Coral Sands Hotel ****

Srí Lanka

Aktivní a pohodový pobyt v ráji

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Coral Sands Hotel ****

Lokalita Srí Lanka, Hikkaduwa | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Korálový útes kousek od pěkné pláže Skvělá kuchyně a relaxační atmosféra Přátelský a milý personál
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Coral Sands Hotel **** Srí Lanka

Coral Sands Hotel je od letiště vzdálený 135 km a autem sem dorazíte asi za dvě hodiny. Hotel je situovaný přímo na panensky čistých plážích Hikkaduwy, prvotřídní turistické destinace na Srí Lance, a nabízí nejen obrovské pláže, ale také unikátní zážitek ze šnorchlování či potápění, nebo úžasné přírodní divy jako jsou tisíce tropických ryb, které vás budou šimrat na prstech, a želvy, které navštěvují blízkou pláž. 

Coral Sands Hotel byl založen v 70. letech, původně však pouze jako parkoviště pro karavany (za 10 rupee na noc a karavan!). Dnes se hotel pyšní 82 pokoji s výhledem na moře. Mnohé se změnilo, resort se rozšiřuje a rozvíjí, to, co ale zůstává stále stejné, je především osobní přístup a skvělé služby. Pobyt v Coral Sands ve Vás jistě zanechá nezapomenutelný zážitek. 

Mezi základní hotelové služby patří: wifi zdarma ve všech veřejných prostorách hotelu, pohotovost (lékařská služba), směnárna, prádelna, postýlky pro děti, osobní bezpečnostní schránky v Deluxe pokojích, mezinárodní přímé vytáčení, fax a e-mail. Hotel také akceptuje všechny kreditní karty.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Coral Sands Hotel

Pokud byste nechtěli zůstávat jen v hotelu, ale rádi byste oblast Hikkaduwy trochu víc prozkoumali, máme tu pro Vás několik tipů:

Madu Ganga

Tato unikátní safari u řeky nabízí šanci spatřit mnoho nejrůznějších divů překrásné srílanské flóry i fauny. Nachází se pouhých 20 km od hotelu a je známá díky svým úžasným mangrovníkům rostoucím podél břehů řeky. 

Pevnost Galle

Historická holandská pevnost Galle je od hotelu vzdálená asi 17 kilometrů. Je zapsána na seznam světového dědictví UNESCO a na Srí Lance byla postavena v období holandské kolonizace. Najdete tu chodníky z kočičích hlav, nedobytné hradby s úžasným výhledem na město i oceán, a historický maják, který je strážcem celé pevnosti. 

Pozorování veleryb

Na Srí Lance budete mít šanci pozorovat velryby v jejich přirozeném prostředí, jelikož tito největší savci na světě její pobřeží hojně navštěvují. Výchozím bodem může být Galle či Mirissa, ale můžete se také vydat na volné moře a sledovat, jak brázdí oceán...

 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms mají základní vybavení s klimatizací a částečný výhled na moře. Z těchto pokojů se vstupuje přímo k bazénu a soukromým terasám, takže sotva vykročíte z pokoje, hned..

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms nabízí čtyřhvězdičkové vybavení a soukromý bazén či terasu s úžasnými výhledy na oceán...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace s výhledem na oceán nabízí opravdu rozmanitý výběr jídel. Konají se zde tematické večery s asijskými, středomořskými a srílanskými specialitami a na čtyřech soukromých terasách si můžete dopřát humra, mořské plody nebo cokoli z hotelového A la carte menu.  Tyto terasy jsou naprosto ideálním místem k relaxaci, opalování, ale také třeba osvěžení v podobě čerstvých džusů, které Vám ochotně připraví hotelový personál.

Výběr z vín, likéry a koktejly jsou servírovány v baru The Station, odkud se dají západ slunce a světla rybářských lodí na horizontu pozorovat až do pozdních nočních hodin.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na dovolené na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka dovolené na Srí Lance, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. 

Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Coral Sands Hotel

Hotel má k dispozici celkem 80 pokojů, z nichž 20 je typu Standard a 60 typu Deluxe.     

 

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms mají základní vybavení s klimatizací a částečný výhled na moře. Z těchto pokojů se vstupuje přímo k bazénu a soukromým terasám, takže sotva vykročíte z pokoje, hned si můžete objednávat jídla z A la carte menu nebo lahodné koktejly. Na dosah ruky však budete mít i pláž.

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms nabízí čtyřhvězdičkové vybavení a soukromý bazén či terasu s úžasnými výhledy na oceán. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitem, mini-barem, osobní bezpečnostní schránkou, zařízením na přípravu čaje a kávy a fénem. V řadě Deluxe pokojů jsou také 3 pokoje Super Deluxe s jacuzzi a 12 pokojů Deluxe Plus s rozšířeným balkonem či terasou.

Pláž a moře

Hotel leží přímo na pobřeží v oblasti Hikkaduwa, která je proslavená surfingem a šnorchlováním. Část pláže je užší a část širší, přičemž jak je zvykem v této oblasti, je písek nažloutlý.

Online cena a slevy Coral Sands Hotel ****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

 

Profi foto hotelu Coral Sands ****

Naše foto hotelu Coral Sands ****

Gastronomie a hotelové restaurace Coral Sands Hotel

Restaurace s výhledem na oceán nabízí opravdu rozmanitý výběr jídel. Konají se zde tematické večery s asijskými, středomořskými a srílanskými specialitami a na čtyřech soukromých terasách si můžete dopřát humra, mořské plody nebo cokoli z hotelového A la carte menu.  Tyto terasy jsou naprosto ideálním místem k relaxaci, opalování, ale také třeba osvěžení v podobě čerstvých džusů, které Vám ochotně připraví hotelový personál.

Výběr z vín, likéry a koktejly jsou servírovány v baru The Station, odkud se dají západ slunce a světla rybářských lodí na horizontu pozorovat až do pozdních nočních hodin.

Sport a wellness hotelu Coral Sands ****

Vzhledem k poloze Coral Sands, který se nachází v oblasti proslavené surfingem a potápěním, se Vám sportovní vyžití nabízí téměr samo: nejlepší pláž pro surfování na Srí Lance se nachází pouze kilometr od hotelu a co se týká potápění, v areálu hotelu najdete školu potápění s PADI i UDI certifikáty, takže můžete krásy podmořského světa a korálových útesů objevovat bezpečně a pod dohledem zkušených instruktorů.

Zažít zde můžete také autentickou ajurvédskou masáž starověkými srílanskými metodami, které byly předávány z generace na generaci. V hotelovém ajurvédském centru si vyberete z široké nabídky masáží nebo bylinných procedur a všichni hosté, kteří zůstávají více než tři noci, mohou využít vstupu na masáž nohou zdarma. 

Hotel nabízí také možnost využití plně vybaveného fitness centra. 

Mapa - Coral Sands Hotel ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Srí Lanku do hotelu Coral Sands Hotel ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Coral Sands Hotel ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
 
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Coral Sands Hotel ****

Podobný hotel

Letová spojení na Srí Lanku

Ing. Ondřej Světlík
Coral Sands Hotel
„Hotel jsem osobně navštívil.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.