Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Maurícius

Koloniální noblesa mezi pláží a golfovým hřištěm

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Pro hotel Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Hodnocení 9.6 Hodnotí 34 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Bel Ombre | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Dvě prvotřídní golfová hřiště Gurmánské restaurace Wellness a dětský klub

Popis hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort ***** Maurícius

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort je pětihvězdičkový hotel situovaný v Domaine de Bel Ombre na jihu ostrova. Tento exkluzivní resort prošel v roce 2017 rozsáhlou rekonstrukcí a nabízí dokonalé zázemí pro příjemný únik do exotického světa s opravdovým komfortem.

Najdete zde stylovou a elegantní koloniální architekturu, řadu restaurací a barů, svěží tropické zahrady, unikátní mistrovské golfové hřiště, blahodárné lázně Seven Colours Spa, bazén (600 m²), vyhřívaný bazén a nespočet pozemních a vodních aktivit. V Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort se budete moci kochat jedinečnými výhledy na moře a dopřávat si privilegia přímého přístupu na pláž. Hotel se pyšní také nabídkou tematických večerů a vysokou úrovní personalizovaných služeb. V neposlední řadě je třeba zmínit zdejší vybavení suit, hotelových prostorů a zařízení, které představují okouzlující směs luxusu a elegance.

Resort je poctou irskému botanikovi a přírodovědci Charlesi Edwardu Telfairovi, jenž hrál pomocnou roli ve vývoji Domaine de Bel Ombre, v 19. století. Skvělou dovolenou zde mohou strávit páry, rodiny i skupinky přátel.

 

Proč vybrat Heritage Le Telfair?

 • Gurmánská inspirace – profesionální a oddaní kuchaři se budou starat o Vaše prvotřídní stolování od rána do večera. Budete si moci pochutnat na mauricijské, francouzské, japonské, asijské, britské, italské a indické kuchyni. K dalším specialitám patří proslulé steaky, mauricijské koláče a čaje, zdravé pokrmy, nejrůznější mořské plody a mnoho dalšího z místní a mezinárodní kuchyně.
 • Jedinečné mistrovské golfové hřiště – hrajte golf jako šampioni na jediném mistrovském hřišti European Tour na Mauríciu. Hřiště bylo oceněno jako nejlepší v Indickém oceánu od World Golf Awards a CNN Travel.
 • Pro milovníky wellness – speciální wellness balíček plný procedur, masáží, cvičení a zdravého stravování.
 • Přírodní krása hned na prahu dveří – objevte místní mauricijskou faunu a floru v přírodní rezervaci o 1300 hektarech. K dispozici Vám bude zkušený průvodce, aby Vaše vzpomínky na zdejší přírodu byly opravdu nezapomenutelné.
 • Bezstarostná dovolená s dětmi – v rámci Heritage Resorts je postaráno také o miminka, děti a mladistvé, a to díky oddaným profesionálům a nekonečným možnostem v rámci prostorů a vybavení pro nejmenší hosty.
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Heritage Le Telfair představuje elegantní hotel s koloniální architekturou, který je vhodnou volbou pro zamilované páry, starší dvojice a všechny hosty, kteří si chtějí na dovolené odpočinout.

Hotel nabízí výtečné služby all inclusive, jedinečný plážový C Beach Club a pro některé suity i služby vlastního komorníka. Využít můžete také služeb sousedního resortu Heritage Awali. Poklidnou atmosféru podtrhuje řeka, která protéká areálem hotelu. 

Pro spestření vašeho pobytu doporučujeme návštěvu historického zámečku Le Château, který nabízí nezapomenutelnou atmosféru a možnost gurmánského zážitku. Koloniální dům z 19. století je umístěný v zahradě na úbočí hor a připravuje zejména mauricijskou kuchyni a speciality ze zvěřiny. Páry jistě zaujme i možnost gastronomického zážitku s večeří a přespáním v tomto romantickém sídle.

V okolní rezervaci Frederica se dají provozovat adrenalinové sporty jako jízda na čtyřkolkách, kdy vidíte divoká prasata i stáda jelenů v nedotčené přírodě. Na projížďce Vás vždy doprovází průvodce, který Vás před jízdou otestuje, zda zvládnete čtyřkolky ovládat.

Za zmínku rozhodně stojí i služby pro golfisty. Heritage Telfair nabízí speciální suity pro golfisty s možností navštívit golfové hřiště Bel Ombre, které patří mezi nej golfová hřiště na ostrově.

2023
Ing. Dominika Huňková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Suite (54 - 62 m²)

Deluxe Suite (54 - 62 m²)

Prostorné a prosvětlené suity s výhledem do zahrady se pyšní luxusními interiéry. Do vybavení patří postel o velikosti Queen nebo dvojitá postel a rozkládací gauč...

Deluxe Sea View Suite (54 - 62 m²)

Deluxe Sea View Suite (54 - 62 m²)

Prostorné a prosvětlené suity s výhledem na moře se pyšní luxusními interiéry. Do vybavení patří postel o velikosti Queen nebo dvojitá postel a rozkládací gauč...

Deluxe Seaview Suite - Adult only (od 01/02/2025)

..

Gastronomie a hotelové restaurace

Během svého pobytu v Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort budete moci využívat nespočet restaurací a barů, a to nejenom v rámci jednoho hotelu, ale také v sesterských resortech situovaných v Domaine de Bel Ombre. Heritage Le Telfair jako takový nabízí 3 rozmanité restaurace, 2 bary a salonek.

Celou řadu dalších restauračních zařízení, barů a salonků najdete v sousedním resortu Heritage Awali, v Golf Clubu či v C Beach Clubu. Poznejte taková kulinářská místa jako Infinity Blue Restaurant & Cocktail Bar, Zafarani, Zenzi-Bar, Boma a Amafrooty. Pro zajištění nejlepšího servisu je doporučeno rezervovat si místo v restauracích zejména při tematických večerech, abyste si mohli naplno užít gurmánské chvíle i autentickou zábavu.

 • Savana - hlavní restaurace hotelu Heritage Awali
 • Infinity Blue - plážová restaurace s mořskými plody
 • Zafarani - severoindická restaurace
 • Boma - stolování okolo ohně, BBQ v africkém stylu
 • Amafrooty - lehké občerstvení
 • La Reserve Golf Clubhouse - na golfovém hřišti La Reserve
 • O'Grill Restaurant - na golfovém hřišti Le Château 
 • Le Château de Bel Ombre - sídlo z 19. století, gurmánská restaurace
 • C Beach Club - restaurace, Gin Bar, Beach & Cocktail Bar
 • Kaz'alala Restaurant - mauricijská kuchyně

 

Annabella’s

Hlavní hotelová restaurace Annabella’s je pojmenována po ženě Charlese Telfaira, který se zasloužil o rozvoj oblasti Domaine de Bel Ombre v 19. století. Tato moderní a elegantní restaurace se nechala inspirovat designem koloniálních dob z minulých dob. Annabella’s podává bohatou a rozmanitou mauricijskou kuchyni společně s mezinárodními pokrmy. V menu figurují také prvotřídní vína zejména z Francie a Jihoafrické republiky. Pokud si budete přát, můžete sledovat přípravu osobně díky tradiční otevřené kuchyni. K dispozici je také dětské menu.

Snídaně: 6.30 - 10:30

Večeře: 18:30 - 22:00

Gin’ja

Tato komfortní nekuřácká restaurace s výhledem na moře servíruje kořeněnou a barevnou pan-asijskou kuchyni, která Vás vezme na imaginativní cestu Asií s její exotikou. Můžete se těšit na zaručený a sofistikovaný gastronomický večer. K dispozici je také interaktivní zážitek Teppanyaki. Restaurace s kapacitou pro 60 hostů je otevřena v čase večeře. Pokrmy jsou servírovány formou à la carte a je určena pro dospělé osoby a děti od 12ti let. Pro pány se doporučuje elegantní oděv.

Večeře: 19:00 - 22:00

Bar: 17:00 - 22:00

Le Palmier

Venkovní restauraci s barem zastupuje Le Palmier, která se nachází mezi bazénem a bílou písečnou pláží. Na pokrmech si můžete pochutnat v restauraci nebo využít možnosti stolování na pláži či u bazénu. V době oběda zahrnuje menu lehká jídla, sendviče, pizzy a saláty. K večeři si můžete pochutnat na á la carte menu s výběrem z ryb a mořských plodů. Jednou týdně možnost ochutnat speciální humrové menu.

Obědy: 12:00 - 15:00

Večeře: 18:30 - 22:00

Lehké občerstvení: 12:00 - 17:00

Cavendish Bar & Lounge

Cavendish představuje ideální místo k vychutnání si lehkého občerstvení, aperitivů, rumů či koktejlů v pohodové atmosféře s klavírem. V prostředí připomínajícím anglický klub najdete také výběr z čajů. V baru najdete i knihovnu, šachy a kulečník.

Bar je otevřen od 10:30 do 23:30

Le Kiosque Gourmand

Výběr domácí sezónní zmrzliny, sorbety a palačinky.

Otevřeno od 12:00 do 17:00.

Le Château de Bel Ombre

V elegantním sídle Charlese Telfaira z 19. století to vypadá, jako by se čas zastavil. Chlubí se koloniálním stylem s velkou verandou po všech stranách, s elegantními interiéry s obložením, vysokými stropy a staršími obrazy. Navíc je situován v krásné zahradě s prastarými stromy. Tento historický dům nyní slouží jako stylová, gurmánská a nekuřácká restaurace pro hosty s kapacitou 80 míst. Heritage Le Château slibuje opravdu unikátní gastronomický zážitek, a to i díky navržené kuchyni od vyhlášeného šéf kuchaře s dvěma Michelinskými hvězdami, Davidu Toutain. Tato restaurace, kde je nutná rezervace předem, podává pokrmy formou á la carte. Je otevřena 6 dní v týdnu pro podávání oběda v čase od 12:00 do 15:00 hod a na večeře od 19:00 do 22:00 hod. Na požádání lze místo využít pro svatební hostinu či firemní událost.

C Beach Club 

Resorty Heritage jsou zasazeny do plážového prostředí s klidnou lagunou v měnících se odstínech tyrkysové, zelené a modré. Pláž s lehátky a slunečníky tak představuje skvělou alternativu pro polehávání u bazénu. Právě na pláži se Vám dostane služeb obsluhy s kávou, občerstvením a koktejly během celého dne, aniž byste museli opouštět prostředí jemného písku. C Beach Club je situován na vzdálenějším konci hotelu Heritage Le Telfair a nabízí také řadu sportovních a volnočasových zařízení. K dispozici je také bazén, restaurace a dva bary, večerní zábava, diskotéky a párty.

The Restaurant – hlavní restaurace v C Beach Clubu s kapacitou pro 120 hostů. Zdejší moderní a elegantní prostředí vytváří relaxační atmosféru s mezinárodní kuchyní v bufetovém menu. Restaurace je otevřena pro snídaně (8:30 - 10:30), obědy (12:00 - 15:00) i večeře (19:00 - 22:00).

Gin Bar –  otevřen denně od 10:00 - 23:00.  bar se nachází na okraji písčité pláže a začíná ožívat především ve večerních hodinách.

Beach &Coctail Bar – Plážový bar je otevřen denně od 10:00 do 18:00.

V areálu je dále k dispozici vinný sklípek s největším výběrem růžových vín na ostrově

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort disponuje 20 samostatnými vilami o 6 až 8 suitách. Můžete si vybírat ze 158 prostorných suit s výhledem na zahradu nebo na moře. Vybavení a dekorace spojuje praktičnost moderního vybavení a útulnost tradičních plantážových domů.

Některé suity je možné propojit mezi sebou, aby byl zajištěn pohodlný pobyt také pro rodinnou dovolenou nebo pobyt s přáteli. 

Vybavení a služby:

 • balkon nebo terasa
 • prostorná koupelna s vanou, oddělenou sprchou a oddělenou toaletou
 • elektronický trezor
 • interaktivní TV s plochou obrazovkou a satelitem
 • klimatizace a stropní ventilátor
 • minibar
 • bezplatný přístup k Wi-Fi
 • pokojová služba 24 hodin denně
 • fén, hygienické potřeby, župany a pantofle
 • kávovar Nespresso a zařízení na přípravu kávy a čaje
 • telefon s IDD
 • žehlička a žehlicí prkno
 • dětské potřeby na vyžádání

Hotel Le Telfair nabízí také zónu pouze pro dospělé, která se nachází v pravé části resortu u moře a u v zimě vyhřívaného bazénu (květen - záží). Na mapě označeno číslem 16.

V této Adults zóně najdete pokoje Deluxe Seaview Suite, Deluxea Beachgront Suite, Junior Suite Beachgront, Senior Suite Sea View.

 

Vybavení a služby v Adults only zóně:

• Espresso kávovar ve všech apartmánech s krabičkou kapslí denně doplňovanou.

• Bezplatná služba komorníka

• Hostům je k dispozici výběr místních infuzí na pokoji

• Vybavení bazénu: ručníky, čištění slunečních brýlí, ovocné špízy, lednice (ochucená voda podávaná po celý den) a odpolední servis zmrzlinových pohárů.

• V zóně bazénu pouze pro dospělé bude nabízena vyhrazená služba Butler.

• přednostní vstup do bazénu (nejedná se o exkluzivní výhodu)

• Kiosk (Tiki Bar) s F&B servisem a občerstvením, který se nachází na pláži vedle zóny pouze pro dospělé (nejedná se o exkluzivní výhodu)

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Suite (54 - 62 m²)

Deluxe Suite (54 - 62 m²) foto

Prostorné a prosvětlené suity s výhledem do zahrady se pyšní luxusními interiéry. Do vybavení patří postel o velikosti Queen nebo dvojitá postel a rozkládací gauč. Kapacita pokoje: 2 dospělí a 2 děti do 12 let, nebo 3 dospělí a 1 teenager. Děti a teenageři ve vlastním pokoji: max. 4 děti do 12 let nebo 3 teenageři.

Deluxe Sea View Suite (54 - 62 m²)

Deluxe Sea View Suite (54 - 62 m²) foto

Prostorné a prosvětlené suity s výhledem na moře se pyšní luxusními interiéry. Do vybavení patří postel o velikosti Queen nebo dvojitá postel a rozkládací gauč. Kapacita pokoje: 2 dospělí a 2 děti do 12 let, nebo 3 dospělí a 1 teenager. Děti a teenageři ve vlastním pokoji: max. 4 děti do 12 let nebo 3 teenageři.

Deluxe Seaview Suite - Adult only (od 01/02/2025)

Junior Suite Garden view (81 m²)

Junior Suite Garden view (81 m²) foto

Užijte si velkorysý pocit prostoru v krásně vybavených přízemních suitách, nebo prvním patře se službami vlastního komorníka. Okouzlující a útulné suity nabízí Queen-size postel s nebesy, která vytváří romantickou atmosféru. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 1 infant.

Deluxe Beach Front Suite (54 m²)

Deluxe Beach Front Suite (54 m²) foto

Prostorné a prosvětlené suity na pobřeží jsou v přízemí nebo prvním patře. Do vybavení patří postel o velikosti Queen a rozkládací gauč. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 12 let, nebo 2 dospělí a teenager, nebo 3 dospělí. Děti a teenageři ve vlastním pokoji: max. 4 děti do 12 let nebo 3 teenageři.

Deluxe Beachfront Suite - Adult only (od 01/02/2025)

Senior Suite Garden View (102 m²)

Senior Suite Garden View (102 m²) foto

Suity Senior s výhledem do zahrady nabízejí naprostý komfort a soukromí. Disponují Queen-size postelí s nebesy s kvalitními lůžkovinami, samostatným salonkem/jídelnou, ve které je jídelní stůl a rozkládací pohovka. Každá suita má vybavenou terasu nebo velký balkon. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 12 let, 2 dospělí a teenager nebo 3 dospělí.

Junior Suite Beach Front (81 m²)

Junior Suite Beach Front (81 m²) foto

Prostorné a zářivé pokoje Junior Suites nabízí útulné ubytování s výhledem na moře a vlastním komorníkem v přízemí nebo prvním patře. Mají Queen-size postele s nebesy. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 1 infant.

Junior Suite Beachfront - Adult only (od 01/02/2025)

Senior Suite Sea View (102 m²)

Senior Suite Sea View (102 m²) foto

Suity Senior s výhledem na moře nabízejí naprostý komfort a soukromí. Disponují Queen-size postelí s nebesy s kvalitními lůžkovinami, samostatným salonkem/jídelnou, ve které je jídelní stůl a rozkládací pohovka. Každá suita má vybavenou terasu nebo velký balkon. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 12 let, 2 dospělí a teenager nebo 3 dospělí.

Senior Suite Sea View - Adult only (od 01/02/2025)

Ocean Suite Beach Front (104 m²)

Ocean Suite Beach Front (104 m²) foto

Resort má k dispozici také unikátní suity v přízemí s přímým vstupem na pláž. Díky této skvělé poloze nabízí tyto suity exkluzivní komfort a pohodlí pro prožití úžasné dovolené na Mauriciu. Budete si moci užívat úžasnou ložnici s Queen-size postelí s nebesy, oddělenou jídelnu s obývacím pokojem, kde je k dispozici jídelní stůl a rozkládací gauč. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 2 děti do 12 let, 2 dospělí a teenager nebo 3 dospělí.

Pláž a moře

Hotel má písčitou pláž, která je z jemného písku a menších kousků korálů. Umožňuje velmi dobrý přístup pro děti. Pláž je vhodná i pro dlouhé procházky. V moři samotném je bojkami vymezený úsek pro plavání. Je zde slabší proud, takže v jednom směru plavete rychleji než v opačném.

 

Online cena a slevy Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Pro hotel Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 3 510 Kč / osoba, noc, Snídaně v Deluxe Suite Garden View
v termínu od 01.05.2024 do 30.09.2024

Profi foto hotelu Heritage Le Telfair *****

Naše foto hotelu Heritage Le Telfair *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Během svého pobytu v Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort budete moci využívat nespočet restaurací a barů, a to nejenom v rámci jednoho hotelu, ale také v sesterských resortech situovaných v Domaine de Bel Ombre. Heritage Le Telfair jako takový nabízí 3 rozmanité restaurace, 2 bary a salonek.

Celou řadu dalších restauračních zařízení, barů a salonků najdete v sousedním resortu Heritage Awali, v Golf Clubu či v C Beach Clubu. Poznejte taková kulinářská místa jako Infinity Blue Restaurant & Cocktail Bar, Zafarani, Zenzi-Bar, Boma a Amafrooty. Pro zajištění nejlepšího servisu je doporučeno rezervovat si místo v restauracích zejména při tematických večerech, abyste si mohli naplno užít gurmánské chvíle i autentickou zábavu.

 • Savana - hlavní restaurace hotelu Heritage Awali
 • Infinity Blue - plážová restaurace s mořskými plody
 • Zafarani - severoindická restaurace
 • Boma - stolování okolo ohně, BBQ v africkém stylu
 • Amafrooty - lehké občerstvení
 • La Reserve Golf Clubhouse - na golfovém hřišti La Reserve
 • O'Grill Restaurant - na golfovém hřišti Le Château 
 • Le Château de Bel Ombre - sídlo z 19. století, gurmánská restaurace
 • C Beach Club - restaurace, Gin Bar, Beach & Cocktail Bar
 • Kaz'alala Restaurant - mauricijská kuchyně

 

Annabella’s

Hlavní hotelová restaurace Annabella’s je pojmenována po ženě Charlese Telfaira, který se zasloužil o rozvoj oblasti Domaine de Bel Ombre v 19. století. Tato moderní a elegantní restaurace se nechala inspirovat designem koloniálních dob z minulých dob. Annabella’s podává bohatou a rozmanitou mauricijskou kuchyni společně s mezinárodními pokrmy. V menu figurují také prvotřídní vína zejména z Francie a Jihoafrické republiky. Pokud si budete přát, můžete sledovat přípravu osobně díky tradiční otevřené kuchyni. K dispozici je také dětské menu.

Snídaně: 6.30 - 10:30

Večeře: 18:30 - 22:00

Gin’ja

Tato komfortní nekuřácká restaurace s výhledem na moře servíruje kořeněnou a barevnou pan-asijskou kuchyni, která Vás vezme na imaginativní cestu Asií s její exotikou. Můžete se těšit na zaručený a sofistikovaný gastronomický večer. K dispozici je také interaktivní zážitek Teppanyaki. Restaurace s kapacitou pro 60 hostů je otevřena v čase večeře. Pokrmy jsou servírovány formou à la carte a je určena pro dospělé osoby a děti od 12ti let. Pro pány se doporučuje elegantní oděv.

Večeře: 19:00 - 22:00

Bar: 17:00 - 22:00

Le Palmier

Venkovní restauraci s barem zastupuje Le Palmier, která se nachází mezi bazénem a bílou písečnou pláží. Na pokrmech si můžete pochutnat v restauraci nebo využít možnosti stolování na pláži či u bazénu. V době oběda zahrnuje menu lehká jídla, sendviče, pizzy a saláty. K večeři si můžete pochutnat na á la carte menu s výběrem z ryb a mořských plodů. Jednou týdně možnost ochutnat speciální humrové menu.

Obědy: 12:00 - 15:00

Večeře: 18:30 - 22:00

Lehké občerstvení: 12:00 - 17:00

Cavendish Bar & Lounge

Cavendish představuje ideální místo k vychutnání si lehkého občerstvení, aperitivů, rumů či koktejlů v pohodové atmosféře s klavírem. V prostředí připomínajícím anglický klub najdete také výběr z čajů. V baru najdete i knihovnu, šachy a kulečník.

Bar je otevřen od 10:30 do 23:30

Le Kiosque Gourmand

Výběr domácí sezónní zmrzliny, sorbety a palačinky.

Otevřeno od 12:00 do 17:00.

Le Château de Bel Ombre

V elegantním sídle Charlese Telfaira z 19. století to vypadá, jako by se čas zastavil. Chlubí se koloniálním stylem s velkou verandou po všech stranách, s elegantními interiéry s obložením, vysokými stropy a staršími obrazy. Navíc je situován v krásné zahradě s prastarými stromy. Tento historický dům nyní slouží jako stylová, gurmánská a nekuřácká restaurace pro hosty s kapacitou 80 míst. Heritage Le Château slibuje opravdu unikátní gastronomický zážitek, a to i díky navržené kuchyni od vyhlášeného šéf kuchaře s dvěma Michelinskými hvězdami, Davidu Toutain. Tato restaurace, kde je nutná rezervace předem, podává pokrmy formou á la carte. Je otevřena 6 dní v týdnu pro podávání oběda v čase od 12:00 do 15:00 hod a na večeře od 19:00 do 22:00 hod. Na požádání lze místo využít pro svatební hostinu či firemní událost.

C Beach Club 

Resorty Heritage jsou zasazeny do plážového prostředí s klidnou lagunou v měnících se odstínech tyrkysové, zelené a modré. Pláž s lehátky a slunečníky tak představuje skvělou alternativu pro polehávání u bazénu. Právě na pláži se Vám dostane služeb obsluhy s kávou, občerstvením a koktejly během celého dne, aniž byste museli opouštět prostředí jemného písku. C Beach Club je situován na vzdálenějším konci hotelu Heritage Le Telfair a nabízí také řadu sportovních a volnočasových zařízení. K dispozici je také bazén, restaurace a dva bary, večerní zábava, diskotéky a párty.

The Restaurant – hlavní restaurace v C Beach Clubu s kapacitou pro 120 hostů. Zdejší moderní a elegantní prostředí vytváří relaxační atmosféru s mezinárodní kuchyní v bufetovém menu. Restaurace je otevřena pro snídaně (8:30 - 10:30), obědy (12:00 - 15:00) i večeře (19:00 - 22:00).

Gin Bar –  otevřen denně od 10:00 - 23:00.  bar se nachází na okraji písčité pláže a začíná ožívat především ve večerních hodinách.

Beach &Coctail Bar – Plážový bar je otevřen denně od 10:00 do 18:00.

V areálu je dále k dispozici vinný sklípek s největším výběrem růžových vín na ostrově

All Inclusive

Speciální All Inclusive balíček „Gourmet Bliss“ (platný od 1.2.2024 do 31.1.2025) zahrnuje*:

 • Snídaně v hlavní restauraci,Annabella´s restauraci nebo v C-Beach Clubu
 • Oběd v restauracích po celém areálu Bel Ombre: restaurace Gin-Ja, Le Palmier, Cavendish, dále v C Beach Clubu, Infinity Blue, Club House, O'Grill a Kaz'Alala
 • Brunch každou neděli v C Beach clubu
 • Sladké pečivo, cookies, domácí zmrzlina a palačinky ve stánku Kiosque Gourmand
 • Večeře v restauracích po celém areálu Bel Ombre: Annabella´s, Le Palmier a Ginja´s (od 12 let), C Beach club v Le Telfair, Infinity Blue, Savana, Zafrani (jen pro dospělé) a Boma v Awali, v O´Grill restaurant u golfového klubu a v zámečku Le Chateau de Bel Ombre
 • Pro speciální večery je k dispozici kredit na pokrmy a nápoje
 • Pokrmy s humrem, foie gras, wagyu hovězí, kaviár a speciality šéfkuchaře jsou za příplatek
 • Bary: Cavendish a Ginja v Le Telfair, Zenibar, Infinity Blue a Coco Shack v Awali, bary v Golf Clubu, C Beach Club
 • Zahrnuté nápoje: výběr lihovin, rumů (místní i dovážené), whisky, ginů, vodky, piv (místní, dovážené i nealko), džusů a nealko, vín a šumivých vín
 • Donáška občerstvení na pláž a k bazénu
 • 24hodinová pokojová služba
 • Minibar doplňovaný 1 x denně (nealko, místní pivo, lihoviny, voda, ovocné džusy, víno, čokoládky a občerstvení)
 • Nespresso kapsle na pokoji (doplňováno 1 x denně)
 • Piknikový koš na výlety (je potřeba vyžádat 24h předem u přepážky služeb zákazníkům (Guest Relation)
 • Golf: denně neomezený golf na 18jakmkovém hřišti Le Chateau Golf Course, zdarma míčky a golfový vozík s GPS
 • Golf na hřišti La Reserve Golf Links včetně uvítacího dárku, sdílená buggy s GPS, míčky a občerstvení jednou za pobyt
 • Wellness: zdarma sportovní centrum, hatha jóga, reiki, strečink, pilates, lekce dýchání, jóga při západu slunce a další
 • Vodní sporty: plachtění, kajaky, šlapadla, paddle board, rybaření, výlety na šnorchlování, lodě se skleněným dnem, úvodní kitesurfing
 • Pozemní sporty: tenis (vybavení za poplatek), stolní tenis, bocce-ball, plážový volejbal, plážový tenis a další
 • Živá hudba každý večer dle programu
 • Vstupenka do muzea mořských mušlí
 • Vstup do "Les Terres des 7 Couleurs de Chamarel" (transfer není v ceně). Rezervace se provádějí u recepce Guests relations

 

Speciální All Inclusive balíček „Gourmet Bliss“ (platný od 1.2.2025 do 31.1.2026) zahrnuje*:

 • Snídaně v hlavní restauraci,Annabella´s restauraci nebo v C-Beach Clubu,  La Reserve nebo v Le Chateau Golf Club (nutná rezervace předem)
 • Oběd v restauracích po celém areálu Bel Ombre: restaurace Gin-Ja, Le Palmier, Cavendish; dále v C Beach Clubu, Heritage Awali: Infinity Blue, Heritage Golf Club: Club House, Half way snack nebo Food & Beverage Cart; restaurace u golfového hřiště La Reserve Golf (pokrmy s humrem, Foie Gras, hovězí Wagyu, kaviár a speciality šéfkuchaře jsou za příplatek; Lakaz Mama Restaurant v Kaz’Alala
 • Brunch každou neděli v C Beach clubu
 • Sladké pečivo, cookies, domácí zmrzlina a palačinky ve stánku Kiosque Gourmand
 • Kiosk (Tiki Bar) s občerstvením a nápoji, který se nachází na pláži vedle zóny určené pouze pro dospělé
 • Večeře** v restauracích po celém areálu Bel Ombre: Annabella´s, Le Palmier a Ginja´s (od 12 let), C Beach club v Le Telfair, heritage Awali: Infinity Blue, Savana, Kuzini, Zafrani (jen pro dospělé); Heritage Golf Club: O’Grill Restaurant; Le Château de Bel Ombre (od 12 let)
 • Bary: Cavendish a Ginja v Le Telfair, Zenibar, Infinity Blue a Coco Shack v Awali, C Beach Club: Gin Bar a Beach Bar, Heritage Golf Club: The Club House
 • Donáška občerstvení na pláž a k bazénu
 • 24hodinová pokojová služba
 • Minibar doplňovaný 1 x denně (nealko, místní pivo, lihoviny, voda, ovocné džusy, víno, čokoládky a občerstvení)
 • Nespresso kapsle na pokoji (doplňováno 1 x denně)
 • Piknikový koš na výlety (je potřeba vyžádat 24h předem u přepážky služeb zákazníkům (Guest Relation)
 • Golf: každý den bezplatný přístup na 18jamkové mistrovské golfové hřiště Le Chateau Golf Course v Heritage Golf Club (bez vybavení a lekcí), jedna hra golfu na golfovém hřišti La Reserve Golf Links (včetně dárku na uvítanou, sdíleného golfového vozítka s GPS, golfových míčků a občerstvení v půlce hry) za každých 7 nocí pobytu (kumulativně, tj. 2 hry při pobytu na 14 nocí)
 • Wellness: volný vstup do fitness centra (od 12 let), každodenní wellness program s výběrem skupinových aktivit – jóga, reiki, strečink, pilates, tai-či a dechová cvičení, lekce jógy při západu slunce
 • Vodní sporty: plachtění, kajaky, šlapadla, paddle board, rybaření, výlety na šnorchlování, lodě se skleněným dnem, úvodní kitesurfing, každodenní výlety se šnorchlováním a výlety lodí s proskleným dnem
 • Pozemní sporty: tenis (vybavení za poplatek), stolní tenis, bocce-ball, plážový volejbal, plážový tenis a další
 • Živá hudba každý večer
 • Vstupenka do muzea mořských mušlí

 

* Balíček platí od příjezdu až do odjezdu dle check-in a check-out.

* Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků.

** Pokrmy s humrem, Foie Gras a hovězí Wagyu jsou za příplatek. Kredit 1 750 rupií na jídlo a pití pro jednu osobu na speciální večery. Kulinářské akce jsou za příplatek.

Golf v hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Hosté resortů Heritage jsou vítáni na moderním golfovém hřišti  Heritage Golf Club s prémiovým prostředím a moderním zázemím. 

Heritage Golf Club je jediný 45jamkový golfový areál v Indickém oceánu se dvěma hřišti hostujícími DP World Tour – nabízí golfový zážitek světové úrovně. Rozkládá se na jižním pobřeží ostrova Mauricius a patří mezi nejvyhledávanější golfové destinace na světě. Na hráče zde čekají dvě prvotřídní golfová hřiště představující dva různé zážitky plné okázalé přírodní krásy a čistého golfového dramatu. Prověřte své schopnosti na prvním a jediném linksovém hřišti v Indickém oceánu La Réserve Golf Links s panoramatickými výhledy na každé jamce anebo se vydejte na dokonale upravené ferveje a jamkoviště Le Château Golf Course. K dispozici je také prestižní tréninkové centrum Leadbetter Golf Academy, které nabízí prvotřídní lekce na obou hřištích pro úplné začátečníky, juniory, rekreační i elitní hráče.

Hřiště dále nabízí:

 • golfové vozíky a další vybavení k zapůjčení
 • golfovou akademii s lekcemi (může být také natáčeno po vyžádání)
 • klub, obchod, restauraci a bar
 • PGA Pro
 • GPS v golfových vozících
 • hřiště pro Foot golf
 • privilegovaný přístup k 18 jamkovým golfovým hřištím v regionu (Le Paradis a Avalon Golf Esatte)

Mapa golfového hřiště

 
Mapa golfového hřiště

Scorecard

 
Scorecard

Aktivity

Pro milovníky přírody

Více než 1300 hektarů s výškovým rozdílem až 55 metrů nabízí přírodní rezervace Frederica Nature Reserve, která je dobrodružným obohacením pro dovolenou strávenou v resortu Heritage Le Telfair. Hostům se tak naskytne výjimečné prostředí, které je možné prozkoumávat pěšky, v bugině, na čtyřkolce nebo ve vozidle s pohonem 4x4 od brzkého rána až do západu slunce. Zdejší výlety s průvodcem připomínají africké safari a místní vodopády jsou opravdovým tropickým klenotem přírody. Za aktivity jako wellness procházky, fotografické safari a 3D lukostřelba mohou být účtovány poplatky.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Heritage Le Telfair *****

V rámci resortů Heritage mohou hosté využívat aktivity, které jsou nabízeny sportovním centrem. Vydejte se užívat si volný čas na pláž, zahrajte si nejrůznější hry, vyzkoušejte aerobic, udržujte se v kondici ve fitness centru nebo zažijte adrenalin při vodních sportech.

Vodní sporty a aktivity

Bezplatné –  plachtění (laser), kajaky (pro jednu i dvě osoby), luxusní elektrická šlapadla, výlety lodí s proskleným dnem, stand-up paddle boardy, šnorchlování.

Zpoplatněné – potápění (PADI), lekce plavání, windsurfing, kitesurfing, objevování laguny z hydroplánu

Pozemní sporty a aktivity

Bezplatné – golf na hřišti Le Chateau Golf Course, skupinové lekce (jóga, pilates a další), stolní tenis, kulečník, bocce ball, tenis (3 osvětlené kurty + rakety), basketball, plážový volejbal, plážový fotbal, plážový tenis, interiérové hry, strečink, úvodní lekce golfu, footgolf, zapůjčení horských kol, plně vybavené fitness centrum, venkovní kino.

Zpoplatněné – osobní trenér, golf na hřištu La Reserve Golf Links, golfové vozítko a vybavení, golfové lekce pro dospělé i děti, lekce jógy, jóga při západu slunce v přírodě, tenisové lekce a tenisové míčky, jízda na koni pro dospělé i děti, objevování přírodní rezervace Frédérica na čtyřkolkách, exkurze na elektrokolech, soukromá limuzína, muzeum World of Seashells, Bay 2 Bay exkurze, túry na Le Morne, kurz květinového umění

Seven Colours Spa

Heritage Le Telfair patří mezi nejlepší luxusní lázeňské hotely na Mauriciu. Lázně Seven Colours Spa představují klidné útočiště umístěné s osobním přístupem. Zaujímají rozlohu 2500 m² a nabízí příjemné prostředí v tropické zahradě. K dispozice je 9 místností pro procedury zahrnující 6 místností pro procedury v páru, 2 soukromé venkovní suity a 1 suita pro páry. Dále mohou hosté využít salonek s manikúrou a pedikúrou, hammam a saunu (nutná rezervace),  bazének s relaxačními bublinkovými lůžky, hydromasážními tryskami a speciálními sprchami. Lázně jsou otevřeny každý den od 09:00 do 20:00 hod.

Balíček Wellness Bliss

Heritage Le Telfair nabízí bohatý wellness balíček plný masáží, cvičení, zdravého jídla, lázeňských procedur a relaxace. Udělejte každý den něco pro sebe. Přijedete domů jako znovuzrození! 

Program začíná konzultací, která vám umožní definovat konkrétní cíle, dosáhnout lepších výsledků a zaměřit se na konkrétní činnosti v závislosti na vašich potřebách. Zkušený tým vytváří pro každého wellness program šitý na míru. Na základě konzultace navrhne tým nejvhodnější kombinaci terapií a činností s přihlédnutím na váš životní styl, zdravotní kondici, osobní preference a požadované výsledky.

Každý den si můžete vybrat z několika typů procedur včetně různých typů masáží, tělové péče, soukromých lekcí cvičení body and mind (jóga, pilates, tai-chi...), zdravotních kúr (např. osteopatie), privátní fitness lekce s trenérem, kurzy a workshopy (např. správný postoj, techniky dýchání, zdravá strava), dále možnost zapojit se do skupinového cvičení, v menu restaurací jsou zahrnuta zdravá jídla.

Děti v hotelu Heritage Le Telfair *****

V hotelu Heritage Telfair budou vaše děti v té nejlepší péči, k dispozici je klub pro ty nejmenší, dětský klub i program pro teenagery.

Dětský klub Timomo Kids Club je otevřený od 8:30 do 23:00 a nabízí celou škálu zábavných aktivit pro děti od 3 do 11 let. Během dne zahrnují typické aktivity klubu Sega tance, výrobu draků, tradiční mauricijské hry, tradiční rybaření, lov pokladu v zahradě, kulinářské kurzy pro malé a další. Večerní aktivity zahrnují večeře, pozorování hvězd, pyžamovou párty, kino pod hvězdami a pozorování nočních zvířat. Za poplatek lze také zajistit lekce plavání, tenisové lekce, kulinářské umění s šéfkuchařem, lekce golfu a exkurze.

Klub pro mládež poskytuje zázemí pro zábavu pro děti ve věku 12 až 17 let a je otevřený od 8:30 do 23:00. K typickým aktivitám patří úvodní lekce golfu, turnaje v tenisu a plážovém volejbalu, kulečník, foot golf, herní konzole Wii, za příplatek lze zajistit jízdu na koni, kitesurfing či čtyřkolky v přírodní rezervaci Frédérica.

Exkluzivní prostory klubu Baby Timomo jsou určené pro ty nejmenší z nejmenších, to znamená pro děti mladší 3 let. K dispozici jsou školené zdravotní sestry, aby se o děti staraly v čase od 8:30 do 15:30. Službu je nutné rezervovat 24 hodin předem. Resort zajistil také dostupnost takových nezbytností jako mléko, utěrky či plenky. K vybavení pro nejmenší děti patří: kolébky, auto-sedátka, stoly pro přebalování, přistýlky, sedátka na toaletu, vany, kočárky, sítě proti komárům, ohřívače láhví, teplé i studené sterilizátory.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****, Maurícius

Koloniální noblesa mezi pláží a golfovým hřištěm

Svatební balíček Classic od 14 720 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - vystavení svatebního certifikátu,
 • - uvítací dary pro ženicha a nevěstu,
 • - místo pro svatební obřad (pláž, zahrady Heritage Le Château, altán - bez květinové výdoby),
 • - napařování a žehlení svatebních oděvů,
 • - hotelového svatebního koordinátora,
 • - služba zajištění svědků,
 • - svatební dort pro novomanžele,
 • - vybalení a žehlení oděvů v den příjezdu,
 • - láhev vybraného šampaňského v průběhu obřadu,
 • - snídani na terase pokoje,
 • - večeři při svíčkách,
 • - romantická rozestýlka postele v den svatby, včetně malého dárku
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Tropical od 46 840 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - vystavení svatebního certifikátu,
 • - uvítací dary pro ženicha a nevěstu (sluneční brýle, plážová taška a lahev šampaňského),
 • - místo pro svatební obřad (pláž, zahrady Heritage Le Château, altán - bez květinové výdoby),
 • - napařování a žehlení svatebních oděvů,
 • - hotelového svatebního koordinátora,
 • - služba zajištění svědků,
 • - svatební dort pro novomanžele,
 • - vybalení a žehlení oděvů v den příjezdu,
 • - láhev vybraného šampaňského v průběhu obřadu,
 • - romantická rozestýlka postele v den svatby, včetně malého dárku
 • - tropickou svatební kytici pro nevěstu a kytičku do klopy pro ženicha,
 • - o svatební noci soukromou večeři při svíčkách na pláži s planoucími pochodněmi (v závislosti na počasí),
 • - snídani na terase pokoje,
 • - vstup do wellness pavilionu na 2 hodiny,
 • - jednou za pobyt plavbu lodí při západu slunce,
 • - privátní lekce vaření 1x za pobyt,
 • - privátní lekce jógy ve wellness centru,
 • - půldenní výlet na piknik
 • - pozdní check out.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Květina pro nevěstu - tropické květiny 3 040 Kč
 • - Kytarista (2 hodiny) 3 320 Kč
 • - Manikúra 1 520 Kč
 • - Pedikúra 1 940 Kč
 • - Svatební účes a make-up pro nevěstu 10 240 Kč
 • - Videozáznam ze svatby (diamond) - video 5 až 8 minut 19 920 Kč
 • - Výzdoba svatebního altánku květinami 8 300 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort

Transfer z letiště do hotelu Heritage Telfair trvá cca 50 minut.

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku místní cestovní kanceláře na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Dominika Huňková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Recenze hotelu Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.