Koronavirus

Team specialistů  Modrý Maurícius s.r.o. zůstává stejný

Cestovní kancelář  Modrý Maurícius s.r.o. je pro klienty opět otevřená od 25. května ve stejné otevírací době jako dříve. Celý tým  Modrý Maurícius s.r.o. je Vám opět k dispozici v Praze, Brně i v Bratislavě, a Vy můžete nadále komunikovat se svými oblíbenými prodejci. I přes nelehkou situaci v cestovním ruchu jsme v České republice nebyli nuceni propouštět. Pouze naše specialistka Simona Zrnová se rozhodla sama odejít. Její klienti se budou moci při budoucí poptávce po dovolené obrátit na jakéhokoliv z našich dalších 20 specializovaných prodejců, kteří působí v CK již několik let.

Cestovní kancelář  Modrý Maurícius s.r.o.

Cestovní kancelář  Modrý Maurícius s.r.o. měla v červnu 2020 slavit 25. let činnosti. Oslavy jsme zrušili, ale fungovat budeme samozřejmě i dále. Práce nás baví. Většině z Vás klientů dělá naše dovolená na míru radost. Cestovat se bude méně, ale třeba pobyty se prodlouží. Zasloužený odpočinek bude stále součástí života. Majitelé cestovní kanceláře si nebudou rozdělovat zisk z roku 2019 a budou investovat vydělané peníze do chodu  Modrý Maurícius s.r.o. tak, aby se našim opakovaným, ale i novým klientům dostalo nejlepší dovolené pod sluncem.

Otevírání destinací v exotice

Do kterých destinací v exotice je možné cestovat nejdříve? Již od 6.6. jsou pro české turisty otevřené hranice Zanzibaru. Maledivy budou otevřené od 15.7., Seychely od 1.8. a Maurícius bude pro české turisty otevřený od 1.9. U Dubaje je plánované znovuotevření na 7.7., u Kataru na 15.9.

Akční slevy 20% na Maurícius při objednání do 31.7.2020

S potěšením Vám oznamujeme aktuální informace, které jsme se nedávno dozvěděli od našich partnerů na ostrově Maurícius. Týkají se znovuotevření resortů hotelového řetězce Beachcomber a nabídky budou navíc doprovázeny akčními slevami 20% nebo 15%.

Plánované datum pro znovuotevření hotelů Beachcomber je následující:

Pokud si během následujících 3 měsíců (do 31. července 2020) rezervujete Vaši dovolenou v jednom z těchto hotelů, bude Vám poskytnuta speciální sleva 20% na hotely Royal Palm, Dinarobin, Paradis, Trou aux Biches a Shandrani. Sleva 15% potom platí pro pobyt v hotelech Victoria, Canonnier a Mauricia. Sleva se vztahuje na pobyty do 31. října 2021. Navíc k této akci platí možnost zrušení zájezdu zdarma kdykoliv před cestou v případě, kdy nebude umožněno do cílové destinace cestovat.

Modrý Maurícius s.r.o. a Beachcomber Hotely říkají "Děkujeme Vám zdravotníci"

Cestovní kancelář  Modrý Maurícius s.r.o. a hotelový řetězec Beachcomber Hotels děkují zdravotníkům z České republiky a Slovenska za pomoc v náročném boji s koronavirem v nemocnicích. Děkujeme Vám zdravotníci a máme pro Vás speciální akci na všechny Beachcomber hotely na ostrově Maurícius: sleva 40% na pobyt (stravu i ubytování), které mohou využít výhradně lékaři a zdravotnický personál nemocnic, kteří bojovali proti koronaviru. Jakmile se situace uklidní, rezervujte si nejpozději 30. září 2020 Vaši dovolenou za zvýhodněných podmínek. Akce platí pro pobyty až do 31. května 2021! Navíc na tyto pobyty platí možnost zrušení zájezdu zdarma kdykoliv před cestou. Akce je platná i pro nejužší rodinu zdravotníků při rezervaci maximálně 2 pokojů/rodina.

Převod současných cestovních smluv na nové či na poukazy

Všechny uzavřené cestovní smlouvy a všechny platby, které byly ze strany klientů uhrazeny jsou pojištěny proti úpadku cestovní kanceláře do 100% výše a do vysokého limitu 8 200 000 Kč, který má Modrý Maurícius s.r.o. uzavřený ERV Evropská pojišťovna, a.s. (více zde).

Cestovní kancelář Modrý Maurícius s.r.o. převádí současné cestovní smlouvy, které nelze realizovat kvůli nouzovému stavu, na nové v termínu, ke kterému dojdeme vzájemným jednáním. Pokud klient ještě neví, v jakém termínu by rád cestoval, dostane POUKAZ a nový termín si může navrhnout později (před potvrzením nové cestovní smlouvy budeme muset ověřit volná místa v hotelu i letadle). V cestovní kancelář Modrý Maurícius s.r.o. platí refundace zaplacené Dovolené na míru, u nichž klient odstoupil od smlouvy, protože nebylo možné zájezd realizovat z důvodu nouzového stavu. Cestovní kancelář poskytuje klientům POUKAZ na budoucí zájezd (resp. pobyt v hotelu či letenku) ve 100% hodnotě zájezdu (resp. 100% aktuálně uhrazené zálohy za pobyt v hotelu či letenku), který si klient zaplatil a to s možností vyčerpání do 12 měsíců po dni začátku uhrazeného zájezdu, nejpozději do 31. 8. 2021. Pokud do této doby klient poukaz nevyužije, cestovní kancelář vrátí peníze dobropisem na jeho účet. U seniorů a osob s hendikepem vracíme uhrazenou částku ihned. Poukaz je pojištěný proti úpadku cestovní kanceláře do 100% hodnoty poukazu.

*/ aktuálně jedinou výjimkou jsou letenky Smartwings/ČSA, u kterých je možnost vyčerpání poukazu (tedy proletění) omezena do 31.12.2020. Se zvažovaným vstupem státu do léto letecké společnosti je pravděpodobné, že i tato doba se může prodloužit na 12 měsíců.

Děkujeme našim klientům za jejich trpělivost a shovívavost. Naši specialisté se snaží vyjít vstříc všem našim klientům. Jsme Vám vděčni, že chápete současnou situaci a jste ochotni podpořit cestovní kancelář Modrý Maurícius s.r.o. využitím poukazu. 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.