Reunion

Doporučení pro dovolenou na ostrově Réunion

 

Dokonalé horské scenérie a příroda

Ostrov je naprosto bezpečnou destinací pro milovníky přírody a horských scenérií. Národním sportem je zde chození, resp. běh po horách, ale i ti méně fyzicky zdatní si na Reunionu přijdou na své - mnoho vyhlídek je dostupných autem a nemusíte nutně zabloudit do těch nejodlehlejších kopců, abyste poznali krásu tohoto sopečného ostrova. Dramatická scenérie dává vzniknout mnoha vodopádům a kaňonům, úchvatným stezkám pro horské kolo a nebo jen krásným místům pro piknik.

Zorganizovat pro Vás můžeme krátký i dlouhý přechod se zajištěním převozu vás i zavazadel na potřebná místa, včetně ubytování v horských chatách a následného odpočinku u moře. Stejně tak vám ale i rádi zařídíme pobyty v pohodlných hotelích, odkud můžete dle chuti vyjíždět na jednodenní výlety, nebo také v místních menších penzionech, kde můžete lépe proniknout do místní kultury a poznat místní mentalitu. Neváhejte nám tedy zavolat, sdělíme Vám, co Vám tento ostrov umí nabídnout a co naopak nikoli a budeme se snažit pro vás sestavit ten nejvhodnější program. 

 reunion-037.jpg
 
 

 

Reunion jsme navštívili a poskytneme Vám osobní rady

Cestovní kancelář Modrý Maurícius se na Reunion specializuje od svého založení v roce 1995. Naši zaměstnanci Reunion opakovaně navštívili a rádi Vám předají osobní rady při výběru hotelu a správné trasy na ostrově Reunion. Hotely jsme osobně navštívili a našim klientům rádi poradíme osobně.

Ing. Ondřej Světlík
Procestoval jsem svět, poradím Vám. ONLINE dnes
dnes 18.06. od 08:30 do 17:00
 

  

Ostrov inspirace

Réunion se zrodil před více než třemi miliony let a uchvacuje návštěvníky krásami své přírody: křišťálově čistým oceánem, tropicky svěžím vzduchem, úrodnou půdou překypující endemickými druhy rostlin a květin, hustými lesy protkanými nesčetnými potoky a říčkami, úchvatnými vodopády padajícími ze stametrových výšek, majestátními horami s vrcholky skrytými v jemném oparu, od přírody příjemnými a věčně usměvavými obyvateli…ne nadarmo se Réunionu přezdívá „Ostrov inspirace“ či „Ostrov vášně“. Neváhejte a vydejte se přesvědčit na vlastní oči!

 reunion-028.jpg
 

 

Kombinace s Mauríciem

Z naší zkušenosti je velmi oblíbená a osvědčená kombinace dvou ostrovů v Indickém oceánu. První část dovolené je lepší strávit na Réunionu , kde budete moci obdivovat dech beroucí scenérie a který Vás i trochu fyzicky unaví. Necelá hodina v letadle Vás následně posune na libovolně dlouhou část dovolené na ostrov Mauritius. Nejlepším způsob poznávání ostrova je každý den svého pobytu zde strávit v jiném místě a v jiném hotýlku. Ideální je mít program připravený dopředu. Pro náročnější jsou v nabídce i luxusnější hotely na nejlepší pláži Réunionu, kde není problém strávit celý pobyt na tomto působivém ostrově.

 

 reunion-004.jpg

Nejlepší poznání ostrova - program "Jezděte si jak chcete"

Nejlepší způsob poznání ostrova v Indickém oceánu je převzetí auta na letišti a se kterým si jezdíte každý den od hotelu k hotelu.  Doporučujeme Vám, aby jste měli předem rezervaci hotelů na celý pobyt. Chcete-li mít program otevřený, můžete se ze dne na den rozhodnout, do kterého hotelu dál. Připravíme Vám i pobytový zájezd na jednom místě. Termín i délka pobytu je libovolná.

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.