The Paradise Flycatcher´s Lodge **

Seychely

Rodinná atmosféra

Osobně
jsme
bydleli

Hotel The Paradise Flycatcher´s Lodge **

Lokalita Seychely, La Digue, Anse La Réunion | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Malý rodinný Guest house V blízkosti krásné pláže Anse Reunion Ideální výchozí bot k poznávaní ostrova

Popis hotelu The Paradise Flycatcher´s Lodge ** Seychely

Paradise Flycatcher’s Lodge je pojmenován podle exotického ptáka, Lejskovce madagaskarského, který se zde vyskytuje. Poznáte jej podle tmavé hlavy, bílého bříška a delšího barevného chvostu. Lejskovec ale zdaleka není jediným tvorem, který se na ostrově La Digue vyskytuje. Oblíbenými obyvateli jsou i obří želvy, které se od vás nechají i nakrmit.

Tento malý rodinný Guest House se nachází co by kamenem dohodil od krásné pláže Anse Reunion, snadno se také odtud dostanete na nejkrásnější pláž ostrova, Anse Source d’Argent. K přístavu to budete mít patnáct minut chůze. V blízkosti hotelu se nachází i přírodní rezervace L’Union Estate.

Lodge bylo postaveno v roce 1992 a od té doby je oblíbeným výchozím bodem k poznávání ostrova.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Half Chalets

Half Chalets

Half Chalets tvoří polovinu jedné chaty. Budete mít odsud přístup ke sdílené obývací a jídelní části a ke kuchyňce...

Třílůžkový 1 bedroom Apartment (Half Chalet)

..

Dítě od 2 do 11,99 let

..

Full Chalets

Full Chalets

Full Chalets obsahují dvě ložnice, dvě koupelny, obývací a jídelní část, kuchyňku a verandu. Ubytovat se zde může až šest dospělých nebo čtyři dospělí a dvě děti...

Gastronomie a hotelové restaurace

Flycatcher na svých křídlech přináší příjemnou restauraci, kde se podávají kreolské speciality. Otevřena je na snídaně a večeře. Těšit se můžete na exotické ovoce i čerstvě ulovené ryby.

Menu je pevně dané. Snídaňové menu zahrnuje kontinentální jídla, čerstvé ovoce (papája, banány, mango, ananas), džusy, vejce a slaninu, máslo, džem a pečivo. Podává se čaj, káva nebo citronáda.

K večeři si můžete objednat třeba kuře na žampionech, filet s kreolskou omáčkou, grilovaného kanice červeného, orientální rýži, apod. Sladkou tečkou na závěr může být Créme Brulee nebo Ovocná pěna.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme s leteckou společnsotí Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Seychely jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Seychelách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Seychelách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů The Paradise Flycatcher´s Lodge

Ubytování tvoří čtyři prostorné chaty. Všechny jsou vybaveny klimatizací a stropními ventilátory, mini-barem s ledničkou, LCD televizí, trezorem, venkovní sprchou a fénem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Hlavním materiálem interiérů je dřevo.

Nabídka pokojů

Half Chalets

Half Chalets foto

Half Chalets tvoří polovinu jedné chaty. Budete mít odsud přístup ke sdílené obývací a jídelní části a ke kuchyňce. Tuto chatku mohou obývat maximálně tři dospělí nebo dva dospělí a jedno dítě.

Třílůžkový 1 bedroom Apartment (Half Chalet)

Dítě od 2 do 11,99 let

Full Chalets

Full Chalets foto

Full Chalets obsahují dvě ložnice, dvě koupelny, obývací a jídelní část, kuchyňku a verandu. Ubytovat se zde může až šest dospělých nebo čtyři dospělí a dvě děti.

2 Bedroom Apartment - 5 osob

2 Bedroom Apartment - 6 osob

Pláž a moře

Chatky sloužící k ubytování hostů se nacházejí jen pár kroků od pláže Anse Reunion, kterou pokrývá jemný bílý písek. Daleko to nebudete mít ani na nejslavnější pláž ostrova Anse Source d’Argent, která je nejvíce fotografovaným místem na La Digue.

Online cena a slevy The Paradise Flycatcher´s Lodge **

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Profi foto hotelu Paradise Flycatcher´s **

Gastronomie a hotelové restaurace The Paradise Flycatcher´s Lodge

Flycatcher na svých křídlech přináší příjemnou restauraci, kde se podávají kreolské speciality. Otevřena je na snídaně a večeře. Těšit se můžete na exotické ovoce i čerstvě ulovené ryby.

Menu je pevně dané. Snídaňové menu zahrnuje kontinentální jídla, čerstvé ovoce (papája, banány, mango, ananas), džusy, vejce a slaninu, máslo, džem a pečivo. Podává se čaj, káva nebo citronáda.

K večeři si můžete objednat třeba kuře na žampionech, filet s kreolskou omáčkou, grilovaného kanice červeného, orientální rýži, apod. Sladkou tečkou na závěr může být Créme Brulee nebo Ovocná pěna.

Delegát a služby na Seychelách

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na Seychelách asistenci naší místní partnerské CK Masons Travel. Jejich zástupce na Vás bude čekat na letišti a doprovodí Vás na Váš transfer, ať již autem, lodí, nebo letadlem. Předá Vám informační složku s mapou Seychel a také kontakt na delegáta, který Vás druhý den na hotelu navštíví. Delegáti mluví anglicky a francouzsky, po předchozím vyžádání můžeme zajistit německy hovořícího.

Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Průvodci a privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na Seychelských ostrovech se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář MASON´S TRAVEL, která klade důraz především na kvalitu služeb, které poskytuje Návštěvníkům ostrovů. Cílem společnosti je nejen zajistit transfery, výlety a další služby, ale hlavně se postarat, aby prožitek z pobytu na Seychelských ostrovech byl úplný. Snaží se představit krásy přírody i místní kreolskou kulturu. Společnost má několik profesionálně vyškolených zaměstnanců mluvících anglicky, francouzsky a německy.

Služby MASON´S TRAVEL po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání s tabulí s Vašimi jmény nebo u přepážky MASON´S TRAVEL, která se nachází přímo v budově letiště
  • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
  • Vodu nebo uvítací nápoj (VIP uvítací balíček Creole Exclusiv)
  • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
  • Transfer do hotelu
  • Zařízení exkursí dle přání
  • Řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
  • Schůzku s delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
  • Asistenci při odbavení během odletu ze Seychel

Sport a wellness hotelu Paradise Flycatcher´s **

Oblíbenými aktivitami na ostrově La Digue jsou jízda na kole, potápění a šnorchlování. Místní vody ukrývají vskutku bohatý podmořský svět, který vás svou barevností ohromí.

Paradise Flycatcher’s Lodge je také skvělým výchozím bodem k poznávání všech krás ostrova.

Děti v hotelu Paradise Flycatcher´s **

Flycatcher’s Lodge se prezentuje jako rodinný Guest House, proto si zde pobyt užijí i rodiny s dětmi.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotelu The Paradise Flycatcher´s Lodge

Přiletíte na mezinárodní letiště hlavního ostrova Seychel, který se jmenuje MahéJakmile se autem dopravíte do přístavu v Mahé na molo a budete přivítáni občerstvením v salonku, převeze Vás loď do přístavu ostrova La Digue, kde Vás bude čekat odvoz, který Vás dopraví autem až do hotelového resortu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty.

Jízda autem z letiště do přístavu trvá 15-20 min.

Cesta lodí z přístavu do hotelu trvá 1 hod 40 min.

Mapa - The Paradise Flycatcher´s Lodge **

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Seychely do hotelu The Paradise Flycatcher´s Lodge **

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Paradise Flycatcher´s Lodge **, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře Modrý Maurícius
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu The Paradise Flycatcher´s Lodge **

Letová spojení na Seychely

Ing. Barbora Dvorníková
The Paradise Flycatcher´s Lodge
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.