupelna je se sprchou a toaletou. Všechny kategorie pokojů jsou maximálně pro 2 osoby (přistýlka není možná).

Všechny pokoje jsou vybaveny: TV s plochou obrazovkou a satelitem, ložním povlečením ze 100% bavlny, Wi-Fi připojením, minibarem, trezorem, psacím stolkem, telefonem, klimatizací a stropním ventilátorem.

Nabídka pokojů

Standard Room (35 m²)

Standard Room (35 m²)

Standardní pokoje jsou ideální pro hosty, kteří hledají pohodlí krásné, moderní a dobře vybavené místnosti. Pokoje disponují manželskou postelí o velikosti King nebo 2 samostatnými lůžky. Mají balkón a jsou zařízeny v čistých tónech bílé s barevnými akcenty.

Standard Sea View Room (35 m²)

Standard Sea View Room (35 m²)

Standardní pokoje s výhledem na moře jsou privilegiem radosti. Využijte kdykoliv ten nádherný výhled na pláž a lagunu Mont Choisy z Vaší vlastní terásky. Pokoje disponují manželskou postelí o velikosti King nebo 2 samostatnými lůžky.

Deluxe Room (35 m²)

Deluxe Room (35 m²)

Deluxe pokoje jsou právě to, co potřebujete k pravému odpočinku. Posaďte se, přemýšlejte o triviálních věcech a relaxujte. Tohle je Váš domov v hotelu Mystik. Pokoje se nachází ve 2. a nejvyšším patře (přístupné přes schodiště) a poskytují nádherný výhled na záliv Mont Choisy a lagunu z vlastní terasy. Pokoje disponují manželskou postelí o velikosti King nebo 2 samostatnými lůžky. Vrchol luxusu pokojů Deluxe: Nespresso kávovar s kapslemi k dispozici, zdvořilostní balíček s čaji Kusmi, minerální voda při příjezdu, župan a přezůvky.

Pláž a moře

Hotelová pláž sice není ta nejlepší na Mauríciu (v laguně jsou kameny), ale pár metrů odtud začíná jedna z nejkrásnějších dlouhých pláží na ostrově - Mont Choisy, a navíc jižně od hotelu je další úchvatná pláž Trou aux Biches.

Online cena a slevy Mystik Life Style Hotel ***

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Profi foto hotelu Mystik Life Style Hotel ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Mystik Life Style Hotel

V tuto chvíli neexistuje žádný balíček all inclusive, tudíž resort hostům nabízí polopenzi.

#36 - pro skutečné kulinářské zážitky jste zváni do restaurace a baru s názvem #36 k objevování chutných pokrmů mezinárodní i místní kuchyně. Kolemjdoucí či místní obyvatelé se mohou zastavit na kávu anebo si dát dezert, využijte toho a poznejte se navzájem!

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Mystik Life Style Hotel ***

Pobyt v Mystik Life Style Hotel znamená být v centru jednoho z nejoblíbenějších pobřeží ostrova. Nejprve si zajděte do městečka Grand Baie (Grand Bay), která je centrem všech severních aktivit. Grand Bay Vás bude svádět s jeho obchody, galeriemi, nákupními či jachtařskými centry, bezpočtem restaurací a kaváren po celé délce jeho tyrkysové zálivu. Grand Bay je také centrum nočního života s nepřeberným množstvím barů a nočních klubů na ostrově.

Naopak bude velmi těžké opustit nádherné pobřeží zálivu Mont Choisy, které je lemováno stálezelených přesličníků (tropické stromy), táhnoucí se malátně v oblouku. Pláž Mont Choisy na severu je jedna z oblíbenějších pro návštěvníky a místní obyvatele. Chcete vědět a vidět víc? Personál hotelu Mystik Vám jistě poskytne pomoc v pátrání po dobrodružství celého ostrova.

Doprava do hotelu Mystik Life Style Hotel

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku místní cestovní kanceláře na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Mystik Life Style Hotel ***

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Mystik Life Style Hotel ***

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mystik Life Style Hotel ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius

Recenze hotelu Mystik Life Style Hotel ***

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Bc. Martina Klevetová
Mystik Life Style Hotel
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.