InterContinental Fujairah Resort *****

Fujairah

Arabská pohostinnost s pláží na jedné straně a horami na druhé

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel InterContinental Fujairah Resort *****

Hodnocení 8.3 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Fujairah, Fujairah, Al Aqah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Opravdu velké pokoje Rozmanitá gastronomie Nádherné historické památky v okolí

Popis hotelu InterContinental Fujairah Resort ***** Fujairah

Hotel Intercontinental Fujairah se nachází ve výjimečné lokalitě, kde se střetává luxus a arabská pohostinnost. Resort najdete u známé pláže Al Aqah na jedné straně a s pohořím Al-Hadžar na straně druhé.
V rámci kultury se můžete těšit na mešitu Sheikh Zayed, což je jedna z nejvýznamnějších budov v emirátu Fujairah. Vejde se do ní až 32 tisíc věřících a v rámci Spojených arabských emirátů je to druhá největší mešita (hned po velké mešitě Sheikh Zayed v Abu Dhabi).

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms

Probuďte se v nádherném pokoji Standard o rozloze 45 m2, jehož interiér se nese v duchu elegance...

Executive Rooms

Executive Rooms

Pokoje Executive se pyšní především přístupem do klubu InterContinental. Odpočiňte si v prostorných a moderních místnostech, udělejte si pohodlí na soukromé terase a nechte se rozmazlov..

Suites

Suites

V hotelových suitách se můžete těšit na opravdový luxus a krásný výhled na moře. Najdete v nich velikou terasu, z níž se můžete dívat přímo na Ománský záliv...

Gastronomie a hotelové restaurace

Nama

Nama je hlavní restaurací resortu a v její nabídce najdete širokou to nejlepší ze všech světových kuchyní. Pochutnat si tady můžete na snídani, obědě či večeři, které jsou servírované formou bufetu.

Drift

Restaurace Drift je tím pravým místem pro milovníky mořských plodů. Právě na nich si můžete pochutnat každý den od 12:00 do 23:00. Restaurace se pyšní také třemi plážovými ohništi, u kterých si můžete sníst v rodinném či přátelském kruhu skvělou večeři.

Horizon

V baru Horizon si můžete vychutnat nejen jedinečné čaje a kávy, ale také čerstvé pečivo a lehké svačiny. V baru se můžete těšit na příjemné prostředí s interiérem v arabském stylu. Svůj čaj či kávu si můžete užít buď ve vnitřích prostrech baru či na terase s krásným výhledem na resort a pláž.

Kategorie a vybavení pokojů InterContinental Fujairah Resort

Ve všech pokojích hotelu InterContinental Fujairah si nebudete užívat jen opravdový luxus, ale také prvotřídní služby, jakými jsou:

 • lékař v případě potřeby
 • vyzvednutí vysušených a vypraných věcí
 • vyprání oblečení ve stejný den, kdy jej na vyprání odevzdáte
 • směnárna
 • komorník
 • babysitting
 • různorodé dětské aktivity
 • pokojová služba
 • večerní rozestýlka
 • soukromá limuzína
 • tiskárna s kopírováním a skenerem
 • e-mail a internet
 • VIP podlaží
 • počítače dostupné v business centru

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms foto

Probuďte se v nádherném pokoji Standard o rozloze 45 m2, jehož interiér se nese v duchu elegance. V pokoji se můžete těšit na postel o velikosti king či dvě oddělená lůžka, dešťovou sprchu, zařízení pro přípravu kávy a prostorný balkón, z něhož se vám naskytne jedinečný pohled na moře. Děti a postele navíc: děti ve věku pět a méně let se zde mohou ubytovat zdarma, pokud budou využívat již poskytnuté spací prostory. Na požádání lze přidat postel navíc (tato služba je zpoplatněna a maximální množství postelí je jedna).

Executive Rooms

Executive Rooms foto

Pokoje Executive se pyšní především přístupem do klubu InterContinental. Odpočiňte si v prostorných a moderních místnostech, udělejte si pohodlí na soukromé terase a nechte se rozmazlovat celou řadou privilegií. Díky přístupu do klubu, budete mít také možnost navštěvovat exkluzivní bazén. Stejně jako pokoje Standard, jsou i Executive vybaveny manželskou postelí či dvěma oddělenými lůžky. Děti a postele navíc: děti ve věku pět a méně let se zde mohou ubytovat zdarma, pokud budou využívat již poskytnuté spací prostory. Na požádání lze přidat postel navíc (tato služba je zpoplatněna a maximální množství postelí je jedna).

Suites

Suites foto

V hotelových suitách se můžete těšit na opravdový luxus a krásný výhled na moře. Najdete v nich velikou terasu, z níž se můžete dívat přímo na Ománský záliv. Suity jsou vhodné pro rodiny či partu společně cestujících přátel, jež v nich najdou vše, co by na dovolené mohli potřebovat. Děti a postele navíc: děti ve věku pět a méně let se zde mohou ubytovat zdarma, pokud budou využívat již poskytnuté spací prostory. Na požádání lze přidat postel navíc (tato služba je zpoplatněna a maximální množství postelí je jedna).

Online cena a slevy InterContinental Fujairah Resort *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Profi foto hotelu InterContinental Fujairah Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace InterContinental Fujairah Resort

Nama

Nama je hlavní restaurací resortu a v její nabídce najdete širokou to nejlepší ze všech světových kuchyní. Pochutnat si tady můžete na snídani, obědě či večeři, které jsou servírované formou bufetu.

Drift

Restaurace Drift je tím pravým místem pro milovníky mořských plodů. Právě na nich si můžete pochutnat každý den od 12:00 do 23:00. Restaurace se pyšní také třemi plážovými ohništi, u kterých si můžete sníst v rodinném či přátelském kruhu skvělou večeři.

Horizon

V baru Horizon si můžete vychutnat nejen jedinečné čaje a kávy, ale také čerstvé pečivo a lehké svačiny. V baru se můžete těšit na příjemné prostředí s interiérem v arabském stylu. Svůj čaj či kávu si můžete užít buď ve vnitřích prostrech baru či na terase s krásným výhledem na resort a pláž.

Aktivity

Ihned, jakmile vstoupíte do hotelu, na vás dýchne nejen opravdový luxus, ale také klidná atomosféra. Právě díky těmto dvěma věcem si v hoteli InterContinental Fujairah opravdu královsky odpočinete. Nechcete-li ale celou vaši dovolenou prolenošit, pak jistě vyzkoušejte některou z aktivit, které vám nabízí nejen hotel, ale i celé město Fujairah.

Personál ve vstupním salónku vám bude kdykoliv k dispozici a pomůže vám objevit skryté krásy města Fujairah.

Ráno

Nastartujte svůj den lehkým během po pláži a naberte tak energii potřebnou pro zvládnutí celého dne. Během rána určitě navštivte místní rybáře, kteří již od brzkého rána prodávají své nejlepší úlovky. Po ranním cvičení se vydejte na zaslouženou snídani do restaurace Nama. Po snídani v této restauraci není nic lepšího, než se vydat na plavbu po moři se zdejším kapitánem, který na vás bude čekat na soukromé hotelové pláži. Během plavby se podíváte také na ostrov Snoopy, což je malý kamenný ostrov ve vzdálenosti 100 metrů od pláže Al Aqah. Skvělý způsb, jak strávit dopoledne ve Fujairah, je potápění a šnorchlování. Právě při nich spatříte jedinečný podmořský život Fujairah.

Odpoledne

Po skvělém obědě se určitě vydejte pozkoumat město Fujairah a navštivte tak nejslavnější historická místa, jako je například muzeum Fujairah. Toto muzeum je domovem mnoha artefaktů, z nichž nejstarší pocházejí z doby bronzové. Při své návštěvě historického centra města, určitě nezapomeňte na ikonický hrad postavený v roce 1670. Ten je považován za nejstarší hrad ve Spojených arabských emirátech.

Večer

Se západem slunce se začne celé město Fujairah probouzet a přesně to je ten správný moment, kdy vyrazit do města, chcete-li zažít pravý arabský noční život. Večer určitě zamiřte k hlavní historické památce - mešitě Sheikh Zayed, a užijte si pohled na tuto krásnou budovu za měsíčního svitu! Na cestě zpět do resortu se můžete zastavit u nejstarší mešity ve Spojených arabských emirátech – Al Bidyah. V momentě, kdy se dostanete do resortu a ještě se vám nebude schtít spát, zajděte na skvělý drink do plážovém grilu nebo baru Drift.

Sport a wellness hotelu InterContinental Fujairah Resort *****

Chcete-li protáhnout své tělo, není nic lepšího, než si zajít na nějakou ze soukromých lekcí jógy. Lekci jógy vždy povede opravdu zkušený lektor. Máte-li raději něco rychlejšího či jste zvyklí na svůj způsob cvičení, určitě návštivte hotelové fitness.

Lázně O‘ od L’Occitane jsou první svého druhu ve Spojených arabských emirátech a pomohou vám si na své dovolené opravdu odpočinout. V lázních se můžete těšit na ty nejlepší masáže.

Děti v hotelu InterContinental Fujairah Resort *****

V hotelu InterContinental Fujairah jsou samozřejmě srdečně vítány také děti všech věkových kategorií. Pro děti je v hotelu připravený opravdu bohatý program v podobě zábavných her všeho druhu. Během her ale budou děti také poznávat nejen arabskou kulturu, ale celý svět.

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů Fujairah do hotelu InterContinental Fujairah Resort *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem InterContinental Fujairah Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu InterContinental Fujairah Resort *****

Letová spojení Fujairah

Ing. Ondřej Světlík
InterContinental Fujairah Resort
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.