Hotel des Neiges ***

Reunion

Příjemný hotel s krásnou okolní přírodou

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Hotel des Neiges ***

Lokalita Reunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů V krásném prostředí přírodního karu a vyhaslé sopky Rodinné pokoje Příjemný hotel s krásnou okolní přírodou

Popis hotelu Hotel des Neiges *** Reunion

V krásném prostředí vyhaslé sopky Piton des Neiges (3069 m n.m.) si užijete výjimečný pobyt na Reunionu. Zdejší oblast Cilaos je známá svou termální aktivitou, autentickými výšivkami, čočkou
a vlastním vínem. V tomto malém městečku o 6000 obyvatelích se můžete těšit na mnoho procházek, výletů a dalších zážitků.
Hotel des Neiges nabízí rozmanitý výběr pokojů v podobě tří kategorií. Všechny jsou vybaveny koupelnou, toaletou, topením, telefonem, televizí a terasou. K dispozici jsou také pokoje upravené pro hosty se sníženou pohyblivostí.
Pochutnejte si na lahodné kreolské kuchyni a vyzkoušejte punč nebo místní rum v salónovém baru
s atraktivním krbem a příjemnou atmosférou.
K dispozici je také moderní vybavení a mnoho zařízení a aktivit k relaxaci či trávení volného času, jako například bazén, jacuzzi, sauna, kulečník, stolní tenis a stolní fotbal.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Chambre Confort

Chambre Confort

Chambre Confort (17 m², max. 2 osoby) se nacházejí ve druhém patře a disponují malou terasou, manželskou postelí, koupelnou s vanou a toaletou, televizí, telefonem a vytápěním...

Chambre Confort Plus

Chambre Confort Plus

Chambre Confort Plus (20 – 24 m²) tyto příjemné pokoje v přízemí a prvním patře disponují terasou o 4 m², sprchou, toaletou, televizí, telefonem a vytápěním...

Chambre Familiale

Chambre Familiale

Chambre Familiale (26 – 32 m²) velký rodinný pokoj s terasou o 10 m² je vybaven manželskou postelí a dvěma přistýlkami. Dětská postýlka je k dispozici za příplatek...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace nabízí zdobené interiéry s komínem a krbem pro zimní večery a především typickou kreolskou kuchyni. Každý večer si můžete pochutnat na bufetu, který je navržen podle preferencí hostů. Budete mít k dispozici předkrmy, hlavní jídla a dezerty. Chvíle strávené při stolování budou příjemné a gurmánské.

 

Kategorie a vybavení pokojů Hotel des Neiges

Nabídka pokojů

Chambre Confort

Chambre Confort foto

Chambre Confort (17 m², max. 2 osoby) se nacházejí ve druhém patře a disponují malou terasou, manželskou postelí, koupelnou s vanou a toaletou, televizí, telefonem a vytápěním. K vybavení patří také autentické kreolské stropy a dřevěný exotický nábytek.

Chambre Confort Plus

Chambre Confort Plus foto

Chambre Confort Plus (20 – 24 m²) tyto příjemné pokoje v přízemí a prvním patře disponují terasou o 4 m², sprchou, toaletou, televizí, telefonem a vytápěním. Hosté si mohou vybrat buď manželskou postel anebo dvě oddělená lůžka. 2 pokoje této kategorie jsou upravené pro hosty se sníženou pohyblivostí.

Chambre Familiale

Chambre Familiale foto

Chambre Familiale (26 – 32 m²) velký rodinný pokoj s terasou o 10 m² je vybaven manželskou postelí a dvěma přistýlkami. Dětská postýlka je k dispozici za příplatek. Do vybavení patří koupelna s vanou a toaletou, televize, telefon, vytápění a nábytek z exotického dřeva.

Pláž a moře

Hotel des Neiges se nachází v oblasti Cilaos, v centrální části ostrova Réunion. Nedisponuje proto vlastním přístupem k pobřeží.

Online cena a slevy Hotel des Neiges ***

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Profi foto hotelu Hotel des Neiges ***

Gastronomie a hotelové restaurace Hotel des Neiges

Restaurace nabízí zdobené interiéry s komínem a krbem pro zimní večery a především typickou kreolskou kuchyni. Každý večer si můžete pochutnat na bufetu, který je navržen podle preferencí hostů. Budete mít k dispozici předkrmy, hlavní jídla a dezerty. Chvíle strávené při stolování budou příjemné a gurmánské.

 

Sport a wellness hotelu Hotel des Neiges ***

Jacuzzi a sauna – pro vaši relaxaci je v hotelu k dispozici pohodlná jacuzzi a tradiční sauna.

Bazén – bazény hotelu jsou skvělým místem k opalování a osvěžení pro celou rodinu. K dispozici jsou dva vyhřívané bazény.

Biliár – vyzkoušejte si biliár a užijte si zábavu s přáteli či ostatními hosty.

Ping pong – pro více pohybu si můžete zahrát také ping pong a užít si plno zábavy.

K dalšímu vybavení patří: stolní fotbal a počítač s vysokorychlostním připojením k internetu.

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Reunion do hotelu Hotel des Neiges ***

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel des Neiges ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Hotel des Neiges ***

Letová spojení na Reunion

Kristýna Rosenbachová
Hotel des Neiges
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.