Bc. Martina Klevetová

Osobní poradce

V cestovní kanceláři od roku 2022

Vídeňská 546/55, Brno 639 00

Mobil: ​+420 724 065 776
Telefon: ​+420 543 524 443
E-mail: martina.k@modry-mauricius.cz
Skype: Martina Klevetová

+ přidat do kontaktů

Pracovní doba

Dnes Služební cesta
Úterý 12. 12. Služební cesta
Středa 13. 12. Služební cesta
Čtvrtek 14. 12. Služební cesta
Pátek 15. 12. Služební cesta
Sobota 16. 12. Nepracuji
Neděle 17. 12. Nepracuji
Pondělí 18. 12. 08:30 - 17:00
Bc. Martina Klevetová

O mně

Již od malička mě lákalo poznávat nová místa a s tím byla spojená i zvídavost prozkoumávat kulturu a historii daných míst, ale i objevování přírody, ochutnávání odlišného jídla a seznamování se s novými lidmi.

Studium na vysoké škole jsem si tedy vybrala se zaměřením na cestovní ruch a už při samotných studiích jsem se tomuto oboru začala aktivně věnovat v podobě pracovních stáží v Anglii, Španělsku a na Kypru. Cestovní ruch mě nadchl natolik, že jsem si chtěla práci v oboru vyzkoušet ze všech úhlů, a tak jsem pracovala i jako delegátka se specializací na sportovní zájezdy, nebo také jako hotelová recepční. Má cesta mě zavedla právě do cestovní kanceláře Deluxea a Modrý Maurícius, kde se o svou vášeň pro cestování i pracovními zkušenostmi ráda podělím s našimi klienty.

 

Zážitky z cest

Jedním z mých největších cestovatelských zážitků byl expediční pobyt na Kubě, kde jsem během jednoho měsíce procestovala celý ostrov, poznávala místní kulturu a seznamovala se s historií země, koupala se v Karibiku a ochutnala pravý kubánský rum.

Mým oblíbeným městem v Evropě, kam se vždy velmi ráda vracím, je Barcelona, která mě uchvátila svou jedinečnou atmosférou, pozoruhodnou architekturou a také výhodnou polohou přímo u moře.

 

Koníčky a záliby

Jsem divadelní nadšenkyní, a to jak z pozice diváka, tak z pozice herce. Jako diváka mě baví především alternativní divadlo.

Svůj volný čas také trávím ráda v přírodě aktivním odpočinkem jako je turistika, jízda na kole, v zimě u mě vítězí lyžování a snowboarding.

 

Specializace

Další navštívené destinace

Kvalitu a služby hotelů jsem osobně ověřila a ráda Vám poradím.

Navštívené země

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.