Domes Aulūs Zante *****

Řecko

Krásný resort uprostřed želví zátoky Laganas

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Domes Aulūs Zante

Pro hotel Domes Aulūs Zante není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Domes Aulūs Zante.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Domes Aulūs Zante *****

Lokalita Řecko, Zakynthos | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Moderně zařízené pokoje Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody Hotelové lázně
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Domes Aulūs Zante ***** Řecko

Hotel Domes Aulūs Zante se nachází v jedné z nejkrásnějších destinací světa - na ostrově Zakynthos v Řecku. Je ideální pro hosty, kteří rádi cestují a hledají rodinná dobrodružství plné zábavy nebo naopak romantický klid. Luxusní ubytování je navrženo v zemité, ale zářivé paletě barev inspirované přírodní scenérií a relaxací, elegancí a ležérním stylem. Terakotové prvky, teplé textury dřeva, ratanové výplety a proutěný nábytek vytvářejí nezapomenutelný zážitek z ležérního, současného luxusu s letním, ostrovním nádechem.
Užijte si venkovní stolování u moře a u bazénu po celý den. Vychutnejte si klasická jídla s medovým nádechem a také řeckou a mezinárodní kuchyni na tématických večerech. Pochutnejte si na bohatých samoobslužných bufetech typu pick n' mix, stejně jako v a la carte restauracích, které uspokojí všechny dietní požadavky, s neomezeným množstvím nealkoholických a alkoholických nápojů po celý den.

Část resortu Cool Living Selection je vyhrazena pro ty, kteří se chtějí ubytovat na elitní úrovni, mít přístup k exkluzivním výhodám, k prémiovým značkám a službám, baru, službám concierge, pětihvězdičkovým apartmá a mnoho dalšího. Vyberte si Cool Living Selection, ultimátní VIP možnost. Vše, co vy a váš partner nebo rodina hledáte, je zde a je to vynikající.

Staňte se zde svědky hluboké krásy přírody. Pozorujte zblízka hnízdiště chráněné želvy mořské. Lehněte si do trávy pod borovým lesem, který dodává tyrkysovému Jónskému moři zářivou barvu. Ponořte se do mělkých křišťálových vod a zažijte vzácná setkání s mořským životem. Nedaleké vesnice, jsou dostatečně blízko na procházky, a dostatečně daleko, aby vám umožnily klidnou relaxaci. Tento kouzelný pás pláže je bezpochyby prvotřídním místem v Zante.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Domes Aulūs Zante

Domes Aulus Zante doporučujeme především pro rodinné pobyty. Málokde zažijete tak přátelský přístup k dětem - od recepce až po obsluhu v restauraci, všichni budou Vaše potomky obskakovat.

Hotel se nachází v zahradě u vyhlášené pláže Laganas. Hotelová lehátka jsou od veřejné části pláže oddělena plotkem. Je zde nádherné koupání, čistá teplá voda a pozvolný vstup do moře. Přímo na pláži můžete ráno sledovat líhnutí mořských želv. 

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2023
Mgr. Iveta Nožičková (Mlejnská)
Mgr. Iveta Nožičková (Mlejnská) 724 730 008

Nabídka pokojů

Tropical Nest

Tropical Nest

Jedinečné, útulné a elegantní pokoje s tropickými a minimalistickými prvky. Pokoje nabízející uklidňující výhledy do zahrady se jistě stanou vaším tolik potřebným soukromým útoči..

Sapphire Nest

Sapphire Nest

Pokoje mají úchvatný výhled na moře, maximální pohodlí a jedinečný nádech jemnosti. Pokoje nabízejí dokonalé a útulné útočiště s tropickými a minimalistickými prvky...

Sapphire Cocoon

Sapphire Cocoon

Tyto pokoje jsou soukromým útočištěm se svěžím výhledem na moře a vytříbeným komfortem. Velikost pokoje je 24-26 m² a jeho kapacita jsou 2 dospělé osoby + dítě do 11 let...

Tropical Serenity Retreat

Tropical Serenity Retreat

Klid a odpočinek vyzařují pečlivě navržené otevřené prostory. Apartmá nabízejí komfort a dokonalý design, uklidňující výhled do zahrady a otevřené uspořádání, které slibuje sv..

Gastronomie a hotelové restaurace

Domes Aulūs nabízí hostům příležitost nejen prozkoumat řadu klasických až trendových kulinářských zážitků, ale také objevit původ kuchyně, vína a vysledovat produkty z místních botanických zahrad, od farmářů a rybářů, kteří tvoří udržitelné potravinářské hospodářství.
Kromě All Inclusive jídel, nealkoholických a alkoholických nápojů si hosté, kteří se ubytují v Domes Aulūs, mohou také rezervovat široký výběr na míru šitých epikurejských zážitků. Od mixologických večerů po objevování místní kuchyně od zdravých možností, které uspokojí všechny dietní požadavky, až po skvělé zážitky z jídla a pití, jako jsou pikniky a kurzy vaření.
Domes Aulūs Zante nabízí širokou škálu řeckých jídel spolu s obvyklými oblíbenými pokrmy, stejně jako neomezené nápoje a koktejly. Různé možnosti uspokojí všechny dietní požadavky s pokrmy, které vás ohromí. Vychutnejte si karafy vína, skleničky šampaňského nebo panáky tequily na mexické noci. 

Restaurace

Monachus Restaurant

Užijte si prostornou vnitřní a venkovní terasu s posezením v hlavní bufetové restauraci, která se nachází v hlavní hotelové hale. Restaurace Monachus nabízí širokou škálu lahodných možností pro snídaně, obědy a večeře. A to vše se neustále servíruje čerstvě připravené a bohaté. K večeři formou bufetu si hosté mohou vychutnat různé tématické kuchyně, dále nabízí speciální dětský koutek, možnosti pro všechny dietní požadavky a cooking show, kde je vše připravováno přímo před vámi.

Meze Restaurant/Means to Share
Vychutnejte si úžasné chutě tradičních řeckých pokrmů meze připravených z těch nejlepších surovin z místních zdrojů. Meze nabízí širokou škálu salátů, dipů a teplých jídel, které se mohou sdílet u stolu. Restaruace Meze byla oceněna jako nejlepší řecká hotelová restaurace na udílení cen Greek Hospitality Awards 2018.

Tesoro Mio

Tato restaurace je oslavou italské a středomořské kuchyně. Antipastu, pizzu a další vyhlášená jídla z jihu si vychutnáte ve venkovní jídelně. 

Lianolia Restaurant/The Griglia
Tato moderní a jednoduchá restaurace pouze pro dospělé nabízí mezinárodní kuchyni, vytříbenou atmosféru a dokonalé služby přímo na pláži v Adults Only Beach Club.

Πita Canteen

Nabízí populární chléb pita doplněný o tradiční řecké pokrmy, jako jsou souvlaki, gyros, apod. Podávají se zde obědy a večeře. Restaurace má otevřeno tři dny v týdnu. 

Bary

Beach Bar/Just Wanna Have Sun

Je ideálním místem pro odpočinek s vychlazeným drinkem a lehkým občerstvením. Díky své poloze přímo na pláži nebudete muset kvůli žízni či hladu opouštět své místo. 

Oikia Main Bar/The Spiritzeria
Díky sofistikované atmosféře a výzdobě je Oikia Bar ideálním místem pro aperitiv a koktejl před večeří. Otevřený je do pozdních hodin. K dispozici je posezení v baru a salonku.

Lianolia Adults Only - An Adults Beach Club
Tento koncept hotelu uvnitř hotelu je místo exklusivně pro dospělé a páry. Ať už si vychutáte koktejl před večeří v Adults Pool Baru, nebo budete relaxovat, toto místo nabízí překrásné výhledy na poklidnou zátoku Laganas a Jónské moře.  Moderní bar u bazénu Adults Pool Bar pouze pro dospělé nabízí vytříbené prostředí a dokonalé služby v rámci Adults Beach Club.

Canteen Bar

Je otrevřen od 11 do 15 pro všechny hosty, od 18 do půlnoci sem mohou zavítat pouze dospělí hosté. 

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

Kategorie a vybavení pokojů Domes Aulūs Zante

Apartmá a vily, navržené v zemité, ale zářivé barevné paletě přírodních barev, začleňují přírodní scenérii a prvky ostrova. Hotel vyjadřuje a zdůrazňuje myšlenku koexistence „dvou světů“ a inspiruje k relaxaci, eleganci a neformálnímu luxusnímu bydlení v retro stylu.
Organické tvary, terakotové prvky, vysoká funkčnost, to vše je v souladu s teplými texturami dřeva, ratanovými výplety a proutěným nábytkem, které vytvářejí nezapomenutelný zážitek z ležérního, současného luxusu s letním, ostrovním nádechem.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, trezorem, televizí, zařízením pro přípravu kávy a čaje, bezdrátovým připojením k internetu, dále pak praktickými doplňky jako jsou pantofle a župan.  

 

Cool Living Selection

Vyhrazeno pro ty, kteří se chtějí ubytovat na elitní úrovni, mít přístup k exkluzivním výhodám, k prémiovým značkám a službám, baru, službám concierge, pětihvězdičkovým apartmá a mnoho dalšího. Vyberte si Cool Living Selection, ultimátní VIP možnost. Vše, co vy a váš partner nebo rodina hledáte, je zde a je to vynikající. Pro hosty ubytované v pokojích Cool Living Selection je k dispozici Cool Living Selection Room, místo pro VIP hosty. 

 

Výhody Cool Living Selection:

 • Přímá komunikace s CLS Managerem
 • 24/7 concierge služby
 • Bezplatný otevřený bar na pokoji (platí pouze pro 1. den příjezdu)
 • Mimořádně pohodlný salonek s bohatou nabídkou časopisů a knih 
 • Teplé a studené občerstvení po celý den, ovoce, saláty, tradiční pochoutky a živé kuchařské show
 • Vegetariánské a veganské pokrmy na vyžádání
 • Prémiové večerní nápoje a koktejly
 • Značková vína, piva, nealko nápoje a džusy
 • Vysokorychlostní internet
 • Dárek na uvítanou
 • Speciální toaletní potřeby
 • Polštářové menu
 • Možnost využívat Cool Living Selection Room od 10:00 do 22:00

Asia Food Bar nabízí pečlivě vybranou škálu chutí prodchnutých rozmanitými kulinářskými tradicemi Asie. Tato exkluzivní nabídka je určena hostům využívajícím program Cool Living Selection.

Nabídka pokojů

Tropical Nest

Tropical Nest foto

Jedinečné, útulné a elegantní pokoje s tropickými a minimalistickými prvky. Pokoje nabízející uklidňující výhledy do zahrady se jistě stanou vaším tolik potřebným soukromým útočištěm. Velikost pokoje je 20-23 m² a jeho kapacita jsou 2 dospělé osoby.

Sapphire Nest

Sapphire Nest foto

Pokoje mají úchvatný výhled na moře, maximální pohodlí a jedinečný nádech jemnosti. Pokoje nabízejí dokonalé a útulné útočiště s tropickými a minimalistickými prvky. Velikost pokoje je 20-23 m² a jeho kapacita jsou 2 dospělé osoby.

Sapphire Cocoon

Sapphire Cocoon foto

Tyto pokoje jsou soukromým útočištěm se svěžím výhledem na moře a vytříbeným komfortem. Velikost pokoje je 24-26 m² a jeho kapacita jsou 2 dospělé osoby + dítě do 11 let.

Tropical Serenity Retreat

Tropical Serenity Retreat foto

Klid a odpočinek vyzařují pečlivě navržené otevřené prostory. Apartmá nabízejí komfort a dokonalý design, uklidňující výhled do zahrady a otevřené uspořádání, které slibuje svěží a bezstarostné chvíle. Apartmány jsou 27 m² velké a jejich kapacita jsou 2 dospělí + 1 dítě do 11 let.

Sapphire Serenity Retreat

Sapphire Serenity Retreat foto

Klid a odpočinek vyzařují pečlivě navržené otevřené prostory. Díky pohodlí a dokonalému designu mají apartmá úchvatný výhled na moře a otevřené uspořádání, které slibuje svěží a bezstarostné chvíle. Apartmány jsou 27 m² velké a jejich kapacita jsou 2 dospělí + 1 dítě do 11 let.

Tropical Cozy Suite (Cool Living Selection)

Tropical Cozy Suite (Cool Living Selection) foto

Uspořádání dvoulůžkové ložnice nabízí maximální pohodlí a soukromí s hezkým výhledem do zahrady. Zemité palety se setkávají s moderní estetikou, která elegantně pokryje každý váš nezapomenutelný okamžik. Vychutnejte si prostorné interiéry jedinečného designu spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost pokoje je 40-46 m² a jeho maximální kapacita jsou 2 dospělí + 1 dítě do 11 let.

Sapphire Cozy Suite (Cool Living Selection)

Sapphire Cozy Suite (Cool Living Selection) foto

Uspořádání dvoulůžkového pokoje nabízí maximální pohodlí a soukromí s nádherným výhledem na moře. Zemité palety se setkávají s moderní estetikou, která elegantně pokryje každý váš nezapomenutelný okamžik. Vychutnejte si prostorné interiéry jedinečného designu spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost pokoje je 40-46 m² a jeho maximální kapacita jsou 2 dospělí + 1 dítě do 11 let.

Grand Tropical Nest (Cool Living Selection)

Grand Tropical Nest (Cool Living Selection) foto

Uspořádání dvoulůžkové ložnice nabízí maximální pohodlí a soukromí s osvěžujícím výhledem do zahrady. Zemité palety se setkávají s moderní estetikou, která elegantně pokryje každý váš nezapomenutelný okamžik. Vychutnejte si prostorné interiéry jedinečného designu spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost pokoje je 40-46 m² a jeho maximální kapacita jsou 3 dospělí + 1 dítě do 11 let.

Grand Sapphire Nest (Cool Living Selection)

Grand Sapphire Nest (Cool Living Selection) foto

Uspořádání dvoulůžkové ložnice nabízí maximální pohodlí a soukromí s fascinujícím výhledem na moře. Zemité palety se setkávají s moderní estetikou, která elegantně pokryje každý váš nezapomenutelný okamžik. Vychutnejte si prostorné interiéry jedinečného designu spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost pokoje je 40-46 m² a jeho maximální kapacita jsou 3 dospělí + 1 dítě do 11 let.

Grand Tropical Cozy Suite (Cool Living Selection)

Grand Tropical Cozy Suite (Cool Living Selection) foto

Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Díky prostornému otevřenému uspořádání si pobyt užijete na maximum. Vychutnejte si chvíle nádherného výhledu do zahrady z balkónu či terasy spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost suity je 54-60 m² a její maximální kapacita je 6 osob (max. 4 dospělí / max. 4 děti).

Grand Tropical Zen Suite (Cool Living Selection)

Grand Tropical Zen Suite (Cool Living Selection) foto

Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Díky prostornému otevřenému uspořádání si pobyt užijete na maximum. Vychutnejte si chvíle nádherného výhledu do zahrady spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost suity je 60-66 m² a její kapacita je 6 osob (max. 4 dospělí/ max. 4 děti).

Grand Sapphire Zen Suite (Cool Living Selection)

Grand Sapphire Zen Suite (Cool Living Selection) foto

Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Díky prostornému otevřenému uspořádání si pobyt užijete na maximum. Vychutnejte si chvíle nádherného výhledu na moře spolu s vašimi výhodami Cool Living. Velikost suity je 60-66 m² a její kapacita je 6 osob (max. 4 dospělí/ max. 4 děti).

Sapphire Lush Two Bedroom Suite (Cool Living Selection)

Sapphire Lush Two Bedroom Suite (Cool Living Selection) foto

Tyto mimořádně prostorné suity se dvěma ložnicemi jsou skutečným rájem soukromí a relaxace a nabízejí prostorné místnosti pro vnitřní i venkovní bydlení. Velký balkon nebo terasa mají výhled na Jónské moře. Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Vychutnejte si chvíle klidu a řady exkluzivních výhod Cool Living Selection. Velikost suity je 61 m² a její kapacita je 6 osob (max. 4 dospělí/ max. 4 děti).

Sapphire Lush Three Bedroom Suite (Cool Living Selection)

Sapphire Lush Three Bedroom Suite (Cool Living Selection) foto

Tyto mimořádně prostorné suity se třemi ložnicemi jsou skutečným rájem soukromí a relaxace a nabízejí prostorné místnosti pro vnitřní i venkovní bydlení. Velký balkon nebo terasa mají výhled na Jónské moře. Zemitá elegance minimalistického designu interiéru Aulūs se harmonicky snoubí s jemnými pastelovými tropickými prvky. Vychutnejte si chvíle klidu a řady exkluzivních výhod Cool Living Selection. Velikost suity je 81-88 m² a její kapacita je 8 osob (max. 4 dospělí/ max. 4 děti).

Pláž a moře

Pláž Laganas, která je součástí Národního parku Zakynthos, je známá jako místo, kde kladou vajíčka ohrožené želvy. Kvůli přísným opatřením na ochranu želv nemohou být lehátka umístěna přímo na pláži.

Ručníky a lehátka jsou zdarma. 

Online cena a slevy Domes Aulūs Zante *****

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Domes Aulūs Zante

Pro hotel Domes Aulūs Zante není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Domes Aulūs Zante.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti zájezdu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájezdu

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Nejnižší cena od 3 281 Kč / osoba, noc, all inclusive v Tropical Nest
v termínu od 01.10.2024 do 19.10.2024
 

Profi foto hotelu Domes Aulus Zante *****

Naše foto hotelu Domes Aulus Zante *****

Gastronomie a hotelové restaurace Domes Aulūs Zante

Domes Aulūs nabízí hostům příležitost nejen prozkoumat řadu klasických až trendových kulinářských zážitků, ale také objevit původ kuchyně, vína a vysledovat produkty z místních botanických zahrad, od farmářů a rybářů, kteří tvoří udržitelné potravinářské hospodářství.
Kromě All Inclusive jídel, nealkoholických a alkoholických nápojů si hosté, kteří se ubytují v Domes Aulūs, mohou také rezervovat široký výběr na míru šitých epikurejských zážitků. Od mixologických večerů po objevování místní kuchyně od zdravých možností, které uspokojí všechny dietní požadavky, až po skvělé zážitky z jídla a pití, jako jsou pikniky a kurzy vaření.
Domes Aulūs Zante nabízí širokou škálu řeckých jídel spolu s obvyklými oblíbenými pokrmy, stejně jako neomezené nápoje a koktejly. Různé možnosti uspokojí všechny dietní požadavky s pokrmy, které vás ohromí. Vychutnejte si karafy vína, skleničky šampaňského nebo panáky tequily na mexické noci. 

Restaurace

Monachus Restaurant

Užijte si prostornou vnitřní a venkovní terasu s posezením v hlavní bufetové restauraci, která se nachází v hlavní hotelové hale. Restaurace Monachus nabízí širokou škálu lahodných možností pro snídaně, obědy a večeře. A to vše se neustále servíruje čerstvě připravené a bohaté. K večeři formou bufetu si hosté mohou vychutnat různé tématické kuchyně, dále nabízí speciální dětský koutek, možnosti pro všechny dietní požadavky a cooking show, kde je vše připravováno přímo před vámi.

Meze Restaurant/Means to Share
Vychutnejte si úžasné chutě tradičních řeckých pokrmů meze připravených z těch nejlepších surovin z místních zdrojů. Meze nabízí širokou škálu salátů, dipů a teplých jídel, které se mohou sdílet u stolu. Restaruace Meze byla oceněna jako nejlepší řecká hotelová restaurace na udílení cen Greek Hospitality Awards 2018.

Tesoro Mio

Tato restaurace je oslavou italské a středomořské kuchyně. Antipastu, pizzu a další vyhlášená jídla z jihu si vychutnáte ve venkovní jídelně. 

Lianolia Restaurant/The Griglia
Tato moderní a jednoduchá restaurace pouze pro dospělé nabízí mezinárodní kuchyni, vytříbenou atmosféru a dokonalé služby přímo na pláži v Adults Only Beach Club.

Πita Canteen

Nabízí populární chléb pita doplněný o tradiční řecké pokrmy, jako jsou souvlaki, gyros, apod. Podávají se zde obědy a večeře. Restaurace má otevřeno tři dny v týdnu. 

Bary

Beach Bar/Just Wanna Have Sun

Je ideálním místem pro odpočinek s vychlazeným drinkem a lehkým občerstvením. Díky své poloze přímo na pláži nebudete muset kvůli žízni či hladu opouštět své místo. 

Oikia Main Bar/The Spiritzeria
Díky sofistikované atmosféře a výzdobě je Oikia Bar ideálním místem pro aperitiv a koktejl před večeří. Otevřený je do pozdních hodin. K dispozici je posezení v baru a salonku.

Lianolia Adults Only - An Adults Beach Club
Tento koncept hotelu uvnitř hotelu je místo exklusivně pro dospělé a páry. Ať už si vychutáte koktejl před večeří v Adults Pool Baru, nebo budete relaxovat, toto místo nabízí překrásné výhledy na poklidnou zátoku Laganas a Jónské moře.  Moderní bar u bazénu Adults Pool Bar pouze pro dospělé nabízí vytříbené prostředí a dokonalé služby v rámci Adults Beach Club.

Canteen Bar

Je otrevřen od 11 do 15 pro všechny hosty, od 18 do půlnoci sem mohou zavítat pouze dospělí hosté. 

All Inclusive

Stravovací plány:

Cool Inclusive Dine Around ve všech restauracích á la carte:

Je vyžadována rezervace předem, možnost využití minimálně jednou za pobyt (alespoň 7 nocí) na jednu á la carte restauraci.

Všichni hosté mohou využít:

Snídaně

Kontinentální snídaně od 7:00 do 8:00/Americká bufetová snídaně od 8:00 do 11:00

Podávané v hlavní restauraci Monachus Main Restaurant. 

Obědy

Bufetový oběd:

Podávaný v hlavní restauraci Monachus Main Restaurant nebo v Lianolia All Day Restaurant.

Á la carte oběd: hosté mohou během poledne navštívit restauraci Meze Restaurant (je vyžadována rezervace předem).

V programu jsou zahrnuty mezinárodní i místní nápoje.

Večeře

Bufetové večeře s místní lokální produkcí a s veganskými možnostmi.

Podávány v hlavní restauraci Monachus Main Restaurant.

Tématické večery pořádané jednou týdně bez extra poplatku.

Á la carte večeře: Trattoria Italian Restaurant, The Griglia, Pita Canteen (je vyžadována rezervace předem).

V programu jsou zahrnuty mezinárodní i místní nápoje.

Svačiny

Dostupné ve vybraných hodinách a barech během celého dne.

Nápoje

Všechny mezinárodní (značkové) a místní alkoholické i nealkoholické nápoje servírované v různých barech a restauracích od 10:00 do 12:00.

 

Stravování pro děti

V hlavní restauraci Monarchus Main Restaurant: speciální detský bufet plný čerstvých surovin.

Svačinky a nápoje: dostupné ve vybraných hodinách v KIEPOS dětském klubu. 

 

 

Cool Living Selection

Dostupné pouze pro pokoje náležící ke kategorii Cool Living Rooms. Hosté obývající tyto pokoje mohou využívat vše zmíněné výše, plus následující:

Exkluzivní přístup do Asian Food Bar

 • výjimečný asijský bar nabízející širokou škálu chutí a spojení rozmanitých kulinářských tradic Asie
 • živé kuchařské show
 • prémiové nápoje a koktejly

Dále k dispozici

Minibar: kompletně doplněn po příjezdu (další doplnění za poplatek).

CLS hosté si mohou pochutnat na čerstvě ulovených plodech moře v Meze Baru.

 

Poznámka: 

Extra prémiové značkové alkoholické nápoje a značková vína (Black Labels, Reserves, atd.), některé položky na menu á la carte (humři, atd.) a další prémiové položky (doutníky) nejsou součástí programu Cool Inclusive. 

Rezervace předem je vyžadována u všech á la carte restaurací.  

 

Hotelový balíček Cool Inclusive zahrnuje i speciální nabídku Aulus Night Out - Cool Inclusive Experience.

1x za pobyt můžete využít výlet hotelovým minibuse do města Zakynthos, kde si během poznávání města můžete vychutnat zdarma kopeček zrmzrliny (pro rodiny) nebo nápoj či koktejl ve vybraném baru (nabídka pro páry). Navíc obdržíte slevu ve výši 10 % ve vybraných obchodech se suvenýry. 

Doprava do města a z města striktně dodržuje předem stanovený čas odjezdu.

Aktivity

Resort nabízí inspirativní zážitky, pro objevení toho nejlepšího, co Zante nabízí, prostřednictvím hodnotných dobrodružství.
Pro dobrodruhy

Objevte jedinečné aktivity pouze pro děti, pro dospělé nebo pro celou rodinu. Prozkoumejte ostrov vlastním tempem nebo prostřednictvím prohlídek s průvodcem, který vám ukáže jeho historickou stránku, slavný vrak na pláži Navagio a želví úkryt Caretta na ostrově Turtle Island. Navštivte The Blue Caves, Zakynthos National Marine Park a mnoho dalšího.

Eco-Action

Domes Aulus je ekologicky zaměřený a nabízí praktický pohled na trvale udržitelný život. Střediska aktivně podporují své destinace aktivitami, jako jsou mimo jiné úklidové výlety, recyklace, iniciativy udržitelnosti, spolupráce s nevládními organizacemi a další. Zájemcům a jejich blízkým bude nabídnuta možnost aktivně se zapojit do dobrovolných zážitků během pobytu, jako je ochrana přirozeného prostředí, dozvědět se více o iniciativách a výzvách přírodního prostředí v destinaci.
Caretta Caretta

V blízkosti pláže Domes Aulus Zante se nachází jak útočiště mořské želvy Kareta, tak tuleně středomořského, je zde totiž ideální prostředí pro každoroční tření. Kareta hnízdí v zátoce Laganas na Zakynthosu, která je jedním z nejdůležitějších úkrytů tohoto druhu. Hosté mají jedinečnou příležitost vidět tento nádherný chráněný druh v jeho přirozeném prostředí.

 

Hotelový balíček Cool Inclusive zahrnuje i speciální nabídku Aulus Night Out - Cool Inclusive Experience.

1x za pobyt můžete využít výlet hotelovým minibuse do města Zakynthos, kde si během poznávání města můžete vychutnat zdarma kopeček zrmzrliny (pro rodiny) nebo nápoj či koktejl ve vybraném baru (nabídka pro páry). Navíc obdržíte slevu ve výši 10 % ve vybraných obchodech se suvenýry. 

Doprava do města a z města striktně dodržuje předem stanovený čas odjezdu.

Sport a wellness hotelu Domes Aulus Zante *****

Prostor pro uklidnění, relaxaci, regeneraci a inspiraci

Středomořské klima, vzduch a jónská voda mají léčivé a omlazující vlastnosti, které obnoví vaši rovnováhu a odstraní stres, abyste se mohli vrátit inspirováni a připraveni znovu tvořit. Od čerstvého džusu, energetických misek a lahodných smoothies až po osobní lekce Pilates a plážový jogging, v Domes Aulus Zante objevíte své nejlepší já a všichni se budou ptát, kde jste byli a co jste letos na dovolené udělali jinak. 

Wellness

Soma Spa

Oceňované lázně Domes Soma Spa obnovují to, co bylo ztraceno, poskytují úroveň absolutního klidu a dovedou vás do stádia úplnosti prostřednictvím podpory sebepéče a každodenních rituálů, které vám změní život. Rituály lázeňských procedur a metod starých Řeků se snoubí s nejnovějšími léčebnými technikami a produkty orientovanými na výsledky od značky Elemis. Lázně mají otevřeno denně od 10:00 do 18:00.

Děti v hotelu Domes Aulus Zante *****

Rodinná zábava pro každého

Každý si zaslouží čas jak pro rodinu, tak pro sebe. Užijte si čas jen sami pro sebe v prostorách pouze pro dospělé, jděte na lekce aqua jógy, prospěte se, odpočívejte na pláži nebo společně utečte na některý z blízkých ostrovů, zatímco ti nejmenší si užívají dovolenou s vyškolenými profesionály.

Kid's Club

V Domes Aulus pevně věří, že prázdniny musí v dětech zanechat zábavné i vzdělávací vzpomínky. Resort tedy vytvořil programy, které odpovídají jejich rozvojovým potřebám a zároveň je spojují s destinací a jejími jedinečnými vlastnostmi. Zkušení pracovníci, kteří čerpají inspiraci z pedagogických modelů zaměřených na děti, jako je pedagogika Montessori a Reggio, vytvořili prosperující vícejazyčné programy, které splňují standardy péče o děti ve Spojeném království Ofsted, a jsou vyvinuty způsobem, který vyhovuje prázdninové náladě a multikulturním skupinám dětí.

Za příplatek lze objednat hlídání také pro děti od 4 měsíců do 4 let. 

Dětský koutek je otevřen denně od 10:00 do 13:00 a od 15:00 do 18:00.

KiEPOS

Domes resorty s citem pro ekologii představuje nový koncept kiEPOS. Děti pod vedením expertů pečují a pěstují jejich vlastní květiny, bylinky a další rostliny. Praktická zkušenost pomůže ilustrovat velké myšlenky, jako je udržitelnost, ekologická odpovědnost a zdravé stravování, zábavným způsobem, který děti snáze ocení.

 

Domes Aulūs Zante představuje inovativní koncept dětského klubu, který se proměnil ve vzdělávací zábavní park zaměřený na okouzlující svět mořské želvy Caretta Caretta, fantastického obyvatele zálivu Laganas. Prostřednictvím interaktivního vyprávění příběhů, dramatizace a her zaměřených na ochranu se děti vydají na poutavou cestu zkoumající životní cyklus, životní prostředí a úsilí o ochranu těchto ohrožených želv.

  

Nová vzrušující dobrodružství mohou děti poznávat

- Dětském klubu KiEPOS

 • Navrženo tak, aby děti seznámilo s krásami ostrova Zante a odhalilo tajemství mořských želv.
 • Nabitý vzdělávacími programy inspirovanými pedagogikou Montessori a Reggio.
 • Hotelový zkušený tým se stará o to, aby se zábava snoubila s učením v bezpečném prostředí, které splňuje standardy britského úřadu Ofsted.

- Altánová učebna ochrany želv na pláži se nachází jen kousek od skutečného hnízdiště želv Caretta Caretta.

- Botanická ekozahrada KiEPOS, kde se mladí hosté mohou seznámit s místní flórou a s tím, jak podporuje život želv.

- Dobrodružný lesní stan, kde se děti mohou spojit s přírodou, naučit se dovednosti přežití a stát se skutečnými strážci životního prostředí.

- Želví skautské aktivity, jako je hledání pokladu, odlévání želv a hnízd z hlíny, procházka u moře za našimi krunýřovitými přáteli, zahradnické aktivity, hudební veselí, výuka základů řečtiny, klidná jóga a vaření pod širým nebem.

 

Doprava do hotelu Domes Aulūs Zante

Resort je od letiště vzdálený pouhých 5 km, což je asi 10 minut jízdy autem.

Mapa - Domes Aulūs Zante *****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů do Řecka do hotelu Domes Aulūs Zante *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Domes Aulūs Zante *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
2023
Mgr. Iveta Nožičková (Mlejnská)
Mgr. Iveta Nožičková (Mlejnská) 724 730 008

Recenze hotelu Domes Aulūs Zante *****

Letová spojení do Řecka

Bc. Martina Klevetová
Domes Aulūs Zante
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.