Seychely

Naše doporučení - Seychely jsme procestovali

Rychlá kalkulace hotelu

Seychely
Odlet
Nocí v hotelu
Kempinski Seychelles Resort Baie Lazare
Hotel

Pro hotel Kempinski Seychelles Resort Baie Lazare není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Kempinski Seychelles Resort Baie Lazare.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho Modrý Maurícius zájezdu.
Vyčkejte prosím.

 

Zavřete oči a představte si – jen tak lenošíte na jemné písčité pláži, která je na jedné straně ohraničena křišťálově čistými vodami oceánu a na druhé lemována svěží zelení a zaoblenými balvany. To je opravdová realita na Seychelách.

Toto pohádkové prostředí představuje ideální destinaci pro exotickou dovolenou strávenou u moře s možnostmi jak relaxace na pláži, tak také s nabídkou mnoha výletů a aktivit na ostrovech i ve vodě.

Kdo by ale na Seychely cestoval jen s představou koupání na bezchybných plážích, bude příjemně překvapen. Kromě romantických chvilek se můžete vydat na dobrodružné procházky do džungle či po pobřeží, zažít výlet lodí, potápění mezi korálovými útesy či objevování podmořského světa při šnorchlování. Najdete zde mnoho mořských a národních parků s nedotčenou přírodou a endemickými druhy živočichů.

 seychely-novy-web-001.jpg
 

 

Seychely jsou lehčeji dosažitelné, než se může zdát. Kromě těch nejvíce luxusních možností zde najdete i levnější resorty a hotely, které ovšem disponují kvalitními službami a mnohdy i více lokální a domácí atmosférou. Pokud tedy trpíte „nemocí“ s vizí tropického ráje – Seychely jsou ideální způsobem léčby.

 

Plnohodnotný servis

Každému návštěvníkovi Seychel se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu na Seychely začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem a do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, se dostanete pomocí smluveného transferu. Poté si už jen užijete svoji vysněnou exotickou dovolenou.

seychely-novy-web-023.jpg 
 

 

seychely-novy-web-009.jpg 

Seychely jsou unikátní destinací

Seychelské ostrovy mají překrásné pláže, řada z nich patří do TOP 10 na celém světě (jako Anse Lazio na Praslinu či Anse Source D´Argent na La Digue), panenskou přírodu i jedinečný podmořský svět (mořské karety, rejnoky, nepřeberné množství ryb…). I gurmáni si na Seychelách přijdou na své – kreolská kuchyně nabízí širokou nabídku mořských ryb a darů moře.

 

 

Kombinace více ostrovů

Pokud chcete poznat více ze Seychelských ostrovů, doporučujeme spojit během pobytu více míst na více ostrovech. Každý z ostrovů souostroví má specifickou atmosféru přírodního i kulturního prostředí. Kombinace ostrovů Vám tak otevře dveře k objevení všech zdejších krás od romantických a osamělých pláží, přes překrásné přírodní rezervace až po místní kulturu a kulturní památky. Pobyt může být na dvou i více ostrovech, a to jak na hlavních ostrovech Mahe, Praslin a La Digue, tak také na mnoha menších. Sdělte nám své představy a my Vám navrhneme nejlepší variantu.

 

Kdy navštívit Seychely

Seychelské ostrovy se mohou chlubit teplým tropickým klimatem v průběhu celého roku. To z nich dělá destinaci, kterou je možné navštívit kdykoliv, i když jednotlivé části roku mohou vyhovovat různým kategoriím klientů.

Dva protichůdné pasáty obecně určují počasí. Deštivější severozápadní pasát fouká od října do března a sušší a mírně chladnější jihovýchodní pasát potom od května do září, přičemž přináší mírné ochlazení a vítr.

Období mezi těmito dvěma pasáty – tzn. duben a říjen - jsou charakteristické krásným počasím a bezvětřím. Podmínky pro koupání, šnorchlování a především potápění jsou nelepší v dubnu/květnu a v říjnu/listopadu, kdy teplota vody dosahuje až 29°C a viditelnost po vodou až k 30 metrům.

Pro túry do přírody, procházky a pozorování ptáků je pak vhodná doba od dubna až do září. Příznivci surfování si užijí nejvíce vln od května do září.

 seychely-novy-web-016.jpeg
 

 

Místní partnerská společnost Creole Travel Servise 

Naší partnerskou organizací na Seychelách je společnost Creole Travel Services. Pro naše klienty zajišťují kompletní servis a osobní služby po celou dobu pobytu, zejména tedy přivítání na letišti, transfer do hotelu, exkurze v průběhu pobytu, až po dopravu zpět z hotelu na letiště. Pokud máte zajištěny transfery naší cestovní kanceláří, pak Vás zástupce naší partnerské organizace bude čekat na letišti s cedulkou s Vaším jménem. Telefonní číslo na zástupce naleznete na voucheru na ubytování, který dostanete v naší cestovní kanceláři při odbavení.

Společnost Creole Travel Services klade důraz především na kvalitu svých služeb, které poskytuje našim klientům. Cílem společnosti je nejen zajistit ubytování, transfery, výlety a další služby, ale přivítat návštěvníky, tak aby jejich prožitek z návštěvy Seychelských ostrovů byl úplný a poznali taky místní kulturu. Společnost má profesionálně vyškolené zaměstnance mluvící anglicky a francouzsky.

 

Mezi další služby, které zajišťujeme prostřednictvím našeho partnera, jsou:

  • asistence při příletu (VIP uvítací balíček Creole Exlusive),
  • pronájem automobilů různých typů,
  • transfery,
  • zařízení exkurzí dle přání,
  • incentivní zájezdy a programy,
  • zařízení svatebního obřadu a
  • služby representanta během pobytu.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.