Meeru Island Resort & Spa ****

Maledivy

Autentické a dostupné Maledivy v celé své kráse

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Meeru Island Resort & Spa

Pro hotel Meeru Island Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Meeru Island Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Hotel Meeru Island Resort & Spa ****

Hodnocení 9.5 Hodnotí 15 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maledivy, North Male atoll | Zobrazit mapu
Strava Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Větší resort se spoustou příležitostí pro zábavu Moderní a komfortní ubytování pro páry i rodiny V dostupné vzdálenosti od mezinárodního letiště

Popis hotelu Meeru Island Resort & Spa **** Maledivy

Hledáte exotický ráj, kde se nebudete nudit a kde budete mít všechny krásy tropické přírody nadosah? Meeru Island Resort Spa je tu právě pro vás! Je obklopen kokosovými palmami, krásnou lagunou s dlouhou bělostnou pláží a pestrobarevným korálovým útesem. Je 1200 m dlouhý a 350 m široký a nachází se na Severním Male Atolu. Do resortu Meeru Island se dostanete motorovým člunem z mezinárodního letiště Velana za 55 minut. Resort je pravidelně oceňován v hoteliérských soutěžích a pyšní se titulem "Nejlepší all inclusive hotel" vhodný pro rodiny, s personalizovanými službami a veškerým komfortem domova.

Hotel nabízí pohodlné nadvodní nebo plážové vily a pokoje s interiéry laděnými do tropických prvků s moderním zařízením.

Ve dvou hlavních bufetových restauracích si můžete vychutnávat rozličné pokrmy formou „snězte, co můžete“, a užít si zábavné tematické večery. Všechny čtyři restaurace á la carte vám nabídnou jedinečné gastronomické zážitky, od asijské kuchyně po pokrmy podávané na nahřátých horkých kamenech. Dopřejte si osvěžující nápoje, barevné koktejly a maledivskou kurumbu v šesti barech na ostrově Meeru, a to vše s dechberoucím výhledem na oceán!

Během vaší dovolené se nemusíte bát, že se budete nudit: Meeru nabízí širokou škálu zábavních programů, aktivit a sportů, které si užijete jak s kamarády nebo rodinou, tak s vaší drahou polovičkou. Meeru je ideálním místem pro milovníky potápění, golfu ale i odpočinkové dovolené. Vydejte se na plavbu, potápějte se, nebo jen relaxujte na pláži a užívejte si přátelskou maledivskou pohostinnost.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Room

Garden Room

Garden Rooms (50m²) jsou vystavěné ve tvaru „U“ v bloku po 20 a jsou umístěny v blízkosti nově zrekonstruovaného Dhoni Baru s bazénem. Koupelna pokoje je zcela krytá...

Beach Villa

Beach Villa

Beach Villas (56m²) představují dřevěné bungalovy umístěné přímo na pláži s krásnými výhledy na lagunu...

Jacuzzi Beach Villa

Jacuzzi Beach Villa

Jacuzzi Beach Villas (80m²) s vlastní soukromou verandou oddělenou zdí, kde najdete vířivku pro dva - ideální na romantickou koupel pod hvězdami...

Gastronomie a hotelové restaurace

 

Hotel Meeru nabízí vynikající výběr mezinárodní kuchyně s pokrmy z celého světa. Pyšní se jedněmi z nejlepších restaurací na Maledivách, obklopenými tropickým prostředím. V resortu se nachází 2 hlavní bufetové restaurace formou „vše, co dokážete sníst“: Jsou otevřeny celý den a nabízí celodenní snídaňové, obědové i večeřové menu. Dále v resortu najdete jedinečné restaurace "á la carte" a širokou nabídku občerstvení v barech a u bazénů. Dopřát si také můžete romantickou večeři na pláži při svíčkách. 

 

Restaurace formou bufetu:

Farivalhu Buffet Restaurant

Restaurace Farivalhu se nachází uprostřed ostrova a je určena hostům ubytovaným v pokojích Garden Room, Beach Villa, Jacuzzi Beach Villa a Jacuzzi Water Villa. Můžete se těšit na protornné posezení v tradičním duchu s pískovou podlahou a doškovou střechou.

Maalan Buffet Restaurant

Restaurace Maalan se nachází na severní části ostrova, je rozdělena do tří oddělených jídelen s prostorným sezením v tradičním stylu s pískovou podlahou a doškovou střechou.

 
 
 

A la carte restaurace:

 

Asian Wok Restaurant

Asijskou wok restauraci najdete v jižní části ostrova a těšit se můžete na jedinečnou atmosféru nadvodního posezení. Jak už název napovídá, můžete si zde dopřát asijské speciality a Teppanyaki pokrmy. 

Hot Rock Restaurant & Bar

Restaurace a bar Hot Rock je situovaná na terase u Pavilion Bar Pool a svým hostům nabízí plody moře, steaky, kuřecí nebo exotickou zvěř. Vše je připravováno na vašem stole na sopečných horkých kamenech. 

Meeru Café

Meeru Café v Dhoni Bar Pool má širokou nabídku zmrzliny, zákusků, speciálních káv a Panini sendvičů. Nenechte si ujít "Cold Stone". Pro hosty s all inclusive balíčkem restaurace nabízí občerstvení od 18:00 do půlnoci. 

Občerstvení v různých barech

Vyhladovělo vám po plavání v bazénu nebo opalování? Dejte si svačinu v jednom z bazénových barů: Dhoni, Hot Rock a Uthuru. Výběr je velký, občerstvení je totiž inspirováno rozličnými mezinárodními kuchyněmi. 

Bary:

Dhoni Bar

Dhoni bar je nejpopulárnější místo setkání na ostrově. Nachází se u břehu bazénu, v v Dhoni Bar Pool. 

Kakuni Bar

Kakuni bar najdete na pláži naproti hlavní recepci. Bar nabízí sport bar se stolním tenisem, biliárem, fotbálkem, šipkami, šachami, stolními hrami a satelitní TV, která vysílá mezinárodní sportovní události a hudební programy. Kakuni také nabízí venkovní sezení na dřevěné terase. 

Uthuru Bar

 Bar se nachází na pláži v severní části ostrova, u restaurace Maalan. Vstup pouze pro starší 18 let. 

Pavilion Bar

Bar Pavilion najdete přímo na pláži, vedle mola s 300 Jacuzzi Water vilami. Je to malý útulný bar obklopený vysokými kokosovými palmami. 

Hot Rock Bar

Bar se nachází na terase restaurace Hot Rock, vedle bazénu s nekonečným okrajem. Nabídne vám nádherné pohledy na bazén a oceán.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme prověřenými letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Meeru Island Resort & Spa

V resortu je celkem 284 pokojů, rozdělených do 6 kategorií. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí, soukromou verandou s posezením, telefonem pro rychlé vytáčení, bezplatným širokopásmovým připojení k internetu, kabelovovou TV LED, přehrávačem CD a DVD, mini lednicí, minibarem, pokojovým trezorem, kávovarem a setem na přípravu čaje, vysoušečem vlasů, kompletní klimatizací a stropním ventilátorem. Pokoje mají částečnou venkovní koupelnu (kromě Garden Rooms) se sprchou s velkou hlavicí (tzv. rainshower).

 

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Room

Garden Room foto

Garden Rooms (50m²) jsou vystavěné ve tvaru „U“ v bloku po 20 a jsou umístěny v blízkosti nově zrekonstruovaného Dhoni Baru s bazénem. Koupelna pokoje je zcela krytá. Venku pod kokosovými palmami je dřevěná terasa určena k opalování s výhledem do tropické zahrady.

Beach Villa

Beach Villa foto

Beach Villas (56m²) představují dřevěné bungalovy umístěné přímo na pláži s krásnými výhledy na lagunu. Dokonalý tropický zážitek budete mít nejen díky skvělé poloze, ale také díky častečně otevřené koupelně, kde se můžete sprchovat pod širým nebem. Nechybí zařízená veranda s posezením.

Jacuzzi Beach Villa

Jacuzzi Beach Villa foto

Jacuzzi Beach Villas (80m²) s vlastní soukromou verandou oddělenou zdí, kde najdete vířivku pro dva - ideální na romantickou koupel pod hvězdami. Samozřejmě k tomu patří i dřevěná teráska a lehátka. V ložnici je manželská postel s nebesy. Vilku obklopují nádherné tropické rostliny a z oken či terasy je dech beroucí výhled na lagunu. Na krásnou písečnou pláž je to jen pár kroků.

Water Front Villa

Water Front Villa foto

Water Front Villas (60m²) se nachází přímo na pláži. Mají vlastní soukromou verandu oddělenou zdí, kde najdete vířivku pro dva - ideální na romantickou koupel přímo pod hvězdami. Těšit se můžete i na dřevěnou terásku s lehátky. Před vilou se nachází další dřevěná terasa, kde se skvěle opálíte a po schůdkách dojdete rovnou do moře. (Pozn. na mapce výše je najdete pod názvem Water Villas).

Jacuzzi Water Villa

Jacuzzi Water Villa foto

Jacuzzi Water Villas (86 m²) jsou situovány přímo nad lagunou. Vily mají větší ložnici, prostornější koupelnu a jsou vybaveny kávovarem Nespresso. Mají vlastní soukromou verandu se schůdky do laguny. Vila se taktéž pyšní vířivkou pro dva, která je ideální na romantickou koupel přímo pod hvězdami. Tyto vily mají rozhodně nejkrásnější výhled na oceán.

Two Bedroom Villa

Two Bedroom Villa foto

Two Bedroom Villa (86 m²) vám poskytne hlavní ložnici s manželskou postelí a druhou ložnici s dvěma oddělenými lůžky, což je ideální pro rodiny a přátele cestující společně. Součástí vily jsou také dvě koupelny, jedna je zcela uzavřená, druhá je zčásti pod širým nebem.

Pláž a moře

Meeru Maldives Resort je skutečným tropickým rájem, kde pásy dlouhé písčité pláže z jedné strany lemují kokosové palmy a ze druhé strany jiskřivě čistá laguna s barevnými korálovými útesy a bohatým podmořským životem. 

Online cena a slevy Meeru Island Resort & Spa ****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Meeru Island Resort & Spa

Pro hotel Meeru Island Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Meeru Island Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 4 334 Kč / osoba, noc, Plná penze v Garden Room
v termínu od 01.05.2024 do 30.09.2024
 

Profi foto hotelu Meeru Island Resort ****

Naše foto hotelu Meeru Island Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Meeru Island Resort & Spa

 

Hotel Meeru nabízí vynikající výběr mezinárodní kuchyně s pokrmy z celého světa. Pyšní se jedněmi z nejlepších restaurací na Maledivách, obklopenými tropickým prostředím. V resortu se nachází 2 hlavní bufetové restaurace formou „vše, co dokážete sníst“: Jsou otevřeny celý den a nabízí celodenní snídaňové, obědové i večeřové menu. Dále v resortu najdete jedinečné restaurace "á la carte" a širokou nabídku občerstvení v barech a u bazénů. Dopřát si také můžete romantickou večeři na pláži při svíčkách. 

 

Restaurace formou bufetu:

Farivalhu Buffet Restaurant

Restaurace Farivalhu se nachází uprostřed ostrova a je určena hostům ubytovaným v pokojích Garden Room, Beach Villa, Jacuzzi Beach Villa a Jacuzzi Water Villa. Můžete se těšit na protornné posezení v tradičním duchu s pískovou podlahou a doškovou střechou.

Maalan Buffet Restaurant

Restaurace Maalan se nachází na severní části ostrova, je rozdělena do tří oddělených jídelen s prostorným sezením v tradičním stylu s pískovou podlahou a doškovou střechou.

 
 
 

A la carte restaurace:

 

Asian Wok Restaurant

Asijskou wok restauraci najdete v jižní části ostrova a těšit se můžete na jedinečnou atmosféru nadvodního posezení. Jak už název napovídá, můžete si zde dopřát asijské speciality a Teppanyaki pokrmy. 

Hot Rock Restaurant & Bar

Restaurace a bar Hot Rock je situovaná na terase u Pavilion Bar Pool a svým hostům nabízí plody moře, steaky, kuřecí nebo exotickou zvěř. Vše je připravováno na vašem stole na sopečných horkých kamenech. 

Meeru Café

Meeru Café v Dhoni Bar Pool má širokou nabídku zmrzliny, zákusků, speciálních káv a Panini sendvičů. Nenechte si ujít "Cold Stone". Pro hosty s all inclusive balíčkem restaurace nabízí občerstvení od 18:00 do půlnoci. 

Občerstvení v různých barech

Vyhladovělo vám po plavání v bazénu nebo opalování? Dejte si svačinu v jednom z bazénových barů: Dhoni, Hot Rock a Uthuru. Výběr je velký, občerstvení je totiž inspirováno rozličnými mezinárodními kuchyněmi. 

Bary:

Dhoni Bar

Dhoni bar je nejpopulárnější místo setkání na ostrově. Nachází se u břehu bazénu, v v Dhoni Bar Pool. 

Kakuni Bar

Kakuni bar najdete na pláži naproti hlavní recepci. Bar nabízí sport bar se stolním tenisem, biliárem, fotbálkem, šipkami, šachami, stolními hrami a satelitní TV, která vysílá mezinárodní sportovní události a hudební programy. Kakuni také nabízí venkovní sezení na dřevěné terase. 

Uthuru Bar

 Bar se nachází na pláži v severní části ostrova, u restaurace Maalan. Vstup pouze pro starší 18 let. 

Pavilion Bar

Bar Pavilion najdete přímo na pláži, vedle mola s 300 Jacuzzi Water vilami. Je to malý útulný bar obklopený vysokými kokosovými palmami. 

Hot Rock Bar

Bar se nachází na terase restaurace Hot Rock, vedle bazénu s nekonečným okrajem. Nabídne vám nádherné pohledy na bazén a oceán.

All Inclusive

Balíček All Inclusive Plus platný od 01. 11. 2022 do 31. 10. 2023 zahrnuje:

 • Snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:00) a večeře (19:00 – 21:00) podávané v restauraci Farivalhu pro hosty ubytované na jižní části ostrova a v restauraci Maalan pro hosty ubytované na severní části ostrova. Obě restaurace nabízejí bufetové stolování „all you can eat“ s rozmanitým menu, které uspokojí každého hosta
 • Denní svačiny od 11:00 do 18:00, podávané v barech Dhoni Bar a Hot Rock Bar
 • Večerní občerstvení podávané od 18:00 do 23:00 v barech Dhoni Bar a Uthuru Bar
 • 20% slevu na všechny pokrmy z a la carte menu v restauraci Asian Wok, odpolední čaj a vybrané události
 • Jednu exkluzivní večeři o třech chodech v restauraci Asian Wok nebo Hot Rock za každých pět strávených nocí (nutná 24hodinová rezervace předem a v závislosti na dostupnosti místa)
 • 20% slevu na vybrané lázeňské procedury absolvované během prvních dvou dnů pobytu hosta (sleva je platná jen na vybrané procedury)
 • Poloviční láhev šampaňského na pokoj a délku pobytu

K dispozici jsou volně dostupné alkoholické a nealkoholické nápoje:

 • Balená voda Meeru - nesycená, domácí značka
 • Nealkoholické nápoje
 • Ovocný džus (balený)
 • Vybrané točené pivo
 • Káva, čaj a ledová káva
 • Mléčné koktejly
 • Výběr z červených, bílých a růžových vín
 • Výběr lihovin - gin, vodka, rum, whisky, tequila a brandy
 • Vybrané koktejly a mocktaily

Minibar obsahuje výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a občerstvení:

 • Balená voda Meeru (2x 1 litr)
 • Nealkoholické nápoje
 • Džus
 • Pivo
 • Víno červené, bílé a růžové
 • Káva, čaj, ledová káva a ledový čaj
 • Různé občerstvení
 • Minibar se doplňuje jednou denně podle pravidelného rozvrhu

Z aktivit je k dispozici:

 • Denně výlet se šnorchlováním ke korálovým útesům House Reef (platí věková omezení), podle rozvrhu
 • Jedna plavba při západu slunce, podle rozvrhu
 • Půlhodinová skupinová lekce šnorchlování (vybavení není součástí), podle rozvrhu
 • Půlhodinová úvodní lekce skupinového windsurfingu na pláži (včetně vybavení), podle rozvrhu
 • Půlhodinová skupinová lekce na golfovém odpališti (včetně vybavení), podle rozvrhu
 • Bezplatné využití fitness centra, golfového odpaliště, tenisového kurtu, hřiště na plážový volejbal a badminton, stolního tenisu, biliardu, snookeru, šipek a fotbalového hřiště (včetně vybavení)
 • Zdarma návštěva devítijamkového golfového hřiště Pitch’n Putt (včetně vybavení)
 • Bezplatné zapůjčení kajaku a windsurfu (včetně vybavení)
 • Bezplatná lekce jógy v Duniye Spa (skupinové lekce, pravidelně plánované, zahrnuje pránájámu, ásany a jógu nidru)

Balíček „All Inclusive Plus“ nezahrnuje:

 • Pokojovou službu
 • Předměty z obchodů se suvenýry
 • Výlety, které nejsou uvedeny výše
 • Nápoje jako jsou míchané nápoje, čerstvé džusy nebo likéry, které nejsou uvedeny výše

 

Balíček All Inclusive Plus platný od 01. 11. 2023 do 31. 10. 2024 zahrnuje:

 • Snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:00) a večeře (19:00 – 21:00) podávané v restauraci Farivalhu pro hosty ubytované na jižní části ostrova a v restauraci Maalan pro hosty ubytované na severní části ostrova. Obě restaurace nabízejí bufetové stolování „all you can eat“ s rozmanitým menu, které uspokojí každého hosta
 • Denní svačiny od 11:00 do 18:00, podávané v barech Dhoni Bar a A-Mare
 • Večerní občerstvení podávané od 18:00 do 23:00 v barech Dhoni Bar a Uthuru Bar
 • 20% slevu na všechny pokrmy v restauraci Asian Wok, Vilu - středomořská kuchyně, A-Mare - italská kuchyně, The Reef a vybrané akce
 • Možnost Dine Around - oběd a večeři o třech chodech v restauraci Asian Wok, A-Mare a The Reef nebo večeře o třech chodech v restauraci Vilu - středomořská kuchyně (nutná rezervace, v závislosti na dostupnosti místa)
 • 20% slevu na vybrané lázeňské procedury absolvované během prvních dvou dnů pobytu hosta (sleva je platná jen na vybrané procedury)
 • Poloviční láhev šampaňského na pokoj a délku pobytu

K dispozici jsou volně dostupné alkoholické a nealkoholické nápoje:

 • Balená voda Meeru - nesycená, domácí značka
 • Nealkoholické nápoje
 • Ovocný džus (balený)
 • Vybrané točené pivo
 • Káva, čaj a ledová káva
 • Mléčné koktejly
 • Výběr z červených, bílých a růžových vín, servírováno po skleničce
 • Výběr lihovin - gin, vodka, rum, whisky, tequila a brandy
 • Vybrané koktejly a moktejly

Minibar obsahuje výběr alkoholických a nealkoholických nápojů a občerstvení:

 • Balená voda Meeru (2x 1 litr)
 • Nealkoholické nápoje
 • Džus
 • Pivo
 • Víno červené, bílé a růžové
 • Káva, čaj, ledová káva a ledový čaj
 • Různé občerstvení
 • Minibar se doplňuje jednou denně podle pravidelného rozvrhu

Z aktivit je k dispozici:

 • Denně výlet se šnorchlováním ke korálovým útesům House Reef (platí věková omezení), podle rozvrhu
 • Jedna plavba při západu slunce, podle rozvrhu
 • Půlhodinová skupinová lekce šnorchlování (vybavení není součástí), podle rozvrhu
 • Půlhodinová úvodní lekce skupinového windsurfingu na pláži (včetně vybavení), podle rozvrhu
 • Půlhodinová skupinová lekce na golfovém odpališti (včetně vybavení), podle rozvrhu
 • Bezplatné využití fitness centra, golfového odpaliště, tenisového kurtu, hřiště na plážový volejbal a badminton, stolního tenisu, biliardu, snookeru, šipek a fotbalového hřiště (včetně vybavení)
 • Zdarma návštěva devítijamkového golfového hřiště Pitch’n Putt (včetně vybavení)
 • Bezplatné zapůjčení kajaku a windsurfu (včetně vybavení)
 • Bezplatná lekce jógy v Duniye Spa (skupinové lekce, pravidelně plánované, zahrnuje pránájámu, ásany a jógu nidru)

Balíček „All Inclusive Plus“ nezahrnuje:

 • Pokojovou službu
 • Předměty z obchodů se suvenýry
 • Výlety, které nejsou uvedeny výše
 • Nápoje jako jsou míchané nápoje, čerstvé džusy nebo likéry, které nejsou uvedeny výše

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu All Inclusive balíčků.

Golf v hotelu Meeru Island Resort & Spa

Resort Meeru Island je jako stvořený i pro milovníky golfu. Užijte si svůj oblíbený sport v jedinečném prostředí tropického ostrova, kde se budete cítit jako v ráji. Golfové hřiště je umístěno uprostřed ostrova, vedle Golf Driving Range a Putting Green, kde se můžete těšit na 9 jamek přes 480 yardů na rozloze 2 km2.

Mapa golfového hřiště

 
Mapa golfového hřiště

Aktivity

Resort Meeru je jako velké tropické hřiště pro všechny aktivní hosty, jejich rodiny a přátele. Od pozemních sportů, jako je tenis nebo fotbal, přes rybářská dobrodružství až po noční život a letní kino, to vše učiní vaší dovolenou zcela nezapomenutelnou. 

Nabídka aktivit

 • plavba za želvami
 • plavba se šnorchlováním
 • plavba tradiční lodí dhoni
 • rybaření na širém moři
 • privátní plavba na luxusní jachtě
 • piknik na opuštěném ostrově
 • plavba při západu slunce
 • pozemní sporty (tenis, fotbal, golf)
 • herna s kulečníkem
 • muzeum
 • diskotéka
 • letní kino

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Modrý Maurícius mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českých nebo slovenských delegátů -paní Pavla Wolfová, pan Šimon Mihalčin nebo paní Radka Kaiserová. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na naše delegáty získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vás delegát opět doprovodí po transferu z hotelu k odbavení před odletem z Malediv. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře HEWL. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání v příletové hale v českém/slovenském jazyce od delegátů s cedulkou s logem Modrý Maurícius
 • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
 • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
 • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině/slovenštině po telefonu
 • Asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Meeru Island Resort ****

Objevte pestrobarevný podvodní svět, který se skrývá v křišťálově čistých vodách kolem ostrova, zlepšete si svůj golfový úder, zapoťte se na tenisovém hřišti, půjčte si kolo nebo si zkuste kajak na tyrkysové laguně: při svém pobytu v hotelu Meeru se rozhodně nebudete nudit. V nabídce sportů najdete šnorchlování u korálového útesu a další vodní sporty (plavba na katamaránu, kajak, paddle board, vodní skútr, vodní lyže, vodní snowboard, windsurfing), pozemní sporty včetně tenisu, golfu, půjčení kol, posilovny, beach volejbalu, stolního tenisu, biliáru, šipek, fotbalu, pétanque, dvou sladkovodních bazénů na pláži a dětského bazénku.

Jste unavení nebo vystresovaní? Chcete si doplnit energii, omladit tělo a duši? V tom případě si nenechte ujít Duniye Spa, kde o vás bude prvotřídně postaráno. Dopřejte si masáž nebo jiné wellness procedury a nechte se hýčkat zkušeným personálem.

Děti v hotelu Meeru Island Resort ****

Meeru je rozhodně rodinným resortem, kterému záleží na perfektní rodinné dovolené. Najdete tu mnoho aktivit, jak si užít dovolenou pospolu i zvlášť, každý dle svého. 

Kosmas Kids Playroom je tím správným místem, kde se vaše děti snadno zabaví se svými vrstevníky a společně si užijí připravené aktivity, které povzbudí jejich touhu objevovat a učit se. Klub je určen dětem do 12 let. 

Teens Club naopak vítá mládež od 12 let. Mladí si zde mohou zahrát kulečník, videohry, šipky nebo stolní tenis a skvěle se pobavit s ostatními mladými hosty z celého světa.

 

Doprava do hotelu Meeru Island Resort & Spa

Transfer do resort je zajištěn rychločlunem a trvá přibližně 55 minut.

Mapa - Meeru Island Resort & Spa ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maledivy do hotelu Meeru Island Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Meeru Island Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Meeru Island Resort & Spa ****

Factsheet

Letová spojení na Maledivy

Ing. Dominika Huňková
Meeru Island Resort & Spa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.