Pension Michel **

Seychely

Nejlevnější bydlení na nejfotogeničtějším ostrově

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Pension Michel **

Lokalita Seychely, La Digue, Anse La Réunion | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Cenově dostupný hotel na ostrově La Digue Přímo na krásné pláži Anse Reunion

Popis hotelu Pension Michel ** Seychely

Toužíte po exotické dovolené na Seychelách a nechce se vám utrácet za předražené luxusní hotely? Rádi byste si odpočinuli na krásném tropickém místě, s příjemným ubytováním a možností stravování v restauraci? Pak si zapište: Pension Michel, Anse Reunion, La Digue.

La Digue je třetím největším ostrovem Seychel, hned po Mahé a Praslinu. Závratné vzdálenosti tady ale rozhodně nečekejte, od severu k jihu vzdálenost činí pět kilometrů, od východu k západu pak tři kilometry. Není proto divu, že nejoblíbenějším dopravním prostředkem na La Digue je kolo.

Pension Michel je umístěn přímo na pláži Anse Reunion, jeho poloha z něj činí perfektní výchozí bod k poznávání ostrova. Nejslavnější pláž Anse Source d’Argent se nachází opravdu nedaleko.

Vaší vstupní branou na ostrov se pravděpodobně stane molo La Passe, odtud se k penzionu dostanete po dvaceti minutách chůze. La Passe je hlavním ekonomickým centrem ostrova. Najdete tu turistickou informační kancelář, poštu, banky, internetové kavárny, kasino, noční klub, restaurace i obchody se smíšeným zbožím a suvenýry.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Room

Standard Room

Pokoje jsou komfortně vybaveny manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem, šatní skříní, mini lednicí, klimatizací nebo stropním ventilátorem a venkovní sprchou...

Gastronomie a hotelové restaurace

K ubytování v penzionu Michel si můžete připlatit snídaně nebo polopenzi.

restauraci si pochutnáte na snídaních, při kterých se servíruje čerstvé tropické ovoce. Večeře jsou ve znamení autentických kreolských pokrmů, které jsou podávány formou bufetu.

K dispozici budete mít i bar a barbecue gril.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme s leteckou společnsotí Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Pension Michel

Pension Michel je umístěn v prostředí krásné tropické zahrady, mezi exotickými rostlinami, barevnými květinami a poletujícími ptáky. Nabízí celkem sedm pokojů typu Standard. Každý pokoj má svou vlastní prostornou terasu vymalovanou výraznou tmavě zelenou a žlutou. Zde si můžete vychutnat nápoj před večeří nebo si tu dopřát občerstvení během dne.

Pokoje jsou komfortně vybaveny manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem, šatní skříní, mini lednicí, klimatizací nebo stropním ventilátorem a venkovní sprchou.

Pokud cestujete s rodinou, vhodnou volbou pro vás bude velký rodinný pokoj, kde se pohodlně ubytují dva dospělí a dvě děti.

Nabídka pokojů

Standard Room

Standard Room

Pokoje jsou komfortně vybaveny manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem, šatní skříní, mini lednicí, klimatizací nebo stropním ventilátorem a venkovní sprchou.

Pláž a moře

Penzion se nachází přímo u krásné pláže Anse Reunion. Celý ostrov La Digue je domovem těch nejkrásnějších pláží na světě. Nejznámější je La Source d’Argent, kterou si cestovatelé z celého světa přijíždějí vyfotit.

Za návštěvu stojí ale i další pláže, například Grand Anse, Petit Anse, Anse Coco, Anse Gross Roche a Anse Severe. Díky rozloze ostrova za svůj pobyt snadno objedete všechny tyto úchvatné pláže.

Online cena a slevy Pension Michel **

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Klasický svatební balíček11.280,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - Osobního svatebního koordinátora po dobu přípravy Vaší svatby v hotelu.
  - Veškeré úřední a správní poplatky na Seychelách.
  - Zajištění apostily na oddací list.
  Výše uvedené jsou povinné položky za uskutečnění svatby na Seychelách. Přesný rozsah svatebního balíčku v tomto hotelu Vám rádi sdělíme na požádání či v kalkulaci vybraného hotelu. Extra služby jako dekorace místa svatebního obřadu, slavnostní večeře pro novomanžele, svatební dort, služby kadeřníka, kytice pro nevěstu a fotografa či nahrávku videokamerou Vám rádi zajistíme.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 9/11 nebo Brno, Vídeňská 55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
Zpáteční letenku z Prahy či Vídně vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 5 300 000 Kč platné pro zájezdy uzavřené do 31.10.2021 (více zde)
Informace o Seychelských ostrovech v češtině
Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
Mapa Seychelských ostrovů s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA SEYCHELÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 2 let zdarma. Děti ve vlastním pokoji platí cenu dospělé osoby. Kapacita pokoje je max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

   
- příplatek za dřívější check-in před 14.00 hod. 100% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za pozdní check-out do 18 hod. 50% z ceny za osobu za 1 noc
- příplatek za zrychlený průchod letištěm při příletu 600 Kč / osoba
- příplatek za VIP služby při odletu (zahrnující občerstvení) 1.000 Kč /osoba
- Transfer je standardně osobním autem. Nabízíme i možnost transferu limuzínou (za příplatek) nebo mikrobusem (se slevou) na vyžádání

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Pension Michel **

Gastronomie a hotelové restaurace Pension Michel

K ubytování v penzionu Michel si můžete připlatit snídaně nebo polopenzi.

restauraci si pochutnáte na snídaních, při kterých se servíruje čerstvé tropické ovoce. Večeře jsou ve znamení autentických kreolských pokrmů, které jsou podávány formou bufetu.

K dispozici budete mít i bar a barbecue gril.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Transfer do hotelu
 • Zařízení exkursí dle přání
 • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu Pension Michel **

Jakmile si dostatečně odpočinete a načerpáte síly, vydejte se do půjčovny jízdních kol a projeďte si celý ostrov. Rozhodně se nezapomeňte podívat na nejslavnější pláž Anse Source d’Argent.

V blízkosti se nachází i řada provozovatelů lodní dopravy, kteří vám umožní účast na půldenních i celodenních výletech. Oblíbenými výletními místy jsou ostrovy Praslin, Aride, Iles Cocos a Grand Soeur.

S aktuálním děním ve světě můžete držet krok v televizní místnosti.

Za turistickými atrakcemi, kavárnami, nočním klubem, restauracemi a obchody si zajděte do přístavu La Passe. Hlavní supermarket ostrova se nachází jen pár minut chůze od penzionu.

Děti v hotelu Pension Michel **

Pobyt v Penzionu Michel je rozhodně vhodný i pro rodiny s dětmi. Užijí si zde nenároční klienti, kteří chtějí především trávit čas pospolu.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Pension Michel

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé na molo a budete přivítáni občerstvením v salonku, převeze Vás loď do přístavu ostrova La Digue, kde Vás bude čekat odvoz, který Vás dopraví autem až do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 1 hod 35 min.

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Seychely do hotelu Pension Michel **

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Pension Michel **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
 
Ing. Martina Melková
Ing. Martina Melková 724 730 002

Recenze hotelu Pension Michel **

Letová spojení na Seychely

Ing. Barbora Dvorníková
Pension Michel
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.