The Lalit Golf & Spa Resort Goa *****

Goa

Exkluzivní hotel nedaleko nejslavnější pláže v Goa

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel The Lalit Golf & Spa Resort Goa *****

Lokalita Goa | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze
Tipy specialistů Na samém jihu Goa u slavné pláže Palolem Beach Nadstandardně velké pokoje Golf

Popis hotelu The Lalit Golf & Spa Resort Goa ***** Goa

Tento dvoupatrový luxusní resort poskytující ubytování výhradně v suitách a vilách se rozprostírá na více než 85 akrech obklopených pohořím Sahyadari v soutoku řeky Talpona. Z resortu se Vám naskytnou úchvatné výhledy na Arabské moře. Hotel patří k jedněm z nejkrásnějších míst v Goa hlavně díky své kilometr dlouhé pláži.

Uprostřed barokního stylu portugalské architektury, nádherně upravené zahrady, 9-ti jamkového golfového hřiště podle mezinárodních standardů a Rejuve SPA se ponoříte do luxusního přímořského úniku v nezapomenutelném LaLit stylu.

Už po příchodu Vás ohromí přivítání ve velkém lobby s rustikálními lustry, starožitnými stropními ventilátory a majestátním schodištěm s výhledem na ručně malovanou mozaiku Sao Rafael, první portugalskou loď připlouvající do Goa pod vedením Vasco da Gamy. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

GARDEN VIEW / SEA VIEW SUITE

GARDEN VIEW / SEA VIEW SUITE

Max. 2 dospelí + 2 deti , 56 m2, prízemie alebo prvé poschodie, výhľad do záhrady alebo na more, 42-palcový plazmový televízor, vysokorýchlostné LAN a Wi-Fi pripojenie na internet, mini ..

THE LALIT LEGACY SUITE

THE LALIT LEGACY SUITE

Max. 2 dospelí + 2 deti , 225 m2, dve oddelené izby s kúpeľňami s jacuzzi, jedáleň, izba pre hostí, kuchynský kút s osobnými služby komorníka, prízemie alebo prvé poschodie, ballkón al..

VILLA

VILLA

Max. 2 dospelí + 2 deti , 465 m2, tri/štyri oddelené izby s kúpeľňami s jacuzzi, obývačka, jedáleň, izba pre hostí, kuchynský kút s osobnými služby komorníka, súkomná záhrada s baz..

LUXURY SUITE

LUXURY SUITE

Max. 2 dospelí + 2 deti , 81 m2, oddelená jedáleň a izba pre hostí, prízemie alebo prvé poschodie, ballkón alebo veranda do záhrady alebo na more, 42-palcový plazmový televízor, vysokorý..

Kategorie a vybavení pokojů The Lalit Golf & Spa Resort Goa

Nabídka pokojů

GARDEN VIEW / SEA VIEW SUITE

GARDEN VIEW / SEA VIEW SUITE

Max. 2 dospelí + 2 deti , 56 m2, prízemie alebo prvé poschodie, výhľad do záhrady alebo na more, 42-palcový plazmový televízor, vysokorýchlostné LAN a Wi-Fi pripojenie na internet, mini bar, písací stôl, elektronický trezor, kávovar, šatník, žehlička a fén na vyžiadanie, 2x denne upratovanie s doplnením balenej vody, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletnými potrebami.

THE LALIT LEGACY SUITE

THE LALIT LEGACY SUITE

Max. 2 dospelí + 2 deti , 225 m2, dve oddelené izby s kúpeľňami s jacuzzi, jedáleň, izba pre hostí, kuchynský kút s osobnými služby komorníka, prízemie alebo prvé poschodie, ballkón alebo veranda s výhľadom na bazén alebo na more, 42-palcový plazmový televízor, vysokorýchlostné LAN a Wi-Fi pripojenie na internet, mini bar, písací stôl, elektronický trezor, kávovar, šatník, žehlička a fén na vyžiadanie, 2x denne upratovanie s doplnením balenej vody, kúpeľňa so sprchovacím kútom, jacuzzi a toaletnými potrebami.

VILLA

VILLA

Max. 2 dospelí + 2 deti , 465 m2, tri/štyri oddelené izby s kúpeľňami s jacuzzi, obývačka, jedáleň, izba pre hostí, kuchynský kút s osobnými služby komorníka, súkomná záhrada s bazénom a altánkom, s výhľadom na golfové ihrisko alebo more, 42-palcový plazmový televízor, vysokorýchlostné LAN a Wi-Fi pripojenie na internet, mini bar, písací stôl, elektronický trezor, kávovar, šatník, žehlička a fén na vyžiadanie, 2x denne upratovanie s doplnením balenej vody, kúpeľňa so sprchovacím kútom, jacuzzi a toaletnými potrebami.

LUXURY SUITE

LUXURY SUITE

Max. 2 dospelí + 2 deti , 81 m2, oddelená jedáleň a izba pre hostí, prízemie alebo prvé poschodie, ballkón alebo veranda do záhrady alebo na more, 42-palcový plazmový televízor, vysokorýchlostné LAN a Wi-Fi pripojenie na internet, mini bar, písací stôl, elektronický trezor, kávovar, šatník, žehlička a fén na vyžiadanie, 2x denne upratovanie s doplnením balenej vody, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletnými potrebami.

Online cena a slevy The Lalit Golf & Spa Resort Goa *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

 

Profi foto hotelu The Lalit Resort *****

Naše foto hotelu The Lalit Resort *****

Mapa - The Lalit Golf & Spa Resort Goa *****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů do Goa do hotelu The Lalit Golf & Spa Resort Goa *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Lalit Golf & Spa Resort Goa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Lalit Golf & Spa Resort Goa *****

Podobný hotel

Letová spojení do Goa

Bc. Martina Klevetová
The Lalit Golf & Spa Resort Goa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.