Hotel Aurora ****

Lokalita: Chorvatsko, Lošinj, Mali Lošinj | Mapa

Strava: Snídaně, Polopenze

Inspekce: 2019, Kateřina Mackovičová, 724 730 018

Hotel s krásnou promenádou s palmami


Vitality Hotel Punta **** Chorvatsko

Hotel Punta najdete nedaleko městečka Veli Lošinj, které je sdrcem ostrova Lošijn. Nachází se na ideálním místě, které dokonale ztělesňuje atmosféru ostrova - vitalitu.

Řetězec: Lošinj hotels, Lokalita: Chorvatsko, LošinjMapa

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v hotelu, kde budete mít překrásné výhledy na pastelové východy slunce, jedny z největších perel souostroví Kvarner. Vitality Hotel Punta je také prvním certifikovaným bezglutenovým hotelem vhodným pro alergiky a astmatiky v Chorvatsku, protože vaše zdraví a stravovací požadavky jsou hotelovou prioritou.

V hotelu Punta se můžete rozmazlovat zaslouženou dovolenou, která vám doplní energii a podpoří zdraví díky nejvyšším standartům Health&Fitness. Doporučujeme vám udělat si čas na návštěvu “Vitality Zone” a dopřát si přírodní wellness na nejvyšší úrovni. Také můžete využít dvě velké posilovny nebo vyzkoušet venkovní skupinové tréninky.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře Modrý Maurícius:
2019, Kateřina Mackovičová, 724 730 018,

Kategorie a vybavení pokojů Vitality Hotel Punta

Nabídka pokojů

Standard Park Side

Standard Park Side

Pokoje Standard Sea Side jsou pokoje o rozloze 24 m2 s manželskou postelí, takže pokud cestujete sami nebo v páru, tento pokoj je pro vás ideální volba. Uklidňující barvy interiéru se dokonale doplňují s dřevěnými tóny nábytku a utvářejí příjemnou atmosféru a pocit dokonalé relaxace. Parketové podlahy jsou sladěny s harmonií světlých barev. Z vašeho balkonu (4-6 m2) si vychutnáte výhledy na park a nezapomenutelné východy a západy slunce. V pokoji budete mít bezdrátové připojení k internetu a telefon, díky čemuž si můžete vyřídit všechny rodinné nebo pracovní povinnosti. Některé pokoje mohou být propojeny a některé mají bezbariérový přístup. Minibar je k dispozici za příplatek. K vybavení pokoje patří také klimatizace (topení nebo ochlazování), satelitní TV, fén, trezor, pokojová služba, přírodní kosmetika bez syntetických složek, župan a pantofle, plážová taška a jedna plážová osuška na osobu.

Standard Sea Side

Standard Sea Side

Pokoje Standard Sea Side jsou pokoje o rozloze 24 m2 s manželskou postelí, takže pokud cestujete sami nebo v páru, tento pokoj je pro vás ideální volba. Uklidňující barvy interiéru se dokonale doplňují s dřevěnými tóny nábytku a utvářejí příjemnou atmosféru a pocit dokonalé relaxace. Parketové podlahy jsou sladěny s harmonií světlých barev. Z vašeho balkonu (4-6 m2) si vychutnáte výhledy na moře a nezapomenutelné východy a západy slunce. V pokoji budete mít bezdrátové připojení k internetu a telefon, díky čemuž si můžete vyřídit všechny rodinné nebo pracovní povinnosti. Některé pokoje mohou být propojeny a některé mají bezbariérový přístup. Minibar je k dispozici za příplatek. K vybavení pokoje patří také klimatizace (topení nebo ochlazování), satelitní TV, fén, trezor, pokojová služba, přírodní kosmetika bez syntetických složek, župan a pantofle, plážová taška a jedna plážová osuška na osobu.

Standard Plus Park Side

Standard Plus Park Side

Pokoje Standard Plus Park Side (28m2) mají dvě prostorné místnosti s možností přistýlky a jsou ideální pro rodiny (ubytují se zde 3 hosté) a páry, které mají rády pohodlí. Uklidňující barvy interiéru se dokonale doplňují s dřevěnými tóny nábytku a utvářejí příjemnou atmosféru a pocit dokonalé relaxace. Parketové podlahy jsou sladěny s harmonií světlých barev. Z pokoje budete mít výhled na park. V pokoji budete mít bezdrátové připojení k internetu a telefon, díky čemuž si můžete vyřídit všechny rodinné nebo pracovní povinnosti. Minibar je k dispozici za příplatek. K vybavení pokoje patří také klimatizace (topení nebo ochlazování), satelitní TV, fén, trezor, pokojová služba, přírodní kosmetika bez syntetických složek, župan a pantofle, plážová taška a jedna plážová osuška na osobu.

Superior Park Side

Superior Park Side

Pokoje Superior Sea Side (28m2) mají dvě prostorné místnosti s možností přistýlky a jsou ideální pro rodiny (ubytují se zde 3 hosté) a páry, které mají rády pohodlí. Uklidňující barvy interiéru se dokonale doplňují s dřevěnými tóny nábytku a utvářejí příjemnou atmosféru a pocit dokonalé relaxace. Parketové podlahy jsou sladěny s harmonií světlých barev. Z vašeho balkonu o rozloze 5-6 m2 si vychutnáte výhledy na park a nezapomenutelné východy a západy slunce. V pokoji budete mít bezdrátové připojení k internetu a telefon, díky čemuž si můžete vyřídit všechny rodinné nebo pracovní povinnosti. Minibar je k dispozici za příplatek. K vybavení pokoje patří také klimatizace (topení nebo ochlazování), satelitní TV, fén, trezor, pokojová služba, přírodní kosmetika bez syntetických složek, župan a pantofle, plážová taška a jedna plážová osuška na osobu.

Superior Sea Side

Superior Sea Side

Pokoje Superior Sea Side (28m2) mají dvě prostorné místnosti s možností přistýlky a jsou ideální pro rodiny (ubytují se zde 3 hosté) a páry, které mají rády pohodlí. Uklidňující barvy interiéru se dokonale doplňují s dřevěnými tóny nábytku a utvářejí příjemnou atmosféru a pocit dokonalé relaxace. Parketové podlahy jsou sladěny s harmonií světlých barev. Z vašeho balkonu o rozloze 5-6 m2 si vychutnáte výhledy na moře a nezapomenutelné východy a západy slunce. V pokoji budete mít bezdrátové připojení k internetu a telefon, díky čemuž si můžete vyřídit všechny rodinné nebo pracovní povinnosti. Minibar je k dispozici za příplatek. K vybavení pokoje patří také klimatizace (topení nebo ochlazování), satelitní TV, fén, trezor, pokojová služba, přírodní kosmetika bez syntetických složek, župan a pantofle, plážová taška a jedna plážová osuška na osobu.

Punta Sea View

Punta Sea View

Pokoje Punta Sea View jsou pokoje o rozloze 24 m2 s manželskou postelí, takže pokud cestujete sami nebo v páru, tento pokoj je pro vás ideální volba. Uklidňující barvy interiéru se dokonale doplňují s dřevěnými tóny nábytku a utvářejí příjemnou atmosféru a pocit dokonalé relaxace. Parketové podlahy jsou sladěny s harmonií světlých barev. Z vašeho balkonu (5-6 m2) si vychutnáte výhledy na moře a nezapomenutelné východy a západy slunce. V pokoji budete mít bezdrátové připojení k internetu a telefon, díky čemuž si můžete vyřídit všechny rodinné nebo pracovní povinnosti. Minibar je k dispozici za příplatek. K vybavení pokoje patří také klimatizace (topení nebo ochlazování), satelitní TV, fén, trezor, pokojová služba, přírodní kosmetika bez syntetických složek, župan a pantofle, plážová taška a jedna plážová osuška na osobu.

Premium Sea View

Premium Sea View

Pokoje Premium Sea View (32m2) mají dvě prostorné místnosti s možností přistýlky a jsou ideální pro rodiny (ubytují se zde 3 hosté) a páry, které mají rády pohodlí. Uklidňující barvy interiéru se dokonale doplňují s dřevěnými tóny nábytku a utvářejí příjemnou atmosféru a pocit dokonalé relaxace. Parketové podlahy jsou sladěny s harmonií světlých barev. Z vašeho balkonu si vychutnáte výhledy na moře a nezapomenutelné východy a západy slunce. V pokoji budete mít bezdrátové připojení k internetu a telefon, díky čemuž si můžete vyřídit všechny rodinné nebo pracovní povinnosti. Minibar je k dispozici za příplatek. K vybavení pokoje patří také klimatizace (topení nebo ochlazování), satelitní TV, fén, minibar, trezor, pokojová služba, přírodní kosmetika bez syntetických složek, župan a pantofle, plážová taška a jedna plážová osuška na osobu.

Suite Sea View

Suite Sea View

Toto apartmá o rozloze 40m2 se skládá z obývacího pokoje, který je spojený s ložnicí. Oba pokoje mají přístup na balkon. Pokoje jsou prostorné a elegantně laděné do teplých odstínů dřeva a rozmarýnu. Parketové nebo kobercové podlahy doplňují harmonii uklidňujících barev. Pohovku v obývacím pokoji lze rozložit a udělat z ní tak přistýlku, což dělá z tohoto apartmá ideální volbu pro rodiny (ubytuje se v ní až 4 hosté). Balkon o rozloze 7-8 m2 skýtá fantastický výhled na moře, záliv Kvarner, horu Velebit a Dalmacijské ostrovy. Obzvláště východy a západy slunce stojí za to. V apartmá budete mít bezdrátové připojení k internetu a telefon, díky čemuž si můžete vyřídit všechny rodinné nebo pracovní povinnosti. K vybavení pokoje patří také klimatizace (topení nebo ochlazování), satelitní TV, fén, minibar, trezor, pokojová služba, přírodní kosmetika bez syntetických složek, župan a pantofle, plážová taška a jedna plážová osuška na osobu.

Online cena a slevy Vitality Hotel Punta ****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství a doporučení
- Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (v případě zařizování dopravy do hotelu od CK)
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle uvedené kalkulace výše
- Zpáteční transfer klimatizovaným vozidlem dle kalkulace z letiště přímo do hotelu (v případě zajištění od CK)
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku do výše 3 500 000 Kč platné pro zájezdy uzavřené do 31.10.2022 (více zde)
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V CHORVATSKU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Vitality Hotel Punta ****

Naše foto hotelu Vitality Hotel Punta ****

Gastronomie a hotelové restaurace Vitality Hotel Punta

Hotelový restaurant je pyšným držitelem certifikátu ECARF, který zaručuje, že je hotel vhodný pro alergiky, a také certifikátu BOSK, jenž garantuje bezlepkovou stravu.

V hotelové restauraci se můžete kochat výhledem na Jaderské moře na velké terase obklopené bujnou středomořskou zelení. Jelikož je tento hotel zaměřen na vitalitu a zdraví, tak jeho restaurace nabízí oddělenou kuchyni na zvláštní pokrmy s ohledem na alergeny, bezlepkovou dietu a laktózu. Navíc je hostům k snídani podáváno pouze “nejčistší” jídlo od chorvatských a místních ekofarmářů, formou bohatého bufetu. V průběhu týdne díky bufetu procestujete všechny kraje Chorvatska a užijete si pohled na šéfkuchaře, kteří připravují pokrmy přímo před vašimi zraky. Budete tak mít záruku opravdové kvality, čerstvosti a autentičnosti.

 

Aktivity

Zažijte ostrov Lošinj takový, jaký skutečně je: hotel nabízí speciální výlety, aktivity a společenské akce jen pro vás. Ať už hledáte dobrodružství, rodinný výlet nebo romantickou dovolenou, určitě se vám zalíbí zažít ostrov tak, jak ho znají místní. Vyražte na procházku nebo na výšlap v okolí, vylezte na umělou skálu, nebo si odpočiňtě na hotelové terase za doprovodu živé hudby a každodenních animačních programů.

Mezi nabídkou aktivit najdete:

  • plachtění 
  • prohlídku zahrady plné vůní 
  • školu potápění
  • tenis
  • jízdu motorovým člunem za delfíny

 

Sport a wellness hotelu Vitality Hotel Punta ****

V hotelu Punta se můžete těšit na centrum vitality a spa, kde najdete posilovnu a lázně. Jedná se o zbrusu nové fitness centrum o rozloze 450 m2 s panoramatickými výhledy, nejmodernějším vybavením pro kardio cvičení a izotonické techno-posilování. Je to ideální místo pro fanoušky pilates, antigravity jógy, aerobiku a skupinového i individuálního cvičení. Také vám bude k dispozici hotelový výživový poradce a využít můžete i programu na rehabilitaci plic nebo bazénu s nekonečným okrajem s mořskou vodou.

 

Osobní poradenství u Modrý Maurícius zájezdů Chorvatsko do hotelu Vitality Hotel Punta ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Vitality Hotel Punta ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře Modrý Maurícius:
2019, Kateřina Mackovičová, 724 730 018,

Recenze hotelu Vitality Hotel Punta ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Vitality Hotel Punta ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů Modrý Maurícius

Letová spojení Chorvatsko

Kateřina Mackovičová
Vitality Hotel Punta
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.