Emeraude Beach Attitude ***

Maurícius

Jen vy a několik kilometrů písečné pláže

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Emeraude Beach Attitude

Pro hotel Emeraude Beach Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Emeraude Beach Attitude.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho Modrý Maurícius zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho Modrý Maurícius zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho Modrý Maurícius zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Mauricius je uzavřený (zřejmě až do června 2021) Mauricius je uzavřený pro turisty ze všech zemí (zřejmě až do června 2021). Vláda ostrova Maurícius se rozhodla již na začátku léta 2020 uzavřít hranice pro úplně všechny. Zcela výjimečné návštěvy musí zůstat 14 dní pro příletu či příjezdu lodí v karanténě ve vládním hotelu a teprve poté mohou např. do své nemovitosti. Podle aktuální zprávy z poloviny listopadu vláda prodloužila vyplácení 50% mzdy všem zaměstnancům v cestovním ruchu až do konce června roku 2021. Vládní rozhodnutí má obrovskou podporu v místním převážně nevzdělaném obyvatelstvu hinduistického původu a vlastníci hotelů ho nedokáží změnit. Z hlediska turistiky prosím nepočítejte s cestováním na Mauricius v celé první polovině roku 2021. Chcete-li cestovat na tropické ostrovy u teplého oceánu, doporučujeme Vám Zanzibar, Maledivy nebo Dubaj, případně Seychely.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Emeraude Beach Attitude ***

Hodnocení 9 Hodnotí 46 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Belle Mare | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nejdelší pláž All Inclusive v ceně Klid a ochotný personál

Popis hotelu Emeraude Beach Attitude *** Maurícius

Émeraude Beach se hlásí k hotelové rodině Attitude. Nachází se na východním pobřeží Maurícia, u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, Belle Mare. Ta nabízí kilometry bělostného písku a průzračně tyrkysové laguny. Hotelový areál tvoří rozkvetlá zelená zahrada a 61 pokoj v patrových budovách rozprostřených po areálu. Vše je uzpůsobeno tomu, abyste si zde odpočinuli v tichém a klidném prostředí. Proto je hotel určen pouze pro dospělé nad 18 let. Bude se zde líbit párům slavícím výročí či jubileum, dvojicím na svatební cestě nebo i skupinkám přátel. 

Obrovskou výhodou hotelu Emeraude je krásná písečná pláž. Nachází se sice přes cestu od hotelu (1 minuta chůze), ale nabízí báječné koupání v čisté vodě a kilometry krásného jemného písku. Pro hotelové hosty je zde  prostor s lehátky a také usměvavý číšník, který Vám podá chlazené pití nebo zmrzlinu, abyste se nemuseli vracet do hotelového baru, když dostanete na něco chuť. Díky krásnému čistému oceánu je tato lokalita výborná nejen na plavání, ale i na šnorchlování a potápění. Součástí hotelu jsou také dva bazény, restaurace, bar a lázně.

Okolí hotelu je klidné, pouze během víkendu nebo o svátcích zaznamenáte na okolních plážích více výletníků. 10 minut chůze od hotelu je malá vesnička s několika málo obchody. Jednou týdně se můžete vypravit na vyhlášené trhy do města Flacq, vzdáleného asi 7km. 

 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Emeraude Beach Attitude

Pokud se potřebujete někam "zašít" a hlavními požadavky pro Vaši dovolenou jsou malý hotel, krásné moře a All Inclusive, bude se Vám v Emeraude moc líbit. Jedná se o opravdu klidný areál s menším počtem pokojů. Tvoří jej nízké budovy s terasami a verandami. Pokoje jsou zařízeny v moderním, jednoduchém stylu. Mezi pokoji vedou cestičky lemované bohatou zelení. Přirozeným centrem areálu je vyhřívaný bazén s lehátky a slunečníky. 

Na pláž se dostanete přes málo frekventovanou pobřežní silnici, která se nachází přímo před branami hotelu. Pobřeží je velice krásné a díky plážovému servisu můžete na pláži zůstat jakkoli dlouho. Je zde vynikající koupání i šnorchlování. Laguna je klidná a nehrozí ani velké vlny, jelikož pobřeží chrání korálový útes.

Hotel se nachází na východním pobřeží. V hlavní sezoně zde pofukuje pouze příjemný vánek od moře, během maurícijské "zimy" může být na pláži větrno. V takových dnech nejvíce oceníte, že areál není ihned na pobřeží, a můžete se v klidu slunit v závětří u bazénu. 

 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2018
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová) 724 730 016

Video hotelu

Nabídka pokojů

Couple (25 m²)

Couple (25 m²)

Standardní pokoje Couple (celkem 47, max. 2 dospělí) se skládají z ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchovým koutem a oddělenou toaletou a terasy či balkonu s výhledem do zahrady. ..

Single Standard / Couple

..

Couple Superior (30 m²)

Couple Superior (30 m²)

Pokoje kategorie Superior (celkem 14, max. 2 dospělí) poskytují více prostoru pro náročnější páry. V ložnici je velká pohodlná manželská postel, dále pak pohovka a DVD přehrávač...

Single Superior / Couple superior

..

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace Les Alizés je otevřena po celý den a vyznačuje se tematickými bufety i menu o několika chodech. Bylinky a koření používané v kuchyni pocházejí přímo z hotelové zahrádky. Tato restaurace pohostí až 110 osob a to během snídaně (7:30 – 10:00), oběda (12:00 – 14:30, na požádání je možné získat místo oběda piknikový balíček) a večeře (19:00 – 22:00), kde si lze za příplatek objednat také humrové menu.

V restauraci Kot Nou si vychutnáte svěží i pikantní chutě, které jsou pro Mauricius typické. V klidném prostředí s pouhými 20 místy se podávají tradiční místní jídla "jako od babičky". Otevřeno je vždy 4 dny v týdnu.

Menu doplňuje usměvavý Coco, který na hotelové pláži obsluhuje chladicí vozík plný osvěžujících nápojů a zmrzliny.

Stánek Taba-J je inspirovaný autentickými stánečky, které potkáte na Mauríciu všude kolem cest. Nabízí v době oběda (od 12:00 do 15:00) a svačiny (od 16:00 do 17:00) menší občerstvení, které si místní kupují každý den - taštičky plněné masem a zeleninou, slané i sladké palačinky a smažené dobroty.

Tides Bar je otevřen každý den od 11:00 do 23:00. Nachází se v blízkosti bazénů a jeho součástí je i taneční parket. Třikrát týdně si zde můžete užít živou zábavu.

*V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři doporučujeme elegantnější oděv, dlouhé kalhoty nebo elegantní bermudy pro pány, casual chic pro dámy.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů Emeraude Beach Attitude

Hotel Émeraude Beach nabízí dvě kategorie ubytování, a to v pokojích Couple a Couple Superior. Tyto pokoje jsou vybaveny telefonem s IDD volbou, televizí, minibarem, trezorem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, klimatizací, fénem, koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou a zásuvkami o 220 V.

Nabídka pokojů

Couple (25 m²)

Couple (25 m²) fotoCouple (25 m²)

Standardní pokoje Couple (celkem 47, max. 2 dospělí) se skládají z ložnice s manželskou postelí, koupelny se sprchovým koutem a oddělenou toaletou a terasy či balkonu s výhledem do zahrady.

Single Standard / Couple

Couple Superior (30 m²)

Couple Superior (30 m²) fotoCouple Superior (30 m²)

Pokoje kategorie Superior (celkem 14, max. 2 dospělí) poskytují více prostoru pro náročnější páry. V ložnici je velká pohodlná manželská postel, dále pak pohovka a DVD přehrávač. Koupelna nabízí sprchový kout. Součástí těchto pokojů je terasa s výhledem do zahrady a příjemným posezením.

Single Superior / Couple superior

Pláž a moře

Pláž, která lemuje celou zátoku, je od hotelu oddělená pouze málo frekventovanou místní komunikací. Přímo před hotelem je zřízen přechod pro chodce.

Můžete se těšit na kilometry jemného písku! Místo je skvělé nejen pro koupání a vodní sporty, ale také pro ranní běhání, romantické sledování východu slunce nebo dlouhé procházky po pobřeží. Úsek pláže před hotelem je vybaven lehátky a slunečníky, hosté mohou využívat i plážový servis. Na soukromou hotelovou pláž volně navazuje několik kilometrů dlouhý veřejný úsek. Máte tak k dispozici opravdu velký prostor. Některým klientům však může vadit, že se na pláži může občas objevit někdo zvenčí. Veřejné pláže jsou však vyhledávané spíše ve svátek nebo o víkendu. Během pracovních dní je zde klid.

Online cena a slevy Emeraude Beach Attitude ***

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Emeraude Beach Attitude

Pro hotel Emeraude Beach Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Emeraude Beach Attitude.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho Modrý Maurícius zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho Modrý Maurícius zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho Modrý Maurícius zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
PŘÍLET
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 2 014 Kč / osoba, noc, All Inclusive v Couple room
v termínu od 01.06.2021 do 30.06.2021

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Profi foto hotelu Emeraude Beach Attitude ***

Naše foto hotelu Emeraude Beach Attitude ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Emeraude Beach Attitude

Restaurace Les Alizés je otevřena po celý den a vyznačuje se tematickými bufety i menu o několika chodech. Bylinky a koření používané v kuchyni pocházejí přímo z hotelové zahrádky. Tato restaurace pohostí až 110 osob a to během snídaně (7:30 – 10:00), oběda (12:00 – 14:30, na požádání je možné získat místo oběda piknikový balíček) a večeře (19:00 – 22:00), kde si lze za příplatek objednat také humrové menu.

V restauraci Kot Nou si vychutnáte svěží i pikantní chutě, které jsou pro Mauricius typické. V klidném prostředí s pouhými 20 místy se podávají tradiční místní jídla "jako od babičky". Otevřeno je vždy 4 dny v týdnu.

Menu doplňuje usměvavý Coco, který na hotelové pláži obsluhuje chladicí vozík plný osvěžujících nápojů a zmrzliny.

Stánek Taba-J je inspirovaný autentickými stánečky, které potkáte na Mauríciu všude kolem cest. Nabízí v době oběda (od 12:00 do 15:00) a svačiny (od 16:00 do 17:00) menší občerstvení, které si místní kupují každý den - taštičky plněné masem a zeleninou, slané i sladké palačinky a smažené dobroty.

Tides Bar je otevřen každý den od 11:00 do 23:00. Nachází se v blízkosti bazénů a jeho součástí je i taneční parket. Třikrát týdně si zde můžete užít živou zábavu.

*V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři doporučujeme elegantnější oděv, dlouhé kalhoty nebo elegantní bermudy pro pány, casual chic pro dámy.

All Inclusive

All Inclusive pro sezónu 2020 zahrnuje:

 • snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci
 • obědy a svačiny v Taba -J
 • večeře v restauraci Kot Nou (nutná rezervace)
 • výběr z místních nápojů od 11:00 do 23:00 (voda, pivo, čaj, káva, nealko, stolní víno, místní alkohol a pálenky)
 • vybrané nápoje a snacky z minibaru (voda, pivo, nealkoholické nápoje)
 • čaj, káva a místní sladkosti v Taba-J
 • piknikové koše na výlety
 • možnost snídaně, oběda a večeře v ostatních hotelech rodiny Attitude (je nutné rezervovat 24 hodin předem)
 • 20% sleva na masáž od 9:00 do 14:00 (platí pro pobyty delší než 5 nocí)
 •  

Podmínky:
All Inclusive platí ode dne příjezdu do odjezdu (bez ohledu na checl-in a check-out). Nápoje a pokrmy objednané mimo vymezenou dobu nebo nápoje a pokrmy, které nejsou součástí balíčku, budou účtovány dle platného ceníku.

 

Název All Inclusive balíčku je All-in All-out.

Aktivity

Koncept „Otentik“ aktivit

Během pobytu v hotelech Attitude můžete zažít autenticitu života na Mauríciu a díky nabídce těchto zážitků poznat tradiční stolování, nákupy na tržišti, hudbu apod.

 • Otentik Dinner – zažijte pohostinnost ostrova Mauritius při autentické domácí večeři u místní rodiny (na vyžádání, za příplatek) - vřele doporučujeme!
 • Otentik Bazar – nakupování a ochutnávání lokálních produktů na mauricijském tržišti.
 • Otentik Music – objevování rytmů a tónů tradiční mauricijské hudby.
 • Otentik Cuisine – autentická restaurace Kot Nou odráží kulinářské tradice ostrova a můžete tak i vyzkoušet kurzy vaření.
 • Otentik Discovery – nová aplikace plná výletových tras po ostrově pro Váš smartphone (nepotřebujete místní data, telefon Vás bude navigovat pomocí GPS).

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrově Maurícius exkuzivně čtyři delegáty v češtině nebo slovenštině, kteří na ostrově dlouhodobě žijí. Při svém pobytu na Mauríciu nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete ptát na cokoliv. Na delegáta dostanete jeho telefonní číslo na mobil či whatsap, které můžete využít v případě nouze. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Více o našich delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Řidiči osobních aut ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Od příletu na ostrov Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem MODRÝ MAURÍCIUS
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám v průběhu cesty do hotelu předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu - většinou druhý den po příletu
 • Delegátku mluvící česky / slovensky na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Emeraude Beach Attitude ***

Émeraude Beach nabízí svým hostům řadu vodních i pozemních aktivit, díky kterým si svou dovolenou ještě více užijí. Hosté tohoto hotelu mohou plně využívat dva bazény (120 cm hloubka), loď se skleněným dnem a k dispozici je i šnorchlovací vybavení. Za poplatek si pak můžete vyzkoušet potápění, kite surfing, plavbu v katamaránu nebo rybaření.

Pokud dáváte přednost radovánkám na zemi, můžete se pobavit u šipek, pétanque, stolního tenisu, stolních her nebo plážového volejbalu. Za příplatek si můžete zahrát kulečník, golf nebo si vypůjčit kola. 

 

Spa Attitude se nacházejí v rohu hotelového areálu a jsou poklidnou svatyní pod příkrovem palem a doškových střech. Lázně nabízejí dvě místnosti, jedna je určena jednotlivcům, druhá párům. Jsou otevřeny každý den od 9:00 do 20:00. Hosté si zde mohou dopřát masáže, tělovou i obličejovou péči (nutná je rezervace na recepci).

Děti v hotelu Emeraude Beach Attitude ***

Svatební balíček „Svatba v ráji” Emeraude Beach Attitude

Emeraude Beach Attitude ***
Emeraude Beach Attitude ***, Maurícius

Jen vy a několik kilometrů písečné pláže

Klasický svatební balíček od 16 550 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu s lázních Spa Attitude,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudbu na pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort,
 • - večeři při svíčkách,
 • - speciální službu rozestýlky a
 • - jednoduchou dekoraci svatebního místa.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Beach od 29 640 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu s lázních Spa Attitude,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudbu na pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort,
 • - večeři při svíčkách,
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - dekoraci svatebního místa,
 • - kadeřnické služby pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - manikúru a pedikúru pro nevěstu,
 • - gala večeři s humrovým menu,
 • - speciální snídani na pláži den po svatbě a
 • - masáž pro pár v hotelových lázních.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Kytice pro nevěstu 1 440 Kč
 • - Make up 1 520 Kč
 • - Ozdoba do klopy 340 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (bez zkoušky) 1 980 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (se zkouškou) 3 730 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Emeraude Beach Attitude

Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno 55 kilometrů. Tuto vzdálenost ujedete autem asi za 60 minut.

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku EMOTIONS na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Emeraude Beach Attitude ***

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu Emeraude Beach Attitude ***

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Emeraude Beach Attitude ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2018
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová)
Ing. Vendula Kudelová (Pilátová) 724 730 016

Recenze hotelu Emeraude Beach Attitude ***

Pláž
8.7
Ubytování
9
Strava
8.6
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9
46 hodnocení
Pláž
8.6
Ubytování
9
Strava
8.9
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9
7 hodnocení
Pláž
9.1
Ubytování
9.6
Strava
8.6
Poloha
9.4
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.3
8 hodnocení
Pláž
8.8
Ubytování
8.8
Strava
8.5
Poloha
9
Cena / Kvalita
8.8
Služby Deluxea
9.3
Průměrné hodnocení
8.9
12 hodnocení
Pláž
8.6
Ubytování
8.9
Strava
8.7
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.7
Průměrné hodnocení
9.1
19 hodnocení
Svatební obřad
10
Místo pro svatbu
0
Svatební koordinátor v hotelu
0
Svatební fotograf
10
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
0
Průměrné hodnocení svateb
10
5 hodnocení
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Hlinsko
Datum pobytu:
04. 01. - 16. 01. 2020
Dovolená byla úžasná, prostředí moc hezké. Ochota a služby personálu perfektní. Super nabídky vlastního hotelového taxi. Podnikli jsme velké množství výletů, řidič taxi byl bezvadný. Na každém výletě nás dovezl na jednotlivá zajímavá místa, která jsme požadovali,po cestě nám poskytl veškeré informace o ostrově a na každém místě na nás čekal a jeli jsme dále - toto byla pro nás naprosto úžasná zkušenost. Toto vyzdvihuji na 100%. A ceny byly poloviční než kdybychom si výlet objednali přes CK.
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Praha
Datum pobytu:
14. 12. - 23. 12. 2019
Co se týče hodnocení dovolené jako celku tak jednoznačně 100%. Hotel krásný, vše na jednom místě, jídlo vynikající, pláž přes cestu a celkově jsme neměli co vytknout. Co nás naprosto fascinovalo byli zaměstnanci hotelu, extremně milý a vstřícný přístup, nic nebyl problém.
Servis od společnosti Deluxea zcela bezkonkurenční, stejně tak spřátelené společnosti Emotions na ostrově. Vřele doporučujeme.
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Starší dvojice
Hranice
Datum pobytu:
29. 11. - 08. 12. 2019
Skvělá dovolená, maximální spokojenost, krásný tichý hotel a pláž.
9.7
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Vážany
Datum pobytu:
14. 11. - 26. 11. 2019
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Holýšov
Datum pobytu:
30. 05. - 08. 06. 2019
Vše proběhlo naprosto bez problémů, CK mohu jen doporučit.
V hotelu všechno na jedničku, děkujeme za krásnou dovolenou! :)

Ohlasy klientů Modrý Maurícius

Maurícius, únor 2018

Maurícius , hodnocení ze dne 07. 02. 2018

Dobrý den slečno Mlejnská, 

dostávám se konečně k tomu, abych Vám napsala pár řádků k naší dovolené. 
Děkujeme Vám za vše, co jste pro nás udělala, naše dovolená se nám moc líbila, Mauricius je opravdový ráj, moc se nám tam líbilo, jen je škoda, že jsem neobjednala na více dní. Hotel Emeraude Beach Attitude je malý, jak jsme si přáli, dlouhé krásné pláže k procházkám. Je tam klid, pohoda, bylo o nás moc hezky postaráno. I když jsme měli pobyt kvůli cyklonu o den kratší, i tak jsme si to moc hezky užili, a za to jsme zase maličko poznali za jeden den trošku Dubaj :-). Lety s Emirates byly také zážitkem. Hotel samotný je moc pěkný, nádherná tropická zahrada, pokoj jsme měli pěkný. Personál v hotelu je nevtíravý, ale jsou to velice milý a usvěvavvý lidé Jídlo bylo moc dobře upravené, hodně nám chutnali ryby. Nemáme nic, co by se nám tam nelíbilo. Dnes jsme i poslala hodnocení do hotelu, přišel mi formulář na email. Pokud nám to finanční situace dovolá, určitě se tam někde znovu rádi podíváme. Byli jsme na jednom výletě a měli tak možnost trochu poznat ostrov, je nádherný. Paní Pavla i Terezka jsou milé dámy a bylo s nimi fajn. Takže ještě jednou moc děkujeme a přeji hezký den. 

Zobrazit více

Emeraude Beach, 2013

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 03. 2014

Dovolenou jsme si velice uzili. Byla to nase prvni exoticka destinace a byli jsme nadseni. Nic nas nezklamalo ani nenastvalo. Sluzby vasich partneru na ostrove byly prikladne.
Co se tyka hotelu, nemame moc negativ. Je to pekny maly az rodinny hotel, kde je vse co potrebujete i kdyz v malem (1restaurace, 1bar) ale na druhou stranu malo lidi a personal si vas pamatuje jmenem. Proste spokojenost. Trochu nas zaskocil jen pozadavek na doplaceni penza na posledni obed pred odletem. Chapu, ze penze byla placena na 7 dni presne, ale vzhledem k typu stravy bufet si nemyslim, ze by to hotel musel tak striktne resit. 

Zobrazit více

Emeraude Beach, únor 2014

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 03. 2014

Moc se nám tam líbilo. Hotel Emeraude jsme vybrali výborně. V porovnání s ostatními byl doopravdy pro nás nejzajímavější. Nemáme rádi velké hotely typu "nádraží". Pláž byla rovněž  klidná, čistá, přitom dlouhá a nezalidněná. Děkujeme za vaše rady, můžeme vás klidně doporučit našim známým.

Zobrazit více

Emeraude Beach Attitude

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 03. 2014

Dobre odpoledne pani Borutova,
dekuji Vam za zpravu, chtela jsem Vam take napsat, ale predbehla jste me. Mauricius se nam moc libil, hotel jste nam vybrala primo idealni, mensi, cisty, dobre jidlo, nadherna plaz. Pujcili jsme si auto, takze jsme i objevovali jina mista na ostrove. Pocasi bylo skvele, i kdyz obcas sprchlo, byla to prijemna zmena. Na Mauricius bych se urcite vratila a doporucim tuto destinaci a Vasi cestovni kancelar svym pratelum.
Jedine, co by bylo mozne zlepsit ve spolupraci s hotelem je posledni den, kdy se konci snidani a sluzby hotelu konci v poledne. Vetsinou na posledni den nemate ani dostatek tamejsich rupiji a tak je obstarani programu a jidla na cely den treba vymyslet predem. 

Mockrat Vam dekuji za Vasi pomoc pri vyberu dovolene a preji Vam krasny den!


Andrea N.

Zobrazit více

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Ing. Lucie Krapítková (Rybová)
Emeraude Beach Attitude
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.