• Cotton Bay Hotel***


  Únik do světa beze spěchu 

  Cotton Bay Hotel<span class="beutystar">***</span>
 • Cotton Bay Hotel***

  Přátelský a profesionální personál 

  Cotton Bay Hotel<span class="beutystar">***</span>
 • Cotton Bay Hotel***

  Odpočinek na pláži v blízkosti laguny 
  Nedotčený potápěčský ráj 

  Cotton Bay Hotel<span class="beutystar">***</span>

Cotton Bay Hotel *** Rodrigues

Ráj v podobě hotelu Cotton Bay a jeho okolí čeká na Vaši návštěvu. Hotel je umístěn na severovýchodním pobřeží u Pointe Coton – na jedné z nejlepších pláží ostrova Rodrigues. Odlehlý a klidný ostrov Rodrigues je ideální destinací pro ty, kteří si chtějí odpočinout od uspěchaného každodenního života. Budete okouzleni krásou, šarmem a klidem ostrova, a to při zachování luxusu a pohodlí hotelu Cotton Bay. Hotelová soukromá suita je tím nejvhodnějším ubytováním pro novomanžele či páry.

Lokalita: RodriguesMapa

Toužíte po polehávání na pláži pod teplými slunečními paprsky nebo chcete zažít trochu více akce při různých sportech? Cotton Bay Hotel nabízí několik volnočasových aktivit, abyste mohli obohatit svůj pobyt. Vydejte se na túru do kopců v okolí hotelu, udělejte si procházku po překrásném pobřeží nebo objevujte lagunu v mořském kajaku. Skvělým zážitkem je také potápění s tropickými rybami.

Mezi další aktivity, které resort nabízí, patří například plavby katamaránem, tenisový kurt, windsurfing či šnorchlování a mnoho dalších. V hotelu je k dispozici také konferenční místnost pro obchodní záležitosti.

Ať už se rozhodnete trávit den na pláži nebo procházkou v horách, pro Vaše chuťové pohárky bude potěšením návštěva hotelové restaurace, kde si můžete pochutnat na čerstvých mořských plodech, steacích a rodriguéské či mezinárodní kuchyni. Ve večerních hodinách pak máte možnost relaxovat v otevřeném salonku při živé zábavě a s koktejlem v ruce.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře Modrý Maurícius:
2018, Ing. Vendula Pilátová, 724 730 016,

Kategorie a vybavení pokojů Cotton Bay Hotel

Cotton Bay Hotel Vám nabízí únik do klidu a ústraní tropického ostrova se zachováním pohodlí moderního světa. Hotel splňuje mezinárodní standardy a je považován za nejlepší resort na ostrově Rodrigues. Budete okouzleni stylovým ubytováním v podobě bungalovů, přičemž všechny pokoje mají výhled na bílou písečnou pláž a třpytivou lagunu Pointe Coton z terasy či balkonu. Příjemné péče a servisu se Vám dostane díky přátelskému a profesionálnímu personálu.

Hotel Cotton Bay zahrnuje:
 • 40 pokojů Superior
 • 6 pokojů Deluxe
 • 2 soukromé suity (umístěné v samostatných bungalovech pro úplné soukromí a pohodlí)

Do vybavení každého pokoje či suity patří: klimatizace a stropní ventilátor, minibar, telefon, TV se satelitními kanály a hudebním systémem, vysoušeč vlasů, sejf a vlastní koupelna se sprchou a toaletou. Pokoje Deluxe a soukromé suity mají v koupelnách vanu a samostatnou sprchu. Služby prádelny jsou také k dispozici, stejně jako obchod se suvenýry.

Nabídka pokojů

Pláž a moře

Hotel je umístěn na severovýchodním pobřeží u Pointe Coton, což představuje jednu z nejlepších pláží na ostrově. Budete zde moci jen tak relaxovat nebo si užít více pohybu při různých plážových i vodních aktivitách. Můžete se těšit také na úžasné vody průzračné laguny, která sama je dvakrát tak velká jako ostrov a chrání zdejší pobřeží před širým oceánem.

Ceník Cotton Bay Hotel ***

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Profi foto hotelu Cotton Bay Hotel ***

Naše foto hotelu Cotton Bay Hotel ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Cotton Bay Hotel

Báječné stolování na Vás čeká ve zdejší hotelové restauraci, která servíruje mezinárodní i rodriguéskou kuchyni. Polopenze zahrnuje americkou snídani formou bufetu a večeři, která střídavě nabízí tříchodové či bufetové menu. Občerstvení a oběd à la carte si můžete vychutnat během dne.

Po večeři se Vám naskytne možnost odpočinout si s exotickým koktejlem v otevřeném salonku s výhledem na překrásnou lagunu. Odehrávají se zde také kabaretní představení a vystoupení živé hudby.

Sport a wellness hotelu Cotton Bay Hotel ***

Aktivity

Chcete zažít více než jen vylehávání na prosluněné tropické pláži? Vyberte si aktivity podle svých preferencí, Cotton Bay Hotel nabízí nejrůznější možnosti a je také základnou pro potápěčské centrum Cotton Dive Centre. Amatérští i zkušení potápěči mohou poznávat nedotčené korálové útesy kolem ostrova se zdejšími profesionálními potápěčskými instruktory.

Bezplatné sportovní zařízení:
 • Prkna pro windsurfing
 • Kajaky a šlapadla
 • Plážový volejbal
 • Tenisový kurt
 • Stolní tenis
 • Pétanque
 • Šipky
Sportovní aktivity (za poplatek):
 • Šnorchlování (vybavení k dispozici)
 • Hlubokomořské rybaření
 • Plavby katamaránem
 • Potápění a výlety
 • Výlety na kole
Cotton Bay Hotel také nabízí:
 • Zábavné programy během dne
 • Bazén pro dospělé a děti
 • Kulečník a stolní fotbal
 • Mini-Club pro děti

Plavby katamaránem

Zažijte skvělé a autentické chvíle při plavbě v jedné z největších lagun na ostrově. Navštívíte také ostrov Ile Hermitage nebo Ile Gombrani. Na palubu nastoupíte v Anse Mourouk, kde si uvědomíte, že Vás právě čeká něco výjimečného. Dva členové posádky se postarají o bezpečnou plavbu a o Vaše pohodlí. Nápoje jsou podávány v průběhu celé šestihodinové plavby. Na palubě usilují o to, abyste měli co největší klid. Proto se posádka snaží využívat co nejvíce plachtění namísto plavby pomocí motorů.

Poplujete přes lagunu a kanál, kde se Vám může poštěstit spatřit obří želvu. Kotvit se bude na ostrově Ile Hermitage nebo Ile Gombrani, který můžete prozkoumat nebo si v jeho vodách zašnorchlovat. Na klidné pláži si poté užijete pravé rodriguéské barbecue. Plavba skvěle zapadá do místního způsobu života a vyznačuje se klidnou pohostinnou atmosférou.

Potápění

Přijeďte na Rodrigues a užijte si potápění mezi nedotčenými korálovými útesy, které dělají z tohoto místa skvělou potápěčskou lokalitu. Izolovaná poloha ostrova a omezené komerční aktivity přispívají k tomu, že zdejší podmořský svět zůstal nedotčeným potápěčským rájem. Díky tomu, že jsou v laguně používány především lodě plachetnicového typu, je zdejší podmořský svět téměř nedotčen.

Korálové útesy byly po staletí vytvářeny mořskými silami a nyní poskytují potěšení pro milovníky potápění. Jsou domovem impozantní fauny, která okouzlí i nejnáročnější potápěče. Útesy, příkopy a jeskyně čekají na to, až je objevíte. Pro začátečníky jsou k dispozici mělké vody, které umožní užít si spoustu zábavy a dobrodružství v soukromí laguny. Zkušení potápěči pak budou potěšeni množstvím rozmanitých podmořských míst. Vody v okolí ostrova Rodrigues ve Vás jistě probudí vášeň pro potápění v bohatém podmořském světě.

Nejlepší doba pro potápění je od října do ledna, kdy se zdejší vody vyznačují dobrou viditelností a výskytem velkým mořských savců jako keporkaci a jiní. V únoru je to podobné, ale s možným výskytem cyklonů.

Potápěčské centrum má k dispozici vybavení SCUBAPRO, 10 kompletních sad pro potápění a dále loď Navasogdi. 

Děti v hotelu Cotton Bay Hotel ***

V hotelu Cotton Bay myslí také na rodiny a děti. Proto zde najdete Mini-club pro děti a také dětský bazén. I ti nejmenší si při dovolené na ostrově Rodrigues užijí spoustu zábavy.

Mapa - Cotton Bay Hotel

Osobní poradenství u zájezdů na Rodrigues do hotelu Cotton Bay Hotel ***

V cestovní kanceláři Modrý Maurícíus poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícíus cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Cotton Bay Hotel ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře Modrý Maurícius:
2018, Ing. Vendula Pilátová, 724 730 016,

Recenze hotelu Cotton Bay Hotel ***

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Cotton Bay Hotel ***

Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby CK
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby CK
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby CK
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby CK
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby CK
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení

Ohlasy klientů

Podobný hotel

Letová spojení na Rodrigues

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.

Hotely opakovaně navštěvujeme. Poradíme a zájezd sestavíme na míru.