Bird Island Lodge ***

Seychely

Rajská zahrada plná volně žijících želv a barevného ptactva

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Bird Island Lodge ***

Lokalita Seychely, Bird | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Tropická zvířata v jejich přirozeném prostředí Želvy obrovské Korálový útes

Popis hotelu Bird Island Lodge *** Seychely

Bird Island Lodge je jednou z nejlepších světových eko-prázdninových destinací. Jak již název napovídá, je také úspěšnou přírodní rezervací. Nachází se v Indickém oceánu, na nejsevernějším okraji seychelského souostroví. Disponuje více než pěti kilometry nádherných písčitých pláží a je zhmotněním ráje.

Návštěvníci tu mohou oceňovat zachování volně žijících živočichů, klidné prostředí a únik od chaosu obyčejného života.

Bird Island Lodge je vzdálen pouhých 30 minut letu od mezinárodního letiště na Mahé. Nabízí pouze jeden malý hotel s dvaceti čtyřmi bungalovy. Nejsou tu žádné televize, ani telefony, jen ptáci, želvy, palmy a krásné pláže.

Ostrov je tak malý, že jej celý obejdete za necelou hodinku. Resort zaměstnává jen třicet osob, a tak na celém ostrově nikdy nebude více, jak osmdesát lidí.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Bungalow

Bungalow

Chatky s jednoduchým stylem a pohodlím. Jednoduchost je značkou celého resortu. Každá ložnice má postel velikosti king a obývací část, chatky jsou také vybaveny prostornou verandu a koupe..

Three Bedroom Villa

..

Gastronomie a hotelové restaurace

Na ostrově se servíruje čerstvé jídlo podávané formou bufetu. Na menu najdete každý den čerstvé ryby i organické ovoce a zeleninu, které vyrostli přímo na ostrově. Ingredience, které se pak dostávají na váš talíř, se pěstují na malých farmách roztroušených po ostrově.

Co by kamenem dohodil, v blízkosti pláže West Beach, se nachází bar, příjemné místo k posezení a drinku před večeří či odpolednímu čaji. Odpočívat tu můžete za zvuků oceánu.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme s leteckou společnsotí Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Bird Island Lodge

Mezi kokosovými palmami na ostrově Bird Island se ukrývá 24 chatek. 

Nabídka pokojů

Bungalow

Bungalow

Chatky s jednoduchým stylem a pohodlím. Jednoduchost je značkou celého resortu. Každá ložnice má postel velikosti king a obývací část, chatky jsou také vybaveny prostornou verandu a koupelnu se sprchovým koutem. Od horka Vám pomůže stropní ventilátor.

Three Bedroom Villa

Pláž a moře

Ostrov obklopují opravdu krásné pláže. West Beach byla dokonce zvolena jednou z deseti nejkrásnějších pláží na světě. Okouzlí vás i North Point Beach, která láká k poklidným procházkám, posezení ve stínu a relaxaci. Nejlepší místo na šnorchlování najdete na Hirondelle Beach, která se vine po severovýchodní části ostrova.

Úžasným zážitkem je posezení na pláži za západu slunce. Písek začíná chladnout a sluneční kotouč se pomalu propadá do oceánu a vrhá nádherné ohnivě červené světlo.

Online cena a slevy Bird Island Lodge ***

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

 

Profi foto hotelu Bird Island ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Bird Island Lodge

Na ostrově se servíruje čerstvé jídlo podávané formou bufetu. Na menu najdete každý den čerstvé ryby i organické ovoce a zeleninu, které vyrostli přímo na ostrově. Ingredience, které se pak dostávají na váš talíř, se pěstují na malých farmách roztroušených po ostrově.

Co by kamenem dohodil, v blízkosti pláže West Beach, se nachází bar, příjemné místo k posezení a drinku před večeří či odpolednímu čaji. Odpočívat tu můžete za zvuků oceánu.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář Modrý Maurícius nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
  • Team delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
  • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
  • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
  • Transfer do hotelu
  • Zařízení exkursí dle přání
  • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
  • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
  • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu Bird Island ***

Bird Island je jako velké hřiště. Nezáleží na tom, jak staří jste, ani jaké je vaše společenské postavení – zábava číhá na každého. Záleží jen na vás, jaké aktivitě dáte přednost. Laguna objímající ostrov je tak průzračná, až si budete připadat, že plujete vzduchem. To za předpokladu, že si půjčíte oblíbené kajaky pro dvě osoby a propádlujete se kolem ostrova. Ze svého plavidla můžete zahlédnout želvy i hejna barevných rybiček.

Rozhodně byste si neměli nechat ujít šnorchlování. Veškeré vybavení si můžete zapůjčit a jen kousek od pobřeží se naučíte poznávat krásy podmořského světa. Nejlepší čas na šnorchlování je na obou stranách ostrova po odlivu, kdy je voda velmi čistá a viditelnost je ideální. Resort také organizuje výlety lodí, během nich můžete spatřit hravé delfíny i majestátní manty. V klidnějším období od října do listopadu migrují přes Bird Island velryby, pokud budete mít velké štěstí, uvidíte je na vlastní oči.

Pláž North Point Beach se nachází 500 metrů od okraje seychelského souostroví, v těchto místech oceán klesá o 2000 metrů, a tak zde vzniká dokonalé místo pro sportovní rybaření. Velkým zážitkem je setkání s želvami. Můžete je spatřit dokonce i během denního světa, kdy přicházejí na pláže a hloubí si hnízda, do kterých pak kladou svá vajíčka.

Děti v hotelu Bird Island ***

Pokud cestujte s dětmi, na Bird Island prožijete nezapomenutelný čas. Na vyžádání je možné domluvit hlídání i dřívější večeři, aby děti mohli jít brzo spát.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu Bird Island Lodge

30 minutový let soukromým letadlem Vám umožní ty nejkrásnější výhledy na tento korálový ostrov obklopený bílými plážemi a tyrkysovou modrou vodou. Ostrov se nachází v nejsevernější části Seychelského souostroví, 105 kilometrů od hlavního ostrova Mahe.

Mapa - Bird Island Lodge ***

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Seychely do hotelu Bird Island Lodge ***

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Bird Island Lodge ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Bird Island Lodge ***

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Seychely

Ing. Jana Paseková
Bird Island Lodge
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.