O'Biches ****

Maurícius

Stylové apartmány ve vyhledávané oblasti Trou aux Biches

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel O'Biches ****

Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobrazit mapu

Popis hotelu O'Biches **** Maurícius

Apartmány O’Biches se nachází v srdci pulzujícího městečka Trou aux Biches, u malebné písečné pláže jak vystřižené z katalogu. Ubytování je poskytováno v moderních budovách přímo u pláže, na kterou je zaručen pohodlný přístup; v soukromých apartmánech s prvotřídním stylovým vybavením a úžasnou atmosférou. Součástí komplexu je i luxusní bazén s nekonečným okrajem přímo u pláže, odkud si můžete užívat skvělý a ničím nerušený výhled na tyrkysové modrou hladinu laguny. Samozřejmostí jsou lehátka i slunečníky, kde si můžete užívat sluncem zalitých dnů.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k O'Biches

 • Luxusní apartmány s moderním vybavením
 • Bazén s nekonečným okrajem
 • Prostorné a světlé interiéry
 • Přímý přístup k soukromému úseku pláže
 • Ideální pro rodiny a skupiny přátel

Video hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe Apartments

Deluxe Apartments

Krásné a moderní apartmány s rozlohou 108 m², kde si užijete absolutní klid a soukromí. V apartmánu se nachází celkem dvě ložnice, je tedy ideální pro 4 osoby...

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.

Kategorie a vybavení pokojů O'Biches

Ubytování je poskytováno v apartmánech dvou různých kategorií, v obou případech ale můžete počítat se vzdušnými a světlými pokoji, hi-tech vybavením a kvalitním designovým nábytkem. V apartmánech naleznete i prostornou koupelnu a plně vybavený kuchyňský kout, kde se pro Vás vaření stane příjemným rituálem.

Nabídka pokojů

Deluxe Apartments

Deluxe Apartments foto

Krásné a moderní apartmány s rozlohou 108 m², kde si užijete absolutní klid a soukromí. V apartmánu se nachází celkem dvě ložnice, je tedy ideální pro 4 osoby. Vybavení je nadčasové a moderní, příjemně Vás překvapí i přilehlá zahrada, bazén s nekonečným okrajem a blízkost k pláži Trou aux Biches.

Pláž a moře

K apartmánům přímo přiléhá romantická pláž s vyhřátým bílým pískem a fantastickým výhledem na hladinu tyrkysové laguny. Jistě uvítáte přímý přístup na pláž přímo od bazénu a nedaleká lehátka.

Online cena a slevy O'Biches ****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Profi foto hotelu O'Biches ****

Video

Doprava do hotelu O'Biches

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku místní cestovní kanceláře na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - O'Biches ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maurícius do hotelu O'Biches ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem O'Biches ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu O'Biches ****

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Bc. Martina Klevetová
O'Biches
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.