Grecotel LUX.ME Daphnila Bay Dassia ***** Řecko

Kouzelný ostrov Korfu, kdysi oblíbené místo královských rodů, je přírodní krásou pokrytou sametově zelenými cypřiši a stříbrnými olivovými háji s hornatimými panoramaty na Jónské moře. Hotel Daphnila Bay Dassia je umístěný na stráni vyhlížející na záliv Dassia Bay a Jónské moře. Celý komplex je obklopen vůní borovic mezi kvetoucími nádhernými zahradami podél břehu písečné pláže. Užijte si svůj odpočinek s nabídkou Lux Me a hoďte své starosti za hlavu.

Řetězec: Grecotel, Lokalita: Řecko, KorfuMapa

Hotel nabízí osvěžující koncept dovolené. Kombinuje kopcovité a mořské oblasti společně s luxusním designem, pozornou hotelovou službou, jedinečnou atmosférou, vynikajícím jídlem a nápoji, velkolepými lázněmi Thalasso Spa a spoustou dalších aktivit. Program Made Easy reprezentuje bezstarostný životní styl na pláži, ke kterému si snadno navyknete. 

 

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře Modrý Maurícius:
2021, Ing. Jindřiška Jelínková, 724 065 778,

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

Kategorie a vybavení pokojů Grecotel LUX.ME Daphnila Bay Dassia

Hotel nabízí pokoje ve stylu Středomoří. Můžete si vybrat mezi klasickými pokoji a bungalovy, jež se nachází v rozkvetlých zahradách.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Double Room for Single Use Garden View

Superior Room Garden View with private balcony (28 m²)

Pokoje v hlavní budově jsou postaveny v jónském stylu. Najdete zde balkón a velká skleněná okna poskytující výhled na bohatou přírodu. Budete si moci vybrat mezi postelí o velikosti king a dvěma oddělenými postelemi. Dále je k dispozici pohovka vhodná pro dítě, soukromá koupelna a křesla. Lampy z tepaného železa a podlahy imitující chladivý pocit dřeva dotvoří pohodlí na vaši dovolené.

Superior Room Garden View with private balcony (28 m²) Superior Room Garden View with private balcony (28 m²)

Superior Room with Sea View and private balcony (28 m²)

Pokoje umístěné v hlavní budově s výhledem na moře. Najdete zde plně vybavený balkón, velká skleněná okna, soukromou koupelnu, příjemná křesla a lampy z tepaného železa. Budete si moci vybrat mezi postelí o velikosti king a dvěma oddělenými postelemi, navíc je k dispozici pohovka vhodná pro dítě. Podlahy imitující chladivý pocit dřeva dotvoří pohodlí na vaši dovolené.

Superior Room with Sea View and private balcony (28 m²) Superior Room with Sea View and private balcony (28 m²)

Daphnila Bungalow Garden View (38 m²)

Zbrusu nové bungalovy s výhledem na zahradu. Otevřený prostor, exkluzivní nábytek a stylový design vytváří unikátní pocit luxusu a pohodlí. V ložnici si můžete vybrat mezi postelí o velikosti king a dvěma oddělenými postelemi, navíc je zde pohovka vhodná pro dítě. Koupelna je inspirována lázeňským vzhledem a doplněna velkými skleněnými dveřmi.

Daphnila Bungalow Garden View (38 m²) Daphnila Bungalow Garden View (38 m²)

LUX.ME Sky Room Sea View & Private Balcony (28 m²)

Pokoj postavený ve vrchních patrech resortu. Chlubí se oslňujícím výhledem na okolní krajinu a Jónské moře skrze francouzské okna a plně vybavený balkón. Hosty čeká postel o velikosti king nebo dvě oddělené postele a mramorová koupelna. Pohodlná pohovka, zdobený interiér, okázalý nábytek, velká křesla a lampy z tepaného železa vytváří atmosféru luxusu.

LUX.ME Sky Room Sea View &  Private Balcony (28 m²) LUX.ME Sky Room Sea View &  Private Balcony (28 m²)

Daphnila Bungalow limited Sea View (38 m²)

Zbrusu nové bungalovy s částečným výhledem na moře a bohatou vegetaci rozkvetlé středozemní zahrady jsou prostorné a vzdušné. Spací prostory disponují romantickou postelí o velikosti king nebo dvěma oddělenými postelemi, pro třetí osobu nebo dítě je k dispozici pohovka. Interiér zahrnuje stylové rustikální prvky, jako jsou například kamenné podlahy nebo látky

Daphnila Bungalow limited Sea View (38 m²) Daphnila Bungalow limited Sea View (38 m²)

Hideaway Daphnila Bungalow limited Sea View (38 m²)

Ubytování přímo stavěné pro milovníky přírody, kteří si mohou užít soukromé stolování ve stylu al fresco. Výzdoba v písečných barvách, nábytek v neutrálních odstínech, místně vyrobené kamenné podlahy a ručně tkané textilie vytváří romantickou atmosféru. Mezi luxusní mramorovou koupelnou a prostornou hlavní ložnicí, která je vybavená pohodlnou postelí zahalenou jemným přehozem, si každý host najde své místo pro odpočinek. Francouzská okna a plně vybavený balkón nebo terasa pak poskytují nepřekonatelný výhled na zelené zahrady i modré moře.

Hideaway Daphnila Bungalow limited Sea View (38 m²) Hideaway Daphnila Bungalow limited Sea View (38 m²)

Daphnila Family Bungalow Garden View (42 m²)

Ubytování ve vzdušném a prostorném pokoji zajišťuje prostor a pohodlí rodinám. K dispozici je oddělená dětská ložnice se dvěma lůžky a samostatná hlavní ložnice s prostorným obývacím pokojem s krásným výhledem na svěží zahrady a okolní krajinou. Dále je zde soukromá mramorová koupelna, oddělený záchod a plně vybavený balkón nebo terasa.

Daphnila Family Bungalow Garden View (42 m²) Daphnila Family Bungalow Garden View (42 m²)

Paradiso Family Bungalow (50 m²)

Pokoje vhodné pro rodinu s dekoracemi ve středomořském stylu, jsou ztělesněním pohodlí v bungalovech. Hlavní ložnice obsahuje velkou postel o velikosti Caesar (Caesar je 2,45 x 2 m). Předsíň je od ložnice oddělená posuvnými dveřmi v japonském stylu a nachází se v ní dvě pohovky ideální pro děti. Najdete zde plně vybavený balkón poskytující výhled na krajinu a mramorovou koupelnu s odděleným záchodem.

Paradiso Family Bungalow (50 m²) Paradiso Family Bungalow (50 m²)

Paradiso Family Bungalow limited Sea View (50 m²)

Paradiso Family Bungalov je ideální pro rodiny s dětmi, najdete v něm hlavní ložnici s obrovskou postelí o velikosti 2x 2,5 m a přidruženou místnost se dvěma pohovkami, které jsou ideálním místem na spaní pro děti. Tyto prostory jsou odděleny posuvnými dveřmi v japonském stylu. Dále se zde nachází koupelna zahalená v mramoru, oddělený záchod a plně vybavený balkón nabízející překrásný výhled na tyrkysové moře. Výzdoba je řešena ve středozemním stylu, což je doplněno kamennými podlahami, designovým nábytkem a dekoracemi z tepaného železa.

Paradiso Family Bungalow limited Sea View (50 m²) Paradiso Family Bungalow limited Sea View (50 m²)

LUX.ME Paradiso Bungalow Suite Sea Side (50 m²)

Jedinečný bungalov mezi nabízeným ubytováním. Nachází se blízko pláže a poskytuje hostům rychlý přístup k restauracím, barům a krystalově čistým vodám Jónského moře. Hosté se mohou těšit na hlavní ložnici s postelí o velikosti king, salónek s pohodlnou pohovkou, mramorovou koupelnu s odděleným záchodem a plně vybavený balkón s výhledem na okolní scenérie. Výzdoba v rustikálním stylu zahrnuje ručně tkané textilie a kamenné podlahy.

LUX.ME Paradiso Bungalow Suite Sea Side (50 m²) LUX.ME Paradiso Bungalow Suite Sea Side (50 m²)

Robinson Crusoe Family Bungalow (50 m²)

Ubytování z řady Robinson Crusoe je zdobeno zemními a neutrálními odstíny, jemně pletenými látkami a kamennými podlahami od místních řemeslníků. Hlavní ložnice se chlubí obrovskou postelí o velikosti 2x 2,5 m a přidruženou místnost se dvěma pohovkami oddělenou posuvnými dveřmi v japonském stylu. Plně vybavený balkón a francouzská okna poskytují výhled na zahrady. Dále zde najdete mramorovou koupelnu a oddělený záchod. Interiér je vyšperkován detaily z tepaného železa.

Robinson Crusoe Family Bungalow (50 m²) Robinson Crusoe Family Bungalow (50 m²)

LUX.ME Family Bungalow Sea Side (50 m²)

Rodinný bungalov nacházející se jen pár kroků od krystalově čistých vod Jónského moře. Výzdoba ve stylu středozemí zahrnuje kamenné podlahy, volně tkané látky, odstíny zemních barev a dekorace vytvořené z tepaného železa, což vytváří pohodlnou a příjemnou atmosféru. Blízkost k pláží znamená, že hosté mají všechny aktivity po ruce. Hlavním lákadlem je plně vybavená terasa, jež představuje uvolněný řecký život. Hlavní ložnice obsahuje postel o velikosti 2x 2,5 m, ve vedlejší místnosti se nachází dvě pohovky.

LUX.ME Family Bungalow Sea Side (50 m²) LUX.ME Family Bungalow Sea Side (50 m²)

Robinson Crusoe Family Bungalow limited Sea View (50 m²)

Jedinečné umístění na korfských kopcích představuje soukromí ideální pro rodiny. Ve výzdobě, která je elegantní a luxusní, se odráží příroda a místní kultura. Hlavní ložnice obsahuje obrovskou postel a je propojena posuvnými dveřmi v japonském stylu se salónkem, v němž se nachází dvě pohovky. Dále zde najdete mramorovou koupelnu s odděleným záchodem. Vysoká skleněná okna a plně vybavený balkón vpouští přes den příjemné světlo do interiéru a umožňují nepřerušený výhled na bohatou krajinu i tyrkysové moře.

Robinson Crusoe Family Bungalow limited Sea View (50 m²) Robinson Crusoe Family Bungalow limited Sea View (50 m²)

Paradiso Family Bungalow front Row Sea Side (50 m²)

Bungalov s dekoracemi ve středomořském stylu je zasazen blízko u moře a poskytuje tak rychlý přístup do místních restaurací a barů ležících u pláže. Najdete zde hlavní ložnici s postelí o velikosti Caesar, sousedící salónek oddělený posuvnými dveřmi v japonském stylu se dvěma pohovkami, mramorovou koupelnu a oddělený záchod. Velké skleněné dveře vedou na plně vybavený balkón nabízející výhled na tyrkysové moře.

Paradiso Family Bungalow front Row Sea Side (50 m²) Paradiso Family Bungalow front Row Sea Side (50 m²)

Grand Family Room Garden View (56 m²)

Grand Family Room se skládá ze dvou obývacích místností, které jsou propojeny dveřmi, dvou balkónů a dvou mramorových koupelen. Což z tohoto apartmánu dělá ideální ubytování pro velké rodiny. Výhled je situován na okolní krajinu a místní zahrady.

Grand Family Room Garden View (56 m²) Grand Family Room Garden View (56 m²)

Grand Family Room Sea View (56 m²)

Další z řady Grand Family Room se také skládá ze dvou obývacích místností, které jsou propojeny dveřmi, dvou balkónů a dvou mramorových koupelen. Tento apartmán je vhodný pro ubytování velké rodiny. Výhled je směřován na Jónské moře, místní zahrady a okolní krajinu.

Grand Family Room Sea View (56 m²) Grand Family Room Sea View (56 m²)

Grand Family Room Panoramic Sea View (56 m²)

Luxusní rodinné apartmá nacházející se ve vrchních patrech resortu. Poskytovaný výhled je jeden z nejlepších nabízených právě díky poloze ve vyšším patře. Skládá se ze dvou pokojů propojených dveřmi, dvou vybavených balkonů a mramorových koupelen.

Grand Family Room Panoramic Sea View (56 m²) Grand Family Room Panoramic Sea View (56 m²)

Dream Villa Two Bedroom with private Garden & Sea View (85 m²)

Ideální ubytování pro rodiny a velké skupiny poskytne vila o venkovní rozloze 350 m². Stavba je inspirovaná korfskou architekturou s italskými prvky. Interiér byl vybaven s důrazem na přírodní materiály. Umístění vysoko nad mořem vám poskytne bezkonkurenční výhled na místní krajinu. Najdete zde soukromé nádvoří, předsíň, obývací prostory plné světla, kompletně vybavenou kuchyni a mramorovou koupelnu s prosklenou sprchou. Hlavní ložnice je vybavena postelí s nebesy a parketami. Druhá koupelna s prosklenou sprchou a dvěma umyvadly nabídne potřebné soukromí. Další ložnice se chlubí výhledem na moře a dekoracemi v letních barvách. Venkovní prostory zahrnují terasu vybavenou pohodlným nábytkem.

Dream Villa Two Bedroom with private Garden & Sea View (85 m²) Dream Villa Two Bedroom with private Garden & Sea View (85 m²)

Pláž a moře

Hotel Grecotel Dapnila Bay Dassia leží u poklidné písečné pláže ohraničené trávníky se stromy poskytující přírodní stín.

Najdete zde sprchy, opalovací lehátka, ručníky a slunečníky zdarma. Odpočiňte si na slunci nebo ve stínu na této pláži s prestižním oceněním Blue Flag.

Online cena a slevy Grecotel LUX.ME Daphnila Bay Dassia *****

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Daphnila Bay Dassia *****

Naše foto hotelu Daphnila Bay Dassia *****

Gastronomie a hotelové restaurace Grecotel LUX.ME Daphnila Bay Dassia

Daphnila Bay Dassia nabízí široký sortiment restaurací a barů. Přivítá vás zde šest restaurací, v nabídce je například řecké menu ve stylu ‚a la carte‘ nebo italská fůze. Dále na vás čeká čokoládovna, prémiové alkoholické nápoje, svačiny, ledový bar, obsluha u bazénu a na pláži.

Jídla v restauracích jsou doplněna vybranými víny a skvělou obsluhou. Možnost stolovat ve vlastním pokoji nebo pod hvězdami je nabízena ve dne i v noci. Děti se mohou přes den zdarma stravovat v restauraci Tasty Corner.

ANTICA CUCINA

Restaurace servírující mezinárodní jídla a barbecue. Stolování je doplněno krásným výhledem na smaragdový záliv Kommeno. Najdete ji v hlavní budově vedle lobby. Otevřena je pro snídaně  07:30 - 10:30, obědy 12:30 - 14:30 a večeře 18:30 - 21:30.

IL GATTOPARDO

Nabídku jídla servírovaná formou a la carte najdete v restauraci Gattopardo umístěné na verandě ve vestibulu. Hlavním lákadlem je výběr z degustačních menu, které si můžete vychutnat v čase 19:00 - 23:00 (předem nutná rezervace).

TAVERNAKI

V hospůdce Tavernaki vám připraví klasický řecký předkrm Meze. Tento chod se doplňuje alkoholickým nápojem Ouzo, teplým chlebem, olivovým olejem a oreganem. Otevřena je pro obědy 12:30 - 15:30 a večeře 19:00 - 22:30 (předem nutná rezervace).

ASIA OLIVA

Začněte svůj den chutnou snídaní v restauraci u pláže nabízející zdravé místní pokrmy  a pohledu na výhled na moře. Hotelový šéfkuchař vám rád připraví čerstvá vejce dle vašeho přání. Restaurace vyniká nabídkou asijské fusion kuchyně, kterou si můžete vychutnat při obědu či večeři. Snídaně formou bufet se podávají v čase 08:00 - 10:00, obědy formou bufetu 12:30 - 14:30 a večeře formou výběru z menu v čase 19:00 - 22:00 (předem nutná rezervace).

CORFU-VENEZIA HOT STONE

Toužíte po dobře upravené rybě? Pak je tato restaurace s otevřeným grilem nezbytným místem pro autentický zážitek z jídla. Ve stylé, uvolněné a přátelské atmosféře venkovní terasy s výhledem na bazén a moře si vychutnejte kulinářský zážitek z pokrmů připravovaných na horkém kameni. Vyberte si z menu kvalitní maso, lososa nebo krevety  a nechte si je připravit podle vašich představ. Výběr lákavých italských předkrmů a příloh doplní plně vaše chuťové pohárky.

PÂTISSERIE & CHOCOLATERIE

Všechny druhy čokolády, sladkého pečiva, moučníků, dortů, makarónů a cukrovinek najdete v místní cukrárně Patisserie & Chocolaterie. Otevřeno má v čase 11:00 - 15:00 a 18:00 - 22:00.

CREPERIE – GELATERIA

Chutné palačinky, vafle, občerstvení a zmrzlinu si můžete užívat od rána do večera v době 10:30 - 18:00.

LIGHT FARE BY THE POOL

V baru u bazénu si můžete pochutnat na sendviči, salátu, bagetě, hamburgeru, tortille nebo speciálních svačinách v době 10:30 - 17:00. Vše je připraveno z čerstvých ingrediencí.

ONE 24/7

Salónek One 24/7 je, jak název napovídá, otevřený non-stop. Stolování doplňuje nabídka kávy, moučníků, obložených talířů a inovativních jídel.

 

“KUMQUAT” POOL BAR

Bar Kumquat je umístěný vedle bazénu a nabízí výhled na moře. Užijte si lehkou svačinu nebo osvěžující nápoj při odpočinku od slunce. Bar je otevřen v době 10:30 - 24:00.

"KIPARRISI" TERRASSE BAR & SALON

Kiparrisi je zrekonstruovaný bar vystihující kosmopolitní atmosféru hotelu. Vychutnejte si svůj večerní drink za poslechu živé hudby. K dispozici je vám bar v čase 09:00 - 01:00.

“MANDOLATO” BEACHSIDE BAR

Bar Mandolato je umístěný na břehu moře. Najdete zde širokou nabídku koktejlů s příjemným hudebním doprovodem. Provozní doba baru je 10:30 - 24:00.

THEATRE BAR

Theatre Bar je místo pro milovníky živých vystoupení a tematických večerů. V nabídce najdete vychlazené pivo, víno a džusy, kterým se můžete osvěžit během večerního představení. Otevřeno má 20:00 - 22:30.

 

WINE TASTING ROOM

Pokud rádi ochutnáváte výběrová vína, je toto zařízení přesně pro vás. K dispozici je vám v době 18:00 - 22:30.

SPECIAL DINING

Vytvořte si menu šité na míru a užijte si ho na místě dle vašeho výběru.

 

DINE AROUND

Hosté ubytovaní v hotelu si mohou vychutnat nový koncept New DINE CLUB, kdy si můžete rezervovat a vychutnat si jídlo v sesterských hotelech řetězce Grecotel, a to v Grecotels Eva Palace a Cofru Imperial s využitím kreditu v hodnotě 20€/dospělý a 10€/dítě. 

CORFU IMPERIAL - ARISTOS

Korfu Imperial – Aristos disponuje elegantní výzdobou, skvělou obsluhou a jedním z nejbohatších menu v Řecku. To vše dává dohromady jedinečnou stolovací zkušenost. Otevřeno má 19:30 - 23:30 (nutná rezervace předem).

CORFU IMPERIAL MON REPOS

Dejte si moderní středomořská jídla a užijte si při tom výhled na Jónské moře. Otevřena je pro večeře (nutná rezervace předem).

CORFU IMPERIAL - YALI SEAFOOD

Korfu Imperial – Yali Seafood je restaurace postavená na moři a nabízí tak exkluzivní výhled na město Korfu. Menu zahrnuje široký výběr mořských plodů v doprovodu šampaňského. Plážový bar je otevřen v době 10:00 - 18:00, oběd si můžete vychutnat v době 12:00 - 17:00, večeře pak 19:30 - 22:30 (předem nutná rezervace).

CORFU IMPERIAL - TRATTORIA & WINE BAR

V baru Korfu Imperial – Trattoria najdete menu plné italských specialit a dalších kulinářských zážitků. Otevřeno od července do září na obědy v čase 12:00 - 17:00 a večeře 19:30 - 23:00.

CORFU IMPERIAL - MERLIN´S RESTAURANT BAR

Vychutnejte si inovativní jídla, která spojují tradiční čínskou kuchyni s latinskoamerickou. Překvapte své chuťové pohárky unikátními kombinacemi pokrmů inspirované dvěma kontinenty. Otevřeno má 17:30 - 01:00 (nutná rezervace předem).

EVA PALACE - MEDITERRANEO

Vychutnejte si pokrmy z bufetu s výhledem na moře u mírně svažité zátoky. Na výběr jsou zdravé a vegetariánské pokrmy spolu s velkým výběrem mezinárodních jídel.

EVA PALACE STEAK & SUSHI

Nejnovější přírůstek do portfolia Eva Palace je skvělá kuchyně specializující se přípravu chutného sushi a skvělých steaků. Otevřeno má na večeře (předem nutné rezervace).

EVA PALACE - LA CONTESSA

Restaurace Eva Palace – La Contessa vám nabídne možnost pochutnat si na jídle v rámci sofistikovaného stolování ve stylu ‚al fresco‘ u osvíceného bazénu. K dispozici je v době 19:00 - 23:00 (předem nutná rezervace).

DANILIA PRIVATE EVENTS

Nezmeškejte jedinečný kulinářský zážitek v podobě ochutnávání sezónních jídel na požádání.

Aktivity

Grecotel Daphnila Bay Dassia se nachází u klidné písečné pláže ohraničené přírodním trávníkem a stromy poskytující stín. Pláži bylo uděleno ocenění Blue Flag, které hodnotí kvalitu vody, řešení environmentálních problémů, bezpečnost, služby a vybavení. Voda ve zdejším moři je výborné kvality, což dokazují rozsáhlé rozrostlé podmořské řasy.

Pro koupání v hotelu jsou vám k dispozici dva bazény (jeden se sladkou vodou, druhý bazén pro děti). 

Opalovací lehátka, slunečníky, sprchy a plážové ručníky jsou zdarma

 

Zábava

Tým hotelových zaměstnanců má pro hosty připravenou celou řadu aktivit. Pro aktivní jedince je připravená ranní návštěva fitness centra, aerobik a míčové hry na pláži. Milovníky kultury pak potěší lekce tance, večerní živé vystoupení a hudba čerpající z bohaté historie ostrova.

Denní aktivity 

Fitness a wellness: Fitness centrum je plné moderního vybavení a nabízí následující lekce: ranní posilovna, jóga, pilates a posilování ve vodě.

Večerní aktivity

Taneční a rodinné vystoupení šestkrát týdně, živá muzika a ukázka folklorních tanců, večerní diskotéka (dvakrát týdně od 22:00 do 01:00)

 

Centrum horských kol (lokace je blízko k hotelu)

Exkurze, zapůjčení vybavení, technická podpora (zpoplatněná)

Jízda na koni (ve vzdálenosti 4 km od hotelu)

Golfové hřiště (14 km od hotelu)

Sport a wellness hotelu Daphnila Bay Dassia *****

SPORTY

Malá kopaná pro deset lidí, basketbal, lukostřelba, stolní tenis, biliard (za příplatek)

Skupinové aktivity

Tanec řeckého původu Syrtaki, latinské tance, hiphop, šipky, boccia, kreativní aktivity v bazénu

Tenisový klub

7 antukových kurtů s večerním osvícením, tenisoví trenéři, možnost zapůjčení vybavení, profesionální tenisová škola (lekce mohou být pro jednu nebo více osob na jakékoliv úrovni), tenisové turnaje pro hosty 1-2x týdně, dvě lekce tenisu týdně zdarma (některé lekce jsou zpoplatněny)

 

VODNÍ SPORTY

Windsurfing (nutné vlastnit certifikát), kánoe, plážový volejbal, vodní pólo, paddleboard, šlapadla, vodní lyže, létání s padákem, banány a kola, vodní skútr, wakeboarding, flyfish, jízda na nafukovacích člunech: mambo, viper, chariot a další, chození po vodě- aquastriding (za příplatek)

Potápěcí centrum (vzdálené 10 km)

Zkušení trenéři PADI, kurzy pro začátečníky i pokročilé, úvodní lekce, zapůjčení vybavení, potápění v exotických lokacích na pobřeží Korfu

ELIXIR THALASSO SPA

K omlazovacímu procesu přispívají krásné zahrady, borovice a úchvatný výhled na moře obklopující luxusní hotelové lázně. Vyberte si z přírodních terapií na bázi řeckých bylin a květin. Odpočiňte si v bazénu nebo hydromasážním bazénu ( za příplatek). Zrelaxujte vaše tělo masáží ‘Daphnila Garden Elixir´. K dispozici jsou vám i další kosmetické procedury jako pedikura, manikura, kosmetika a další.

Děti v hotelu Daphnila Bay Dassia *****

Pobyt v hotelu Grecotel LUX.Me Daphnila Bay Dassia je ideálním místem pro trávení dovolené rodin s dětmi. Každý rok v hlavní sezóně je pro děti k dispozici vícejazyčný personál, které je zabaví a dohlédne na ně v době, kdy rodiče by rádi strávili chvíil volného času pro sebe. 

Dětský Mini Club Kids Grecoland je vhodný pro děti ve věku 4-12 let. Nachází se před hlavní budou a k dispozici je 6-7x týdně. Vyškolený personál organizuje pro děti různé hry, aktivity, soutěže a show. V areálu klubu najdete vnitřní a venkovní hřiště, dětské hřiště, pískoviště a brouzdaliště.

Pro děti starší 13 let je k dispozici Greco Teens Club. V průběhu celého dne se mohou zabavit různými sportovními aktivitami jako například hrou plážového volejbalu, vodní sporty, turnaje, hiphop, lekce řeckého tance, bezpečné surfování na internetu, párty či diskotéky.

Pro malé děti a batolata (0- 3 roky) nabízí hotel veškeré nutné vybavení pro trávení dovolené s těmi nejmenšími. Před vaším příjezdem vám hotel rád připraví nočník, postýlku, vysokou židli, kočárek, ohřívač lahví, dětskou vaničku, skládací židli či monitor dechu. Dostupnost některých věcí je omezená, proto doporučujeme si ji předem rezervovat.

 
 
 

Mapa - Grecotel LUX.ME Daphnila Bay Dassia *****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů do Řecka do hotelu Grecotel LUX.ME Daphnila Bay Dassia *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grecotel LUX.ME Daphnila Bay Dassia *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře Modrý Maurícius:
2021, Ing. Jindřiška Jelínková, 724 065 778,

Recenze hotelu Grecotel LUX.ME Daphnila Bay Dassia *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Daphnila Bay Dassia *****

Pláž
9.3
Ubytování
10
Strava
9.8
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
9.8
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
4 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9.7
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9.7
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.7
3 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Rodina s dětmi
Králův Dvůr, Trubín
Datum recenze:
02. 09. 2021
Datum pobytu:
16. 08. - 24. 08. 2021
Průměr
9.3
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Obdrželi jsme skvěle situovaný pokoj
Prostor ke zlepšení vidím u dětského klubu. Malý a vzhledově nehezky prostor
Rodina s dětmi
Kuřim
Datum recenze:
13. 07. 2021
Datum pobytu:
28. 06. - 10. 07. 2021
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Báječná dovolená, úžasné rodinné bungalovy. Nádherná pláž s lehátky pod palmami. Vynikající Deluxe me program s několika různými restauracemi ala carte. Velmi milý a příjemný personál.
Nechtělo se nám odjíždět:-)

Deluxea opět nezklamala a vše bylo perfektně zařízené.
Jen jediný malinký problém by mohl být pro návštěvníky s poruchou pohybového aparátu, protože od hlavní budovy je to na pláž z prudšího kopce.
Mladší dvojice
Břeclav
Datum recenze:
09. 10. 2019
Datum pobytu:
02. 09. - 12. 09. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naprosto neskutečný zážitek, hotel starší avšak velmi příjemně a vkusně zrekonstruovaný. To co bylo naprosto skvělé byla nabídka ALL Inclusive, včetně možnosti jíst v ALLA Carte restauracích a nabídky lahvových vín i destilátů všech monžých značek i cenových relací. Personál velmi vstřícný. Pláž čistá s velmi pohodlnými lehátky. Bazén i wellnes užasné. Absolvovali jsme i několik masáží a ošetření pro muže ve Spa. Nemám slov. Dostatek všeho

Ohlasy klientů Modrý Maurícius

Podobný hotel

Letová spojení do Řecka

Ing. Lucie Krapítková (Rybová)
Grecotel LUX.ME Daphnila Bay Dassia
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.