Riu Palace Maldives *****

Soukromý ostrov s bohatým programem all inclusive

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Hotel Riu Palace Maldives *****

Lokalita Maledivy, atoll | Zobrazit mapu
Tipy specialistů

Popis hotelu Riu Palace Maldives ***** Maledivy

Riu Palace je překrásný all-inclusive resort na ostrově Kedhigandu, který se nachází v samotném srdci souostroví Maledivy. Nabídne Vám exkluzivní služby, all-inclusive program 24 hodin denně, WiFi připojení v celém hotelu zdarma a skvělou gastronomii v tom nejkvalitnějším provedení. Na své si přijdou milovníci aktivního i pasivního odpočinku, jelikož resort nabízí skvělé možnosti relaxace i zábavy.

Z bazénu se Vám otevře nezapomenutelný výhled na zaoblenou linii oceánu na horizontu, který si budete moci vychutnat se skleničkou Vašeho oblíbeného drinku v ruce. Pokud preferujete písek a moře, jistě Vás potěší přímý přístup k báječné písečné pláži, která ostrov lemuje. Tam naleznete lehátka a slunečníky jen pro Vás.

Ubytování je nabízeno ve 150 pokojích 4 různých kategorií, rozmístěných ve stylových vilách přímo na ostrově, u pláže, nebo nad mořskou hladinou. Některé z nich se pyšní dokonce soukromým bazénem nebo venkovní vanou, ostatní jsou pak doplněny balkonem nebo terasou s posezením.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Junior Suite

Junior Suite

Pokoje Junior Suite Vám zajistí veškeré potřebné pohodlí. Jejich rozloha 40 m² plně dostačuje potřebám dvou dospělých hostů: ložnice je vybavena manželskou postelí velikosti king neb..

Junior Suite Beach Access

Junior Suite Beach Access

Pro milovníky pláže jsou ideální volbou pokoje Junior Suite v přízemí, které ze soukromé terasy nabízí přímý vstup do zahrady a na pláž...

Overwater Suite

Overwater Suite

Tyto exkluzivní pokoje se nachází přímo nad vodní hladinou – mezi Vámi a tyrkysovým oceánem nebudou téměř žádné překážky...

Pool Overwater Suite

Pool Overwater Suite

Pro ty nejnáročnější hosty jsou zde pokoje, které se nachází přímo nad vodní hladinou a disponují plně vybavenou soukromou terasou s bazénem...

Gastronomie a hotelové restaurace

V Riu Palace si na své přijdou všichni nároční labužníci. Nápadité bufety v hlavní restauraci Vám nabídnou nečekaně širokou škálu nejrůznějších světových chutí, včetně tzv. otevřených kuchyní, kde budete moci pozorovat zkušené kuchaře přímo při práci. Večer pak můžete navštívit některou z tematických restaurací s typickou asijskou gastronomií nebo nápaditou fúzí dalších světových kuchyní.

Navíc budete mít možnost navštívit některou z restaurací sesterského hotelu Riu Atoll, který se nachází na sousedním ostrově a je propojen s hotelem Riu Palace pěší lávkou.

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme prověřenými letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Riu Palace Maldives

Nabídka pokojů

Junior Suite

Junior Suite fotoJunior Suite

Pokoje Junior Suite Vám zajistí veškeré potřebné pohodlí. Jejich rozloha 40 m² plně dostačuje potřebám dvou dospělých hostů: ložnice je vybavena manželskou postelí velikosti king nebo dvěma samostatnými lůžky, pohovkou, stolem a židlemi, satelitní TV, klimatizací, minibarem varnou konvicí a trezorem. Ke každému z pokojů náleží i soukromý balkon s posezením a skvělým výhledem.

Junior Suite Beach Access

Junior Suite Beach Access fotoJunior Suite Beach Access

Pro milovníky pláže jsou ideální volbou pokoje Junior Suite v přízemí, které ze soukromé terasy nabízí přímý vstup do zahrady a na pláž. Jejich rozloha čítá celkem 40 m² a je ideální pro dva dospělé. V ložnici naleznete manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka a rozkládací pohovku, nechybí zde ani další běžné vybavení, stejně jako v ostatních pokojích Junior Suite. Všechny pokoje mají krásný výhled na moře a soukromou terasu s posezením.

Overwater Suite

Overwater Suite fotoOverwater Suite

Tyto exkluzivní pokoje se nachází přímo nad vodní hladinou – mezi Vámi a tyrkysovým oceánem nebudou téměř žádné překážky. Na rozloze 47 m² naleznete buďto jednu postel velikosti king nebo dvě lůžka queen, relaxační koutek s pohovkou a satelitní TV, klimatizaci, minibar a rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je báječná terasa s výhledem na moře, s venkovní vanou a denní postelí, lehátky a slunečníkem.

Pool Overwater Suite

Pool Overwater Suite fotoPool Overwater Suite

Pro ty nejnáročnější hosty jsou zde pokoje, které se nachází přímo nad vodní hladinou a disponují plně vybavenou soukromou terasou s bazénem. Kromě této fantastické terasy jistě oceníte i velkorysou rozlohu 60 m², pohodlnou postel velikosti king nebo dvě samostatná lůžka, pohovku, šatnu, satelitní TV a další nezbytnosti.

Online cena a slevy Riu Palace Maldives *****

Zvolený ceník neexistuje.

Můžete si prohlédnout kompletní ceník všech hotelů.

Profi foto hotelu Riu Palace Maldives *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Riu Palace Maldives

V Riu Palace si na své přijdou všichni nároční labužníci. Nápadité bufety v hlavní restauraci Vám nabídnou nečekaně širokou škálu nejrůznějších světových chutí, včetně tzv. otevřených kuchyní, kde budete moci pozorovat zkušené kuchaře přímo při práci. Večer pak můžete navštívit některou z tematických restaurací s typickou asijskou gastronomií nebo nápaditou fúzí dalších světových kuchyní.

Navíc budete mít možnost navštívit některou z restaurací sesterského hotelu Riu Atoll, který se nachází na sousedním ostrově a je propojen s hotelem Riu Palace pěší lávkou.

All Inclusive

Balíček all-inclusive je poskytován celých 24 hodin denně, což znamená, že neustále budete mít možnost zakousnout něco malého k snědku nebo si objednat některý z místních i zahraničních nápojů z nabídky.

Součástí balíčku jsou jak bufetové snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, tak večeře v à la carte restauracích Krystal a v exkluzivní japonské restauraci. V sesterském hotelu Riu Atoll pak budete mít možnost navštívit italskou restauraci a vyhlášený Steakhouse. Drobné občerstvení a vybrané nápoje na baru Vám budou k dispozici 24 hodin denně.

Aktivity

Několikrát týdně jsou v hotelu pořádány různé animační programy pro dospělé i děti, koncerty živé hudby nebo taneční večery s hostujícím DJ. Pro děti od 4 do 12 let je připravená minidiskotéka RiuLand.

Český / slovenský delegát a služby na Maledivách

Klienti cestovní kanceláře Modrý Maurícius mohou během pobytu na Maledivách využívat služby českých nebo slovenských delegátů -paní Pavla Wolfová, pan Šimon Mihalčin nebo paní Radka Kaiserová. Na Maledivách žijí dlouhodobě a velmi dobře znají místní poměry, kulturu i zvyklosti. Kontakt na naše delegáty získáte již před odletem na Vaši dovolenou (v rámci odbavení k dovolené v „Informacích před cestou“ či na voucherech), abyste je mohli kontaktovat v případě náhlých změn během Vaší cesty.

Po příletu na Maledivy Vás delegát osobně přivítá na letišti a doprovodí Vás na navazující transfer na resort. Během této schůzky se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá a pro případ nouze dostanete na delegáta i číslo na mobil či whatsapp. Delegát vždy zůstává v Male a na okolní ostrůvky nepřelétává ani nepřejíždí.

Při odletu z Malediv Vás delegát opět doprovodí po transferu z hotelu k odbavení před odletem z Malediv. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek.

Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni.

Během pobytu na Maledivách Vám bude k dispozici delegát z naší partnerské cestovní kanceláře HEWL. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

  • Přivítání v příletové hale v českém/slovenském jazyce od delegátů s cedulkou s logem Modrý Maurícius
  • Asistenci během registrace na hotelovém stánku na letišti v Male a následně doprovod na místo, kde na Vás bude čekat navazující transfer do hotelu
  • Předání telefonního čísla delegáta jako kontakt v případě potřeby či nouze – český/slovenský delegát Vám bude během pobytu v hotelu k dispozici na telefonu či whatsappu
  • Pomoc při řešení případných problémů či poskytnutí osobních rad během pobytu v hotelu v češtině/slovenštině po telefonu
  • Asistenci po transferu z hotelu na letiště v Male a během odbavení před odletem z Malediv

Sport a wellness hotelu Riu Palace Maldives *****

Milovníci aktivního odpočinku rozhodně ocení kvalitně vybavené fitcentrum otevřené jak pro individuální sportovce, tak pro skupinové cvičení. A jelikož byste si Maledivy pravděpodobně bez vodních sportů neužili naplno, nabízí Riu Palace zapůjčení kajaků, paddleboardů a vybavení na šnorchlování. Po sportovně nabitém dni navíc jistě uvítáte i příjemnou parní lázeň s blahodárnými účinky na Vás organismus,

Děti v hotelu Riu Palace Maldives *****

V Riu Palace nezapomněli ani na Vaše ratolesti: po celou dobu pobytu budete mít k dispozici dětský bazén a prvotřídní služby dětského klubu, kde se skvěle pobaví i ti nejnáročnější malí návštěvníci. Dětský klub i bazén se skluzavkami se nachází na sousedním ostrově Maafushi snadno dostupném pěšky přes lávku, která se vypíná těsně nad hladinou laguny.

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů na Maledivy do hotelu Riu Palace Maldives *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Riu Palace Maldives *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Riu Palace Maldives *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů Modrý Maurícius

Letová spojení na Maledivy

Ing. Vendula Pilátová
Riu Palace Maldives
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.