Ing. Simona Zrnová

Osobní poradce

V cestovní kanceláři od roku 2018

Na Příkopě 392/9, Praha 110 00

Mobil: +420 724 065 775
Telefon: +420 224 234 965
E-mail: simona@modry-mauricius.cz
Skype: Simona Zrnová

uložit vizitku (VCF)

Pracovní doba

Dnes Nepracuji
Pondělí 06. 04. 09:00 - 17:00 (home office)
Úterý 07. 04. 09:00 - 17:00 (home office)
Středa 08. 04. 09:00 - 17:00 (home office)
Čtvrtek 09. 04. Dovolená
Pátek 10. 04. Nepracuji
Sobota 11. 04. Nepracuji
Neděle 12. 04. Nepracuji
Ing. Simona Zrnová

O mně

Cestovatelskou vášeň ve mně při studiu cestovního ruchu probudila letní brigáda na ostrově Ibiza, kde jsem potkala spoustu zajímavých lidí z různých koutů světa. Byla to nejen příležitost, která se neopakuje, ale také životní zkušenost, která nasměrovala mé další kroky za hranice všedních dnů. Život jednou nohou v zahraničí mě neskutečně lákal.

A jelikož si v životě plním své sny, po návratu jsem absolvovala konkurz, počáteční výcvik a začala pracovat jako stevardka. Tím se mi otevřel svět letectví spojený s častými pracovními cestami i s výhodnými zaměstnaneckými letenkami a já objevovala zajímavé země a snové destinace. Záběr byl opravdu široký. Známé rčení od Šumavy k Tatrám jsem vyměnila za nový pojem od Moskvy po Abu Dhabi. Díky létání jsem navštívila země jako Thajsko, Barbados, Maurícius, Mexiko, Dominikánskou republiku, východ USA, Bali, Kuvajt, Kazachstán a mnoho dalších.
Po sedmi letech jsem se rozhodla pro změnu a splnila si svůj další sen – žít alespoň chvilku v zahraničí, poznat místní kulturu a lidi. Z nebe jsem se snesla zpátky na zem a čtyři roky pracovala jako delegátka/průvodkyně. Hlavním benefitem této náročné pozice bylo, že jsem střídavě pobývala v Turecku, na Srí Lance a Jamajce. Za přidanou hodnotu jsem považovala fakt, že jsem se velmi rychle musela naučit řešit často neřešitelné situace, zařídit téměř nemožné a jednat s náročnou klientelou 24 hodin denně.

Můj další cestovatelský sen se naplnil, když jsem tři měsíce projížděla křížem krážem jižní i severní ostrov Nového Zélandu jako backpacker. Neposkvrněná příroda, národní parky, nekonečná jezera, zasněžený Mt. Cook a horské výhledy na mořské zálivy uchvátí snad úplně každého. Pár dní v pacifickém království Tonga na zpáteční cestě už bylo jen třešničkou na dortu s nápisem: "Šťastný je ten, kdo sní své sny a je připraven zaplatit cenu, aby je realizoval."

Specializace

Další navštívené destinace

Kvalitu a služby hotelů jsem osobně ověřila a ráda Vám poradím.

Inspekční cesty

Maurícius, 27.08.2018 - 05.09.2018

Vzhledem k tomu, že cestování je součástí mého životního stylu, na moji první inspekční cestu jsem se nijak zvlášť nepřipravovala. Pouze jsem si pročetla a...

Navštívené země

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.