Rayavadee *****
Rayavadee *****

Lokalita: Thajsko, Krabi | Mapa

Strava: Snídaně

Inspekce:2018, Barbora Víšková, 724 065 776

Exotický resort v přírodním stylu

 • Pimalai Resort & Spa*****


  Jedny z nejkrásnějších pláží Thajska 
  Část resortu na pláži a část v zeleném svahu 

  Pimalai Resort & Spa<span class="beutystar">*****</span>
 • Pimalai Resort & Spa*****

  Dokonalá kombinace přírody a luxusu 
  Úžasné výhledy na moře 

  Pimalai Resort & Spa<span class="beutystar">*****</span>
 • Pimalai Resort & Spa*****

  Klidné prostředí a kvalitní služby 
  Zázemí pro milovníky lázní i sportovních aktivit 

  Pimalai Resort & Spa<span class="beutystar">*****</span>

Pimalai Resort & Spa ***** Thajsko

Název Pimalai je odvozen ze starověkého sanskrtu a znamená „malý kousek nebe“. Resort Pimalai je svému jménu věrný a přináší dokonalou kombinaci přírody a luxusu.

Lokalita: Thajsko, Ko LantaMapa

Nachází se daleko od hluku a shonu přeplněných pláží, na jihozápadním pobřeží Koh Lanta v nádherné zátoce Ba Kan Tiang Bay. Oblast Koh Lanta, v provincii Krabi, se nachází asi sedm stupňů severně od rovníku. V blízkosti resortu se nachází národní park Lanta Marine.

Část resortu je vystavěna na pláži a část v kopcovitém terénu, díky němuž je umožněn výhled na Andamanské moře, který vám doslova vezme dech. Resort je krásně schován v původním tropickém lese, takže méně pozornému cestovateli by mohlo připadat, že turismus do těchto míst ještě nepřišel. Na své si zde přijdou milovníci klidného prostředí, kvalitních služeb lázeňství, ale i sportovci a milovníci nočního života. Je ideální destinací pro romantické svatby a líbánky.

 

Kategorie a vybavení pokojů Pimalai Resort & Spa

Tento luxusní resort nabízí 121 možností k ubytování. Svojí architektonickou jednoduchostí skvěle zapadá do místního prostředí. Jednotlivé ubytovací jednotky jsou vystavěny v moderním thajském stylu. Interiéry zdobí orientální doplňky, které podtrhují kouzlo tamější atmosféry. Podlahy jsou z vysoce kvalitního týkového dřeva.

Pohodlné postele poskytují to nejlepší pro váš spánek. Před světlem a sluníčkem vás uchrání ratanové závěsy. V každém pokoji je možnost připojení k internetu (Lan, za příplatek) nebo je možné internetové připojení využít zcela zdarma v obou knihovnách.

Nabídka pokojů

Deluxe (48 m²)

Prostorné Deluxe Rooms s vlastním balkonem mají výhled do krajiny, zahrady a na zátoku. Všechny pokoje jsou klimatizované. Koupelna je s rohovou vanou a má oddělený vstup do sprchy a na toaletu.

Deluxe (48 m²) Deluxe (48 m²)

Bayfront Deluxe (70 m²)

Bayfront Deluxe Rooms mají obrovskou koupelnu, oddělený vstup do sprchy a na toaletu, výhled do zahrady a zátoky je možný přímo z vany vaší koupelny.

Bayfront Deluxe (70 m²) Bayfront Deluxe (70 m²)

Pavilion Suites (110 m²)

Pavilion Suites představují vyšší kategorii ubytování. Můžou být s jednou nebo dvěma ložnicemi. Pokoje tohoto typu jsou vybaveny ve vytříbeném thajském stylu. Obě apartmá nabízejí prostornou koupelnu se dvěma umyvadly a vanou, ze které je možný výhled do soukromé šlechtěné zahrady, kde se nachází venkovní sprcha.

Pavilion Suites (110 m²) Pavilion Suites (110 m²)

Beach Villas (150 m²)

Beach Villas jsou na výběr s jednou, dvěma nebo třemi ložnicemi. Všechny jsou s výhledem na moře. Mají velkou koupelnu, obývací pokoj vybavený televizí, CD a DVD setem, skvěle zařízenou kuchyní a jídelnou, bazénem i terasou.

Beach Villas (150 m²) Beach Villas (150 m²)

Pool Villas (204 m²)

Pool Villas byly vystavěny v říjnu 2005 v kopcovitém terénu, díky čemuž skýtají naprosto unikátní výhled na zátoku Kan Tian Bay přímo z vaší terasy či bazénu, který je u každé vily. Chládek naleznete ve všech klimatizovaných ložnicích anebo také v altánku, kde vám může být kdykoliv poskytnuta příjemná thajská masáž. Všechny vily mají vybavenou kuchyň. Tento typ vilek nabízí ubytování se třemi, dvěma nebo jednou ložnicí.

Pool Villas (204 m²) Pool Villas (204 m²)

Pláž a moře

Resort se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží Thajska. Pokryta je jemným bílým pískem a díky pozvolnému vstupu do vody je vhodná i pro rodiny s dětmi.

Ceník Pimalai Resort & Spa *****

Nejnižší cena od 2 281 Kč / osoba, noc, Snídaně v Deluxe
v termínu od 01.05.2018 do 31.10.2018

Online kalkulace ceny Pimalai Resort & Spa *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Profi foto hotelu Pimalai Resort & Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Pimalai Resort & Spa

Pimalai Resort & Spa nabízí celkem čtyři restaurace a bary, včetně proslulého plážového baru. Ochutnat můžete autentická jídla thajské kuchyně, mezinárodní pokrmy i ty nejčerstvější plody moře.

Autentické organické thajské jídlo představuje restaurace Spice N‘ Rice. Resort Pimalai vlastní farmu, odkud suroviny pocházejí, zejména zelenina, ovoce a bylinky. Na váš talíř se tak dostane jen to nejzdravější a nejčerstvější jídlo.

Druhou restaurací je The Seven Seas Wine Bar & Restaurant, která vás ohromí především svou lokalizací. Nachází se vysoko v kopci a výhled se otevírá na moře. Magickou atmosféru tu zažijete zejména se západem slunce. Pokrmy se tu podávají formou menu á la carte a představují mezinárodní kuchyni.

Přímo na pláži se nachází Rak Talay Beach Bar & Restaurant. Obklopují ji stromy, podlahu tvoří písek a hudební podklad zajišťují vlny Andamanského moře. Menu zahrnuje lehké předkrmy, saláty, těstoviny, pizzu i sendviče. Večer si to mohou hosté vychutnat plody moře.

The Banyan Tree Pool Side Café se odráží v hladině bazénu. Podávají se tu lehké pokrmy, jako jsou saláty, těstoviny a menší svačinky. Výhled si tu můžete vychutnat se sklenkou vína v ruce.

Pool Bar vám umožní užít si drinky a lehké občerstvení, zatímco se budete opalovat u bazénu.

Lobby Bar se nachází 30 metrů nad úrovní moře. Představuje elegantní prostředí vhodné k posezení před a po večeři. Užijte si úžasné výhledy na zátoku Ba Kan Tiang a relaxujte nebo tento prostor využijte k obchodním setkáním.

Možná v průběhu svého pobytu zatoužíte po večeři v soukromí či gurmánském zážitku pod hvězdami. Personál resortu vám s potěšením připraví večeři přímo ve vaší vile, na pláži či na palubě.

Sport a wellness hotelu Pimalai Resort & Spa *****

Toužíte po dovolené naplněné dobrodružstvím a zábavou? Resort Pimalai pro vás připravuje celou řadu aktivit, díky nimž se z vašeho pobytu stane životní zážitek.

Prostory, které přímo vybízejí k aktivitě, jsou moře a pláž. Vody Andamanského moře lákají k vodním sportům jako je vodní lyžování nebo jízda na vodních skútrech. Na pláži si můžete zahrát fotbal nebo frisbee.

Harmonické prostředí vybízí i ke cvičení jógy, běhu nebo tenisovému zápasu.

Pokud už jste dosyta prozkoumali prostředí resortu, můžete se díky exkurzím vydat i za jeho hranice. Navštívit můžete sousední ostrůvky, které jsou součástí Lanta Marine National Park, nebo se vydat za bohatým podmořským světem.

Pochutnáváte si v restauracích na thajských jídlech a rádi byste uměli některé připravit? Pak se zapište do kurzu thajské kuchyně.

Speciálním zážitkem může být i jízda na slonovi, tyto nádherné tvory můžete navštívit v několika sloních kempech. Na návštěvu nezapomeňte přinést trs banánů, stanete se tak zaručeně oblíbenými hosty.

Thajsko, to nejsou jen dobrodružné zážitky, ale i uvolnění a harmonie v souladu s všeobjímající přírodou. Svou návštěvou nezapomeňte poctít lázně, které připomínají vesničku v džungli.

Doprava do hotelu Pimalai Resort & Spa

Doprava do resortu je organizována buď minibusem, nebo privátní rychlolodí. Cesta trvá dvě hodiny.

Mapa - Pimalai Resort & Spa

Osobní poradenství u zájezdů do Thajska do hotelu Pimalai Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícíus poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícíus cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Pimalai Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Pimalai Resort & Spa *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Pimalai Resort & Spa *****

Pláž
9.8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.5
Služby CK
10
Průměrné hodnocení
9.9
4 hodnocení
Pláž
9.8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.5
Služby CK
10
Průměrné hodnocení
9.9
4 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby CK
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby CK
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby CK
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Rodina s dětmi
Praha 8
9.8
Se službami CK Deluxea jsme byli maximálně spokojeni, stejně tak s dovolenou. Vše bylo vynikající.
Rodina s dětmi
Bassersdorf, Switzerland
9.7
Přestože to nebyla naše první dovolená tohoto typu, musím říct, že jsme si připadali jako v ráji! Naprostá spokojenost se vším. Není co vytknout. Hotel byl opravdu privátní, nebylo zde moc hotelových hostů. Celkový dojem: Nepopsatelný. Cítili jsme se jako v ráji. Dovolenou jsme si užili na 120 % . V celém hotelu panoval klid, dobrá a usměvavá nálada - prostě pravý relax. Hotel doporučuji opravdu každému, kdo si chce užít nádhernou luxusní dovolenou v soukromí a naprostém klidu a pohodě.

Ohlasy klientů

Factsheet

Letová spojení do Thajska

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.

Lety Praha - Thajsko, s leteckou společností Emirates

Letové dny Místo
odletu
Čas
odletu
Místo
příletu
Čas
příletu
Let Doba
Praha Praha

Lety Thajsko - Praha, s leteckou společností Emirates

Letové dny Místo
odletu
Čas
odletu
Místo
příletu
Čas
příletu
Let Doba

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Pimalai Resort & Spa

Pro hotel Pimalai Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Pimalai Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Cena zájezdu
za dítě do let
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu
za dítě do let
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu
za dítě do let
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu
za dítě do let
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu
za dítě do let
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát 
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Mám zájem o zájezd Podrobnosti
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info

Hotely opakovaně navštěvujeme. Poradíme a zájezd sestavíme na míru.