Domes Aulūs Zante *****

Řecko

Krásný resort uprostřed želví zátoky Laganas

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Domes Aulūs Zante

Pro hotel Domes Aulūs Zante není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Domes Aulūs Zante.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Hotel Domes Aulūs Zante *****

Lokalita Řecko, Zakynthos | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Moderně zařízené pokoje Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody Hotelové lázně

Popis hotelu Domes Aulūs Zante ***** Řecko

Hotel Domes Aulūs Zante se nachází na jedné z nejkrásnějších destinací světa. Je ideální pro hosty, kteří rádi cestují a hledají rodinná dobrodružství plné zábavy nebo naopak romantický klid. Luxusní ubytování je navrženo v zemité, ale zářivé paletě barev inspirované přírodní scenérií a relaxací, elegancí a ležérním stylem. Terakotové prvky, teplé textury dřeva, ratanové výplety a proutěný nábytek vytvářejí nezapomenutelný zážitek z ležérního, současného luxusu s letním, ostrovním nádechem.
Užijte si venkovní stolování u moře a u bazénu po celý den. Vychutnejte si klasická jídla s medovým nádechem a také řeckou a mezinárodní kuchyni na tématických večerech. Pochutnejte si na bohatých samoobslužných bufetech typu pick n' mix, stejně jako v a la carte restauracích, které uspokojí všechny dietní požadavky, s neomezeným množstvím nealkoholických a alkoholických nápojů po celý den.

Část resortu Cool Living Selection je vyhrazena pro ty, kteří se chtějí ubytovat na elitní úrovni, mít přístup k exkluzivním výhodám, k prémiovým značkám a službám, baru, službám concierge, pětihvězdičkovým apartmá a mnoho dalšího. Vyberte si Cool Living Selection, ultimátní VIP možnost. Vše, co vy a váš partner nebo rodina hledáte, je zde a je to vynikající.

Staňte se zde svědky hluboké krásy přírody. Pozorujte zblízka hnízdiště chráněné želvy mořské. Lehněte si do trávy pod borovým lesem, který dodává tyrkysovému Jónskému moři zářivou barvu. Ponořte se do mělkých křišťálových vod a zažijte vzácná setkání s mořským životem. Nedaleké vesnice, jsou dostatečně blízko na procházky, a dostatečně daleko, aby vám umožnily klidnou relaxaci. Tento kouzelný pás pláže je bezpochyby prvotřídním místem v Zante.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Tropical Nest

Tropical Nest

Jedinečné, útulné a elegantní pokoje s tropickými a minimalistickými prvky. Pokoje nabízející uklidňující výhledy do zahrady se jistě stanou vaším tolik potřebným soukromým útoči..

Sapphire Nest

Sapphire Nest

Pokoje mají úchvatný výhled na moře, maximální pohodlí a jedinečný nádech jemnosti. Pokoje nabízejí dokonalé a útulné útočiště s tropickými a minimalistickými prvky...

Sapphire Cocoon

Sapphire Cocoon

Tyto pokoje jsou soukromým útočištěm se svěžím výhledem na moře a vytříbeným komfortem. Velikost pokoje je 24-26 m² a jeho kapacita jsou 2 dospělé osoby + dítě...

Tropical Serenity Retreat

Tropical Serenity Retreat

Klid a odpočinek vyzařují pečlivě navržené otevřené prostory. Apartmá nabízejí komfort a dokonalý design, uklidňující výhled do zahrady a otevřené uspořádání, které slibuje sv..

Gastronomie a hotelové restaurace

Domes Aulūs nabízí hostům příležitost nejen prozkoumat řadu klasických až trendových kulinářských zážitků, ale také objevit původ kuchyně, vína a vysledovat produkty z místních botanických zahrad, od farmářů a rybářů, kteří tvoří udržitelné potravinářské hospodářství.
Kromě All Inclusive jídel, nealkoholických a alkoholických nápojů si hosté, kteří se ubytují v Domes Aulūs, mohou také rezervovat široký výběr na míru šitých epikurejských zážitků. Od mixologických večerů po objevování místní kuchyně od zdravých možností, které uspokojí všechny dietní požadavky, až po skvělé zážitky z jídla a pití, jako jsou pikniky a kurzy vaření.
Domes Aulūs Zante nabízí širokou škálu řeckých jídel spolu s obvyklými oblíbenými pokrmy, stejně jako neomezené nápoje a koktejly. Různé možnosti uspokojí všechny dietní požadavky s pokrmy, které vás ohromí. Vychutnejte si karafy vína, skleničky šampaňského nebo panáky tequily na mexické noci. Kromě hlavní bufetové restaurace Monachus, která nabízí každodenní snídaně, obědy a večeře, si hosté mohou vychutnat také à la carte možnosti v oceňované řecké restauraci Meze, v elegantní restauraci Lianolia Adults Only Restaurant – Pool Bar, v restauraci Caretta Beach Restaurant – Pool Bar a v koktejlovém baru Oikia Bar.

Restaurace

Monachus Restaurant

Užijte si prostornou vnitřní a venkovní terasu s posezením v hlavní bufetové restauraci, která se nachází v hlavní hotelové hale. Restaurace Monachus nabízí širokou škálu lahodných možností pro snídaně, obědy a večeře. A to vše se neustále servíruje čerstvě připravené a bohaté. K večeři formou bufetu si hosté mohou vychutnat různé tématické kuchyně, dále nabízí speciální dětský koutek, možnosti pro všechny dietní požadavky a cooking show, kde je vše připravováno přímo před vámi.

Caretta Beach Restaurant
Tato venkovní restaurace se nachází na pláži a je ideálním místem, kde si můžete vychutnat lehký oběd, občerstvení a nápoje a zároveň se kochat krásným výhledem na moře v objetí teplého středomořského slunce. Udělejte si pauzu od opalování a ochutnejte některý z ovocných koktejlů, osvěžující zmrzlinu nebo vychlazené pivo.

Meze Restaurant
Vychutnejte si úžasné chutě tradičních řeckých pokrmů meze připravených z těch nejlepších surovin z místních zdrojů. Meze nabízí širokou škálu salátů, dipů a teplých jídel, které se mohou sdílet u stolu. Restaruace Meze byla oceněna jako nejlepší řecká hotelová restaurace na udílení cen Greek Hospitality Awards 2018.

Lianolia Restaurant
Tato moderní a jednoduchá restaurace pouze pro dospělé nabízí mezinárodní kuchyni, vytříbenou atmosféru a dokonalé služby přímo na pláži v Adults Only Beach Club.

Bary

Caretta Pool Bar
Uvolněný bar u bazénu nabízí lehké občerstvení a nápoje, které si hosté mohou vychutnat a zároveň strávit pohodový den ochlazením a opalováním u bazénu. Bar se nachází vedle hlavního bazénu. Vychutnejte si zde osvěžující nápoj nebo občerstvení na lehátku.

Oikia Main Bar
Díky sofistikované atmosféře a výzdobě je Oikia Bar ideálním místem pro aperitiv a koktejl před večeří. Otevřený je do pozdních hodin. K dispozici je posezení v baru a salonku.

Lianolia Adults Only - An Adults Beach Club
Tento koncept hotelu uvnitř hotelu je místo exklusivně pro dospělé a páry. Ať už si vychutáte koktejl před večeří v Adults Pool Baru, nebo budete relaxovat, toto místo nabízí překrásné výhledy na poklidnou zátoku Laganas a Jónské moře.  Moderní bar u bazénu Adults Pool Bar pouze pro dospělé nabízí vytříbené prostředí a dokonalé služby v rámci Adults Beach Club.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

Kategorie a vybavení pokojů Domes Aulūs Zante

Apartmá a vily, navržené v zemité, ale zářivé barevné paletě přírodních barev, začleňují přírodní scenérii a prvky ostrova. Hotel vyjadřuje a zdůrazňuje myšlenku koexistence „dvou světů“ a inspiruje k relaxaci, eleganci a neformálnímu luxusnímu bydlení v retro stylu.
Organické tvary, terakotové prvky, vysoká funkčnost, to vše je v souladu s teplými texturami dřeva, ratanovými výplety a proutěným nábytkem, které vytvářejí nezapomenutelný zážitek z ležérního, současného luxusu s letním, ostrovním nádechem.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, trezorem, televizí, zařízením pro přípravu kávy a čaje, bezdrátovým připojením k internetu, dále pak praktickými doplňky jako jsou pantofle a župan.  

Cool Living Selection

Vyhrazeno pro ty, kteří se chtějí ubytovat na elitní úrovni, mít přístup k exkluzivním výhodám, k prémiovým značkám a službám, baru, službám concierge, pětihvězdičkovým apartmá a mnoho dalšího. Vyberte si Cool Living Selection, ultimátní VIP možnost. Vše, co vy a váš partner nebo rodina hledáte, je zde a je to vynikající. Pro hosty ubytované v pokojích Cool Living Selection je k dispozici Cool Living Selection Room, místo pro VIP hosty. CLS Room je exkluzivní salonek otevřený 24 hodin denně. Hosté si zde mohou odpočinout, scházet se s přáteli, být chvíli o samotě nebo cokoli jiného. CLC nabízí celodenní neomezenou konzumaci vynikajících značek vín, značkových piv, nealkoholických nápojů a džusů, čaje, kávy, teplého a studeného občerstvení, stejně jako prémiové lihoviny a originální koktejly ve večerních hodinách. 

 Výhody zážitku Cool Living:

  • Přímá komunikace s CLS Managerem
  • 24/7 concierge služby
  • Exkluzivní odbavení
  • Bezplatný otevřený bar na pokoji (platí pouze pro 1. den příjezdu)
  • Denní doplňování kávy, čaje a džusu na pokoji
  • Dárek na uvítanou
  • Speciální toaletní potřeby

Nabídka pokojů

Tropical Nest

Tropical Nest foto

Jedinečné, útulné a elegantní pokoje s tropickými a minimalistickými prvky. Pokoje nabízející uklidňující výhledy do zahrady se jistě stanou vaším tolik potřebným soukromým útočištěm. Velikost pokoje je 20-23 m² a jeho kapacita jsou 2 dospělé osoby + dítě.

Sapphire Nest

Sapphire Nest foto

Pokoje mají úchvatný výhled na moře, maximální pohodlí a jedinečný nádech jemnosti. Pokoje nabízejí dokonalé a útulné útočiště s tropickými a minimalistickými prvky. Velikost pokoje je 20-23 m² a jeho kapacita jsou 2 dospělé osoby + dítě.

Sapphire Cocoon

Sapphire Cocoon foto

Tyto pokoje jsou soukromým útočištěm se svěžím výhledem na moře a vytříbeným komfortem. Velikost pokoje je 24-26 m² a jeho kapacita jsou 2 dospělé osoby + dítě.

Tropical Serenity Retreat

Tropical Serenity Retreat foto

Klid a odpočinek vyzařují pečlivě navržené otevřené prostory. Apartmá nabízejí komfort a dokonalý design, uklidňující výhled do zahrady a otevřené uspořádání, které slibuje svěží a bezstarostné chvíle. Apartmány jsou 27 m² velké a jejich kapacita jsou 2 dospělí a jedno dítě.

Sapphire Serenity Retreat

Sapphire Serenity Retreat foto

Klid a odpočinek vyzařují pečlivě navržené otevřené prostory. Díky pohodlí a dokonalému designu mají apartmá úchvatný výhled na moře a otevřené uspořádání, které slibuje svěží a bezstarostné chvíle. Apartmány jsou 27 m² velké a jejich kapacita jsou 2 dospělí a jedno dítě.

Tropical Cozy Suite

Tropical Cozy Suite (Cool Living Selection)

Tropical Cozy Suite (Cool Living Selection) foto

Uspořádání dvoulůžkové ložnice nabízí maximální pohodlí a soukromí s hezkým výhledem do zahrady. Zemité palety se setkávají s moderní estetikou, která elegantně pokryje každý váš nezapomenutelný okamžik. Vychutnejte si prostorné interiéry jedinečného designu spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost pokoje je 40-46 m² a jeho maximální kapacita jsou tři dospělí + jedno dítě.

Sapphire Cozy Suite

Sapphire Cozy Suite (Cool Living Selection)

Sapphire Cozy Suite (Cool Living Selection) foto

Uspořádání dvoulůžkového pokoje nabízí maximální pohodlí a soukromí s nádherným výhledem na moře. Zemité palety se setkávají s moderní estetikou, která elegantně pokryje každý váš nezapomenutelný okamžik. Vychutnejte si prostorné interiéry jedinečného designu spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost pokoje je 40-46 m² a jeho maximální kapacita jsou tři dospělí + jedno dítě.

Grand Tropical Nest (Cool Living Selection)

Grand Tropical Nest (Cool Living Selection) foto

Uspořádání dvoulůžkové ložnice nabízí maximální pohodlí a soukromí s osvěžujícím výhledem do zahrady. Zemité palety se setkávají s moderní estetikou, která elegantně pokryje každý váš nezapomenutelný okamžik. Vychutnejte si prostorné interiéry jedinečného designu spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost pokoje je 40-46 m² a jeho maximální kapacita jsou tři dospělí + jedno dítě.

Grand Sapphire Nest (Cool Living Selection)

Grand Sapphire Nest (Cool Living Selection) foto

Uspořádání dvoulůžkové ložnice nabízí maximální pohodlí a soukromí s fascinujícím výhledem na moře. Zemité palety se setkávají s moderní estetikou, která elegantně pokryje každý váš nezapomenutelný okamžik. Vychutnejte si prostorné interiéry jedinečného designu spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost pokoje je 40-46 m² a jeho maximální kapacita jsou tři dospělí + jedno dítě.

Grand Tropical Cozy Suite

Grand Tropical Cozy Suite foto

Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Díky prostornému otevřenému uspořádání si pobyt užijete na maximum. Vychutnejte si chvíle nádherného výhledu do zahrady z balkónu či terasy spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost suity je 54-60 m² a její maximální kapacita je 6 osob (max. 4 dospělí/ max. 4 děti).

Grand Tropical Zen Suite

Grand Tropical Zen Suite foto

Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Díky prostornému otevřenému uspořádání si pobyt užijete na maximum. Vychutnejte si chvíle nádherného výhledu do zahrady spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost suity je 60-66 m² a její kapacita je 6 osob (max. 4 dospělí/ max. 4 děti).

Grand Sapphire Zen Suite

Grand Sapphire Zen Suite foto

Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Díky prostornému otevřenému uspořádání si pobyt užijete na maximum. Vychutnejte si chvíle nádherného výhledu na moře spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost suity je 60-66 m² a její kapacita je 6 osob (max. 4 dospělí/ max. 4 děti).

Tropical Lush Villa

Tropical Lush Villa foto

Tyto vily jsou skutečným rájem soukromí a relaxace a nabízejí prostorné místnosti pro vnitřní i venkovní bydlení. Velký balkón nebo terasa mají výhled do voňavých zahrad. Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Vychutnejte si chvíle klidu a řady exkluzivních výhod Cool Living. Velikost vily je 54 m² a její kapacita jsou 4 osoby (max. 3 dospělí/ max. 2 děti).

Sapphire Lush Villa

Sapphire Lush Villa foto

Tyto mimořádně prostorné vily se dvěma ložnicemi jsou skutečným rájem soukromí a relaxace a nabízejí prostorné místnosti pro vnitřní i venkovní bydlení. Velký balkon nebo terasa mají výhled na Jónské moře. Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Vychutnejte si chvíle klidu a řady exkluzivních výhod Cool Living. Velikost vily je 61 m² a její kapacita je 6 osob (max. 4 dospělí/ max. 4 děti).

Grand Sapphire Lush Villa

Grand Sapphire Lush Villa foto

Tyto mimořádně prostorné vily se třemi ložnicemi jsou skutečným rájem soukromí a relaxace a nabízejí prostorné místnosti pro vnitřní i venkovní bydlení. Velký balkon nebo terasa mají výhled na Jónské moře. Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Vychutnejte si chvíle klidu a řady exkluzivních výhod Cool Living. Velikost vily je 81-88 m² a její kapacita je 6 osob (max. 4 dospělí/ max. 4 děti).

Online cena a slevy Domes Aulūs Zante *****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Domes Aulūs Zante

Pro hotel Domes Aulūs Zante není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Domes Aulūs Zante.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 2 389 Kč / osoba, noc, all inclusive v Tropical Nest
v termínu od 15.10.2023 do 25.10.2023
 

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Domes Aulus Zante *****

Gastronomie a hotelové restaurace Domes Aulūs Zante

Domes Aulūs nabízí hostům příležitost nejen prozkoumat řadu klasických až trendových kulinářských zážitků, ale také objevit původ kuchyně, vína a vysledovat produkty z místních botanických zahrad, od farmářů a rybářů, kteří tvoří udržitelné potravinářské hospodářství.
Kromě All Inclusive jídel, nealkoholických a alkoholických nápojů si hosté, kteří se ubytují v Domes Aulūs, mohou také rezervovat široký výběr na míru šitých epikurejských zážitků. Od mixologických večerů po objevování místní kuchyně od zdravých možností, které uspokojí všechny dietní požadavky, až po skvělé zážitky z jídla a pití, jako jsou pikniky a kurzy vaření.
Domes Aulūs Zante nabízí širokou škálu řeckých jídel spolu s obvyklými oblíbenými pokrmy, stejně jako neomezené nápoje a koktejly. Různé možnosti uspokojí všechny dietní požadavky s pokrmy, které vás ohromí. Vychutnejte si karafy vína, skleničky šampaňského nebo panáky tequily na mexické noci. Kromě hlavní bufetové restaurace Monachus, která nabízí každodenní snídaně, obědy a večeře, si hosté mohou vychutnat také à la carte možnosti v oceňované řecké restauraci Meze, v elegantní restauraci Lianolia Adults Only Restaurant – Pool Bar, v restauraci Caretta Beach Restaurant – Pool Bar a v koktejlovém baru Oikia Bar.

Restaurace

Monachus Restaurant

Užijte si prostornou vnitřní a venkovní terasu s posezením v hlavní bufetové restauraci, která se nachází v hlavní hotelové hale. Restaurace Monachus nabízí širokou škálu lahodných možností pro snídaně, obědy a večeře. A to vše se neustále servíruje čerstvě připravené a bohaté. K večeři formou bufetu si hosté mohou vychutnat různé tématické kuchyně, dále nabízí speciální dětský koutek, možnosti pro všechny dietní požadavky a cooking show, kde je vše připravováno přímo před vámi.

Caretta Beach Restaurant
Tato venkovní restaurace se nachází na pláži a je ideálním místem, kde si můžete vychutnat lehký oběd, občerstvení a nápoje a zároveň se kochat krásným výhledem na moře v objetí teplého středomořského slunce. Udělejte si pauzu od opalování a ochutnejte některý z ovocných koktejlů, osvěžující zmrzlinu nebo vychlazené pivo.

Meze Restaurant
Vychutnejte si úžasné chutě tradičních řeckých pokrmů meze připravených z těch nejlepších surovin z místních zdrojů. Meze nabízí širokou škálu salátů, dipů a teplých jídel, které se mohou sdílet u stolu. Restaruace Meze byla oceněna jako nejlepší řecká hotelová restaurace na udílení cen Greek Hospitality Awards 2018.

Lianolia Restaurant
Tato moderní a jednoduchá restaurace pouze pro dospělé nabízí mezinárodní kuchyni, vytříbenou atmosféru a dokonalé služby přímo na pláži v Adults Only Beach Club.

Bary

Caretta Pool Bar
Uvolněný bar u bazénu nabízí lehké občerstvení a nápoje, které si hosté mohou vychutnat a zároveň strávit pohodový den ochlazením a opalováním u bazénu. Bar se nachází vedle hlavního bazénu. Vychutnejte si zde osvěžující nápoj nebo občerstvení na lehátku.

Oikia Main Bar
Díky sofistikované atmosféře a výzdobě je Oikia Bar ideálním místem pro aperitiv a koktejl před večeří. Otevřený je do pozdních hodin. K dispozici je posezení v baru a salonku.

Lianolia Adults Only - An Adults Beach Club
Tento koncept hotelu uvnitř hotelu je místo exklusivně pro dospělé a páry. Ať už si vychutáte koktejl před večeří v Adults Pool Baru, nebo budete relaxovat, toto místo nabízí překrásné výhledy na poklidnou zátoku Laganas a Jónské moře.  Moderní bar u bazénu Adults Pool Bar pouze pro dospělé nabízí vytříbené prostředí a dokonalé služby v rámci Adults Beach Club.

All Inclusive

Standard All-Inclusive

pro pokoje: Tropical/ Sapphire Nests, Sapphire Cocon, Tropical/ Sapphire Serenity Retreats

Snídaně

Snídaně probíhá formou amerického bufetu v hlavní restauraci Monachus

Otevřeno: 7:00-10:30

Oběd

Oběd ve formě švédského stolu s nápoji, pivy a občerstvením je v hlavní restauraci Monachus

Otevřeno: 13:00-15:00

 Večeře

Večerní švédský stůl je rozšířen o veganské a místní pokrmy a koutkem se zdravým jídlem v hlavní restauraci Monachus. Týdenní tématické večery bez jsou příplatku. 

Otevřeno: 18:30-21:30

Občerstvení & Nápoje

Otevřeno: 18:00-0:00- Vybrané nápoje & občerstvení v Oikia bar

Otevřeno: 10:00-18:00- Vybrané nápoje & občerstvení v Lianolia Pool Bar & Caretta Pool Bar

* V cené jsou zahrnuty všechny značkové alkoholické nápoje. Všechny prémiové alkoholické nápoje ( jako Grey Goose, Johnny Walker Black Label atd.) jsou nabízeny s 25% slevou pro hosty Standard All-Inclusive.

Káva & Dezerty

Servírovány ve všech barech ( dorty jsou dostupné jen v určitých hodinách)

Dětská jídla

V hlavní restauraci Monachus jsou k dispozici dětská jídla od rána do večera. Nabídka jídel pro nejmenší zahrnuje čerstvé, lákavé a chutné pokrmy doprovázeny nápoji.

Svačinky pro děti jsou podávány v určitých hodinách v KiEPOS kids club.

 

**Resort nabízí možnosti výměny oběda či večeře v našich restauracích a la carte za kredit 15€  za dospělého a 7€ za dítě.

***Předpokladem je rezervace ve všech restauracích (kromě snídaně a oběda v hlavní restauraci Monachus)

 

Cool-Inclusive 

pro pokoje: Tropical/Sapphire Cozy Suites, Grand Tropical/Sapphire Nest, Grand Tropical Cozy Suite, Grand Tropical/Sapphire Zen Suite, Tropical/Sapphire Lush Villas, Grand Sapphire Lush Villa

*Hosté Cool Living mají v ceně vše co hosté Standard All Inclusive PLUS:

Během pobytu mají jeden bezplatný oběd v Caretta beach Bar Restaurant,  jednu bezplatnou večeři v a la carta Meze Restaurant a jednu bezplatnou večeři v Canteen Street Food Restaurant

Exkluzivní přístup do Cool Living Lounge-přístup pouze hostům Cool Living Selection. Nabídka zahrnuje rozmanitost služeb, nadstandardní a exluzivní prostory

Mixologii koktejlů, občerstvení od šéfkuchařů na míru inspirované místní kuchyní ve vybrané hodiny, a rychlé občerstvení po celý den

Bezplatný otevřený bar na pokoji (již od 1. dne)

Denní doplňování kávy, čajů, džusů, koktejlů

Exkluzivně vyrobené pochoutky naším šéfkuchařem

Nápoje

Všechny značkové nápoje jsou v ceně. Všechny prémiové alkoholické nápoje ( jako Gray Goose, Johnny Walker Black Label apod.) jsou k dispozici s 30% slevou pro hosty Cool-Inclusive Dine Around

 

*Předpokladem je rezervace ve všech restauracích (kromě snídaně a oběda v hlavní restauraci Monachus) 

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků All Inclusive. 

Aktivity

Resort nabízí inspirativní zážitky, pro objevení toho nejlepšího, co Zante nabízí, prostřednictvím hodnotných dobrodružství.
Pro dobrodruhy

Objevte jedinečné aktivity pouze pro děti, pro dospělé nebo pro celou rodinu. Prozkoumejte ostrov vlastním tempem nebo prostřednictvím prohlídek s průvodcem, který vám ukáže jeho historickou stránku, slavný vrak na pláži Navagio a želví úkryt Caretta na ostrově Turtle Island. Navštivte The Blue Caves, Zakynthos National Marine Park a mnoho dalšího.

Eco-Action

Domes Aulus je ekologicky zaměřený a nabízí praktický pohled na trvale udržitelný život. Střediska aktivně podporují své destinace aktivitami, jako jsou mimo jiné úklidové výlety, recyklace, iniciativy udržitelnosti, spolupráce s nevládními organizacemi a další. Zájemcům a jejich blízkým bude nabídnuta možnost aktivně se zapojit do dobrovolných zážitků během pobytu, jako je ochrana přirozeného prostředí, dozvědět se více o iniciativách a výzvách přírodního prostředí v destinaci.
Caretta Caretta

V blízkosti pláže Domes Aulus Zante se nachází jak útočiště mořské želvy Kareta, tak tuleně středomořského, je zde totiž ideální prostředí pro každoroční tření. Kareta hnízdí v zátoce Laganas na Zakynthosu, která je jedním z nejdůležitějších úkrytů tohoto druhu. Hosté mají jedinečnou příležitost vidět tento nádherný chráněný druh v jeho přirozeném prostředí.

Sport a wellness hotelu Domes Aulus Zante *****

Prostor pro uklidnění, relaxaci, regeneraci a inspiraci

Středomořské klima, vzduch a jónská voda mají léčivé a omlazující vlastnosti, které obnoví vaši rovnováhu a odstraní stres, abyste se mohli vrátit inspirováni a připraveni znovu tvořit. Od čerstvého džusu, energetických misek a lahodných smoothies až po osobní lekce Pilates a plážový jogging, v Domes Aulus Zante objevíte své nejlepší já a všichni se budou ptát, kde jste byli a co jste letos na dovolené udělali jinak. 

Wellness

Soma Spa

Oceňované lázně Domes Soma Spa obnovují to, co bylo ztraceno, poskytují úroveň absolutního klidu a dovedou vás do stádia úplnosti prostřednictvím podpory sebepéče a každodenních rituálů, které vám změní život. Rituály lázeňských procedur a metod starých Řeků se snoubí s nejnovějšími léčebnými technikami a produkty orientovanými na výsledky od značky Elemis.

Sunrise meditační sezení a aqua jóga s fascinujícími pohledy zrychlují mysl a ducha těla a spolu s průkopnickými procedurami znovu aktivují vůli dosáhnout aspirací.

Děti v hotelu Domes Aulus Zante *****

Rodinná zábava pro každého

Prázdniny jsou jediným časem, který tráví celá rodina pohromadě. Rodiny se mohou zapojit do aktivit a kreativních zážitků, ať už na pláži nebo v určeném venkovním prostoru Family Zone, v lezeckých parcích s tematikou tropické džungle, v dětském klubu či v bazénu.

Každý si zaslouží čas jak pro rodinu, tak pro sebe. Užijte si čas jen sami pro sebe v prostorách pouze pro dospělé, jděte na lekce aqua jógy, prospěte se, odpočívejte na pláži nebo společně utečte na některý z blízkých ostrovů, zatímco ti nejmenší si užívají dovolenou s vyškolenými profesionály.

Kid's Club

V Domes Aulus pevně věří, že prázdniny musí v dětech zanechat zábavné i vzdělávací vzpomínky. Resort tedy vytvořil programy, které odpovídají jejich rozvojovým potřebám a zároveň je spojují s destinací a jejími jedinečnými vlastnostmi. Zkušení pracovníci, kteří čerpají inspiraci z pedagogických modelů zaměřených na děti, jako je pedagogika Montessori a Reggio, vytvořili prosperující vícejazyčné programy, které splňují standardy péče o děti ve Spojeném království Ofsted, a jsou vyvinuty způsobem, který vyhovuje prázdninové náladě a multikulturním skupinám dětí.

KiEPOS

Domes Aulus se zavázali vychovávat ekologicky uvědomělé mladé lidi a představují koncept KiEPOS (Kee-pos- Greek- Garden). Děti dostanou během pobytu možnost zasadit si vlastní zeleninu, bylinky a květiny, a to vždy pod vedením odborníků. Praktické a smyslové zkušenosti pomohou představit si velké myšlenky, jako je udržitelnost, ekologická odpovědnost a zdravé stravování, zábavným způsobem, který je pro mladé snáze pochopitelný.

Doprava do hotelu Domes Aulūs Zante

Mapa - Domes Aulūs Zante *****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů do Řecka do hotelu Domes Aulūs Zante *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Domes Aulūs Zante *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Domes Aulūs Zante *****

Letová spojení do Řecka

Bc. Martina Klevetová
Domes Aulūs Zante
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.