Pandanus Beach Resort & Spa *****

Srí Lanka

Zapomeňte na všechny starosti s nádherným výhledem na rozlehlý oceán

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Pandanus Beach Resort & Spa *****

Lokalita Srí Lanka, Induruwa | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Komfortní pokoje s moderním designem Krásné výhledy na oceán Nedaleko rybářské vesnice
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Pandanus Beach Resort & Spa ***** Srí Lanka

Vydejte se do okouzlujícího a klidného rezortu, umístěného mezi kymácejímí se kokosovými palmami, ve kterém můžete zapomenout na všechny vaše starosti a soustředit se jen na pohled na krásné pláže. 

Pandanus Beach je pětipatrový hotel, ze kterého je nádherný výhled na Indický oceán. Jestliže vstoupíte do tohoto rezortu, bude to jako byste vstoupili do ráje. 

Hotel Pandanus se nachází na odlehlém úseku Induruwa Brach na jižním pobřeží Srí Lanky, v blízkosti rybářské vesnice. 

Tento zbrusu nový rezort se může chlubit 80 krásnými pokoji, které jsou vybaveny nejmodernějším zařízením. Každý z pokojů má navíc vlastní výhled na oceán. Ubytujte se v hotelu Pandanus Beach Resort & Spa pro skvělé služby, úžasné jídlo a skvělý tropický zážitek. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Superior Rooms

Superior Rooms

Vychutnejte si výhled na krásnou pláž Induruwa z terasy či balkonu pokoje Superior. Každý pokoj je vybaven klimatizací, stropním větrákem, telefonem s IDD zařízením, televizí s plochou ..

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Zbavte se svých starostí a dopřejte si luxus v jednom z 24 skvěle vybavených pokojů Deluxe. Pohodlné pokoje s panoramatickým výhledem na moře mají dřevěné podlahy pro ještě lepší poc..

Royal Suites

Royal Suites

V bohatém pokoji Royal Suite se budete cítit jako v království. Vyjděte si po dřevěné podlaze na svou vlastní terasu a vychutnejte si malebný výhled na oceán...

Presidential Suite

Presidential Suite

Vychutnejte si jedno ze dvou luxusních prezidentských apartmá. Budete mít nádherný výhled na kokosové palmy na pláži a můžete si být jisti, že si vaši dovolenou užijete ve všech směr..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hlavní hotelová restaurace

V hlavní restauraci si mohou hosté užít večer v pohodlí klimatizovaného interiéru, a vychutnat si tak krásný výhled na oceán.

Můžete si pochutnat na nejčerstvějších mořských plodech přímo v této restauraci na pláži, která připravuje pokrmy formou bufetu nebo Á la carte. Tým místních vyškolených kuchařů vám poskytne to nejlepší z východní a západní kuchyně. V restauraci je k dispozici bar, který je zásoben vínem a lihovinami. Rezort také pravidelně organizuje tematické večery.

 

Rooftop Bar

Hosté si také mohou vybrat z nabídky piva nebo vína v nejvyšším patře rezortu, Rooftop Baru, ze kterého budou mít skvělý výhled na oceán.

 

Speciální možnosti stolování

Romantici si mohou vychutnat skvěle přichystaného jídla na palubě písečných pláží.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na dovolené na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka dovolené na Srí Lance, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. 

Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Pandanus Beach Resort & Spa

Zažijte odpočinkovou dovolenou u moře doprovázenou mořským vánkem a šuměním vln. 

Ubytujte se v jednom z pokojů hotelu Pandanus Beach, které jsou vybaveny nejmodernějším zařízením. 

Všechny pokoje jsou klimatizované a mají vlastní terasu nebo balkon s exkluzivním výhledem na Indický oceán. 

Nabídka pokojů

Superior Rooms

Superior Rooms

Vychutnejte si výhled na krásnou pláž Induruwa z terasy či balkonu pokoje Superior. Každý pokoj je vybaven klimatizací, stropním větrákem, telefonem s IDD zařízením, televizí s plochou obrazovkou (se satelitními kanály včetně Deutche Welle a BBC), pokojovým sejfem, psacím stolem s židlemi, bezplatným připojením k Wi-Fi, zařízením na přípravu čaje a kávy, minibarem a balenou vodou. Koupelna se sprchovým koutem také nabízí fén, horkou i studenou vodu a různé toaletní doplňky.

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Zbavte se svých starostí a dopřejte si luxus v jednom z 24 skvěle vybavených pokojů Deluxe. Pohodlné pokoje s panoramatickým výhledem na moře mají dřevěné podlahy pro ještě lepší pocit. Vybavení pokojů zahrnuje: klimatizaci, stropní větrák, soukromý salonek, telefon s IDD zařízením, televizi s plochou obrazovkou se satelitními kanály včetně Deutche Welle, BBC a výběru filmových a sportovních kanálů, pokojový sejf, psací stůl a židli, bezplatné připojení k Wi-Fi, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy a balenou vodu. Koupelna se sprchovým koutem také nabízí fén, studenou i horkou vodu a ostatní toaletní doplňky. Každý z pokojů také zahrnuje soukromou vířivku s malebným výhledem na oceán.

Royal Suites

Royal Suites

V bohatém pokoji Royal Suite se budete cítit jako v království. Vyjděte si po dřevěné podlaze na svou vlastní terasu a vychutnejte si malebný výhled na oceán. Každé apartmá má také soukromou vířivku a bazén. Vybavení pokojů zahrnuje: 2 soukromé pokoje s vlastní terasou a výhledem na oceán, soukromý bazén, klimatizaci, jídelnu přímo na pokoji, telefon s IDD zařízením, televizi s plochou obrazovkou se satelitními kanály včetně Deutche Welle, BBC a výběr filmových a sportovních kanálů, pokojový sejf, psací stůl a židli, bezplatné připojení k Wi-Fi, koupelnu se sprchovým koutem, fénem, studenou a horkou vodou a dalšími toaletními doplňky, zařízením a přípravu čaje a kávy, minibar a balenou vodu.

Presidential Suite

Presidential Suite

Vychutnejte si jedno ze dvou luxusních prezidentských apartmá. Budete mít nádherný výhled na kokosové palmy na pláži a můžete si být jisti, že si vaši dovolenou užijete ve všech směrech. Vybavení pokojů zahrnuje: klimatizaci, stropní větrák, soukromý salonek, jídelnu přímo na pokoji, telefon s IDD zařízením, televize s plochou obrazovkou se satelitními kanály včetně Deutche Welle, BBC a výběr filmových a sportovních kanálů, pokojový sejf, psací stůl a židli, bezplatné připojení k Wi-Fi, koupelnu se sprchovým koutem, fénem, studenou a horkou vodou a dalšími toaletními doplňky, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar a balenou vodu. Na každém pokoji je dokonce soukromá vířivka, z které budete mít malebný výhled na oceán.

Pláž a moře

Přímo u hotelu je dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Koupání je tu vhodné i pro děti.

 

Online cena a slevy Pandanus Beach Resort & Spa *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

 

Profi foto hotelu Pandanus Beach Hotel *****

Naše foto hotelu Pandanus Beach Hotel *****

Gastronomie a hotelové restaurace Pandanus Beach Resort & Spa

Hlavní hotelová restaurace

V hlavní restauraci si mohou hosté užít večer v pohodlí klimatizovaného interiéru, a vychutnat si tak krásný výhled na oceán.

Můžete si pochutnat na nejčerstvějších mořských plodech přímo v této restauraci na pláži, která připravuje pokrmy formou bufetu nebo Á la carte. Tým místních vyškolených kuchařů vám poskytne to nejlepší z východní a západní kuchyně. V restauraci je k dispozici bar, který je zásoben vínem a lihovinami. Rezort také pravidelně organizuje tematické večery.

 

Rooftop Bar

Hosté si také mohou vybrat z nabídky piva nebo vína v nejvyšším patře rezortu, Rooftop Baru, ze kterého budou mít skvělý výhled na oceán.

 

Speciální možnosti stolování

Romantici si mohou vychutnat skvěle přichystaného jídla na palubě písečných pláží.

Sport a wellness hotelu Pandanus Beach Hotel *****

Rekreační Centrum

Těšíte se na odreagování a odpočinek v rekreačním centru? Pandanus Wellness Spa je vybavené oddělenými místnostmi pro léčbu s řadou nejnovějších lázeňských procedur a balíčků, které vám pomůžou zapomenout na všechny starosti. Stačí se svěřit do péče rukou místních i zahraničních vyškolených lázeňských terapeutů, kteří vám zajistí to nejlepší uvolnění.

 

Fitness Centrum

Moderní posilovna s nejmodernějším americkým vybavením je k dispozici hostům hotelu. Cvičení s výhledem na krásný oceán bude luxus, který si můžete vychutnat po celou dobu svého pobytu.

Rádi byste si zahráli stolní tenis nebo plážový volejbal? Neváhejte se obrátit na personál hotelu, který se pokudí vám ve všem vyjít vstříc.

 

Bazén

Pandanus Resort a Spa má bazén o délce 150 stop s výhledem na pláž. Bazén pro děti je k dispozici také se službou Lifeguard. Na požádání lze také zajistit lehátka a slunečníky.

 

Mini nákupní pasáž

Hledáte speciální suvěnýr nebo dárek pro rodinu či přátele? Mini nákupní pasáž v rezortu Pandanus má klenotnictví s krásnými kousky vyrobenými z polodrahokamů přímo na Srí Lance.

Navštívit můžete také obchod s čaji, kde si můžete vybrat z nejlepší čajů Srí Lanky.

 

Další možnosti

Rezort nabízí svým uznávaným hostům 24hodinovou službu Travel Desk, 24hodinovou pokojovou službu, směnárnu, prádelnu a soukromé parkoviště s obsluhou.

Jestliže se chcete dozvědět více o této oblasti, projděte se do centra Induruwa a objevte typickou rybářskou vesnici na Srí Lance.

Milovníci zvířat mohou být ohromezi kouzlem korytnaček, nebo se mohou zúčastnit vzrušujícího pozorování velryb.

Pokud jste milovníky historie, podívejte se do zákoutí holandských pevností v Galle a zjistěte něco dalšího z historie Srí Lanky.

Mapa - Pandanus Beach Resort & Spa *****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Srí Lanku do hotelu Pandanus Beach Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Pandanus Beach Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Pandanus Beach Resort & Spa *****

Podobný hotel

Letová spojení na Srí Lanku

Ing. Ondřej Světlík
Pandanus Beach Resort & Spa
„Hotel jsem osobně navštívil.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.