Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Koloniální klenot mezi pláží a golfovým hřištěm

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Pro hotel Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho Modrý Maurícius zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Hodnocení 9.5 Hodnotí 24 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Bel Ombre | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Tradiční architektúra Vodní sporty Záhradní Spa

Popis hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort ***** Maurícius

V termínu 15. 5. - 31. 8. 2017 bude probíhat rekonstrukce hotelu!

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort je pětihvězdičkový hotel situovaný v Domaine de Bel Ombre na jihu ostrova. Tento exkluzivní resort nabízí dokonalé zázemí pro příjemný únik do exotického světa s opravdovým komfortem.

Najdete zde stylovou a elegantní koloniální architekturu, řadu restaurací a barů, svěží tropické zahrady, unikátní mistrovské golfové hřiště, blahodárné lázně Seven Colours Millesime Spa, bazén (600 m²), vyhřívaný bazén a nespočet pozemních a vodních aktivit. V Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort se budete moci kochat jedinečnými výhledy na moře a dopřávat si privilegia přímého přístupu na pláž. Hotel se pyšní také nabídkou tematických večerů a vysokou úrovní personalizovaných služeb. V neposlední řadě je třeba zmínit zdejší moderní a luxusní vybavení suit i hotelových prostorů a zařízení.

Skvělou dovolenou zde mohou strávit páry, rodiny i skupinky přátel. Mimo to je resort poctou irskému botanikovi a přírodovědci Charlesi Edwardu Telfairovi, jenž hrál pomocnou roli ve vývoji Domaine de Bel Ombre, v 19. století.

 

 Proč vybrat Heritage Le Telfair?

 • Gurmánská inspirace – Profesionální a oddaní kuchaři se budou starat o Vaše prvotřídní stolování od rána do večera. Budete si moci pochutnat na mauricijské, francouzské, japonské, asijské, britské, italské a indické kuchyně. K dalším specialitám patří proslulé steaky, mauricijské koláče a čaje, zdravé pokrmy, nejrůznější mořské plody a mnoho dalšího z místní a mezinárodní kuchyně.
 • Jedinečné mistrovské golfové hřiště – Hrajte golf jako šampioni na jediném mistrovské hřišti European Tour na Mauríciu. Hřiště bylo oceněno jako nejlepší v Indickém oceánu od World Golf Awards a CNN Travel.
 • Pro milovníky wellness – Speciální wellness balíček plný procedur, masáží, cvičení a zdravého stravování v nabídce od 1.11.2017. 
 • Přírodní krása hned na prahu dveří – Objevte místní mauricijskou faunu a floru v přírodní rezervaci o 1300 hektarech. K dispozici Vám bude zkušený průvodce, aby Vaše vzpomínky na zdejší přírodu byly opravdu nezapomenutelné.
 • Bezstarostná dovolená s dětmi – V rámci Heritage Resorts je postaráno také o miminka, děti a mladistvé, a to díky oddaným profesionálům a nekonečným možnostem v rámci prostorů a vybavení pro nejmenší hosty.

Služby a vybavení resortu

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort si zachovává ryzího ducha mauricijské pohostinnosti a svým hostům nabízí bohaté služby a vybavení k prožití jedinečného pětihvězdičkového pobytu na Mauriciu.

Bezplatné služby a vybavení:

dětský klub Baby Timomo a Timomo & Friends a klub pro mládež, služby komorníka ve suitách, 24hodinová vícejazyčná recepce s ochotným personálem (provedení resortem, možnosti rezervace taxi či jiných aktivit), šatna a sprchy pro hosty s dřívějším příjezdem či pozdním odjezdem z resortu, bezplatné WiFi připojení v rámci resortu, bezplatná kyvadlová doprava v rámci Domaine de Bel Ombre, knihovna, lékařská asistence (zdravotní sestra v hotelu), žehlička a žehlící prkno (na vyžádání).

Zpoplatněné služby:

služby prádelny, půjčovna aut, směnárna, kadeřnické služby, květinářství, taxi služby, transfery helikoptérou a transfery limuzínou.

Yu Lounge:

Salonek na letišti s pětihvězdičkovými službami pro hosty resortu Heritage Le Telfair. K dispozici je profesionální personál, imigrační služby, občerstvení a bar s nabídkou vybraných vín a šampaňského (za poplatek a nutno objednat a zaplatit před odletem v CK).

Resort prošel v létě 2017 rozsáhlou rekonstrukcí.

 

Naše doporučení k Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

 

Heritage Le Telfair je elegantní hotel s koloniální atmosférou, v areálu se nachází historický zámeček Bel Ombre a protéká tudy řeka.

Jedná se o klidné místo pro zamilované páry, pro starší dvojice a všechny hosty, co si chtějí na dovolené odpočinout.

Doporučujeme klasický bar v koloniálním stylu s večerní živou hudbou, atmosféra tohoto místa je úžasná. 

Hotel má výborné restaurace. Zvýrazňuji zejména Chateau, starý koloniální dům z 18. století, umístěný v zahradě na úbočí hor a připravuje zejména mauricijskou kuchyni a speciality ze zvěřiny. Ostatní restaurace v hotelu jsou menší, spíše klidnější (některé bufetové, další servírované). Typy kuchyně se střídají.

 Doporučujeme připlatit si za all inclusive. Na obědy si vybíráte z menu mezi výbornými saláty, dary moře a rybami. Výhodou je také velká pestrost ve výběru alkoholu i fresh džusů.

 V okolní rezervaci Frederica se dají provozovat adrenalinové sporty jako jízda na čtyřkolkách, kdy vidíte divoká prasata i stáda jelenů v nedotčené přírodě. Na projížďce Vás vždy doprovází průvodce, který Vás před jízdou otestuje, zda zvládnete čtyřkolky ovládat.

Za zmínku rozhodně stojí i golfové hřiště Bel Ombre které patří mezi NEJ golfová hřiště na ostrově.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře Modrý Maurícius:
2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018,

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Garden View Suite (62 m²)

Garden View Suite (62 m²)

Prostorné a prosvětlené suity s výhledem do zahrady se pyšní luxusními interiéry s parketovou podlahou, elegantními stropy a přírodními bavlněnými či lněnými textiliemi...

Sea View Suite (62 m²)

Sea View Suite (62 m²)

Prostorné a prosvětlené suity s výhledem na moře se pyšní luxusními interiéry s parketovou podlahou, elegantními stropy a přírodními bavlněnými či lněnými textiliemi...

Beachfront Suite (62 m²)

Prostorné a prosvětlené suity na pobřeží se pyšní luxusními interiéry s parketovou podlahou, elegantními stropy a přírodními bavlněnými či lněnými textiliemi...

Junior Suite Garden View (81 m²)

Junior Suite Garden View (81 m²)

Vyberte si pro svůj pobyt skvěle vybavenou suitu Junior s výhledem do zahrady a dopřejte si ještě více prostoru a luxusu včetně služeb vlastního komorníka...

Gastronomie a hotelové restaurace

Během svého pobytu v Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort budete moci využívat nespočet restaurací a barů, a to nejenom v rámci jednoho hotelu, ale také v sesterských resortech situovaných v Domaine de Bel Ombre. 

 

Annabella’s

Hlavní hotelová restaurace Annabella’s je pojmenována po ženě Charlese Telfaira, který se zasloužil o rozvoj oblasti Domaine de Bel Ombre v 19. století. Tato moderní a elegantní restaurace s kapacitou až 180 míst se nechala inspirovat designem koloniálních dob. Annabella’s podává bohatou a rozmanitou mauricijskou kuchyni společně s mezinárodními pokrmy. V menu figurují také prvotřídní vína zejména z Francie a Jihoafrické republiky. Pokud si budete přát, můžete díky tradiční otevřené kuchyni sledovat přípravu. K dispozici je také dětské menu. Otevřeno 6:30 – 10:30 a 19:00 – 22:00.

 

Gin’ja

Tato komfortní nekuřácká restaurace s výhledem na moře servíruje kořeněnou a barevnou pan-asijskou kuchyni, která Vás vezme na posmyslou cestu exotickou Asií. Můžete se těšit na zaručený a sofistikovaný gastronomický večer. K dispozici je také interaktivní zážitek Teppanyaki. Restaurace s kapacitou pro 60 hostů a VIP stanem je otevřena v čase obědů (12:00 – 15:00, formou bufetu) a večeří (19:00 – 22:00, formou à la carte) a je určena jen pro dospělé hosty. Po 19:00 se doporučuje elegantní oděv.

 

Le Palmier

Le Palmier je venkovní restaurace a bar mezi bazénem a bílou písečnou pláží. Na pokrmech si pochutnejte v restauraci nebo využijte možnosti stolování na pláži či u bazénu. Menu zahrnuje lehká jídla, sendviče, pizzy a saláty. K osvěžení slouží kromě bazénu a moře také drinky a koktejly (podávané 10:30 – 19:00).

Cavendish Bar & Lounge

Cavendish je ideálním místem k vychutnání si lehkého občerstvení, aperitivů, rumů či koktejlů v relaxační atmosféře s klavírem. V prostředí připomínajícím anglický klub najdete také výběr z doutníků, rumů a whisky a celou řadu čajů. V baru je i knihovna, šachy a kulečník.

 

La Plage

La Plague otevírá v obědovém čase (12:00 – 15:00) na pláži a nabízí a la carte menu.

Le Kiosque Gourmand

Tento kiosek nabízí široký sortiment zmrzlin a palačinek. Otvírá mezi 12:00 a 20:00.

 

Le Château de Bel Ombre

V elegantním sídle Charlese Telfaira z 19. století to vypadá, jako by se čas zastavil. Tento překrásně zrekonstruovaný dům v srdci Domaine de Bel Ombre poskytuje dechberoucí výhledy na golfové hřiště, moře a okolní krajinu. Chlubí se koloniálním stylem s velkou verandou po všech stranách, s elegantními interiéry s obložením, vysokými stropy a staršími obrazy. Navíc je situován v krásné zahradě s prastarými stromy. Tento historický dům nyní slouží jako stylová, gurmánská a nekuřácká restaurace pro dospělé hosty s kapacitou 60 míst. Le Château de Bel Ombre slibuje opravdu unikátní gastronomický zážitek v romantickém prostředí. Tato restaurace, ve které je nutná rezervace předem, je otevřena 6 dní v týdnu pouze na večeře à la carte od 19:00 do 22:00 a na požádání ji lze využít pro svatební hostinu či firemní událost. K dispozici je navíc kyvadlová doprava mezi hotelem a restaurací.

C Beach Club

Resorty Heritage jsou zasazeny do plážového prostředí s klidnou lagunou v měnících se odstínech tyrkysové, zelené a modré. Pláž s lehátky a slunečníky tak představuje skvělou alternativu pro polehávání u bazénu. Právě na pláži se Vám dostane služeb obsluhy s kávou, občerstvením a koktejly během celého dne, aniž byste museli opouštět prostředí jemného písku. C Beach Club je situován na vzdálenějším konci hotelu Heritage Le Telfair a nabízí i řadu sportovních a volnočasových zařízení. K dispozici je také bazén a zejména 2 restaurace a bar, stejně jako večerní zábava, diskotéky a párty. Sobotní noci si můžete navíc užít venkovní kino na pláži.

Cyan – hlavní restaurace v C Beach Clubu s kapacitou 72 míst. Zdejší moderní a elegantní prostředí vytváří relaxační atmosféru s mezinárodní kuchyní v bufetovém menu. Restaurace Cyan je otevřena 6 dní v týdnu pouze na večeře servírované bufetovou formou od 19:00 do 22:00.

Coast – à la carte restaurace se 120 místy v C Beach Clubu nabízí relaxaci u bazénu s nerušeným výhledem na lagunu. V menu (od 12:00 do 15:00) najdete lehká obědová jídla s inspirací ze středomoří, grilovaná masa a zeleninu, pizzy a saláty. Restaurace je otevřena každý den.

Chill – bar Chill s 50 místy v C Beach Clubu se nachází na okraji písčité pláže a začíná ožívat především ve večerních hodinách. Bar je otevřen denně od 10:00 do 00:00.

Golf Club Restaurant & Bar

Tato nekuřácká restaurace s barem uvítá až 50 návštěvníků. Nabízí a la carte menu (8:30 –16:00) a 6 dní v týdnu také večeře ve Steak House (19:00 –22:00).

Kategorie a vybavení pokojů Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Nabídka platná od 1. 11. 2017: Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort disponuje 20 samostatnými vilami o 6 až 8 suitách. Můžete si vybírat ze 158 prostorných suit s výhledem na zahradu nebo na moře. Vybavení a dekorace spojuje praktičnost moderního vybavení a útulnost tradičních plantážových domů.

Některé suity je možné propojit mezi sebou, aby byl zajištěn pohodlný pobyt také pro rodinnou dovolenou nebo pobyt s přáteli. 

Vybavení a služby:

- balkon nebo terasa

- prostorná koupelna s vanou, oddělenou sprchou a oddělenou toaletou

- elektronický trezor

- interaktivní TV s plochou obrazovkou a satelitem

- klimatizace a stropní ventilátor

- minibar

- bezplatný přístup k Wi-Fi

- pokojová služba 24 hodin denně

- fén, hygienické potřeby, župany a pantofle

- kávovar Nespresso a zařízení na přípravu kávy a čaje

 

 

Nabídka pokojů

Garden View Suite (62 m²)

Prostorné a prosvětlené suity s výhledem do zahrady se pyšní luxusními interiéry s parketovou podlahou, elegantními stropy a přírodními bavlněnými či lněnými textiliemi. Pokoj má francouzská okna, která se otevírají na vlastní balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. Do vybavení patří postel o velikosti king nebo dvojitá postel a 1 rozkládací gauč. K dispozici je 29 přízemních suit, z nichž 18 je možné propojit s jiným pokojem Garden View Suite, či Junior Suite Garden. Dalších 25 pokojů je umístěno v prvním patře, přičemž dva z těchto pokojů je možno propojit se suitou Junior Suite Garden. Maximální kapacita jedné suity je 2 dospělí a 2 děti na přistýlce.

Garden View Suite (62 m²)
Garden View Suite (62 m²)

Sea View Suite (62 m²)

Prostorné a prosvětlené suity s výhledem na moře se pyšní luxusními interiéry s parketovou podlahou, elegantními stropy a přírodními bavlněnými či lněnými textiliemi. Pokoj má francouzská okna obrácená směrem k moři, která se otevírají na vlastní balkon nebo terasu. Do vybavení patří postel o velikosti king nebo dvojitá postel a 1 rozkládací gauč. K dispozici je 27 přízemních pokojů, z nichž 18 je možné propojit s jinou suitou Sea View Suit. Dalších 31 pokojů je umístěno v prvním patře. Maximální kapacita jedné suity je 2 dospělí a 2 děti na přistýlce.

Sea View Suite (62 m²)

Beachfront Suite (62 m²)

Prostorné a prosvětlené suity na pobřeží se pyšní luxusními interiéry s parketovou podlahou, elegantními stropy a přírodními bavlněnými či lněnými textiliemi. Pokoj má francouzská okna, která se otevírají na vlastní balkon nebo terasu s výhledem na pláž. Do vybavení patří postel o velikosti king nebo dvojitá postel a 1 rozkládací gauč. K dispozici je 8 přízemních suit a 8 suit v prvním patře. Maximální kapacita je 2 dospělí a 2 děti na přistýlce.

Junior Suite Garden View (81 m²)

Vyberte si pro svůj pobyt skvěle vybavenou suitu Junior s výhledem do zahrady a dopřejte si ještě více prostoru a luxusu včetně služeb vlastního komorníka. Suita zahrnuje postel s nebesy a dobový nábytek, stejně jako salonek s denní válendou. Do vybavení dále patří postel o velikosti king (bez možnosti oddělených postelí) a v přízemí také venkovní sprcha. K dispozici jsou 4 přízemní suity a 4 suity umístěné v prvním patře, z nichž všechny je možné propojit se suitami Garden View a Sea View. Maximální kapacita je 2 dospělí a 1 malé dítě.

Junior Suite Garden View (81 m²)

Junior Suite Sea View (81 m²)

Vyberte si pro svůj pobyt skvěle vybavenou suitu Junior s okny vedoucími směrem k pláži a dopřejte si ještě více prostoru a luxusu společně se službami vlastního komorníka. Suita je vybavena postelí s nebesy o velikosti king (bez možnosti oddělených postelí), dobovým nábytkem a salonkem s denní válendou. V přízemí je k dispozici venkovní sprcha. Můžete si vybrat z 6 přízemních suit a 6 suit v prvním patře, z nichž všechny je možné propojit se suitami Beachfront. Maximální kapacita je 2 dospělí a 1 malé dítě.

Junior Suite Sea View (81 m²)
Junior Suite Sea View (81 m²)

Senior Suite Garden View (102 m²)

Suity Senior s výhledem do zahrady nabízejí naprostý komfort a soukromí. Jsou skvěle vybaveny a disponují postelí s nebesy s kvalitními lůžkovinami, samostatným salonkem/jídelnou, nábytkem v koloniálním stylu a ručně tkanými textiliemi. To vše přispívá k vytvoření stylové a romantické atmosféry. Každá suita se chlubí vybavenou terasou nebo velkým balkonem s výhledy do svěží zelené zahrady. Všechny přízemní suity mají navíc venkovní sprchu. Do vybavení dále patří postel o velikosti king (2 přistýlky, bez možnosti oddělených postelí), gauč, služby vlastního komorníka a velká šatna. K dispozici jsou celkem 2 tyto suity, jedna v přízemí a druhá v prvním patře. Maximální kapacita je 2 dospělí a 2 děti/ tři dospělí.

Senior Suite Garden View (102 m²)
Senior Suite Garden View (102 m²)

Senior Suite Sea View (102 m²)

Suity Senior s výhledem na moře nabízejí naprostý komfort a soukromí. Disponují postelí s nebesy s kvalitními lůžkovinami, samostatným salonkem/jídelnou, nábytkem v koloniálním stylu a ručně tkanými textiliemi. To vše přispívá k vytvoření stylové a romantické atmosféry. Každá suita má vybavenou terasu nebo velký balkon s výhledy na modré moře. Všechny přízemní suity jsou navíc vybaveny také venkovní sprchou. Do vybavení dále patří postel o velikosti king (2 přistýlky, bez možnosti oddělených postelí). K dispozici je celkem 6 těchto suit, z nichž 3 jsou přízemní a 3 se nacházejí v prvním patře. Maximální kapacita je 2 dospělí a 2 děti mladší 12 let/ 3 dospělí.

Senior Suite Sea View (102 m²)
Senior Suite Sea View (102 m²)

Ocean Suite Beach Front (104 m²)

Resort má k dispozici také 2 unikátní suity s výhledem na oceán. Díky skvělé poloze jen pár kroků od pláže a křišťálově čistých vod Indického oceánu nabízí tyto suity exkluzivní komfort a pohodlí pro prožití úžasné dovolené na Mauriciu. Budete si moci užívat vlastní terasu, salonek, jídelnu, úžasnou ložnici s postelí s nebesy a dvojitou šatnu. Prostorné koupelny nabízejí elegantní a autentickou dekoraci zahrnující unikátní mozaikovou podlahu a elegantní prvky z tmavého dřeva a obkladů. Do vybavení dále patří postel o velikosti king (2 přistýlky, bez možnosti oddělených postelí). K dispozici jsou 2 přízemní suity s možností propojení se suitou Beachfront. Maximální kapacita je 2 dospělí a 2 děti. Možností je také ubytování 3 dospělých osob.

Ocean Suite Beach Front (104 m²)
Ocean Suite Beach Front (104 m²)

Pláž a moře

Hotel má písečnou pláž, která je z jemného písku a menších kousků korálů. Umožňuje velmi dobrý přístup pro děti. Pláž je vhodná i pro dlouhé procházky, procházíte se po korálovém písku před sousedními hotely i dál za poslední hotel. V moři samotném je bojkami vymezená výtečná oblast pro plavání, která je zcela bez příboje, v moři je slabší proud, takže v jednom směru plavete rychleji než v opačném.

 

Online cena a slevy Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Nejnižší cena od 4 435 Kč / osoba, noc, snídaně v Garden view suite
v termínu od 06.05.2019 do 14.07.2019

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho Modrý Maurícius zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Heritage Telfair

Nepočítá se automaticky: Slevy lze aplikovat na pobyt se snídaní (automaticky) i na příplatky za polopenzi (nutno manuálně dopočítat), ale nikoli na příplatek Gourmet Bliss!   

01.11. - 21.12.2018, 07.01. - 20.12.2019 a 06.01. - 31.01.2020 sleva 10% pro opakované klienty (platí od 3. pobytu). Neplatí na příplatky za Gourmet Bliss. Lze kombinovat pouze se slevou na dlouhý pobyt a nabídkou pro děti.

NEOMEZENÝ GOLF do 31.01.2019 zdarma na Champioship Golf Course i na krátkém tréninkovém hřišti.

Balíček Gourmet Bliss vždy začíná příjezdem a končí odjezdem, bez ohledu na check-in a check-out (tj klient ještě/už nemusí mít pokoj, ale přesto mohou využívat All Inclusive). 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

07. 01. - 20. 12. 2019 a 06. 01. - 31. 01. 2020
- sleva 80% pro nevěstu, při příjezdu mísa s ovocem, maurícijské sladkosti, lahev vychlazeného francouzského šampaňského. Jednou za pobyt speciální rozestýlka. Od 01.11.2018 navíc speciální večeře během pobytu.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 3 měsíce před až do 3 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

07. 01. - 20. 12. 2019 a 06. 01. - 31. 01. 2020
- sleva 80% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Platí na pobyty se snídaní a polopenzí, ale neplatí na příplatek za Gourmet Bliss!

Minimální délka pobytu 5 nocí. Nelze kombinovat. Platí pouze pro 2 dospělé osoby. 

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček + civilní obřad13.600,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
  - zajištění apostily na oddací list,
  - transfery na příslušné úřady,
  - vystavení svatebního certifikátu,
  - uvítací dary pro ženicha a nevěstu v hotelovém pokoji,
  - nabídku osvěžujícího sezónního ovoce a láhev vína z liči po příjezdu do hotelu,
  - svatební dort pro novomanžele,
  - vybalení a žehlení oděvů v den příjezdu,
  - místo pro svatební obřad (pláž, restaurace Gin’ja, zahrady Heritage Le Château nebo Heritage Le Telfair’s) v altánu
  - úpravu pokoje (dle dostupnosti),
  - napařování a žehlení svatebních oděvů,
  - svatebního koordinátora,
  - v případě potřeby zajištění svědků,
  - láhev vybraného šampaňského v průběhu obřadu,
  - snídani na terase,
  - 45minutovou masáž zad pro ženicha a nevěstu,
  - zasazení stromku lásky po obřadu novomanželů.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Tropický svatební balíček + civilní obřad53.020,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  vše, co „Klasický svatební balíček“ a dále:
  - služby komorníka během celého pobytu,
  - jednu láhev vybraného šampaňského,
  - tropickou svatební kytici pro nevěstu a korsáž pro ženicha,
  - o svatební noci soukromou večeři při svíčkách na pláži s planoucími pochodněmi (v závislosti na počasí),
  - speciální romantickou svatební koupel,
  - 90minutovou masáž v altánu Seven Colours, po které si můžete vychutnat vynikající tropické koktejly,
  - jednou za pobyt hodinovou plavbu lodí, během které se na palubě podávají tropické koktejly a jednohubky,
  - svatební dárek jako pozornost od hotelu,
  - svatební tabuli šéfkuchaře v Annabellas.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - Květina do klopy pro ženicha 700 Kč
  - Kytarista (2 hodiny) 7 310 Kč
  - Manikúra 1 690 Kč
  - Okvětní lístky 1 270 Kč
  - Pedikúra 1 970 Kč
  - Romantická večeře (na osobu) 2 250 Kč
  - Svatební kytice pro nevěstu 3 520 Kč
  - Svatební oblouk s květinovou výzdobou (z bambusu) 11 110 Kč
  - Svatební oblouk s květinovou výzdobou (ze železa) 5 620 Kč
  - Svatební účes a make-up pro nevěstu 7 870 Kč
  - Videozáznam ze svatby 27 000 Kč
  - Výzdoba svatebního altánku 4 220 Kč
  - Živá kapela (3 hodiny) 16 590 Kč
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit (po odsouhlasení dle volného termínu)
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2018 - 31.10.2020.
 • ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině na 4 strany (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" na 9 stran (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Od 07.1.2018 do 31.10.2018 - 2 děti do 12 let na pokoji s rodiči ZDARMA vč. polopenze. All Inclusive se platí v plné výši od 2 let. Minimální délka pobytu 7 nocí. Platí od kategorie Sea View Suite a vyšší (mimo kategorie Junior Suites).

V termínu 1.11. - 09.12.2018, 07.01. - 05.05.2019, 01.10. - 08.12.2019:  1 dítě do 12 let na pokoji s rodiči zdarma vč. snídaně / polopenze.  Příplatky se platí v plné výši. Min. pobyt 7 nocí! Lze kombinovat jen se slevou na dlouhý pobyt. od 01.11.2018 platí pro všechny kategorie mino GolfSuite a Junior Suite Beachfront.

V termínu 10. - 21.12.2018, 06.05. - 30.09.2019 a 09. - 20.12.2019: 2 děti na pokoji s rodiči zdarma vč.snídaně / polopenze. Pokud mají rodiče Gourmet Bliss, tak je také zdarma v toto období. Min. pobyt 7 nocí! Lze kombinovat jen se slevou na dlouhý pobyt.

Junior Suite Garden / Sea View / Garden Golf Suite / Junior Suite Beachfront - pouze 2 dospělí a max. 1 infant

Garden View / Sea View / Beachfront Suite, Senior Suite Garden / Sea, Ocean Suite - 2 dospělí + 2 děti pod 12 let, 2 dospělí + 01 teenager, 3 dospělí.

Garden View Suite a Sea View Suite jsou propojitelné (GVS+GVS, SVS+SVS). Dvojice propojitelných pokojů jsou vždy v přízemí. Beach front Suity se dají propojit s Junior Suitami, ale nelze propojit 2 Beach front suite navzájem.

Junior Suites lze propojovat s Garen View Suites, Beach Front Suites nebo Sea View Suites - v přízemí i v patře. Mezi sebou navzájem se ale Junior Suites propojit nedají. 

 

 Senior Suites nejsou propojitelné.

Pro období Vánoc a Silvestra se u obsazenosti 1 dospělý + 1 dítě/teenager na pokoji počítá cena za double room obsazený 2 dospělými.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Heritage Le Telfair *****

Naše foto hotelu Heritage Le Telfair *****

Gastronomie a hotelové restaurace Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Během svého pobytu v Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort budete moci využívat nespočet restaurací a barů, a to nejenom v rámci jednoho hotelu, ale také v sesterských resortech situovaných v Domaine de Bel Ombre. 

 

Annabella’s

Hlavní hotelová restaurace Annabella’s je pojmenována po ženě Charlese Telfaira, který se zasloužil o rozvoj oblasti Domaine de Bel Ombre v 19. století. Tato moderní a elegantní restaurace s kapacitou až 180 míst se nechala inspirovat designem koloniálních dob. Annabella’s podává bohatou a rozmanitou mauricijskou kuchyni společně s mezinárodními pokrmy. V menu figurují také prvotřídní vína zejména z Francie a Jihoafrické republiky. Pokud si budete přát, můžete díky tradiční otevřené kuchyni sledovat přípravu. K dispozici je také dětské menu. Otevřeno 6:30 – 10:30 a 19:00 – 22:00.

 

Gin’ja

Tato komfortní nekuřácká restaurace s výhledem na moře servíruje kořeněnou a barevnou pan-asijskou kuchyni, která Vás vezme na posmyslou cestu exotickou Asií. Můžete se těšit na zaručený a sofistikovaný gastronomický večer. K dispozici je také interaktivní zážitek Teppanyaki. Restaurace s kapacitou pro 60 hostů a VIP stanem je otevřena v čase obědů (12:00 – 15:00, formou bufetu) a večeří (19:00 – 22:00, formou à la carte) a je určena jen pro dospělé hosty. Po 19:00 se doporučuje elegantní oděv.

 

Le Palmier

Le Palmier je venkovní restaurace a bar mezi bazénem a bílou písečnou pláží. Na pokrmech si pochutnejte v restauraci nebo využijte možnosti stolování na pláži či u bazénu. Menu zahrnuje lehká jídla, sendviče, pizzy a saláty. K osvěžení slouží kromě bazénu a moře také drinky a koktejly (podávané 10:30 – 19:00).

Cavendish Bar & Lounge

Cavendish je ideálním místem k vychutnání si lehkého občerstvení, aperitivů, rumů či koktejlů v relaxační atmosféře s klavírem. V prostředí připomínajícím anglický klub najdete také výběr z doutníků, rumů a whisky a celou řadu čajů. V baru je i knihovna, šachy a kulečník.

 

La Plage

La Plague otevírá v obědovém čase (12:00 – 15:00) na pláži a nabízí a la carte menu.

Le Kiosque Gourmand

Tento kiosek nabízí široký sortiment zmrzlin a palačinek. Otvírá mezi 12:00 a 20:00.

 

Le Château de Bel Ombre

V elegantním sídle Charlese Telfaira z 19. století to vypadá, jako by se čas zastavil. Tento překrásně zrekonstruovaný dům v srdci Domaine de Bel Ombre poskytuje dechberoucí výhledy na golfové hřiště, moře a okolní krajinu. Chlubí se koloniálním stylem s velkou verandou po všech stranách, s elegantními interiéry s obložením, vysokými stropy a staršími obrazy. Navíc je situován v krásné zahradě s prastarými stromy. Tento historický dům nyní slouží jako stylová, gurmánská a nekuřácká restaurace pro dospělé hosty s kapacitou 60 míst. Le Château de Bel Ombre slibuje opravdu unikátní gastronomický zážitek v romantickém prostředí. Tato restaurace, ve které je nutná rezervace předem, je otevřena 6 dní v týdnu pouze na večeře à la carte od 19:00 do 22:00 a na požádání ji lze využít pro svatební hostinu či firemní událost. K dispozici je navíc kyvadlová doprava mezi hotelem a restaurací.

C Beach Club

Resorty Heritage jsou zasazeny do plážového prostředí s klidnou lagunou v měnících se odstínech tyrkysové, zelené a modré. Pláž s lehátky a slunečníky tak představuje skvělou alternativu pro polehávání u bazénu. Právě na pláži se Vám dostane služeb obsluhy s kávou, občerstvením a koktejly během celého dne, aniž byste museli opouštět prostředí jemného písku. C Beach Club je situován na vzdálenějším konci hotelu Heritage Le Telfair a nabízí i řadu sportovních a volnočasových zařízení. K dispozici je také bazén a zejména 2 restaurace a bar, stejně jako večerní zábava, diskotéky a párty. Sobotní noci si můžete navíc užít venkovní kino na pláži.

Cyan – hlavní restaurace v C Beach Clubu s kapacitou 72 míst. Zdejší moderní a elegantní prostředí vytváří relaxační atmosféru s mezinárodní kuchyní v bufetovém menu. Restaurace Cyan je otevřena 6 dní v týdnu pouze na večeře servírované bufetovou formou od 19:00 do 22:00.

Coast – à la carte restaurace se 120 místy v C Beach Clubu nabízí relaxaci u bazénu s nerušeným výhledem na lagunu. V menu (od 12:00 do 15:00) najdete lehká obědová jídla s inspirací ze středomoří, grilovaná masa a zeleninu, pizzy a saláty. Restaurace je otevřena každý den.

Chill – bar Chill s 50 místy v C Beach Clubu se nachází na okraji písčité pláže a začíná ožívat především ve večerních hodinách. Bar je otevřen denně od 10:00 do 00:00.

Golf Club Restaurant & Bar

Tato nekuřácká restaurace s barem uvítá až 50 návštěvníků. Nabízí a la carte menu (8:30 –16:00) a 6 dní v týdnu také večeře ve Steak House (19:00 –22:00).

All Inclusive

Speciální All Inclusive balíček „Gourmet Bliss“ zahrnuje:

  • Snídaně v hlavní hotelové restauraci Annabella’s
  • Oběd v restauracích po celém areálu  Domaine de Bel Ombre (Le Palmier & Cavendish, La Plage, Infinity Blue, Savana a Amafrooty v Heritage Awali, C Beach Club, Club House v Heritage Golf Clubu)
  • Přístup do restaurací Domaine de Bel Ombre na večeři (do Annabella’s a Gin’ja, Infinity Blue, Balafon, Boma, Zafarani, C Beach Clubu i do Le Château de Bel Ombre).
  • V rámci hotelu je možné požádat o bento box na pláž nebo k bazénu.
  • V balíčku je zdarma velká většina jídel, krom několika málo značených položek (např. humr, fois gras)
  • Cukrovinky, moučníky a palačinky jsou podávány v Cavendish baru od 15:00 do 17:00, stánek se zmrzlinou
  • Malé občerstvení na golfovém hřišti (half-way snack)
  • Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje: místní i dovážená piva, džusy a rozlévaná vína jsou podávány v restauracích Domaine de Bel Ombre (od 11:00 do 23:00) a neomezené množství francouzského šampaňského ve všech barech
  • V okolí resortu Heritage Le Telfair a v C Beach Clubu: plážová a bazénová donášková služba
  • Plně zásobený minibar (zahrnuje 1 čokoládu a oříšky, místní piva, 1 bílé a červené víno, nealko nápoje, místní džusy a vodu) doplňován jednou denně
  • 3 kapsle Nespresso denně na pokoji
  • Piknikový koš pro hosty, jež opustí resort na jeden den (musí být předem zarezervován)
  • 24 hodinovou službu pro donášku vybraného jídla na podnose (příplatek za donášku)
  • Vodní sporty - plachtění, jízda v kajaku a na pedálové lodi, windsurfing, plavba v loďce se skleněným dnem, šnorchlování
  • Pozemní sporty - 2 tenisové kurty s osvětlením a vybavením zdarma, přístup do sportovního centra, lukostřelba, horská kola, plážový volejbal, stolní tenis a bocciball
  • Volný vstup do fitness centra (kardio, aerobik), jóga, strečink a vodní gymnastika dle programu hotelu
  • Přístup k individuálnímu fitness programu - úvodní kurz k lepšímu životnímu stravování (výběr ze zdravého jídla a pití) a meditativní relaxační sezení
  • Každý večer živou muziku dle programu v jednotlivých okolních hotelech i v C Beach Clubu
  • Neomezený přístup do Heritage Golf Clubu + na jedinečné hřiště European Tour Golf na ostrově Maurícius, zahrnující 18jamkové hřiště s parem 72 a 9jamkové hřiště s parem 3 (bez hotelového vybavení, lekce a tréninkových míčků)
  • Bezplatné zapůjčení golfového vozíku vybaveného GPS, k dispozici pro každé kolo golfu (max. 1 na pokoj na 1 den)
  • Občerstvení zdarma na golfovém hřišti
  • Jednou týdně unikátní „Night Golf Experience“ (za příplatek)
  • Volný vstup do sauny a hammam v lázních Seven Colours Spa
  • Volný vstup do klubu nemluvňat od 0 do 2 let, otevřen denně od 8:30 do 16:30 (nutná rezervace min. 12 hod předem)
  • Volný vstup do klubu Timomo pro děti od 2* do 11 let (*pokud dítě jíž umí samo vykonávat potřebu; otevřen od 8:30 do 23:30)
  • Volný vstup do klubu Teens pro mládež od 12 do 17 let ( program k dispozici na požádání)
  • Varná konvice, čaj a káva na pokoji
  • Žehličku a žehlící prkno ve všech pokojích
  • Zdarma Wi-Fi připojení

Balíček platí od příletu až do odletu i po odhlášení z pokoje.

Golf v hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Hosté resortů Heritage jsou vítáni na moderním golfovém hřišti Heritage Golf Club s moderním zázemím. Mistrovské golfové hřiště je na jedné straně ohraničeno stoupajícím pohořím a na straně druhé lagunou. Může se pochlubit opravdu jedinečným umístěním, které patří k nejlepším nejen na Mauríciu, ale v celém Indickém oceánu.

Tento mistrovský kousek pochází z jihoafrické architektonické dílny Peter Matkovich and Hayes a rozkládá se na 10 hektarech zahrnujících 18jamkové hřiště s parem 72 a 9jamkové hřiště s parem 3. Dále je zde také cvičné jamkoviště, odpaliště a další cvičné plochy. Krajina, na které se hřiště nachází, je bohatá na kopečky, jezírka a říčky, které dělají každou jamku jedinečnou. Vy se díky tomu můžete těšit na nezapomenutelné golfové zážitky.

Hřiště dále nabízí:

 • golfové vozíky a další vybavení k zapůjčení,
 • golfovou akademii s lekcemi (na vyžádání může být také natáčeno),
 • klub, obchod, restauraci a bar,
 • golfové kurzy pro děti od 6 do 12 let,
 • PGA Pro,
 • GPS v golfových vozících,
 • hřiště pro Foot golf,
 • noční golfové kurzy a
 • privilegovaný přístup k 18jamkovým golfovým hřištím v regionu (Le Paradis, Tamarina a Avalon Golf Esatte).

Mapa golfového hřiště

 
Mapa golfového hřiště

Scorecard

 
Scorecard

Sport a wellness hotelu Heritage Le Telfair *****

Balíček Wellness Bliss – od 1.11.2017

Heritage Le Telfair nabízí bohatý wellness balíček plný masáží, cvičení, zdravého jídla, lázeňských procedur a relaxace. Udělejte každý den něco pro sebe. Přijedete domů jako znovuzrození! 

 • Každý den si můžete vybrat z následujících procedur:
 • - 5  typů masáží
 • - 3 druhy tělové péče
 • - 5 soukromých lekcí cvičení body and mind (jóga, pilates, tai-chi...)
 • - 5 zdravotních kúr (např. osteopatie)
 • - privátní fitness lekce s trenérem
 • - kurzy a workshopy (např. správný postoj, techniky dýchání, zdravá strava)
 • - dále: možnost zapojit se do skupinového cvičení, na pokoji podložka na jógu, v menu restaurací jsou zahrnuta zdravá jídla
 • Cena: 65 EUR / osoba / noc, pro pobyty na 7 a více nocí

Vybavení a služby lázní přístupné pro všechny hosty:

 • 2000 m² uprostřed tropických zahrad
 • 9 místností pro procedury zahrnující 3 samostatné místnosti, 3 místnosti pro procedury v páru, 2 soukromé venkovní suity a 1 suita pro páry
 • Salonek s manikúrou a pedikúrou
 • Hammam a sauna (nutná rezervace)
 • Bazének s relaxačními bublinkovými lůžky, hydromasážními tryskami a speciálními sprchami
 • Fén

Aktivity

V rámci resortů Heritage mohou hosté využívat aktivity, které jsou nabízeny sportovním centrem. Vydejte se užívat si volný čas na pláž, zahrajte si nejrůznější hry, vyzkoušejte aerobic, udržujte se v kondici ve fitness centru nebo zažijte adrenalin při vodních sportech.

Vodní sporty a aktivity

 • Bezplatné – windsurfing, plachetnice, katamarány, kajaky (pro jednu i dvě osoby), šlapadla, výlety lodí s proskleným dnem, šnorchlování, tradiční rybaření a aquagym.
 • Zpoplatněné – potápění (PADI), pronájem motorového člunu, vodní lyžování a lekce vodního lyžování, kitesurfing, katamaránové plavby, hlubokomořský rybolov, stand-up paddle boardy a pozorování delfínů.

Pozemní sporty a aktivity

 • Bezplatné – tai chi, jóga, stolní tenis, tenis (3 osvětlené kurty + rakety a míčky), šipky, plážový volejbal, plážový fotbal, interiérové hry, aerobic, golf, plně vybavené fitness centrum, badminton, horská kola a francouzské kuželky.
 • Zpoplatněné – osobní trenér, golfové vozítko a vybavení, golfové lekce pro dospělé i děti, tenisové lekce a tenisové míčky, čtyřkolky pro dospělé i děti, jízda na koni pro dospělé i děti, wellness procházky do přírodní rezervace Frédérica a tokeny na kulečník.

 

Děti v hotelu Heritage Le Telfair *****

Klub pro děti

Dětský klub Timomo and Friends je otevřený od 8:30 do 23:00 a nabízí celou škálu zábavných aktivit pro děti od 3 do 11 let.

 • Během dne – fitness lekce, aqua aerobic, protahování, plavání, sportovní lekce, středy v 11:30 úvod do golfu – SNAG lekce , tenis, badminton, atletika, latinské a Sega tance, kulinářské kurzy pro malé, minigolf, lanové a tyrolské traverzování v C Beach Clubu.
 • Večer – lov krabů na pláži, pozorování hvězd, plážové kino, mauricijské Sega tance a kempování. 
 • Zpoplatněné aktivity – kurzy vaření s šéfkuchařem, kemp s plaváním, golfový kemp (pro děti od 6 let), tenisový kemp (pro děti od 6 let) a možnost podávání pokrmů (po vyžádání).

Klub pro mládež

Klub pro mládež poskytuje zázemí a zábavu pro děti ve věku 12 až 17 let a je otevřený od 8:30 do 23:30.

 • Mezi nabízené aktivity patří – úvod do golfu, objevování místních hudebních nástrojů, karaoke, turnaje v tenisu a plážovém volejbalu, jízda na koni, Sega večery u ohně, herní konzole Wii, kulečník a čtyřkolky v přírodní rezervaci Frédérica.

Klub pro nejmladší děti

Také miminka a nejmladší děti mají svůj klub v resortech Heritage. Exkluzivní prostory jsou určené pro ty nejmenší z nejmenších, to znamená pro děti mladší 3 let. K dispozici je 6 proškolených zdravotních sester, aby se o děti staraly v čase od 8:30 do 16:00. Službu je nutné rezervovat minimálně 12 hodin předem. Resort zajistil také dostupnost takových nezbytností jako mléko, utěrky či plenky.

K vybavení pro nejmenší děti patří: kolébky, auto-sedátka, stoly pro přebalování, přistýlky, sedátka na toaletu, vany, kočárky, sítě proti komárům, ohřívače lahví, teplé i studené sterilizátory a možnost babysittingu pro děti do 2 let v klubu Timomo and Friends mezi 8 a 16 hod.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Klasický svatební balíček + civilní obřad13.600,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
  - zajištění apostily na oddací list,
  - transfery na příslušné úřady,
  - vystavení svatebního certifikátu,
  - uvítací dary pro ženicha a nevěstu v hotelovém pokoji,
  - nabídku osvěžujícího sezónního ovoce a láhev vína z liči po příjezdu do hotelu,
  - svatební dort pro novomanžele,
  - vybalení a žehlení oděvů v den příjezdu,
  - místo pro svatební obřad (pláž, restaurace Gin’ja, zahrady Heritage Le Château nebo Heritage Le Telfair’s) v altánu
  - úpravu pokoje (dle dostupnosti),
  - napařování a žehlení svatebních oděvů,
  - svatebního koordinátora,
  - v případě potřeby zajištění svědků,
  - láhev vybraného šampaňského v průběhu obřadu,
  - snídani na terase,
  - 45minutovou masáž zad pro ženicha a nevěstu,
  - zasazení stromku lásky po obřadu novomanželů.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Tropický svatební balíček + civilní obřad53.020,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  vše, co „Klasický svatební balíček“ a dále:
  - služby komorníka během celého pobytu,
  - jednu láhev vybraného šampaňského,
  - tropickou svatební kytici pro nevěstu a korsáž pro ženicha,
  - o svatební noci soukromou večeři při svíčkách na pláži s planoucími pochodněmi (v závislosti na počasí),
  - speciální romantickou svatební koupel,
  - 90minutovou masáž v altánu Seven Colours, po které si můžete vychutnat vynikající tropické koktejly,
  - jednou za pobyt hodinovou plavbu lodí, během které se na palubě podávají tropické koktejly a jednohubky,
  - svatební dárek jako pozornost od hotelu,
  - svatební tabuli šéfkuchaře v Annabellas.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě v hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort:
 • - Květina do klopy pro ženicha 700 Kč
  - Kytarista (2 hodiny) 7 310 Kč
  - Manikúra 1 690 Kč
  - Okvětní lístky 1 270 Kč
  - Pedikúra 1 970 Kč
  - Romantická večeře (na osobu) 2 250 Kč
  - Svatební kytice pro nevěstu 3 520 Kč
  - Svatební oblouk s květinovou výzdobou (z bambusu) 11 110 Kč
  - Svatební oblouk s květinovou výzdobou (ze železa) 5 620 Kč
  - Svatební účes a make-up pro nevěstu 7 870 Kč
  - Videozáznam ze svatby 27 000 Kč
  - Výzdoba svatebního altánku 4 220 Kč
  - Živá kapela (3 hodiny) 16 590 Kč
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit (po odsouhlasení dle volného termínu)
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2018 - 31.10.2020.
ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

07. 01. - 20. 12. 2019 a 06. 01. - 31. 01. 2020
- sleva 80% pro nevěstu, při příjezdu mísa s ovocem, maurícijské sladkosti, lahev vychlazeného francouzského šampaňského. Jednou za pobyt speciální rozestýlka. Od 01.11.2018 navíc speciální večeře během pobytu.

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 3 měsíce před až do 3 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

07. 01. - 20. 12. 2019 a 06. 01. - 31. 01. 2020
- sleva 80% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Transfer z letiště do hotelu Heritage Telfair trvá 30 až 40 minut. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími klienty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech.

Mapa - Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře Modrý Maurícius:
2018, Kateřina Mackovičová, 724 730 018,

Recenze hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Pláž
9.4
Ubytování
9.7
Strava
9.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.5
24 hodnocení
Pláž
9.9
Ubytování
9.7
Strava
9.4
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.6
10 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.9
2 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
9.8
Strava
9.4
Poloha
9
Cena / Kvalita
9.4
Služby Deluxea
9.4
Průměrné hodnocení
9.3
6 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
9.7
Strava
9.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
8.5
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.3
6 hodnocení
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
7
Rodina s dětmi
Praha 3
Datum pobytu:
24. 11. - 03. 12. 2018
Hotel je skvely a kuchyne naprosto uzasna hlavne v restauraci Anabelle a v asijse, skvela gastronomie i sluzby.
Sluzby Deluxea byly skvele, vyhradu mam pouze k delegatce na miste, je prilis domestikovana (na ostrove zije) a tomu odpovidaji i jeji rady a styl komunikace.
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Mníšek pod Brdy
Datum pobytu:
20. 11. - 04. 12. 2018
Hotel byl vynikající, skvělý servis, lidé velmi příjemní. Také aktivity v hotelu byly smysluplné. Golfové hříště v úžasném stavu....

Moc děkujeme a určitě se na vás opět obrátíme....
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Brno
Datum pobytu:
08. 01. - 22. 01. 2018
Nádherný resort s osobními službami. Skutečně každý z personálu se staral o naše pohodlí a spokojenost, k tomu jsme měli osobní concierge. Ke svatební cestě jsme dostali spoustu dárků a překvapení, od láhve prosecca, snídaně na pokoj, slevy na masáž, až po romantickou večeři s překvapením. Součástí hotelu je mistrovské golfové hřiště s neomezeným fee. Poloha u ústí řeky je krásná, stejně jako 5 restaurací, které jsme na večeři měli možnost vy
9.2
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
8
Mladší dvojice
Datum pobytu:
12. 09. - 24. 09. 2017
Skvělé a rychlé služby Deluxea, výborné doporučení hotelu. Ideální místo k odpočinku. Hotelu, lokaci, personálu, čistotě, atmosféře není co vytknout, úroveň hotelu a služeb je téměř dokonalá. Restaurace Golf Club a Le Chateau patřící k Le Telfair Herritage snesou jakékoli mezinárodní srovnání.
Naopak je třeba se vyhnout restauracím sesterského resortu Avali Heritage. Služby delegáta CK na místě mohou být více profesionální.
9.2
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Mladší dvojice
Bratislava
Datum pobytu:
26. 04. - 05. 05. 2017
Nádherný hotel s milým, usmievavým a ochotným personálom. Služby hotela s množstvom aktivít bol na vynikajúcej úrovni. Veľmi vysoko hodnotím gastronómiu hotela. Každá večera bola gurmánsky zážitok! Rovnako vynikajúca bola aj starostlivosť miestnej agentúry a delegátky. Rozhodne treba využiť ponuku výletov po okolí, je sa na čo pozerať.

Ohlasy klientů Modrý Maurícius

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Ing. Barbora Víšková
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.