Roda Beach Resort Dubai ****

Dubaj

V bezprostřední blízkosti pláže Jumeirah a Kite Beach

Hotel Roda Beach Resort Dubai ****

Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Dostupný hotel s výhledem na moře Soukromý bazén a světlé pokoje Vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi

Popis hotelu Roda Beach Resort Dubai **** Dubaj

Resort Roda Beach je unikátní svou útulností a osobním přístupem k hostům. Nachází se hned vedle pláže Jumeirah, na kterou budete mít z vybraných vil přímý vstup.

V rámci ubytování zde najdete menší chatky pro jednotlivé osoby, jedno pokojové chaty pro páry s luxusními výhledy na město nebo moře dle preferencí a luxusní pěti ložnicové vily vhodné pro rodiny s dětmi i velké skupiny přátel.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Superior

..

1 Bedroom City View

1 Bedroom City View

Pokoje 1 Bedroom City View o rozloze 75 m2 se chlubí velkolepými výhledy na ikonické panorama Dubaje...

1 Bedroom Sea View

1 Bedroom Sea View

Pokoje 1 Bedroom Sea View se od předešlého ubytování liší především poskytovanými výhledy. Ty jsou směřovány na třpytící se vody Perského zálivu a velkolepou pláž Kite Beach...

5 Bedroom Villa

5 Bedroom Villa

To nejluxusnější ubytování v resortu Roda Beach se skrývá ve vile 5 Bedroom Villa o rozloze 615 m2...

Gastronomie a hotelové restaurace

Pool Lounge

V salónku Pool Lounge pro vás připraví skvělou snídani, speciality z libanonské kuchyně a další vybraná chutná jídla, včetně lehkých svačin, čerstvých smoothie a zmrzliny. Sedět můžete venku či vevnitř a navíc budete mít k dispozici připojení k internetu zdarma. Jídla se zde servírují od 7:00 do 22:00.

Kategorie a vybavení pokojů Roda Beach Resort Dubai

Nabídka pokojů

Superior

1 Bedroom City View

1 Bedroom City View

Pokoje 1 Bedroom City View o rozloze 75 m2 se chlubí velkolepými výhledy na ikonické panorama Dubaje. Součástí je prostorný obývací pokoj, štědře vybavenou kuchyni, velkou ložnici a rozlehlý balkón. Pokoje se nachází jen kroků od zlatě písčitých pláží i kvalitních restaurací a barů, díky čemuž jsou ideální pro jednotlivce či páry. V těchto pokojích se kromě obývacího pokoje nachází ložnice s postelí o velikosti king, koupelna se sprchou i vanou, bezplatné připojení na internet. součástí je rovněž satelitní televize, soukromé parkování, služby komorníka, klimatizace, čistírna a pokojová služba.

1 Bedroom Sea View

1 Bedroom Sea View

Pokoje 1 Bedroom Sea View se od předešlého ubytování liší především poskytovanými výhledy. Ty jsou směřovány na třpytící se vody Perského zálivu a velkolepou pláž Kite Beach.

5 Bedroom Villa

5 Bedroom Villa foto

To nejluxusnější ubytování v resortu Roda Beach se skrývá ve vile 5 Bedroom Villa o rozloze 615 m2. Skládají se ze dvou pater, jenž jsou propojené mramorovým schodištěm, a rozlehlého venkovního prostoru. Nachází se v jedné z exkluzivních městských částí Dubaje, ovšem díky elektronicky ovládané bráně zde budete mít naprostý klid a soukromí. Každá z těchto deseti vil je ideální pro rodiny s dětmi. Ložnice i balkóny nabízejí výhledy na pláž Kite Beach a třpytivé vody Perského zálivu. Přízemní patro obsahuje obývací pokoj s prostory pro stolování a sezení, plně vybavenou kuchyni, prádelnu, místnost pro řidiče/služku, záchod pro hosty, bezplatné připojení na internet, satelitní televizi a venkovní terasu. První patro obsahuje pět ložnic s velkými šatními skříněmi, tři koupelny, obývací pokoj, terasu, prádelnu a balkóny s výhledy na moře. Ve venkovních prostorech najdete dvě parkovací místa ohraničené elektronicky ovládanou bránou s kamerou a k dispozici budete mít také 24 hodin dostupnou bezpečnostní a servisní službu.

Deluxe Four Bedroom Villa

Deluxe Three Bedroom Villa

Studio

Studio

Studio pokoj o rozloze 42 až 48 m2 je ideálním místem pro ty, kteří chtějí ubytování v luxusních pokojích u moře a přitom být nedaleko centra Dubaje. Nabízené výhledy jsou směřovány na město, zatímco na druhé straně si budete užívat přímý vstup na pláž Jumeirah a Kite Beach. V každém studiu se nachází obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni a luxusní ložnici s postelí velikosti king. Díky vysokým stropům a jemnému mořskému vánku jsou jednotlivé místnosti prostorné a vzdušné. Součástí ubytování je koupelna, bezplatná wi-fi, satelitní televize, čistírna a pokojová služba, komorník, klimatizace, soukromé parkování a 24 hodin dostupná bezpečnostní a servisní služba.

Online cena a slevy Roda Beach Resort Dubai ****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Profi foto hotelu Roda Beach Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Roda Beach Resort Dubai

Pool Lounge

V salónku Pool Lounge pro vás připraví skvělou snídani, speciality z libanonské kuchyně a další vybraná chutná jídla, včetně lehkých svačin, čerstvých smoothie a zmrzliny. Sedět můžete venku či vevnitř a navíc budete mít k dispozici připojení k internetu zdarma. Jídla se zde servírují od 7:00 do 22:00.

Aktivity

Venkovní bazén

Užijte si odpočinkové plavání ve velkém bazéně, nebo jen sledujte děti, jak si hrají z opalovacího lehátka. Bazén je otevřený téměř po celou dobu, kdy je slunce na obzoru. Převlékací kabinky jsou přímo v areálu pro pohodlné převlékání do plavek na místě.

Aktivity na pláži

Na místní pláži najdete celou řadu vodních aktivit a sportů nabízených místními provozovateli, které si můžete vyzkoušet.

Sport a wellness hotelu Roda Beach Resort ****

Fitness centrum

Místní fitness centrum je vybaveno moderními stroji a to včetně volných vah ve formě činek, kotoučů a tyčí. Dále zde najdete místnost přizpůsobenou protahování a soukromé skřínky na převlékání. Po pořádné dřině pak není nic lepšího, než si zajít do sauny nebo místnosti s párou, kde si pořádně odpočinete.

Mapa - Roda Beach Resort Dubai ****

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů do Dubaje do hotelu Roda Beach Resort Dubai ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Roda Beach Resort Dubai ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Roda Beach Resort Dubai ****

Factsheet

Letová spojení do Dubaje

Ing. Ondřej Světlík
Roda Beach Resort Dubai
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.